Oefenwedstrijden
2023/2024
1
2
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
Speelronde 1
vr 4 augustus 2023
-
20:00
F.C. Bordeauxboys
5
4
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
Van der Knaaphal / Ede GLD
vr 11 augustus 2023
-
20:00
VV PKC '83 / Team Amoeri
-
-
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
Sportcentrum Leek
WEDSTRIJD AFGELAST
vr 11 augustus 2023
-
20:30
OACN-Boys
-
-
ZVV Middelburg
Noorderhavenkade / Rotterdam
WEDSTRIJD AFGELAST
vr 11 augustus 2023
-
20:45
Hovocubo
-
-
VV PKC '83 / Team Amoeri
MFA De Kreek / Zwaag
WEDSTRIJD AFGELAST
vr 11 augustus 2023
-
21:00
GZV Watergras
-
-
FC Westland
Dick van Dijkhal / Gouda
WEDSTRIJD AFGELAST
ma 14 augustus 2023
-
19:30
Futsal Rotterdam VR
-
-
ZZVV Mazzelstars VR
Topsportcentrum Rotterdam
WEDSTRIJD AFGELAST
vr 18 augustus 2023
-
20:00
ZVV Beringe / Second Go Electro
-
-
SC Olympic
Piushof / Panningen
WEDSTRIJD AFGELAST
vr 18 augustus 2023
-
20:00
OS Lusitanos / LEBO Vastgoed VR
8
0
ZZVV Mazzelstars VR
Aristos / Amsterdam
vr 18 augustus 2023
-
20:00
Real Elmos Herentals 2 (B)
7
4
ZVV Eindhoven 2
Sport Vlaanderen Herentals (B)
vr 18 augustus 2023
-
20:30
Fortuna Düsseldorf 1895 (D)
5
5
ZVV Ede
Sporthal Theodor-Litt-Str. / Düsseldorf (D)
vr 18 augustus 2023
-
21:00
Futsal Topsport Antwerpen (B)
5
3
FC Eindhoven Futsal
Het Rooi / Antwerpen (B)
vr 18 augustus 2023
-
21:15
TZR Fermonia Boys
-
-
FT Tongeren (B)
Jo Gerrishal / Roermond
WEDSTRIJD AFGELAST
vr 18 augustus 2023
-
21:20
Real Elmos Herentals (B)
4
4
ZVV Eindhoven
Sport Vlaanderen Herentals (B)
ma 21 augustus 2023
-
20:30
ZVV Middelburg
-
-
Futsal Academy Antwerpen
Sportcomplex De Sprong / Middelburg
WEDSTRIJD AFGELAST
wo 23 augustus 2023
-
20:00
TZR Fermonia Boys 2
-
-
ZVV Beringe / Second Go Electro 2
Jo Gerrishal / Roermond
WEDSTRIJD AFGELAST
wo 23 augustus 2023
-
20:00
G.S.F.V. Drs. Vijfje
0
3
Futsal Frisia / Spin-Off
ACLO Sportcentrum / Groningen
vr 25 augustus 2023
-
19:30
FC Marlène / FG Live
4
6
OS Lusitanos / Daily Paper
Waardergolf / Heerhugowaard
vr 25 augustus 2023
-
19:45
s.v. Excelsior '31 2
-
-
ZVV Urk / Bakkerij De Kof 2
De Reggehal / Rijssen
WEDSTRIJD AFGELAST
vr 25 augustus 2023
-
20:00
Futsal Team Houthalen La Baracca (B)
5
3
ZVS / Bodemflex
Sportpark Lakerveld / Houthalen
vr 25 augustus 2023
-
20:00
ZVC Veenendaal
-
-
FC Golden Stars
Sporthal Oost / Veenendaal
WEDSTRIJD AFGELAST
vr 25 augustus 2023
-
20:00
IJsselmeervogels
7
3
zvv Amersfoortse Boys 2
De Toekomst / Bunschoten-Spakenburg
vr 25 augustus 2023
-
20:15
s.v. Excelsior '31
4
5
s.v. Excelsior '31 2
De Reggehal / Rijssen
3x 20 minuten
vr 25 augustus 2023
-
21:00
s.v. Excelsior '31
-
-
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
De Reggehal / Rijssen
WEDSTRIJD AFGELAST
za 26 augustus 2023
-
19:30
Futsal Topsport Antwerpen VR (B)
0
9
FC Marlène VR
Het Rooi / Antwerpen (B)
zo 27 augustus 2023
-
12:40
Dinamik Bondy Futsal VR (F)
2
0
ZVV Middelburg VR
Sportarena Tolhuis / Gent (B)
TOERNOOI
zo 27 augustus 2023
-
13:20
Futsal Besiktas VR (B)
3
0
ZVV Middelburg VR
Sportarena Tolhuis / Gent (B)
TOERNOOI
zo 27 augustus 2023
-
14:40
Futsal Team Brussels VR
0
11
ZVV Middelburg VR
Sportarena Tolhuis / Gent (B)
TOERNOOI
zo 27 augustus 2023
-
15:00
Futsal Topsport Antwerpen VR (B)
0
4
FC Marlène VR
Het Rooi / Antwerpen (B)
wo 30 augustus 2023
-
19:00
Futsal Frisia / Spin-Off
-
-
De Herauten
Egelantier (Kalverdijkje) / Leeuwarden
WEDSTRIJD AFGELAST
wo 30 augustus 2023
-
19:00
Heracles Almelo Futsal JO19-1
0
9
F.C. Bordeauxboys JO19-1
Topsporthal IISPA / Almelo
wo 30 augustus 2023
-
20:00
ZVC Veenendaal
-
-
ZVC Payithat (B)
Sporthal West / Veenendaal
WEDSTRIJD AFGELAST
wo 30 augustus 2023
-
21:00
z.v.v. Drienerlo
6
2
FC 't Hoekje / Toyota Oldenzaal
Universiteit Twente / Enschede
vr 1 september 2023
-
20:00
ZVV Sparta Nijkerk
-
-
FC Jugador
Corlaer / Nijkerk GLD
WEDSTRIJD AFGELAST
vr 1 september 2023
-
20:15
E.S.Z.V.V. Totelos
2
6
ZVV Eindhoven 2
Technische Universiteit / Eindhoven
vr 1 september 2023
-
21:30
z.v.v. Annour / MADIBA
4
2
zvv Ziekenhuis Amstelveen
Sporthal Midland / Amersfoort
ma 11 september 2023
-
20:45
FC Eindhoven Futsal
6
6
ZVV Eindhoven
Indoor Sportcentrum Zuid / Eindhoven
wo 13 september 2023
-
19:30
Bristol Team / Zonkr8
-
-
Groene Ster Vlissingen
Gageldonk / Bergen op Zoom
Speelronde 28
Speelronde 30
Speelronde 31
Speelronde 32
vr 7 augustus 2020
-
19:30
FC Marlène / FG Live 2
11
5
zvv Ziekenhuis Amstelveen
Oranjehal / Spanbroek
vr 7 augustus 2020
-
19:30
OS Lusitanos / Daily Paper
3
1
ZVG / Cagemax
Sporthal Calvijn / Amsterdam
Speelronde 33
ma 10 augustus 2020
-
20:30
Leekster Eagles / Amysoft
6
1
Futsal ONR
Sportcentrum Leek
3 x 20 minuten
ma 10 augustus 2020
-
20:30
zvv Ziekenhuis Amstelveen
11
11
Legmeervogels
Goudsmithal / Amstelveen
2 x 30 minuten
wo 12 augustus 2020
-
19:45
z.v.v. Drienerlo
2
3
HHC Hardenberg
Universiteit Twente / Enschede
4 x 15 minuten
vr 14 augustus 2020
-
20:00
RKAV Volendam
3
4
FC Marlène / FG Live
De Opperdam / Volendam
3 x 20 minuten
vr 14 augustus 2020
-
21:00
v.v. De Dreef
3
11
zvv Ziekenhuis Amstelveen
Zuilen / Utrecht
2 x 30 minuten
Speelronde 34
ma 17 augustus 2020
-
12:00
Futsal Rotterdam
6
7
ZVG / Cagemax
Topsportcentrum Rotterdam
3 x 25 minuten
ma 17 augustus 2020
-
21:00
ZVV Beringe / Second Go Electro
3
2
't Brökske / Eetcafe DKW
Piushof / Panningen
3 x 20 minuten
wo 19 augustus 2020
-
19:00
Futsal Frisia / Spin-Off
4
3
ZVF / Kunststofvloeren Nederland
Wiardahal / Leeuwarden
wo 19 augustus 2020
-
20:30
ZVG / Cagemax
5
3
OS Lusitanos / Daily Paper 2
De Hoefslag / Gorinchem
3 x 20 minuten
vr 21 augustus 2020
-
20:00
s.v. Excelsior '31 2
1
2
ZVV Urk / Bakkerij De Kof 2
De Reggehal / Rijssen
vr 21 augustus 2020
-
20:00
ZVV Kroeven / Laboral Services BV
10
2
ZVV Middelburg
Vijfsprong / Rucphen
vr 21 augustus 2020
-
20:00
ZVV Vios '79 / Gomes Noord-Holland
2
3
MSV-Zeemacht
De Doorbraak / Warmenhuizen
vr 21 augustus 2020
-
20:20
RKAV Volendam
6
4
Leekster Eagles / Amysoft
De Opperdam / Volendam
3 x 25 minuten
vr 21 augustus 2020
-
20:30
zvv Ziekenhuis Amstelveen
12
1
z.v.v. Dynamo Lelystad
De Nieuwe Bankrashal / Amstelveen
vr 21 augustus 2020
-
20:30
OS Lusitanos / Daily Paper
4
3
FC Marlène / FG Live
Sporthal Calvijn / Amsterdam
vr 21 augustus 2020
-
20:30
ZVV Den Haag
2
3
OS Lusitanos / Daily Paper 2
Sportcampus Zuiderpark / 's-Gravenhage
Speelronde 35
ma 24 augustus 2020
-
20:00
ZVV Beringe / Second Go Electro
7
0
s.v. Lake Valley
Piushof / Panningen
2 x 25 minuten
wo 26 augustus 2020
-
20:00
Futsal Frisia / Spin-Off
1
8
VV PKC '83 / Team Amoeri
Wiardahal / Leeuwarden
wo 26 augustus 2020
-
20:45
HHC Hardenberg
4
4
s.v. Excelsior '31
De Slag / Hardenberg
3 x 20 minuten
wo 26 augustus 2020
-
20:45
FC Eindhoven Futsal
7
0
ZVG / Cagemax
Indoor Sportcentrum Zuid / Eindhoven
vr 28 augustus 2020
-
19:45
HZV Het Vennewater
4
6
zvv Ziekenhuis Amstelveen
Het Vennewater / Heiloo
2 x 25 minuten
vr 28 augustus 2020
-
20:00
Fortuna Düsseldorf 1895 (D)
4
3
Groene Ster Vlissingen
Merkur Spiel-Arena / Düsseldorf (Duitsland)
vr 28 augustus 2020
-
20:00
RKAV Volendam
2
1
OS Lusitanos / Daily Paper
De Opperdam / Volendam
2 x 35 minuten
vr 28 augustus 2020
-
20:30
AGOVV
2
1
Leekster Eagles / Amysoft
Mheenpark / Apeldoorn
3 x 20 minuten
vr 28 augustus 2020
-
20:30
ZVS / Bodemflex
5
2
N.S.F.V. Morado CF
Theereheide / Sint Michielsgestel
vr 28 augustus 2020
-
20:30
VV PKC '83 / Team Amoeri
4
1
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
Sportcentrum Leek
vr 28 augustus 2020
-
20:30
ZVV White Stones
0
2
OS Lusitanos / Daily Paper 2
De Watertoren / Egmond aan Zee