Eerste Divisie A

Eerste Divisie A - Seizoen 2018/2019

Stand

Pos   Team G W T L PCT DoelpuntenSaldo Ptn Last 5
1 Logo HV / Veerhuys 1 15 12 1 2 0,833 95 - 54+41 37       
2 Logo Leekster Eagles 1 14 8 4 2 0,714 89 - 53+36 28       
3 Logo Texel '94 1 14 9 1 4 0,679 76 - 42+34 28       
4 Logo Scagha '66 1 14 6 4 4 0,571 72 - 65+7 22       
5 Logo Futsal Winsum 1 14 6 2 6 0,5 50 - 49+1 20       
6 Logo Os Lusitanos 1 14 6 1 7 0,464 58 - 74-16 19       
7 Logo ZVV Urk / Bakkerij de Kof 1 14 5 3 6 0,464 67 - 66+1 18       
8 Logo Futsal LTC 1 14 3 6 5 0,429 51 - 76-25 15       
9 Logo FC Marlène 2 15 3 5 7 0,367 50 - 56-6 14       
10 Logo HZV / Het Vennewater 1 15 4 1 10 0,3 54 - 74-20 13       
11 Logo Sporting Harderwijk / zelfenergieregelen.nl 1 15 2 2 11 0,2 59 - 112-53 5       
*** z.v.v. ‘t Knooppunt 2 is door de KNVB uit de competitie gehaald
*** Sporting Harderwijk 1 heeft 3 punten in mindering gekregen

PROGRAMMA / UITSLAGEN COMPETITIE

Wedstrijd Uitslag
7 september 2018 19:30 Waardergolf / Heerhugowaard
FC Marlène 2 HZV / Het Vennewater 1

2 - 1

7 september 2018 20:30 Sportcentrum / Leek
Leekster Eagles 1 Scagha '66 1

4 - 4

7 september 2018 20:30 De Vredehof / Hoorn NH
HV / Veerhuys 1 Futsal LTC 1

8 - 1

7 september 2018 21:10 De Schelp / Urk
ZVV Urk / Bakkerij de Kof 1 Futsal Winsum 1

3 - 1

7 september 2018 21:30 Aristos / Amsterdam
Os Lusitanos 1 Sporting Harderwijk / zelfenergieregelen.nl 1

5 - 1

14 september 2018 20:30 Peelohal / Assen
Futsal LTC 1 FC Marlène 2

5 - 5

14 september 2018 20:45 Ons Genoegen / Den Burg
Texel '94 1 Os Lusitanos 1

4 - 0

14 september 2018 21:15 Groeneweg / Schagen
Scagha '66 1 ZVV Urk / Bakkerij de Kof 1

8 - 7

14 september 2018 21:30 Het Vennewater / Heiloo
HZV / Het Vennewater 1 Leekster Eagles 1

5 - 4

14 september 2018 21:30 De Sypel / Harderwijk
Sporting Harderwijk / zelfenergieregelen.nl 1 HV / Veerhuys 1

4 - 6

28 september 2018 19:30 Waardergolf / Heerhugowaard
FC Marlène 2 Sporting Harderwijk / zelfenergieregelen.nl 1

4 - 4

28 september 2018 20:30 Sportcentrum / Leek
Leekster Eagles 1 Futsal LTC 1

12 - 1

28 september 2018 20:30 De Vredehof / Hoorn NH
HV / Veerhuys 1 Texel '94 1

7 - 6

28 september 2018 21:30 Aristos / Amsterdam
Os Lusitanos 1 Futsal Winsum 1

3 - 4

28 september 2018 21:30 Het Vennewater / Heiloo
HZV / Het Vennewater 1 Scagha '66 1

7 - 7

5 oktober 2018 20:30 Ripperdahal / Winsum GN
Futsal Winsum 1 HV / Veerhuys 1

3 - 7

5 oktober 2018 20:30 Peelohal / Assen
Futsal LTC 1 HZV / Het Vennewater 1

5 - 4

5 oktober 2018 20:45 Ons Genoegen / Den Burg
Texel '94 1 FC Marlène 2

4 - 1

5 oktober 2018 21:10 De Schelp / Urk
ZVV Urk / Bakkerij de Kof 1 Os Lusitanos 1

8 - 2

5 oktober 2018 21:30 De Sypel / Harderwijk
Sporting Harderwijk / zelfenergieregelen.nl 1 Leekster Eagles 1

2 - 3

12 oktober 2018 19:30 Waardergolf / Heerhugowaard
FC Marlène 2 Futsal Winsum 1

3 - 3

12 oktober 2018 20:30 Peelohal / Assen
Futsal LTC 1 Scagha '66 1

3 - 4

12 oktober 2018 20:30 De Vredehof / Hoorn NH
HV / Veerhuys 1 ZVV Urk / Bakkerij de Kof 1

8 - 8

12 oktober 2018 21:30 Het Vennewater / Heiloo
HZV / Het Vennewater 1 Sporting Harderwijk / zelfenergieregelen.nl 1

7 - 6

19 oktober 2018 20:30 Ripperdahal / Winsum GN
Futsal Winsum 1 Leekster Eagles 1

2 - 6

19 oktober 2018 20:45 Ons Genoegen / Den Burg
Texel '94 1 HZV / Het Vennewater 1

5 - 1

19 oktober 2018 21:10 De Schelp / Urk
ZVV Urk / Bakkerij de Kof 1 FC Marlène 2

1 - 7

19 oktober 2018 21:15 Groeneweg / Schagen
Scagha '66 1 Os Lusitanos 1

7 - 8

26 oktober 2018 21:30 De Sypel / Harderwijk
Sporting Harderwijk / zelfenergieregelen.nl 1 Futsal LTC 1

4 - 4

2 november 2018 20:30 Sportcentrum / Leek
Leekster Eagles 1 ZVV Urk / Bakkerij de Kof 1

3 - 3

2 november 2018 20:30 Peelohal / Assen
Futsal LTC 1 Texel '94 1

2 - 7

2 november 2018 20:30 De Vredehof / Hoorn NH
HV / Veerhuys 1 Os Lusitanos 1

8 - 2

2 november 2018 21:30 Het Vennewater / Heiloo
HZV / Het Vennewater 1 Futsal Winsum 1

0 - 5

2 november 2018 21:30 De Sypel / Harderwijk
Sporting Harderwijk / zelfenergieregelen.nl 1 Scagha '66 1

4 - 8

9 november 2018 20:15 Ripperdahal / Winsum GN
Futsal Winsum 1 Futsal LTC 1

3 - 3

9 november 2018 21:10 De Schelp / Urk
ZVV Urk / Bakkerij de Kof 1 HZV / Het Vennewater 1

5 - 2

9 november 2018 21:15 Groeneweg / Schagen
Scagha '66 1 HV / Veerhuys 1

4 - 7

9 november 2018 21:30 Aristos / Amsterdam
Os Lusitanos 1 FC Marlène 2

5 - 4

16 november 2018 19:30 Waardergolf / Heerhugowaard
FC Marlène 2 HV / Veerhuys 1

2 - 8

16 november 2018 20:30 Peelohal / Assen
Futsal LTC 1 ZVV Urk / Bakkerij de Kof 1

5 - 4

16 november 2018 20:30 Sportcentrum / Leek
Leekster Eagles 1 Os Lusitanos 1

12 - 5

16 november 2018 20:45 Ons Genoegen / Den Burg
Texel '94 1 Scagha '66 1

2 - 1

16 november 2018 21:30 De Sypel / Harderwijk
Sporting Harderwijk / zelfenergieregelen.nl 1 Futsal Winsum 1

0 - 6

23 november 2018 19:30 Waardergolf / Heerhugowaard
FC Marlène 2 Scagha '66 1

2 - 3

23 november 2018 20:15 Ripperdahal / Winsum GN
Futsal Winsum 1 Texel '94 1

1 - 3

23 november 2018 20:30 De Vredehof / Hoorn NH
HV / Veerhuys 1 Leekster Eagles 1

5 - 3

23 november 2018 21:30 Aristos / Amsterdam
Os Lusitanos 1 HZV / Het Vennewater 1

5 - 4

7 december 2018 20:30 Sportcentrum / Leek
Leekster Eagles 1 FC Marlène 2

2 - 2

7 december 2018 20:30 Peelohal / Assen
Futsal LTC 1 Os Lusitanos 1

3 - 3

7 december 2018 20:45 Ons Genoegen / Den Burg
Texel '94 1 ZVV Urk / Bakkerij de Kof 1

2 - 2

7 december 2018 21:15 Groeneweg / Schagen
Scagha '66 1 Futsal Winsum 1

8 - 2

7 december 2018 21:30 Het Vennewater / Heiloo
HZV / Het Vennewater 1 HV / Veerhuys 1

2 - 6

14 december 2018 20:15 Ripperdahal / Winsum GN
Futsal Winsum 1 ZVV Urk / Bakkerij de Kof 1

11 - 4

14 december 2018 20:30 Peelohal / Assen
Futsal LTC 1 HV / Veerhuys 1

3 - 7

14 december 2018 20:45 Ons Genoegen / Den Burg
Texel '94 1 Sporting Harderwijk / zelfenergieregelen.nl 1

21 - 1

14 december 2018 21:15 Groeneweg / Schagen
Scagha '66 1 Leekster Eagles 1

5 - 5

14 december 2018 21:30 Het Vennewater / Heiloo
HZV / Het Vennewater 1 FC Marlène 2

3 - 0

21 december 2018 20:30 Sportcentrum / Leek
Leekster Eagles 1 Texel '94 1

8 - 3

21 december 2018 21:30 De Sypel / Harderwijk
Sporting Harderwijk / zelfenergieregelen.nl 1 Os Lusitanos 1

7 - 6

AFFICHES EERSTE DIVISIE

VIDEO’S

  
error: