Eerste Divisie A

Eerste Divisie A - Seizoen 2018/2019

Stand

Pos   Team G W T L PCT DoelpuntenSaldo Ptn Last 5
1 Logo HV / Veerhuys 1 8 7 1 0 0,938 59 - 30+29 22       
2 Logo Texel '94 1 6 5 0 1 0,833 28 - 12+16 15       
3 Logo Leekster Eagles 1 7 4 2 1 0,714 44 - 22+22 14       
4 Logo ZVV Urk / Bakkerij de Kof 1 8 3 2 3 0,5 39 - 36+3 11       
5 Logo Futsal Winsum 1 8 3 2 3 0,5 27 - 25+2 11       
6 Logo Scagha '66 1 8 3 2 3 0,5 43 - 42+1 11       
7 Logo FC Marlène 2 8 2 3 3 0,438 28 - 31-3 9       
8 Logo Os Lusitanos 1 8 3 0 5 0,375 30 - 48-18 9       
9 Logo Futsal LTC 1 9 2 3 4 0,389 29 - 51-22 9       
10 Logo HZV / Het Vennewater 1 8 2 1 5 0,313 27 - 39-12 7       
11 Logo Sporting Harderwijk / zelfenergieregelen.nl 1 8 0 2 6 0,125 25 - 43-18 2       
*** z.v.v. ‘t Knooppunt 2 is door de KNVB uit de competitie gehaald

PROGRAMMA / UITSLAGEN COMPETITIE

Wedstrijd Uitslag
7 september 2018 19:30 Waardergolf / Heerhugowaard
FC Marlène 2 HZV / Het Vennewater 1

2 - 1

7 september 2018 20:30 Sportcentrum / Leek
Leekster Eagles 1 Scagha '66 1

4 - 4

7 september 2018 20:30 De Vredehof / Hoorn NH
HV / Veerhuys 1 Futsal LTC 1

8 - 1

7 september 2018 21:10 De Schelp / Urk
ZVV Urk / Bakkerij de Kof 1 Futsal Winsum 1

3 - 1

7 september 2018 21:30 Aristos / Amsterdam
Os Lusitanos 1 Sporting Harderwijk / zelfenergieregelen.nl 1

5 - 1

14 september 2018 20:30 Peelohal / Assen
Futsal LTC 1 FC Marlène 2

5 - 5

14 september 2018 20:45 Ons Genoegen / Den Burg
Texel '94 1 Os Lusitanos 1

4 - 0

14 september 2018 21:15 Groeneweg / Schagen
Scagha '66 1 ZVV Urk / Bakkerij de Kof 1

8 - 7

14 september 2018 21:30 Het Vennewater / Heiloo
HZV / Het Vennewater 1 Leekster Eagles 1

5 - 4

14 september 2018 21:30 De Sypel / Harderwijk
Sporting Harderwijk / zelfenergieregelen.nl 1 HV / Veerhuys 1

4 - 6

28 september 2018 19:30 Waatrdergolf / Heerhuugowaard
FC Marlène 2 Sporting Harderwijk / zelfenergieregelen.nl 1

4 - 4

28 september 2018 20:30 Sportcentrum / Leek
Leekster Eagles 1 Futsal LTC 1

12 - 1

28 september 2018 20:30 De Vredehof / Hoorn NH
HV / Veerhuys 1 Texel '94 1

7 - 6

28 september 2018 21:30 Aristos / Amsterdam
Os Lusitanos 1 Futsal Winsum 1

3 - 4

28 september 2018 21:30 Het Vennewater / Heiloo
HZV / Het Vennewater 1 Scagha '66 1

7 - 7

5 oktober 2018 20:30 Ripperdahal / Winsum GN
Futsal Winsum 1 HV / Veerhuys 1

3 - 7

5 oktober 2018 20:30 Peelohal / Assen
Futsal LTC 1 HZV / Het Vennewater 1

5 - 4

5 oktober 2018 20:45 Ons Genoegen / Den Burg
Texel '94 1 FC Marlène 2

4 - 1

5 oktober 2018 21:10 De Schelp / Urk
ZVV Urk / Bakkerij de Kof 1 Os Lusitanos 1

8 - 2

5 oktober 2018 21:30 De Sypel / Harderwijk
Sporting Harderwijk / zelfenergieregelen.nl 1 Leekster Eagles 1

2 - 3

12 oktober 2018 19:30 Waatrdergolf / Heerhuugowaard
FC Marlène 2 Futsal Winsum 1

3 - 3

12 oktober 2018 20:30 Peelohal / Assen
Futsal LTC 1 Scagha '66 1

3 - 4

12 oktober 2018 20:30 De Vredehof / Hoorn NH
HV / Veerhuys 1 ZVV Urk / Bakkerij de Kof 1

8 - 8

12 oktober 2018 21:30 Het Vennewater / Heiloo
HZV / Het Vennewater 1 Sporting Harderwijk / zelfenergieregelen.nl 1

7 - 6

19 oktober 2018 20:30 Ripperdahal / Winsum GN
Futsal Winsum 1 Leekster Eagles 1

2 - 6

19 oktober 2018 20:45 Ons Genoegen / Den Burg
Texel '94 1 HZV / Het Vennewater 1

5 - 1

19 oktober 2018 21:10 De Schelp / Urk
ZVV Urk / Bakkerij de Kof 1 FC Marlène 2

1 - 7

19 oktober 2018 21:15 Groeneweg / Schagen
Scagha '66 1 Os Lusitanos 1

7 - 8

26 oktober 2018 21:30 De Sypel / Harderwijk
Sporting Harderwijk / zelfenergieregelen.nl 1 Futsal LTC 1

4 - 4

2 november 2018 20:30 Sportcentrum / Leek
Leekster Eagles 1 ZVV Urk / Bakkerij de Kof 1

3 - 3

2 november 2018 20:30 Peelohal / Assen
Futsal LTC 1 Texel '94 1

2 - 7

2 november 2018 20:30 De Vredehof / Hoorn NH
HV / Veerhuys 1 Os Lusitanos 1

8 - 2

2 november 2018 21:30 Het Vennewater / Heiloo
HZV / Het Vennewater 1 Futsal Winsum 1

0 - 5

2 november 2018 21:30 De Sypel / Harderwijk
Sporting Harderwijk / zelfenergieregelen.nl 1 Scagha '66 1

4 - 8

9 november 2018 20:15 Ripperdahal / Winsum GN
Futsal Winsum 1 Futsal LTC 1

3 - 3

9 november 2018 20:45 Ons Genoegen / Den Burg
Texel '94 1 Sporting Harderwijk / zelfenergieregelen.nl 1

-:-

Cancelled

9 november 2018 21:10 De Schelp / Urk
ZVV Urk / Bakkerij de Kof 1 HZV / Het Vennewater 1

5 - 2

9 november 2018 21:15 Groeneweg / Schagen
Scagha '66 1 HV / Veerhuys 1

4 - 7

9 november 2018 21:30 Aristos / Amsterdam
Os Lusitanos 1 FC Marlène 2

5 - 4

16 november 2018 19:30 Waatrdergolf / Heerhuugowaard
FC Marlène 2 HV / Veerhuys 1

2 - 8

16 november 2018 20:30 Peelohal / Assen
Futsal LTC 1 ZVV Urk / Bakkerij de Kof 1

5 - 4

16 november 2018 20:30 Sportcentrum / Leek
Leekster Eagles 1 Os Lusitanos 1

12 - 5

16 november 2018 20:45 Ons Genoegen / Den Burg
Texel '94 1 Scagha '66 1

2 - 1

16 november 2018 21:30 De Sypel / Harderwijk
Sporting Harderwijk / zelfenergieregelen.nl 1 Futsal Winsum 1

0 - 6

23 november 2018 19:30 Waatrdergolf / Heerhuugowaard
FC Marlène 2 Scagha '66 1

-:-

23 november 2018 20:15 Ripperdahal / Winsum GN
Futsal Winsum 1 Texel '94 1

-:-

23 november 2018 20:30 De Vredehof / Hoorn NH
HV / Veerhuys 1 Leekster Eagles 1

-:-

23 november 2018 21:10 De Schelp / Urk
ZVV Urk / Bakkerij de Kof 1 Sporting Harderwijk / zelfenergieregelen.nl 1

-:-

23 november 2018 21:30 Aristos / Amsterdam
Os Lusitanos 1 HZV / Het Vennewater 1

-:-

30 november 2018 20:30 Sportcentrum / Leek
Leekster Eagles 1 Texel '94 1

-:-

7 december 2018 20:30 Sportcentrum / Leek
Leekster Eagles 1 FC Marlène 2

-:-

7 december 2018 20:30 Peelohal / Assen
Futsal LTC 1 Os Lusitanos 1

-:-

7 december 2018 20:45 Ons Genoegen / Den Burg
Texel '94 1 ZVV Urk / Bakkerij de Kof 1

-:-

7 december 2018 21:15 Groeneweg / Schagen
Scagha '66 1 Futsal Winsum 1

-:-

7 december 2018 21:30 Het Vennewater / Heiloo
HZV / Het Vennewater 1 HV / Veerhuys 1

-:-

14 december 2018 20:15 Ripperdahal / Winsum GN
Futsal Winsum 1 ZVV Urk / Bakkerij de Kof 1

-:-

14 december 2018 20:30 Peelohal / Assen
Futsal LTC 1 HV / Veerhuys 1

-:-

14 december 2018 21:15 Groeneweg / Schagen
Scagha '66 1 Leekster Eagles 1

-:-

14 december 2018 21:30 Het Vennewater / Heiloo
HZV / Het Vennewater 1 FC Marlène 2

-:-

14 december 2018 21:30 De Sypel / Harderwijk
Sporting Harderwijk / zelfenergieregelen.nl 1 Os Lusitanos 1

-:-

AFFICHES EERSTE DIVISIE

VIDEO’S

 

 

 

error: