PROGRAMMA
HOOFDKLASSE B 2023/2024
UITSLAGEN
UITSLAGEN
HOOFDKLASSE B 2023/2024
HOOFDKLASSE B 2023/2024
* PK2: z.v.v. Annour/MADIBA
* PK3: n.n.b.
* BZC '13 heeft 7 punten in mindering
* ZVVN'77 heeft 4 punten in mindering
* FC Golden Stars 2 heeft 3 punten in mindering
HOOFDKLASSE B 2023/2024
* PK2: z.v.v. Annour/MADIBA
* PK3: n.n.b.
* BZC '13 heeft 7 punten in mindering
* ZVVN'77 heeft 4 punten in mindering
* FC Golden Stars 2 heeft 3 punten in mindering
HOOFDKLASSE B 2023/2024
* PK2: z.v.v. Annour/MADIBA
* PK3: n.n.b.
* BZC '13 heeft 7 punten in mindering
* ZVVN'77 heeft 4 punten in mindering
* FC Golden Stars 2 heeft 3 punten in mindering
f.c. Lesley Boys
|
IJsselmeervogels
|
z.v.v. Annour
|
Ara Cora Kingdom 2
|
zvv Adelaars
|
BZC '13
|
zvv DOS '58
|
FC Golden Stars 2
|
FC Weesp
|
v.v. Brederodes
|
ZVVN '77
|
RKSV TOB
|
||
1 |
|
5–5 | 3–3 | 6–2 | 7–4 | 5–2 | 8–2 | 7–3 | 8–1 | 13–1 | 4–1 | ||
2 |
|
3–2 | 5–4 | 7–2 | 3–3 | 3–2 | 5–3 | 5–1 | 9–1 | 9–2 | 16–2 | ||
3 |
|
1–6 | 1–3 | 4–3 | 5–5 | 7–1 | 6–2 | 4–0 | 9–3 | 6–3 | 4–2 | 16–0 | |
4 |
|
2–4 | 3–4 | 4–3 | 4–2 | 3–5 | 8–3 | 5–2 | 4–2 | 6–5 | 13–2 | 10–4 | |
5 |
|
3–3 | 1–1 | 0–2 | 5–2 | 3–3 | 5–1 | 3–2 | 3–3 | 5–7 | 5–1 | 3–1 | |
6 |
|
4–8 | 5–4 | 0–3 | 10–7 | 8–4 | 8–4 | 9–6 | 2–3 | 3–1 | 5–0 | 7–9 | |
7 |
|
1–4 | 5–4 | 4–4 | 1–3 | 2–6 | 4–2 | 5–3 | 6–3 | 13–4 | 6–1 | ||
8 |
|
3–10 | 3–4 | 0–4 | 5–6 | 1–5 | 7–4 | 1–4 | 5–3 | 6–3 | 6–2 | ||
9 |
|
0–13 | 3–4 | 3–3 | 4–5 | 1–3 | 2–3 | 3–2 | 4–7 | 4–5 | 1–3 | 6–3 | |
10 |
|
6–10 | 2–7 | 6–11 | 1–6 | 2–5 | 6–6 | 2–3 | 6–8 | 1–4 | 4–3 | ||
11 |
|
2–5 | 2–8 | 2–6 | 4–3 | 2–6 | 3–6 | 6–8 | 1–5 | 5–2 | 2–6 | 7–4 | |
12 |
|
1–11 | 4–7 | 2–3 | 2–6 | 1–6 | 4–4 | 4–15 | 3–5 | 3–6 | 3–5 | 8–3 |
HOOFDKLASSE B 2023/2024
* PK2: z.v.v. Annour/MADIBA
* PK3: n.n.b.
* BZC '13 heeft 7 punten in mindering
* ZVVN'77 heeft 4 punten in mindering
* FC Golden Stars 2 heeft 3 punten in mindering
De kampioenen van poule A en poule B promoveren naar de Topklasse A.
Uit de Topklasse A degraderen nummer 12 en 11 rechtstreeks naar de Hoofdklasse.
De nummer 12 en 11 van de eindrangschikking van de poules A en B degraderen naar de 1e klasse. De nummer 10 van de eindrangschikking van de poules A en B wordt aangemerkt als herkanser.
In de Topklasse A speelt de nummer tien een nacompetitie met de periodekampioenen van de Hoofdklasse A en B.om één plaats in de Topklasse, conform de regeling conform de regeling in het district.
Regeling nacompetitie periodekampioenschappen Topklasse A / Hoofdklasse A en B
Ronde 1 (enkele wedstrijd)
Er wordt gespeeld volgens de regeling:
A. 1e periodekampioen poule A – 2e periodekampioen poule B
B. 1e periodekampioen poule B – 3e periodekampioen poule A
C. 2e periodekampioen poule A – 3e periodekampioen poule B
De winnaars van bovengenoemde wedstrijden plaatsen zich voor de 2e ronde.
Ronde 2
De tweede ronde wordt als volgt vastgesteld:
D. Herkanser Topklasse A – Winnaar 1 A
E. Winnaar 1 B – Winnaar 1 C
Na het spelen van bovenstaande wedstrijden volgt de returnwedstrijd.
3e ronde (Enkele wedstrijd)
F. Winnaar D – Winnaar E
De winnaar van wedstrijd A promoveert naar/handhaaft zich in Topklasse A.
Hoofdklasse B 2022/2023
*** ZVVN '77 HEEFT 3 PUNTEN IN MINDERING
*** PK1: ZVV ANNOUR/MADIBA
*** PK2: ZVV ZIEKENHUIS AMSTELVEEN
*** PK3: Z.V.C. ABN AMRO
DE FINALE WORDT NIET GESPEELD WAARDOOR ZOWEL ZVV ZIEKENHUIS AMSTELVEEN ALS ZVC ABN AMRO PROMOVEREN NAAR DE TOPKLASSE A
Hoofdklasse B 2021/2022
*** z.v.v. Annour / MADIBA heeft 3 punten in mindering
*** VNS United 2 heeft 3 punten in mindering
*** f.c. Lesley Boys heeft 8 punten in mindering