Hoofdklasse B

Hoofdklasse B - Seizoen 2018/2019

Stand

Pos   Team G W T L PCT DoelpuntenSaldo Ptn Last 5
1 Logo VNS United 1 8 6 2 0 0,875 46 - 16+30 20       
2 Logo FC Weesp 1 8 6 1 1 0,813 37 - 20+17 19       
3 Logo ZVV Ziekenhuis Amstelveen/Borstpoli 1 7 4 2 1 0,714 24 - 18+6 14       
4 Logo 1461 Soest 1 8 4 2 2 0,625 32 - 26+6 14       
5 Logo FC Golden Stars 2 8 4 2 2 0,625 33 - 30+3 14       
6 Logo VV De Dreef 1 8 4 1 3 0,563 39 - 30+9 13       
7 Logo ZVV Adelaars 1 8 4 0 4 0,5 26 - 23+3 12       
8 Logo Al-Andalus 1 8 2 3 3 0,438 32 - 34-2 9       
9 Logo ZVVN '77 1 8 2 1 5 0,313 24 - 38-14 7       
10 Logo Legmeervogels 1 8 1 2 5 0,25 25 - 40-15 5       
11 Logo FC Delta Sports '95 1 8 1 1 6 0,188 20 - 46-26 4       
12 Logo FCV 1 7 0 1 6 0,071 15 - 32-17 1       
*** In de stand is de gestaakte wedstrijd ZVV Ziekenhuis Amstelveen 1 – FC Delta Spots’95 1 bij een stand van 5-3 opgenomen

PROGRAMMA / UITSLAGEN

Wedstrijd Uitslag
10 september 2018 20:10 Aetsveld / Weesp
FC Weesp 1 1461 Soest 1

4 - 5

14 september 2018 20:10 Sporthallen Zuid / Amsterdam
FC Golden Stars 2 ZVV Adelaars 1

5 - 4

14 september 2018 21:00 De Weeren / Amsterdam
VNS United 1 ZVVN '77 1

5 - 2

14 september 2018 21:00 The Dome / Houten
FC Delta Sports '95 1 Al-Andalus 1

2 - 2

14 september 2018 21:25 Oost Veenendaal / Veenendaal
FCV 1 Legmeervogels 1

4 - 4

21 september 2018 20:10 De Scheg / Uithoorn
Legmeervogels 1 FC Weesp 1

2 - 2

21 september 2018 20:10 't Heem / IJsselstein UT
ZVVN '77 1 ZVV Ziekenhuis Amstelveen/Borstpoli 1

2 - 2

21 september 2018 21:00 De Dreef / Utrecht
VV De Dreef 1 FC Delta Sports '95 1

7 - 2

21 september 2018 21:00 De Lunet / Naarden
ZVV Adelaars 1 FCV 1

3 - 1

21 september 2018 21:00 Sporthal De Bilt / De Bilt
Al-Andalus 1 FC Golden Stars 2

4 - 4

21 september 2018 21:15 Engh Sportboulevard / Soest
1461 Soest 1 VNS United 1

4 - 4

24 september 2018 20:10 Aetsveld / Weesp
FC Weesp 1 ZVVN '77 1

4 - 1

28 september 2018 20:10 Sporthallen Zuid / Amsterdam
FC Golden Stars 2 FCV 1

5 - 2

28 september 2018 20:10 De Scheg / Uithoorn
Legmeervogels 1 1461 Soest 1

5 - 7

28 september 2018 21:00 De Dreef / Utrecht
VV De Dreef 1 VNS United 1

4 - 4

28 september 2018 21:00 Sporthal De Bilt / De Bilt
Al-Andalus 1 ZVV Ziekenhuis Amstelveen/Borstpoli 1

3 - 4

28 september 2018 21:00 De Lunet / Naarden
ZVV Adelaars 1 FC Delta Sports '95 1

6 - 1

1 oktober 2018 20:10 Aetsveld / Weesp
FC Weesp 1 VV De Dreef 1

6 - 1

5 oktober 2018 20:10 De Scheg / Uithoorn
Legmeervogels 1 ZVVN '77 1

7 - 4

5 oktober 2018 21:00 De Weeren / Amsterdam
VNS United 1 Al-Andalus 1

7 - 2

5 oktober 2018 21:00 Emergo hal / Amstelveen
ZVV Ziekenhuis Amstelveen/Borstpoli 1 ZVV Adelaars 1

4 - 2

5 oktober 2018 21:00 The Dome / Houten
FC Delta Sports '95 1 FC Golden Stars 2

2 - 8

5 oktober 2018 21:25 Oost Veenendaal / Veenendaal
FCV 1 1461 Soest 1

0 - 2

12 oktober 2018 20:10 't Heem / IJsselstein UT
ZVVN '77 1 1461 Soest 1

3 - 2

12 oktober 2018 20:10 Sporthallen Zuid / Amsterdam
FC Golden Stars 2 ZVV Ziekenhuis Amstelveen/Borstpoli 1

3 - 3

12 oktober 2018 21:00 De Dreef / Utrecht
VV De Dreef 1 Legmeervogels 1

8 - 2

12 oktober 2018 21:00 De Lunet / Naarden
ZVV Adelaars 1 VNS United 1

2 - 5

12 oktober 2018 21:00 Sporthal De Bilt / De Bilt
Al-Andalus 1 FC Weesp 1

4 - 5

12 oktober 2018 21:00 The Dome / Houten
FC Delta Sports '95 1 FCV 1

8 - 4

15 oktober 2018 20:10 Aetsveld / Weesp
FC Weesp 1 ZVV Adelaars 1

5 - 2

19 oktober 2018 20:10 De Scheg / Uithoorn
Legmeervogels 1 Al-Andalus 1

3 - 6

19 oktober 2018 21:00 De Weeren / Amsterdam
VNS United 1 FC Golden Stars 2

9 - 0

19 oktober 2018 21:00 Oost Veenendaal / Veenendaal
FCV 1 ZVVN '77 1

3 - 4

19 oktober 2018 21:00 Emergo hal / Amstelveen
ZVV Ziekenhuis Amstelveen/Borstpoli 1 FC Delta Sports '95 1

5 - 3

19 oktober 2018 21:15 Engh Sportboulevard / Soest
1461 Soest 1 VV De Dreef 1

5 - 2

26 oktober 2018 21:00 Emergo hal / Amstelveen
ZVV Ziekenhuis Amstelveen/Borstpoli 1 VV De Dreef 1

5 - 1

2 november 2018 20:10 Sporthallen Zuid / Amsterdam
FC Golden Stars 2 FC Weesp 1

4 - 5

2 november 2018 21:00 De Dreef / Utrecht
VV De Dreef 1 ZVVN '77 1

10 - 5

2 november 2018 21:00 Sporthal De Bilt / De Bilt
Al-Andalus 1 1461 Soest 1

6 - 6

2 november 2018 21:00 De Lunet / Naarden
ZVV Adelaars 1 Legmeervogels 1

5 - 1

2 november 2018 21:00 The Dome / Houten
FC Delta Sports '95 1 VNS United 1

1 - 8

2 november 2018 21:00 Emergo hal / Amstelveen
ZVV Ziekenhuis Amstelveen/Borstpoli 1 FCV 1

-:-

Cancelled

5 november 2018 21:00 Aetsveld / Weesp
FC Weesp 1 FC Delta Sports '95 1

6 - 1

9 november 2018 20:10 't Heem / IJsselstein UT
ZVVN '77 1 Al-Andalus 1

3 - 5

9 november 2018 20:10 De Scheg / Uithoorn
Legmeervogels 1 FC Golden Stars 2

1 - 4

9 november 2018 21:00 De Weeren / Amsterdam
VNS United 1 ZVV Ziekenhuis Amstelveen/Borstpoli 1

4 - 1

9 november 2018 21:00 Oost Veenendaal / Veenendaal
FCV 1 VV De Dreef 1

1 - 6

9 november 2018 21:15 Engh Sportboulevard / Soest
1461 Soest 1 ZVV Adelaars 1

1 - 2

12 november 2018 21:00 Aetsveld / Weesp
FC Weesp 1 ZVV Ziekenhuis Amstelveen/Borstpoli 1

-:-

16 november 2018 20:10 Sporthallen Zuid / Amsterdam
FC Golden Stars 2 1461 Soest 1

-:-

16 november 2018 21:00 De Weeren / Amsterdam
VNS United 1 FCV 1

-:-

16 november 2018 21:00 De Lunet / Naarden
ZVV Adelaars 1 ZVVN '77 1

-:-

16 november 2018 21:00 The Dome / Houten
FC Delta Sports '95 1 Legmeervogels 1

-:-

16 november 2018 21:00 Sporthal De Bilt / De Bilt
Al-Andalus 1 VV De Dreef 1

-:-

19 november 2018 21:00 Aetsveld / Weesp
FC Weesp 1 VNS United 1

-:-

23 november 2018 20:10 't Heem / IJsselstein UT
ZVVN '77 1 FC Golden Stars 2

-:-

23 november 2018 20:10 De Scheg / Uithoorn
Legmeervogels 1 ZVV Ziekenhuis Amstelveen/Borstpoli 1

-:-

23 november 2018 21:00 De Dreef / Utrecht
VV De Dreef 1 ZVV Adelaars 1

-:-

23 november 2018 21:00 Sporthal De Bilt / De Bilt
Al-Andalus 1 FCV 1

-:-

23 november 2018 21:15 Engh Sportboulevard / Soest
1461 Soest 1 FC Delta Sports '95 1

-:-

AFFICHES HOOFDKLASSE

VIDEO’S

 

 

error: