Wedstrijddata Beker Landelijk (Heren en Vrouwen), speelronde 1

FOTO: KNVB Media

Nog even en het zaalvoetbalseizoen 2018-2019 zal zijn start hebben. De meeste teams uit de Ere- en Eerste Divisie zullen begin deze maand hun start al maken met hun trainingen en tussendoor de nodige oefenwedstrijden spelen.

Voor de landelijke beker staat de start voor de heren op maandag 17 september a.s., voor de vrouwen is dit al op maandag 3 september a.s.

Laten we hopen dat het wederom een mooi, spannend, aantrekkelijk en doelpuntrijk seizoen wordt, waardoor het zaalvoetbal weer in populariteit toeneemt en de wedstrijden met goedgevulde tribunes worden bekeken.

Beker Landelijk Heren

Wedstrijd Uitslag
17 september 2018 21:00 uur
LZV/Kuypers Hair en Wellness 1 Futsal Apeldoorn 1

1 - 1

19 september 2018 20:00 uur
FC Marlène 2 ZVV Volendam 1

2 - 5

19 september 2018 20:30 uur
Maderos C.F. 1 FC Marlène 1

0 - 8

19 september 2018 20:30 uur
Feyenoord Futsal/TPP Rotterdam 1 ZVV Eindhoven 1

5 - 5

19 september 2018 20:40 uur
S.V. Hertha 1 Os Lusitanos 1

3 - 8

19 september 2018 20:40 uur
HZV/Het Vennewater 1 a.s.v. LEBO 1

1 - 9

21 september 2018 20:30 uur
Futsal LTC 1 MSV Zeemacht 1

3 - 5

21 september 2018 20:30 uur
Futsal Winsum 1 s.v. Excelsior '31 1

4 - 4

21 september 2018 20:45 uur
Texel '94 1 Bristol Team/Budgetisolatie 1

-:-

Cancelled

21 september 2018 21:00 uur
ZVVM/Campus 1 ZVV Ede 1

6 - 8

21 september 2018 21:00 uur
G.S.F.V. Drs. Vijfje 2 Leekster Eagles 1

1 - 9

21 september 2018 21:10 uur
z.v.v. Urk/Bakkerij de Kof 1 Tigers Roermond/Yildrim Group 1

3 - 3

21 september 2018 21:15 uur
White Stones 1 Sporting Harderwijk 1

14 - 2

21 september 2018 21:30 uur
FC Botafogo 1 CFM/Transito 1

7 - 10

21 september 2018 21:30 ùur
ZVG/Cagemax 2 z.v.v. BE 79 1

8 - 7

21 september 2018 21:30 uur
Futsal Apeldoorn 2 Groene Ster Vlissingen 1

1 - 3

21 september 2018 21:30 uur
Multicult 1 ZVG/Cagemax 1

5 - 5

21 september 2018 21:50 uur
z.v.v. Den Haag 1 FCK De Hommel 1

4 - 4

22 oktober 2018 21:00 uur
Futsal Apeldoorn 1 White Stones 1

8 - 3

24 oktober 2018 20:30 uur
FC Marlène 1 FCK De Hommel 1

2 - 6

26 oktober 2018 20:00 uur
CFM/Transito 1 ZVV Volendam 1

1 - 4

26 oktober 2018 21:30 uur
Multicult 1 Leekster Eagles 1

5 - 8

26 november 2018 21:00 uur
FC Eindhoven 1 Futsal Winsum 1

7 - 2

30 november 2018 19:30 uur
Hovocubo 1 Os Lusitanos 1

18 - 4

30 november 2018 20:30 uur
ZVV Volendam 1 Futsal Apeldoorn 1

5 - 6

30 november 2018 20:30 uur
MSV Zeemacht 1 Leekster Eagles 1

6 - 3

30 november 2018 20:30 uur
Groene Ster Vlissingen 1 ZVG/Cagemax 2

9 - 3

30 november 2018 20:30 uur
FCK De Hommel 1 a.s.v. LEBO 1

2 - 6

30 november 2018 20:45 uur
Texel '94 1 Feyenoord Futsal/TPP Rotterdam 1

5 - 5

30 november 2018 21:00 uur
Tigers Roermond/Yildrim Group 1 ZVV Ede 1

4 - 4

9 januari 2019 20:30 uur
FC Eindhoven 1 Tigers Roermond/Yildrim Group 1

8 - 0

11 januari 2019 20:30 uur
Hovocubo 1 MSV Zeemacht 1

15 - 4

11 januari 2019 20:30 uur
a.s.v. LEBO 1 Futsal Apeldoorn 1

3 - 3

11 januari 2019 21:30 uur
Feyenoord Futsal/TPP Rotterdam 1 Groene Ster Vlissingen 1

2 - 2

1 maart 2019 20:00 uur
FC Eindhoven 1 Hovocubo 1

5 - 2

1 maart 2019 20:30 uur
Futsal Apeldoorn 1 Groene Ster Vlissingen 1

3 - 4

19 april 2019 20:30 uur
FC Eindhoven 1 Groene Ster Vlissingen 1

5 - 2

Beker Landelijk Vrouwen

Wedstrijd Uitslag
3 september 2018 20:30 uur
Mazzelstars VR1 A.S. Exstudiantes Zwolle/Cycloon VR1

1 - 5

3 september 2018 20:35 uur
Futsal Apeldoorn VR2 AVANTI/ontdekhetwad.nl VR1

3 - 3

5 september 2018 20:30 uur
Reiger Boys VR2 Team Alkmaar/Sportstars VR1

2 - 9

5 september 2018 20:30 uur
Nieuw Roden VR2 Futsal Apeldoorn VR1

1 - 1

5 september 2018 20:30 uur
ESZVV Totelos VR1 Os Lusitanos VR1

3 - 5

5 september 2018 21:00 uur
Drachtster Boys/HR Piping VR1 ZVV Den Haag VR1

4 - 3

5 september 2018 21:30 uur
Hovocubo VR1 Reiger Boys/Woest VR1

2 - 2

30 november 2018 19:30 uur
KTP Nieuw Roden VR1 G.S.F.V. Drs. Vijfje VR1

1 - 1

30 november 2018 20:30 uur
Reiger Boys/Woest VR1 TPP Rotterdam VR1

0 - 0

11 januari 2019 19:30 uur
TPP Rotterdam VR1 Os Lusitanos VR1

1 - 1

11 januari 2019 20:30 uur
AVANTI/ontdekhetwad.nl VR1 Drachtster Boys/HR Piping VR1

0 - 6

11 januari 2019 21:30 uur
Nieuw Roden VR2 Team Alkmaar/Sportstars VR1

3 - 3

14 januari 2019 21:00 uur
A.S. Exstudiantes Zwolle/Cycloon VR1 G.S.F.V. Drs. Vijfje VR1

4 - 7

1 maart 2019 20:30 uur
Drachtster Boys/HR Piping VR1 G.S.F.V. Drs. Vijfje VR1

1 - 1

1 maart 2019 21:30 uur
Nieuw Roden VR2 Os Lusitanos VR1

1 - 4

19 april 2019 18:00 uur
G.S.F.V. Drs. Vijfje VR1 Os Lusitanos VR1

7 - 3

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.


*