Beker District Noord

PROGRAMMA / UITSLAGEN

Wedstrijd Uitslag
3 september 2018 20:00 uur
v.v. Broekster Boys 1 z.v.v. AVANTI 1

3 - 13

3 september 2018 20:00 uur
WMC/EP De Treffer 2 Inter Maluku FC 1

2 - 4

5 september 2018 19:00 uur
Waterpoort Boys 1 c.v.v. Blauw Wit '34 1

3 - 4

5 september 2018 20:00 uur
PKC '83 1 G.S.F.V. Drs. Vijfje 1

6 - 2

5 september 2018 20:00 uur
v.v. Hoogeveen 1 F.C. Tunas 1

10 - 3

5 september 2018 21:00 uur
zvv DOSKO 1 Sporting Emmen 1

12 - 2

5 september 2018 21:00 uur
Futsal Frisia 2 SC Flamingo 2

6 - 6

7 september 2018 19:00 uur
DWS Oosterpoort 1 ONR 1

2 - 10

7 september 2018 20:00 uur
G.S.F.V. Drs. Vijfje 4 SC Flamingo 1

12 - 7

7 september 2018 20:00 uur
Futsal Dragten 1 Drachtster Boys 1

5 - 4

7 september 2018 20:00 uur
Futsal Marum 1 Fc Grootegast 1

8 - 5

7 september 2018 20:00 uur
vv Gieten 1 WMC/EP De Treffer 1

3 - 10

7 september 2018 20:00 uur
Real Camaradas 1 G.S.F.V. Drs. Vijfje 3

5 - 3

7 september 2018 20:00 uur
z.v.v. Borger 1 Beilen 1

2 - 4

7 september 2018 20:15 uur
Futsal Emmeloord/Mar Seafood 1 De Herauten 1

3 - 4

7 september 2018 20:30 uur
ZV Balk 1 ZVV Urk 2

4 - 4

7 september 2018 21:00 uur
Futsal Dragten 2 Futsal Frisia/Spin Off 1

7 - 4

7 september 2018 21:00 uur
zvv REUZ 1 ACV 1

3 - 1

7 september 2018 21:00 uur
Boerakker 1 Real Camaradas 2

5 - 3

7 september 2018 21:10 uur
De Heracliden 1 v.v. Omlandia 1

2 - 4

7 september 2018 21:45 uur
Futsal Winsum 2 v.v. Usquert 1

2 - 5

7 september 2018 22:00 uur
zvv REUZ 2 ONT/CHZ 1

8 - 1

22 oktober 2018 20:30 uur
ZVV Grijpskerk 1 c.v.v. Blauw Wit '34 1

3 - 2

24 oktober 2018 20:15 uur
Beilen 1 Futsal Marum 1

-:-

Cancelled

24 oktober 2018 21:00 uur
Z.V.V. Dosko 1 ONR 1

6 - 6

24 oktober 2018 21:00 uur
Futsal Frisia 2 De Herauten 1

2 - 4

26 oktober 2018 20:00 uur
v.v. Usquert 1 v.v. Omlandia 1

7 - 7

26 oktober 2018 20:00 uur
G.S.F.V. Drs. Vijfje 4 Inter Maluku FC 1

5 - 2

26 oktober 2018 21:00 uur
zvv REUZ 2 Real Camaradas 1

1 - 1

26 oktober 2018 22:00 uur
z.v.v. AVANTI 1 Futsal Dragten 1

3 - 6

*** Futsal Frisia 2 – SC Flamingo 2  6-6; Futsal Frisia w.n.s.
*** ZV Balk 1 – ZVV Urk 2  4-4; Balk w.n.s.
*** Z.V.V. Dosko 1 – ONR 1 6-6; Dosko w.n.s.
*** V.V. Usquert 1 – v.v. Omlandia 1  7-7; Omlandia w.n.s.
*** zvv REUZ 2 – Real Camaradas 1  1-1; Real Camaradas w.n.s.

error: