Beker Landelijk Heren

PROGRAMMA / UITSLAGEN 2018-2019

Wedstrijd Uitslag
N/A 00:00 Indoor Sportcentrum Zuid / Eindhoven
FC Eindhoven 1 Futsal Winsum 1

-:-

N/A 00:00 De Opperdam / Volendam
ZVV Volendam 1 Futsal Apeldoorn 1

-:-

N/A 00:00 De Brug / Den Helder
MSV Zeemacht 1 Leekster Eagles 1

-:-

N/A 00:00 Gerrishal / Roermond
Tigers Roermond/Yildrim Group 1 ZVV Ede 1

-:-

N/A 00:00 De Opgang / Zwaag
Hovocubo 1 Os Lusitanos 1

-:-

N/A 00:00 Schutskamp / 's-Hertogenbosch
FCK De Hommel 1 a.s.v. LEBO 1

-:-

N/A 00:00 Ons Genoegen / Den Burg
Texel '94 1 Feyenoord Futsal/TPP Rotterdam 1

-:-

N/A 00:00 Baskenburg / Vlissingen
Groene Ster Vlissingen 1 ZVG/Cagemax 1

-:-

17 september 2018 21:00 uur
LZV/Kuypers Hair en Wellness 1 Futsal Apeldoorn 1

1 - 1

19 september 2018 20:00 uur
FC Marlène 2 ZVV Volendam 1

2 - 5

19 september 2018 20:30 uur
Maderos C.F. 1 FC Marlène 1

0 - 8

19 september 2018 20:30 uur
Feyenoord Futsal/TPP Rotterdam 1 ZVV Eindhoven 1

5 - 5

19 september 2018 20:40 uur
S.V. Hertha 1 Os Lusitanos 1

3 - 8

19 september 2018 20:40 uur
HZV/Het Vennewater 1 a.s.v. LEBO 1

1 - 9

21 september 2018 20:30 uur
Futsal LTC 1 MSV Zeemacht 1

3 - 5

21 september 2018 20:30 uur
Futsal Winsum 1 s.v. Excelsior '31 1

4 - 4

21 september 2018 20:45 uur
Texel '94 1 Bristol Team/Budgetisolatie 1

-:-

Cancelled

21 september 2018 21:00 uur
ZVVM/Campus 1 ZVV Ede 1

6 - 8

21 september 2018 21:00 uur
G.S.F.V. Drs. Vijfje 2 Leekster Eagles 1

1 - 9

21 september 2018 21:10 uur
z.v.v. Urk/Bakkerij de Kof 1 Tigers Roermond/Yildrim Group 1

3 - 3

21 september 2018 21:15 uur
White Stones 1 Sporting Harderwijk 1

14 - 2

21 september 2018 21:30 uur
FC Botafogo 1 CFM/Transito 1

7 - 10

21 september 2018 21:30 ùur
ZVG/Cagemax 2 z.v.v. BE 79 1

8 - 7

21 september 2018 21:30 uur
Futsal Apeldoorn 2 Groene Ster Vlissingen 1

1 - 3

21 september 2018 21:30 uur
Multicult 1 ZVG/Cagemax 1

5 - 5

21 september 2018 21:50 uur
z.v.v. Den Haag 1 FCK De Hommel 1

4 - 4

22 oktober 2018 21:00 uur
Futsal Apeldoorn 1 White Stones 1

8 - 3

24 oktober 2018 20:30 uur
FC Marlène 1 FCK De Hommel 1

2 - 6

26 oktober 2018 20:00 uur
CFM/Transito 1 ZVV Volendam 1

1 - 4

26 oktober 2018 21:30 uur
Multicult 1 Leekster Eagles 1

-:-

*** De speeldata voor de 1/8 finale zijn maandag 26 november, woensdag 28 november en vrijdag 30 november 2018
*** Traditioneel worden de teams die spelen om de Supercup (Hovocubo 1 en z.v.v. ‘t Knooppunt 1) vrijgeloot in de eerste ronde
*** LZV/Kuypers Hair & Wellness 1 – Futsal Apeldoorn 1  1-1 (Futsal Apeldoorn w.n.s.)
*** Feyenoord Futsal/TPP Rotterdam 1 – ZVV Eindhoven 1  5-5 (Feyenoord Futsal/TPP Rotterdam w.n.s.)
*** Futsal Winsum 1 – s.v. Excelsior ’31 1  4-4 (Futsal Winsum w.n.s.)
*** z.v.v. Urk/Bakkerij de Kof 1 – Tigers Roermond/Yildrim Group 1  3-3 (Tigers Roermond w.n.s.)
*** White Stones 1 – Sporting Harderwijk/zelfenergieregelen.nl 1  14-2 (gestaakt)
*** Multicult 1 – ZVG/Cagemax 1  5-5 (Multicult w.n.s.)
*** ZVV Den Haag 1 – FCK De Hommel 1  4-4 (FCK De Hommel w.n.s.)

error: