Eerste Divisie B

Eerste Divisie B - Seizoen 2018/2019

Stand

Pos   Team G W T L PCT DoelpuntenSaldo Ptn Last 5
1 Logo FCK De Hommel 1 2 2 0 0 1 14 - 4+10 6    
2 Logo ZVG / Cagemax 1 2 2 0 0 1 13 - 5+8 6    
3 Logo z.v.v. BE '79 1 2 2 0 0 1 7 - 4+3 6    
4 Logo CF Merwede / Transito 1 2 1 0 1 0,5 9 - 5+4 3    
5 Logo LZV/Kuypers Hair-Wellness 1 2 1 0 1 0,5 11 - 9+2 3    
6 Logo F.C. Brasil'77 1 2 1 0 1 0,5 8 - 7+1 3    
7 Logo Futsal Apeldoorn 2 2 1 0 1 0,5 6 - 10-4 3    
8 Logo ZVV Ede 1 1 0 0 1 0 2 - 6-4 0   
9 Logo s.v. Excelsior'31 1 1 0 0 1 0 1 - 5-4 0   
10 Logo Bristol Team / Budgetisolatie 1 2 0 0 2 0 5 - 13-8 0    
11 Logo Madereros C.F. 1 2 0 0 2 0 3 - 11-8 0    

 

PROGRAMMA / UITSLAGEN COMPETITIE

Wedstrijd Uitslag
7 september 2018 19:30 Mheenpark / Apeldoorn
Futsal Apeldoorn 2 Bristol Team / Budgetisolatie 1

4 - 3

7 september 2018 21:00 Hamalandhal / Lichtenvoorde
LZV/Kuypers Hair-Wellness 1 Madereros C.F. 1

7 - 1

7 september 2018 21:00 De Reggehal / Rijssen
s.v. Excelsior'31 1 ZVG / Cagemax 1

1 - 5

7 september 2018 21:30 Schutskamp / 's-Hertogenbosch
FCK De Hommel 1 F.C. Brasil'77 1

5 - 2

7 september 2018 21:30 Ruiven / Berkel-Enschot
z.v.v. BE '79 1 CF Merwede / Transito 1

3 - 2

14 september 2018 20:00 De Crosser / Werkendam
CF Merwede / Transito 1 Futsal Apeldoorn 2

7 - 2

14 september 2018 20:30 Olympic Sportcentrum / Wijchen
Madereros C.F. 1 z.v.v. BE '79 1

2 - 4

14 september 2018 20:30 De Paasberg / Terborg
F.C. Brasil'77 1 ZVV Ede 1

6 - 2

14 september 2018 21:00 Vijfsprong / Rucphen
Bristol Team / Budgetisolatie 1 FCK De Hommel 1

2 - 9

14 september 2018 21:30 Oosterbliek / Gorinchem
ZVG / Cagemax 1 LZV/Kuypers Hair-Wellness 1

8 - 4

28 september 2018 20:30 Olympic Sportcentrum / Wijchen
Madereros C.F. 1 CF Merwede / Transito 1

-:-

28 september 2018 21:00 De Reggehal / Rijssen
s.v. Excelsior'31 1 F.C. Brasil'77 1

-:-

28 september 2018 21:00 Topsporthal / Ede GLD
ZVV Ede 1 Bristol Team / Budgetisolatie 1

-:-

28 september 2018 21:30 Ruiven / Berkel-Enschot
z.v.v. BE '79 1 ZVG / Cagemax 1

-:-

28 september 2018 21:30 Schutskamp / 's-Hertogenbosch
FCK De Hommel 1 Futsal Apeldoorn 2

-:-

5 oktober 2018 19:30 Mheenpark / Apeldoorn
Futsal Apeldoorn 2 ZVV Ede 1

-:-

5 oktober 2018 20:00 De Crosser / Werkendam
CF Merwede / Transito 1 FCK De Hommel 1

-:-

5 oktober 2018 20:30 De Paasberg / Terborg
F.C. Brasil'77 1 LZV/Kuypers Hair-Wellness 1

-:-

5 oktober 2018 21:00 Vijfsprong / Rucphen
Bristol Team / Budgetisolatie 1 s.v. Excelsior'31 1

-:-

5 oktober 2018 21:30 Oosterbliek / Gorinchem
ZVG / Cagemax 1 Madereros C.F. 1

-:-

12 oktober 2018 21:00 De Reggehal / Rijssen
s.v. Excelsior'31 1 Futsal Apeldoorn 2

-:-

12 oktober 2018 21:00 Hamalandhal / Lichtenvoorde
LZV/Kuypers Hair-Wellness 1 Bristol Team / Budgetisolatie 1

-:-

12 oktober 2018 21:00 Topsporthal / Ede GLD
ZVV Ede 1 FCK De Hommel 1

-:-

12 oktober 2018 21:30 Ruiven / Berkel-Enschot
z.v.v. BE '79 1 F.C. Brasil'77 1

-:-

12 oktober 2018 21:30 Oosterbliek / Gorinchem
ZVG / Cagemax 1 CF Merwede / Transito 1

-:-

19 oktober 2018 19:30 Mheenpark / Apeldoorn
Futsal Apeldoorn 2 LZV/Kuypers Hair-Wellness 1

-:-

19 oktober 2018 20:00 De Crosser / Werkendam
CF Merwede / Transito 1 ZVV Ede 1

-:-

19 oktober 2018 20:30 De Paasberg / Terborg
F.C. Brasil'77 1 Madereros C.F. 1

-:-

19 oktober 2018 21:00 Vijfsprong / Rucphen
Bristol Team / Budgetisolatie 1 z.v.v. BE '79 1

-:-

19 oktober 2018 21:30 Schutskamp / 's-Hertogenbosch
FCK De Hommel 1 s.v. Excelsior'31 1

-:-

26 oktober 2018 21:00 Hamalandhal / Lichtenvoorde
LZV/Kuypers Hair-Wellness 1 FCK De Hommel 1

-:-

2 november 2018 20:30 Olympic Sportcentrum / Wijchen
Madereros C.F. 1 Bristol Team / Budgetisolatie 1

-:-

2 november 2018 21:00 De Reggehal / Rijssen
s.v. Excelsior'31 1 ZVV Ede 1

-:-

2 november 2018 21:30 Ruiven / Berkel-Enschot
z.v.v. BE '79 1 Futsal Apeldoorn 2

-:-

2 november 2018 21:30 Oosterbliek / Gorinchem
ZVG / Cagemax 1 F.C. Brasil'77 1

-:-

9 november 2018 19:30 Mheenpark / Apeldoorn
Futsal Apeldoorn 2 Madereros C.F. 1

-:-

9 november 2018 20:00 De Crosser / Werkendam
CF Merwede / Transito 1 s.v. Excelsior'31 1

-:-

9 november 2018 21:00 Vijfsprong / Rucphen
Bristol Team / Budgetisolatie 1 ZVG / Cagemax 1

-:-

9 november 2018 21:00 Topsporthal / Ede GLD
ZVV Ede 1 LZV/Kuypers Hair-Wellness 1

-:-

9 november 2018 21:30 Schutskamp / 's-Hertogenbosch
FCK De Hommel 1 z.v.v. BE '79 1

-:-

16 november 2018 20:30 De Paasberg / Terborg
F.C. Brasil'77 1 CF Merwede / Transito 1

-:-

16 november 2018 20:30 Olympic Sportcentrum / Wijchen
Madereros C.F. 1 FCK De Hommel 1

-:-

16 november 2018 21:30 Ruiven / Berkel-Enschot
z.v.v. BE '79 1 ZVV Ede 1

-:-

16 november 2018 21:30 Oosterbliek / Gorinchem
ZVG / Cagemax 1 Futsal Apeldoorn 2

-:-

23 november 2018 21:00 De Reggehal / Rijssen
s.v. Excelsior'31 1 z.v.v. BE '79 1

-:-

23 november 2018 21:00 Hamalandhal / Lichtenvoorde
LZV/Kuypers Hair-Wellness 1 CF Merwede / Transito 1

-:-

23 november 2018 21:00 Vijfsprong / Rucphen
Bristol Team / Budgetisolatie 1 F.C. Brasil'77 1

-:-

23 november 2018 21:00 Topsporthal / Ede GLD
ZVV Ede 1 Madereros C.F. 1

-:-

23 november 2018 21:30 Schutskamp / 's-Hertogenbosch
FCK De Hommel 1 ZVG / Cagemax 1

-:-

30 november 2018 20:00 De Crosser / Werkendam
CF Merwede / Transito 1 Bristol Team / Budgetisolatie 1

-:-

30 november 2018 20:30 Olympic Sportcentrum / Wijchen
Madereros C.F. 1 LZV/Kuypers Hair-Wellness 1

-:-

7 december 2018 20:30 De Paasberg / Terborg
F.C. Brasil'77 1 Futsal Apeldoorn 2

-:-

7 december 2018 20:30 Olympic Sportcentrum / Wijchen
Madereros C.F. 1 s.v. Excelsior'31 1

-:-

7 december 2018 21:30 Ruiven / Berkel-Enschot
z.v.v. BE '79 1 LZV/Kuypers Hair-Wellness 1

-:-

7 december 2018 21:30 Oosterbliek / Gorinchem
ZVG / Cagemax 1 ZVV Ede 1

-:-

14 december 2018 20:00 De Crosser / Werkendam
CF Merwede / Transito 1 z.v.v. BE '79 1

-:-

14 december 2018 20:30 De Paasberg / Terborg
F.C. Brasil'77 1 FCK De Hommel 1

-:-

14 december 2018 21:00 Vijfsprong / Rucphen
Bristol Team / Budgetisolatie 1 Futsal Apeldoorn 2

-:-

14 december 2018 21:30 Oosterbliek / Gorinchem
ZVG / Cagemax 1 s.v. Excelsior'31 1

-:-

21 december 2018 21:00 Hamalandhal / Lichtenvoorde
LZV/Kuypers Hair-Wellness 1 s.v. Excelsior'31 1

-:-

AFFICHES EERSTE DIVISIE

VIDEO’S

 

 

 

error: