Beker District Noord

PROGRAMMA / UITSLAGEN

Wedstrijd Uitslag
4 september 2017 20:00 uur
ACV 1 zvv REUZ 1

-:-

Cancelled

4 september 2017 20:30 uur
ZVV Grijpskerk 1 Boerakker 1

4 - 8

4 september 2017 21:00 uur
zvv REUZ 2 vv Gieten 1

9 - 5

6 september 2017 19:00 uur
Waterpoort Boys 1 Futsal Cambuur 1

4 - 3

6 september 2017 20:00 uur
Futsal Frisia 2 c.v.v. Blauw Wit'34 1

-:-

Cancelled

6 september 2017 20:00 uur
Oranje Nassau 1 WMC/EP De Treffer 2

-:-

Cancelled

6 september 2017 20:15 uur
Beilen 1 Futsal LTC 1

3 - 5

6 september 2017 20:15 uur
SC Genemuiden 1 Futsal Emmeloord/Mar Seafood 1

4 - 0

6 september 2017 21:00 uur
Z.V.V. Dosko 1 Sporting Emmen 1

3 - 2

6 september 2017 22:00 uur
SC Flamingo 1 v.v. Broekster Boys 1

6 - 0

8 september 2017 19:00 uur
v.v. Omlandia 1 S.V. Bedum 1

4 - 4

8 september 2017 19:00 uur
ONR 2 Roden 1

-:-

Cancelled

8 september 2017 19:00 uur
Drachtster Boys 1 Futsal Dragten 2

1 - 8

8 september 2017 19:30 uur
A.S. Exstudiantes 3 Futsal Frisia 1

3 - 11

8 september 2017 19:45 uur
ZVV Urk 2 Futsal Emmeloord/Mar Seafood 2

7 - 4

8 september 2017 20:00 uur
G.S.F.V. Drs. Vijfje 1 Inter Maluku FC 1

5 - 4

8 september 2017 20:00 uur
ONT/CHZ 1 SC Flamingo 2

1 - 3

8 september 2017 20:00 uur
Futsal Dragten 1 De Herauten 1

3 - 1

8 september 2017 20:00 uur
Futsal Marum 1 ONR 1

2 - 4

8 september 2017 20:10 uur
Futsal Winsum 1 Futsal Delfzijl 1

-:-

Cancelled

8 september 2017 20:30 uur
ZV Balk 1 S.V. De Griffioen 1

3 - 5

8 september 2017 20:30 uur
A.S. Exstudiantes 1 De Heracliden 1

-:-

Cancelled

8 september 2017 21:00 uur
Fc Grootegast 1 Real Camaradas 1

2 - 8

8 september 2017 21:00 uur
Futsal Winsum 2 Real Camaradas 2

9 - 3

8 september 2017 21:00 uur
F.C. Tunas 1 v.v. Hoogeveen 1

3 - 7

8 september 2017 21:00 uur
G.S.F.V. Drs. Vijfje 2 WMC/EP De Treffer 1

6 - 2

8 september 2017 21:00 uur
Inter Maluku FC 2 G.S.F.V. Drs. Vijfje 4

5 - 9

8 september 2017 21:00 uur
Futsal Dragten 3 Futsal Buitenpost 1

6 - 3

8 september 2017 21:30 uur
A.S. Exstudiantes 2 v.v. Westerlee 1

5 - 8

18 oktober 2017 20:00 uur
v.v. Hoogeveen 1 SC Genemuiden 1

4 - 1

18 oktober 2017 20:00 uur
Futsal Frisia 1 SC Flamingo 1

9 - 6

18 oktober 2017 21:00 uur
ZVV Urk 2 Boerakker 1

0 - 0

18 oktober 2017 21:00 uur
ONR 2 Futsal Frisia 2

2 - 5

18 oktober 2017 21:00 uur
Waterpoort Boys 1 ONR 1

6 - 2

18 oktober 2017 22:00 uur
SC Flamingo 2 S.V. De Griffioen 1

7 - 2

20 oktober 2017 19:30 uur
A.S. Exstudiantes 1 Futsal Dragten 2

6 - 5

20 oktober 2017 20:00 uur
Real Camaradas 1 zvv REUZ 1

1 - 2

20 oktober 2017 20:00 uur
Futsal Dragten 1 Oranje Nassuau 2

3 - 5

20 oktober 2017 20:10 uur
Futsal Winsum 1 G.S.F.V. Drs. Vijfje 1

5 - 1

20 oktober 2017 21:00 uur
Futsal Dragten 3 v.v. Westerlee 1

9 - 3

20 oktober 2017 21:00 uur
Futsal LTC 1 Futsal Winsum 2

7 - 4

20 oktober 2017 22:00 uur
zvv REUZ 2 G.S.F.V. Drs. Vijfje 2

2 - 4

24 november 2017 21:00 uur
Oranje Nassuau 2 Futsal Winsum 1

5 - 4

24 november 2017 22:00 uur
Boerakker 1 v.v. Hoogeveen 1

1 - 4

29 november 2017 20:00 uur
Waterpoort Boys 1 Futsal LTC 1

6 - 6

29 november 2017 20:15 uur
Futsal Frisia 2 G.S.F.V. Drs. Vijfje 4

3 - 4

29 november 2017 21:00 uur
zvv DOSKO 1 zvv REUZ 1

7 - 5

1 december 2017 19:30 uur
A.S. Exstudiantes 1 SC Flamingo 2

4 - 2

1 december 2017 21:00 uur
G.S.F.V. Drs. Vijfje 2 S.V. Bedum 1

7 - 3

1 december 2017 22:00 uur
Futsal Dragten 3 Futsal Frisia 1

6 - 0

26 januari 2018 21:00 uur
Futsal Dragten 3 zvv DOSKO 1

5 - 11

31 januari 2018 20:00 uur
v.v. Hoogeveen 1 A.S. Exstudiantes 1

7 - 3

31 januari 2018 20:00 uur
Waterpoort Boys 1 Oranje Nassuau 2

6 - 7

2 februari 2018 21:00 uur
G.S.F.V. Drs. Vijfje 2 G.S.F.V. Drs. Vijfje 4

5 - 3

26 februari 2018 21:00 uur
Z.V.V. Dosko 1 v.v. Hoogeveen 1

2 - 4

2 maart 2018 19:00 uur
Oranje Nassuau 2 G.S.F.V. Drs. Vijfje 2

2 - 4

20 april 2018 00:00 uur
v.v. Hoogeveen 1 G.S.F.V. Drs. Vijfje 2

-:-

1 2

 *** De wedstrijd ACV 1 – REUZ 1 is/wordt niet gespeeld omdat REUZ 1 als bekerwinnaar in de 1e ronde van Beker Landelijk uit komt
*** De wedstrijd Futsal Frisia 2 – c.v.v. Blauw Wit’34 1 is/wordt niet gespeeld i.v.m. het terugtrekken van c.v.v. Blauw Wit’34 1
*** Boerakker 1 bekert verder na “winst na strafschoppen” op ZVV Urk 2
*** Waterpoort Boys 1 bekert verder na “winst na strafschoppen””op Futsal LTC 1

error: