Eredivisie Vrouwen

A A A

Eredivisie Vrouwen - Seizoen 2017/2018

Stand

Pos   Team G W T L PCT DoelpuntenSaldo Ptn Last 5
1 Logo KTP Nieuw Roden VR1 22 17 3 2 0,841 68 - 26+42 54       
2 Logo FC Gelre VR1 22 13 2 7 0,636 97 - 65+32 41       
3 Logo Drachtster Boys VR1 22 12 4 6 0,636 92 - 62+30 40       
4 Logo vv Pernis VR1 22 12 4 6 0,636 58 - 40+18 40       
5 Logo A.S. Exstudiantes Zwolle/Cycloon VR1 22 9 8 5 0,591 70 - 61+9 35       
6 Logo Hovocubo VR1 22 9 4 9 0,5 61 - 58+3 31       
7 Logo Team Alkmaar/Sportstars VR1 22 8 4 10 0,455 72 - 71+1 28       
8 Logo Reiger Boys/Treffer Uitzendbureau VR1 22 8 3 11 0,432 55 - 70-15 27       
9 Logo AVANTI/Keuning Advocaten VR1 22 7 4 11 0,409 66 - 82-16 25       
10 Logo G.S.F.V. Drs. Vijfje VR1 22 6 5 11 0,386 62 - 73-11 23       
11 Logo Os Lusitanos VR1 22 5 5 12 0,341 53 - 74-21 20       
12 Logo PFC/Pro Sportcentrum VR1 22 1 4 17 0,136 47 - 119-72 7       

 

PROGRAMMA / UITSLAGEN PLAY OFF

Wedstrijd

vv Pernis VR1 KTP Nieuw Roden VR1

3 - 1

1. Speeldag

13 april 2018, 20:30

uur

*** Drachtster Boys VR1 w.n.s. (3-1) van FC Gelre VR1
*** vv Pernis VR1 w.n.s. (2-3) van KTP Nieuw Roden VR1
*** vv Pernis VR1 wint na verlenging met 1-2 (1-1 reguliere speeltijd) van Drachtster Boys VR1

PROGRAMMA / UITSLAGEN COMPETITIE

Wedstrijd Uitslag
15 september 2017 20:30 uur
FC Gelre VR1 KTP Nieuw Roden VR1

0 - 2

15 september 2017 20:30 uur
Hovocubo VR1 Os Lusitanos VR1

2 - 0

15 september 2017 20:30 uur
AVANTI/Keuning Advocaten VR1 PFC/Pro Sportcentrum VR1

7 - 3

15 september 2017 20:30 uur
vv Pernis VR1 Team Alkmaar/Sportstars VR1

3 - 1

15 september 2017 21:30 uur
Reiger Boys/Treffer Uitzendbureau VR1 A.S. Exstudiantes Zwolle/Cycloon VR1

3 - 4

15 september 2017 21:30 uur
Drachtster Boys VR1 G.S.F.V. Drs. Vijfje VR1

7 - 0

22 september 2017 19:30 uur
PFC/Pro Sportcentrum VR1 Hovocubo VR1

0 - 4

22 september 2017 20:30 uur
A.S. Exstudiantes Zwolle/Cycloon VR1 FC Gelre VR1

0 - 2

22 september 2017 20:30 uur
KTP Nieuw Roden VR1 vv Pernis VR1

2 - 0

22 september 2017 20:40 uur
Team Alkmaar/Sportstars VR1 AVANTI/Keuning Advocaten VR1

3 - 5

22 september 2017 20:40 uur
Os Lusitanos VR1 G.S.F.V. Drs. Vijfje VR1

1 - 0

22 september 2017 21:30 uur
Drachtster Boys VR1 Reiger Boys/Treffer Uitzendbureau VR1

5 - 2

29 september 2017 20:30 uur
KTP Nieuw Roden VR1 AVANTI/Keuning Advocaten VR1

3 - 1

29 september 2017 21:30 uur
Drachtster Boys VR1 Hovocubo VR1

6 - 2

6 oktober 2017 20:30 uur
FC Gelre VR1 Drachtster Boys VR1

5 - 4

6 oktober 2017 20:30 uur
Hovocubo VR1 Team Alkmaar/Sportstars VR1

4 - 3

6 oktober 2017 20:30 uur
AVANTI/Keuning Advocaten VR1 vv Pernis VR1

2 - 3

6 oktober 2017 20:30 uur
A.S. Exstudiantes Zwolle/Cycloon VR1 KTP Nieuw Roden VR1

0 - 5

6 oktober 2017 21:30 uur
Reiger Boys/Treffer Uitzendbureau VR1 Os Lusitanos VR1

2 - 2

6 oktober 2017 21:30 uur
G.S.F.V. Drs. Vijfje VR1 PFC/Pro Sportcentrum VR1

4 - 1

13 oktober 2017 19:30 uur
PFC/Pro Sportcentrum VR1 Reiger Boys/Treffer Uitzendbureau VR1

1 - 1

13 oktober 2017 20:30 uur
vv Pernis VR1 Hovocubo VR1

2 - 0

13 oktober 2017 20:40 uur
Team Alkmaar/Sportstars VR1 G.S.F.V. Drs. Vijfje VR1

3 - 3

13 oktober 2017 20:40 uur
Os Lusitanos VR1 FC Gelre VR1

3 - 8

13 oktober 2017 21:30 uur
Drachtster Boys VR1 A.S. Exstudiantes Zwolle/Cycloon VR1

4 - 5

27 oktober 2017 20:30 uur
FC Gelre VR1 PFC/Pro Sportcentrum VR1

12 - 4

27 oktober 2017 20:30 uur
AVANTI/Keuning Advocaten VR1 Hovocubo VR1

2 - 2

27 oktober 2017 20:30 uur
A.S. Exstudiantes Zwolle/Cycloon VR1 Os Lusitanos VR1

2 - 2

27 oktober 2017 21:30 uur
Reiger Boys/Treffer Uitzendbureau VR1 Team Alkmaar/Sportstars VR1

1 - 2

27 oktober 2017 21:30 uur
G.S.F.V. Drs. Vijfje VR1 vv Pernis VR1

2 - 5

27 oktober 2017 21:30 uur
Drachtster Boys VR1 KTP Nieuw Roden VR1

2 - 2

3 november 2017 19:30 uur
PFC/Pro Sportcentrum VR1 A.S. Exstudiantes Zwolle/Cycloon VR1

2 - 7

3 november 2017 20:30 uur
AVANTI/Keuning Advocaten VR1 G.S.F.V. Drs. Vijfje VR1

1 - 4

3 november 2017 20:30 uur
vv Pernis VR1 Reiger Boys/Treffer Uitzendbureau VR1

5 - 1

3 november 2017 20:30 uur
KTP Nieuw Roden VR1 Hovocubo VR1

5 - 2

3 november 2017 20:40 uur
Team Alkmaar/Sportstars VR1 FC Gelre VR1

1 - 4

3 november 2017 20:40 uur
Os Lusitanos VR1 Drachtster Boys VR1

0 - 1

10 november 2017 20:40 uur
Os Lusitanos VR1 KTP Nieuw Roden VR1

2 - 6

10 november 2017 20:40 uur
Team Alkmaar/Sportstars VR1 A.S. Exstudiantes Zwolle/Cycloon VR1

2 - 6

10 november 2017 21:15 uur
FC Gelre VR1 vv Pernis VR1

3 - 2

10 november 2017 21:30 uur
Reiger Boys/Treffer Uitzendbureau VR1 AVANTI/Keuning Advocaten VR1

3 - 4

10 november 2017 21:30 uur
G.S.F.V. Drs. Vijfje VR1 Hovocubo VR1

1 - 6

10 november 2017 21:30 uur
Drachtster Boys VR1 PFC/Pro Sportcentrum VR1

7 - 5

17 november 2017 19:30 uur
PFC/Pro Sportcentrum VR1 Os Lusitanos VR1

2 - 2

17 november 2017 20:30 uur
Hovocubo VR1 Reiger Boys/Treffer Uitzendbureau VR1

2 - 4

17 november 2017 20:30 uur
AVANTI/Keuning Advocaten VR1 FC Gelre VR1

6 - 7

17 november 2017 20:30 uur
A.S. Exstudiantes Zwolle/Cycloon VR1 vv Pernis VR1

1 - 1

17 november 2017 20:30 uur
KTP Nieuw Roden VR1 G.S.F.V. Drs. Vijfje VR1

1 - 1

17 november 2017 20:40 uur
Team Alkmaar/Sportstars VR1 Drachtster Boys VR1

5 - 2

24 november 2017 19:40 uur
KTP Nieuw Roden VR1 PFC/Pro Sportcentrum VR1

6 - 1

24 november 2017 20:30 uur
FC Gelre VR1 Hovocubo VR1

4 - 5

24 november 2017 20:30 uur
A.S. Exstudiantes Zwolle/Cycloon VR1 AVANTI/Keuning Advocaten VR1

2 - 2

24 november 2017 20:40 uur
Team Alkmaar/Sportstars VR1 Os Lusitanos VR1

3 - 1

24 november 2017 21:30 uur
Reiger Boys/Treffer Uitzendbureau VR1 G.S.F.V. Drs. Vijfje VR1

3 - 2

24 november 2017 21:30 uur
Drachtster Boys VR1 vv Pernis VR1

0 - 3

1 december 2017 21:00 uur
PFC/Pro Sportcentrum VR1 AVANTI/Keuning Advocaten VR1

4 - 2

8 december 2017 20:30 uur
Hovocubo VR1 A.S. Exstudiantes Zwolle/Cycloon VR1

3 - 2

8 december 2017 20:30 uur
AVANTI/Keuning Advocaten VR1 Drachtster Boys VR1

4 - 3

8 december 2017 20:30 uur
vv Pernis VR1 Os Lusitanos VR1

5 - 4

8 december 2017 20:40 uur
Team Alkmaar/Sportstars VR1 PFC/Pro Sportcentrum VR1

8 - 2

8 december 2017 21:30 uur
Reiger Boys/Treffer Uitzendbureau VR1 KTP Nieuw Roden VR1

2 - 1

15 december 2017 19:30 uur
PFC/Pro Sportcentrum VR1 vv Pernis VR1

3 - 3

15 december 2017 20:30 uur
FC Gelre VR1 Reiger Boys/Treffer Uitzendbureau VR1

7 - 1

15 december 2017 20:30 uur
A.S. Exstudiantes Zwolle/Cycloon VR1 G.S.F.V. Drs. Vijfje VR1

4 - 3

15 december 2017 20:30 uur
KTP Nieuw Roden VR1 Team Alkmaar/Sportstars VR1

4 - 2

15 december 2017 20:40 uur
Os Lusitanos VR1 AVANTI/Keuning Advocaten VR1

3 - 6

AFFICHES EREDIVISIE VROUWEN

VIDEO’S

 

 

error: