Hoofdklasse C

Hoofdklasse C - Seizoen 2018/2019

Stand

Pos   Team G W T L PCT DoelpuntenSaldo Ptn Last 5
1 Logo HBSS 1 7 7 0 0 1 39 - 21+18 21       
2 Logo ZVV Den Haag 2 8 7 0 1 0,875 55 - 24+31 21       
3 Logo FC Westland 1 7 6 1 0 0,929 41 - 24+17 19       
4 Logo Alphia 1 8 5 1 2 0,688 39 - 36+3 16       
5 Logo Lugdunum 1 8 4 1 3 0,563 30 - 27+3 13       
6 Logo c.v.v. Berkel 1 7 3 2 2 0,571 28 - 20+8 11       
7 Logo WIA 1 7 2 2 3 0,429 16 - 18-2 8       
8 Logo Stanga 1 7 2 1 4 0,357 25 - 27-2 7       
9 Logo GZV Watergras 2 7 2 0 5 0,286 21 - 32-11 6       
10 Logo s.v. RKDEO 1 8 2 0 6 0,25 20 - 28-8 6       
11 Logo Multicult 2 8 2 0 6 0,25 27 - 49-22 6       
12 Logo F.C. Tutor 1 7 1 2 4 0,286 12 - 21-9 5       
13 Logo ZV Olympia GO 1 7 0 0 7 0 32 - 58-26 0       
*** FC Maense 2 per 09-2018 uit de competitie
*** In de stand is de gestaakte wedstrijd FC Tutor 1 РWIA  1 bij een stand van 0-0 opgenomen

PROGRAMMA / UITSLAGEN

Wedstrijd Uitslag
10 september 2018 21:00 Topsportcentrum / Rotterdam
WIA 1 HBSS 1

1 - 2

10 september 2018 21:00 Mammoet / Gouda
GZV Watergras 2 Lugdunum 1

0 - 4

10 september 2018 21:00 Staver / Sommelsdijk
ZV Olympia GO 1 Alphia 1

4 - 7

12 september 2018 21:00 Hoge Veld / 's-Gravenhage
Multicult 2 s.v. RKDEO 1

3 - 1

12 september 2018 21:00 Vermeulen / Berkel en Rodenrijs
c.v.v. Berkel 1 FC Westland 1

2 - 6

14 september 2018 20:00 TU-Hal / Delft
F.C. Tutor 1 ZVV Den Haag 2

1 - 5

17 september 2018 20:30 RKDEO / Nootdorp
s.v. RKDEO 1 ZV Olympia GO 1

6 - 1

17 september 2018 20:30 Ridderhof / Koudekerk aan den Rijn
Alphia 1 F.C. Tutor 1

6 - 4

17 september 2018 21:00 De Zijl / Leiden
Lugdunum 1 Multicult 2

6 - 3

21 september 2018 20:00 De Pijl / Naaldwijk
FC Westland 1 GZV Watergras 2

5 - 4

21 september 2018 20:00 Leidschenveen / 's-Gravenhage
Stanga 1 c.v.v. Berkel 1

2 - 2

21 september 2018 21:00 Sportcampus Zuiderpark / 's-Gravenhage
ZVV Den Haag 2 WIA 1

7 - 2

24 september 2018 20:30 RKDEO / Nootdorp
s.v. RKDEO 1 Lugdunum 1

0 - 3

24 september 2018 20:30 Ridderhof / Koudekerk aan den Rijn
Alphia 1 Multicult 2

9 - 4

24 september 2018 21:00 Topsportcentrum / Rotterdam
HBSS 1 F.C. Tutor 1

5 - 3

26 september 2018 21:00 Vermeulen / Berkel en Rodenrijs
c.v.v. Berkel 1 GZV Watergras 2

6 - 0

28 september 2018 20:00 Leidschenveen / 's-Gravenhage
Stanga 1 WIA 1

3 - 2

28 september 2018 20:00 Sportcampus Zuiderpark / 's-Gravenhage
ZVV Den Haag 2 ZV Olympia GO 1

9 - 4

1 oktober 2018 21:00 Topsportcentrum / Rotterdam
WIA 1 FC Westland 1

4 - 4

1 oktober 2018 21:00 De Zijl / Leiden
Lugdunum 1 Alphia 1

4 - 4

1 oktober 2018 21:00 Staver / Sommelsdijk
ZV Olympia GO 1 HBSS 1

5 - 10

1 oktober 2018 21:00 Mammoet / Gouda
GZV Watergras 2 s.v. RKDEO 1

4 - 3

3 oktober 2018 21:00 Hoge Veld / 's-Gravenhage
Multicult 2 ZVV Den Haag 2

5 - 10

5 oktober 2018 20:00 TU-Hal / Delft
F.C. Tutor 1 Stanga 1

3 - 2

8 oktober 2018 20:30 Ridderhof / Koudekerk aan den Rijn
Alphia 1 s.v. RKDEO 1

2 - 1

8 oktober 2018 21:00 Topsportcentrum / Rotterdam
HBSS 1 Multicult 2

6 - 3

10 oktober 2018 21:00 Vermeulen / Berkel en Rodenrijs
c.v.v. Berkel 1 WIA 1

2 - 4

12 oktober 2018 20:00 Sportcampus Zuiderpark / 's-Gravenhage
ZVV Den Haag 2 Lugdunum 1

6 - 1

12 oktober 2018 20:00 Leidschenveen / 's-Gravenhage
Stanga 1 ZV Olympia GO 1

9 - 6

12 oktober 2018 20:00 De Pijl / Naaldwijk
FC Westland 1 F.C. Tutor 1

3 - 1

15 oktober 2018 20:30 RKDEO / Nootdorp
s.v. RKDEO 1 ZVV Den Haag 2

1 - 4

15 oktober 2018 21:00 De Zijl / Leiden
Lugdunum 1 HBSS 1

4 - 5

15 oktober 2018 21:00 Staver / Sommelsdijk
ZV Olympia GO 1 FC Westland 1

7 - 10

15 oktober 2018 21:00 Mammoet / Gouda
GZV Watergras 2 Alphia 1

5 - 6

17 oktober 2018 21:00 Hoge Veld / 's-Gravenhage
Multicult 2 Stanga 1

3 - 1

19 oktober 2018 20:00 TU-Hal / Delft
F.C. Tutor 1 c.v.v. Berkel 1

0 - 0

29 oktober 2018 20:00 Vermeulen / Berkel en Rodenrijs
c.v.v. Berkel 1 ZV Olympia GO 1

7 - 5

29 oktober 2018 21:00 Topsportcentrum / Rotterdam
HBSS 1 s.v. RKDEO 1

6 - 2

29 oktober 2018 21:00 Topsportcentrum / Rotterdam
WIA 1 GZV Watergras 2

3 - 0

2 november 2018 20:00 Leidschenveen / 's-Gravenhage
Stanga 1 Lugdunum 1

3 - 5

2 november 2018 21:00 De Pijl / Naaldwijk
FC Westland 1 Multicult 2

7 - 3

2 november 2018 21:00 Sportcampus Zuiderpark / 's-Gravenhage
ZVV Den Haag 2 Alphia 1

9 - 2

5 november 2018 20:30 RKDEO / Nootdorp
s.v. RKDEO 1 Stanga 1

6 - 5

5 november 2018 20:30 Ridderhof / Koudekerk aan den Rijn
Alphia 1 HBSS 1

3 - 5

5 november 2018 21:00 Mammoet / Gouda
GZV Watergras 2 ZVV Den Haag 2

8 - 5

5 november 2018 21:00 De Zijl / Leiden
Lugdunum 1 FC Westland 1

3 - 6

9 november 2018 20:00 TU-Hal / Delft
F.C. Tutor 1 WIA 1

0 - 0

9 november 2018 21:00 Hoge Veld / 's-Gravenhage
Multicult 2 c.v.v. Berkel 1

3 - 9

12 november 2018 20:00 Topsportcentrum / Rotterdam
HBSS 1 ZVV Den Haag 2

-:-

12 november 2018 21:00 Vermeulen / Berkel en Rodenrijs
c.v.v. Berkel 1 Lugdunum 1

-:-

12 november 2018 21:00 Topsportcentrum / Rotterdam
WIA 1 ZV Olympia GO 1

-:-

16 november 2018 20:00 Leidschenveen / 's-Gravenhage
Stanga 1 Alphia 1

-:-

16 november 2018 20:00 TU-Hal / Delft
F.C. Tutor 1 GZV Watergras 2

-:-

16 november 2018 21:00 De Pijl / Naaldwijk
FC Westland 1 s.v. RKDEO 1

-:-

19 november 2018 20:30 Ridderhof / Koudekerk aan den Rijn
Alphia 1 FC Westland 1

-:-

19 november 2018 21:00 Staver / Sommelsdijk
ZV Olympia GO 1 F.C. Tutor 1

-:-

19 november 2018 21:00 Mammoet / Gouda
GZV Watergras 2 HBSS 1

-:-

19 november 2018 21:30 RKDEO / Nootdorp
s.v. RKDEO 1 c.v.v. Berkel 1

-:-

21 november 2018 21:00 Hoge Veld / 's-Gravenhage
Multicult 2 WIA 1

-:-

23 november 2018 22:00 Sportcampus Zuiderpark / 's-Gravenhage
ZVV Den Haag 2 Stanga 1

-:-

26 november 2018 21:00 Staver / Sommelsdijk
ZV Olympia GO 1 GZV Watergras 2

-:-

26 november 2018 21:00 Topsportcentrum / Rotterdam
WIA 1 Lugdunum 1

-:-

28 november 2018 20:00 Vermeulen / Berkel en Rodenrijs
c.v.v. Berkel 1 Alphia 1

-:-

30 november 2018 20:00 Leidschenveen / 's-Gravenhage
Stanga 1 HBSS 1

-:-

30 november 2018 20:00 TU-Hal / Delft
F.C. Tutor 1 Multicult 2

-:-

30 november 2018 21:00 De Pijl / Naaldwijk
FC Westland 1 ZVV Den Haag 2

-:-

AFFICHES

VIDEO’S

 

 

 

error: