Eerste Divisie A

A A A

Eerste Divisie A - Seizoen 2017/2018

Stand

Pos   Team G W T L PCT DoelpuntenSaldo Ptn Last 5
1 Logo White Stones 1 22 18 2 2 0,864 150 - 53+97 56       
2 Logo MSV Zeemacht 1 22 17 2 3 0,818 139 - 74+65 53       
3 Logo Texel '94 1 22 14 2 6 0,682 129 - 73+56 44       
4 Logo z.v.v. 't Knooppunt 2 22 11 3 8 0,568 117 - 95+22 36       
5 Logo Leekster Eagles 1 22 10 4 8 0,545 82 - 86-4 34       
6 Logo z.v.v. Urk/Bakkerij de Kof 1 22 8 4 10 0,455 101 - 102-1 28       
7 Logo S.V. Honselersdijk 1 22 10 1 11 0,477 109 - 119-10 28       
8 Logo FC Marlène 2 22 8 1 13 0,386 81 - 98-17 25       
9 Logo HZV/Het Vennewater 1 22 7 2 13 0,364 100 - 115-15 23       
10 Logo Hovocubo 2 22 7 2 13 0,364 98 - 130-32 23       
11 Logo FC Salaam 1 22 7 4 11 0,409 96 - 119-23 18       
12 Logo AC Kingdom 1 22 1 1 20 0,068 66 - 204-138 4       
*** In de stand is de gestaakte wedstrijd AC Kingdom 1 – S.V. Honselersdijk 1 bij een stand van 0-10 verwerkt
*** In de stand is de gestaakte wedstrijd MSV Zeemacht 1 – FC Salaam 1 bij een stand van 4-0 verwerkt
*** S.V. Honselersdijk 1 heeft 3 punten in mindering
*** FC Salaam 1 heeft 7 punten in mindering

PROGRAMMA / UITSLAGEN NACOMPETITIE EREDIVISIE/EERSTE DIVISIE

Wedstrijd Uitslag
11 mei 2018 20:30 uur
Leekster Eagles 1 HV/Veerhuys 1

5 - 5

11 mei 2018 20:45 uur
MSV Zeemacht 1 ZVG/Cagemax 1

9 - 2

11 mei 2018 20:45 uur
Texel'94 1 z.v.v. BE'79 1

9 - 4

11 mei 2018 21:30 uur
ZVV Eindhoven 1 WSV/FSG Academy 1

-:-

Cancelled

18 mei 2018 20:30 uur
HV/Veerhuys 1 Leekster Eagles 1

6 - 0

18 mei 2018 21:00 uur
z.v.v. BE'79 1 Texel'94 1

5 - 1

18 mei 2018 21:45 uur
ZVG/Cagemax 1 MSV Zeemacht 1

3 - 7

19 mei 2018 20:00 uur
WSV/FSG Academy 1 ZVV Eindhoven 1

-:-

Cancelled

25 mei 2018 20:30 uur
MSV Zeemacht 1 HV/Veerhuys 1

4 - 1

25 mei 2018 20:45 uur
Texel'94 1 ZVV Eindhoven 1

5 - 5

1 juni 2018 20:30 uur
ZVV Eindhoven 1 Texel'94 1

5 - 1

1 juni 2018 20:30 uur
HV/Veerhuys 1 MSV Zeemacht 1

2 - 9

8 juni 2018 20:30 uur
ZVV Eindhoven 1 MSV Zeemacht 1

3 - 3

*** ZVV Eindhoven 1 w.n.s. van MSV Zeemacht 1 en promoveert naar de Eredivisie

PROGRAMMA / UITSLAGEN NACOMPETITIE 1E DIVISIE A/TOPKLASSE ABF

Wedstrijd

Hovocubo 2 Boerakker 1

5 - 6

1. Speeldag

11 mei 2018, 20:30

uur

*** Futsal LTC 1 w.n.s. van JCK/Aiso 1
*** S.V. Honselersdijk 1 heeft zich teruggetrokken voor seizoen 2018-2019 waardoor Scagha ’66 1 zich handhaaft in en Futsal LTC 1 promoveert naar de Eerste Divisie A

PROGRAMMA / UITSLAGEN COMPETITIE

Wedstrijd Uitslag
15 september 2017 20:30 uur
S.V. Honselersdijk 1 FC Marlène 2

6 - 1

15 september 2017 20:30 uur
Leekster Eagles 1 z.v.v. 't Knooppunt 2

5 - 4

15 september 2017 20:30 uur
AC Kingdom 1 FC Salaam 1

2 - 10

15 september 2017 20:45 uur
Texel '94 1 Hovocubo 2

4 - 2

15 september 2017 21:30 uur
HZV/Het Vennewater 1 White Stones 1

3 - 6

15 september 2017 21:30 uur
z.v.v. Urk/Bakkerij de Kof 1 MSV Zeemacht 1

3 - 4

22 september 2017 19:30 uur
Hovocubo 2 Leekster Eagles 1

4 - 5

22 september 2017 19:30 uur
z.v.v. 't Knooppunt 2 S.V. Honselersdijk 1

8 - 3

22 september 2017 19:30 uur
FC Marlène 2 AC Kingdom 1

7 - 4

22 september 2017 21:00 uur
MSV Zeemacht 1 HZV/Het Vennewater 1

5 - 5

22 september 2017 21:30 uur
FC Salaam 1 z.v.v. Urk/Bakkerij de Kof 1

4 - 4

22 september 2017 21:30 uur
White Stones 1 Texel '94 1

6 - 3

29 september 2017 20:30 uur
AC Kingdom 1 z.v.v. 't Knooppunt 2

0 - 6

6 oktober 2017 19:30 uur
z.v.v. 't Knooppunt 2 FC Marlène 2

4 - 2

6 oktober 2017 20:30 uur
S.V. Honselersdijk 1 Hovocubo 2

5 - 2

6 oktober 2017 20:30 uur
Leekster Eagles 1 White Stones 1

1 - 1

6 oktober 2017 20:45 uur
Texel '94 1 MSV Zeemacht 1

1 - 7

6 oktober 2017 21:30 uur
HZV/Het Vennewater 1 FC Salaam 1

9 - 6

6 oktober 2017 21:30 uur
z.v.v. Urk/Bakkerij de Kof 1 AC Kingdom 1

10 - 10

13 oktober 2017 19:30 uur
Hovocubo 2 z.v.v. 't Knooppunt 2

12 - 5

13 oktober 2017 19:30 uur
FC Marlène 2 z.v.v. Urk/Bakkerij de Kof 1

6 - 4

13 oktober 2017 20:30 uur
AC Kingdom 1 HZV/Het Vennewater 1

2 - 8

13 oktober 2017 21:00 uur
MSV Zeemacht 1 Leekster Eagles 1

3 - 2

13 oktober 2017 21:30 uur
FC Salaam 1 Texel '94 1

2 - 6

13 oktober 2017 21:30 uur
White Stones 1 S.V. Honselersdijk 1

5 - 3

20 oktober 2017 19:30 uur
z.v.v. 't Knooppunt 2 White Stones 1

4 - 1

27 oktober 2017 19:30 uur
Hovocubo 2 FC Marlène 2

4 - 7

27 oktober 2017 20:30 uur
S.V. Honselersdijk 1 MSV Zeemacht 1

9 - 4

27 oktober 2017 20:45 uur
Texel '94 1 AC Kingdom 1

7 - 1

27 oktober 2017 21:30 uur
HZV/Het Vennewater 1 z.v.v. Urk/Bakkerij de Kof 1

2 - 3

3 november 2017 19:30 uur
FC Marlène 2 HZV/Het Vennewater 1

1 - 3

3 november 2017 20:30 uur
AC Kingdom 1 Leekster Eagles 1

6 - 10

3 november 2017 21:00 uur
MSV Zeemacht 1 z.v.v. 't Knooppunt 2

5 - 3

3 november 2017 21:30 uur
z.v.v. Urk/Bakkerij de Kof 1 Texel '94 1

2 - 3

3 november 2017 21:30 uur
FC Salaam 1 S.V. Honselersdijk 1

8 - 4

3 november 2017 21:30 uur
White Stones 1 Hovocubo 2

10 - 0

10 november 2017 20:30 uur
S.V. Honselersdijk 1 AC Kingdom 1

6 - 3

10 november 2017 20:30 uur
Leekster Eagles 1 z.v.v. Urk/Bakkerij de Kof 1

3 - 2

10 november 2017 20:45 uur
Texel '94 1 HZV/Het Vennewater 1

9 - 2

10 november 2017 21:30 uur
White Stones 1 FC Marlène 2

5 - 2

10 november 2017 21:30 uur
Hovocubo 2 MSV Zeemacht 1

5 - 2

17 november 2017 19:30 uur
FC Marlène 2 Texel '94 1

0 - 5

17 november 2017 21:00 uur
MSV Zeemacht 1 White Stones 1

2 - 2

17 november 2017 21:15 uur
z.v.v. Urk/Bakkerij de Kof 1 S.V. Honselersdijk 1

7 - 4

17 november 2017 21:30 uur
HZV/Het Vennewater 1 Leekster Eagles 1

2 - 5

24 november 2017 19:30 uur
Hovocubo 2 AC Kingdom 1

6 - 5

24 november 2017 19:30 uur
z.v.v. 't Knooppunt 2 z.v.v. Urk/Bakkerij de Kof 1

4 - 5

24 november 2017 20:30 uur
S.V. Honselersdijk 1 HZV/Het Vennewater 1

10 - 3

24 november 2017 21:00 uur
MSV Zeemacht 1 FC Marlène 2

10 - 3

24 november 2017 21:30 uur
White Stones 1 FC Salaam 1

12 - 3

24 november 2017 21:30 uur
Leekster Eagles 1 Texel '94 1

3 - 3

8 december 2017 20:30 uur
Leekster Eagles 1 FC Marlène 2

6 - 2

8 december 2017 20:30 uur
AC Kingdom 1 White Stones 1

3 - 9

8 december 2017 20:45 uur
Texel '94 1 S.V. Honselersdijk 1

6 - 2

8 december 2017 21:15 uur
z.v.v. Urk/Bakkerij de Kof 1 Hovocubo 2

7 - 4

8 december 2017 21:30 uur
HZV/Het Vennewater 1 z.v.v. 't Knooppunt 2

2 - 7

15 december 2017 19:30 uur
Hovocubo 2 HZV/Het Vennewater 1

9 - 7

15 december 2017 19:30 uur
z.v.v. 't Knooppunt 2 Texel '94 1

6 - 5

15 december 2017 19:30 uur
FC Marlène 2 FC Salaam 1

5 - 6

15 december 2017 21:15 uur
MSV Zeemacht 1 AC Kingdom 1

10 - 1

15 december 2017 21:30 uur
White Stones 1 z.v.v. Urk/Bakkerij de Kof 1

7 - 3

AFFICHES EERSTE DIVISIE

VIDEO’S

 

 

 

error: