PROGRAMMA
HOOFDKLASSE C 2023/2024
UITSLAGEN
UITSLAGEN
HOOFDKLASSE C 2023/2024
PROGRAMMA
HOOFDKLASSE C 2023/2024
* PK2: n.n.b.
* PK3: n.n.b.
* ZV Olympia GO heeft 7 punten in mindering
* De gestaakte wedstrijd GLZ Delfshaven-Rohda'76 (0-1) is in de stand verwerkt
* De gestaakte wedstrijd RV & AV Steeds Hooger-NOCKralingen (3-3) is in de stand verwerkt
* De gestaakte wedstrijd
* Alexandria'66 heeft 3 punten in mindering
* 04-204 Futsal Rotterdam 3 uit de competitie
HOOFDKLASSE C 2023/2024
* PK2: n.n.b.
* PK3: n.n.b.
* ZV Olympia GO heeft 7 punten in mindering
* De gestaakte wedstrijd GLZ Delfshaven-Rohda'76 (0-1) is in de stand verwerkt
* De gestaakte wedstrijd RV & AV Steeds Hooger-NOCKralingen (3-3) is in de stand verwerkt
* De gestaakte wedstrijd
* Alexandria'66 heeft 3 punten in mindering
* 04-204 Futsal Rotterdam 3 uit de competitie
HOOFDKLASSE C 2023/2024
* PK2: n.n.b.
* PK3: n.n.b.
* ZV Olympia GO heeft 7 punten in mindering
* De gestaakte wedstrijd GLZ Delfshaven-Rohda'76 (0-1) is in de stand verwerkt
* De gestaakte wedstrijd RV & AV Steeds Hooger-NOCKralingen (3-3) is in de stand verwerkt
* De gestaakte wedstrijd
* Alexandria'66 heeft 3 punten in mindering
* 04-204 Futsal Rotterdam 3 uit de competitie
Rohda '76
|
RV & AV Steeds Hooger
|
NOCKralingen
|
GZV Watergras 2
|
FC Westland 3
|
ZVV Den Haag 2
|
Rotterdamse Studenten
|
LFC 2
|
OACN-Boys 2
|
Alexandria '66
|
ZV Olympia GO
|
GLZ Delfshaven
|
||
1 |
|
6–3 | 8–9 | 8–6 | 4–2 | 8–4 | 5–1 | 5–3 | 13–4 | 11–0 | 13–0 | ||
2 |
|
9–5 | 3–3 | 4–4 | 5–4 | 1–4 | 8–4 | 14–2 | 5–2 | 2–2 | 11–4 | 13–1 | |
3 |
|
5–4 | 3–4 | 8–6 | 6–3 | 2–2 | 12–3 | 6–2 | 11–3 | 6–1 | 16–1 | ||
4 |
|
5–7 | 9–6 | 8–4 | 4–3 | 4–3 | 11–5 | 4–9 | 10–3 | 6–2 | 8–2 | 10–1 | |
5 |
|
3–9 | 5–12 | 4–4 | 6–6 | 6–2 | 4–1 | 4–4 | 12–1 | 10–4 | 8–2 | 5–4 | |
6 |
|
5–6 | 3–6 | 0–9 | 7–8 | 3–2 | 3–4 | 11–5 | 11–5 | 7–1 | 11–3 | 3–6 | |
7 |
|
4–6 | 1–3 | 3–3 | 3–4 | 4–9 | 4–4 | 6–3 | 3–2 | 2–0 | 6–5 | ||
8 |
|
4–10 | 5–5 | 6–8 | 3–2 | 9–10 | 4–1 | 5–4 | 4–7 | 6–3 | 5–4 | ||
9 |
|
1–8 | 3–16 | 2–7 | 6–5 | 2–5 | 5–4 | 6–3 | 4–3 | 2–0 | 6–3 | ||
10 |
|
5–10 | 3–6 | 3–2 | 8–7 | 4–7 | 3–3 | 3–4 | 7–6 | 4–6 | 5–9 | 2–2 | |
11 |
|
7–10 | 6–11 | 4–5 | 2–7 | 3–2 | 3–7 | 4–4 | 7–6 | 12–4 | 2–4 | 5–1 | |
12 |
|
0–1 | 1–8 | 3–3 | 7–4 | 1–5 | 3–8 | 2–3 | 6–12 | 2–3 | 3–10 |
De kampioen van poule C promoveert naar de Topklasse B. Nummer 13 degradeert rechtstreeks naar de 1e klasse. Nummer 11 en 12 degraderen rechtstreeks naar de 1e klasse, indien er teams vanuit de categorie B zich aanmelden om te promoveren naar de 1e klasse. 15 april 2024 is de peildatum voor de teams in de categorie B om aan te geven of men wil promoveren naar de Hoofdklasse.
Uit de Topklasse B degradeert nummer 12 rechtstreeks naar de Hoofdklasse.
In de Topklasse B speelt de nummer 11 een nacompetitie met de periodekampioenen van de Hoofklasse C om één plaats in de Topklasse, conform de regeling in het district.
Regeling nacompetitie periodekampioenschappen Topklasse B / Hoofdklasse C,
Ronde 1
De drie periodekampioenen spelen een halve competitie, ieder team speelt eenmaal een thuiswedstrijd. Voor wedstrijd B en C is het mogelijk dat de volgorde van de teams wordt gewijzigd volgens onderstaand schema;
A. 1e periodekampioen poule C – 2e periodekampioen poule C
B. Verliezer wedstrijd A – 3e periodekampioen poule C
C. Winnaar wedstrijd A – 3e periodekampioen poule C
De winnaar van deze halve competitie plaatst zich voor de 2e
ronde.
Ronde 2
A. Herkanser Topklasse B – Winnaar halve competitie
De winnaar van wedstrijd A promoveert naar/handhaaft zich in Topklasse B.
Hoofdklasse C 2022/2023
*** ASW 2 PER 05-2023 UIT DE COMPETITIE
*** Z.V. OLYMPIA GO PER 05-2023 UIT DE COMPETITIE
*** PK1: S.V. DELTASPORT
*** PK2: FUTSAL ROTTERDAM 3
*** PK3: FC TUTOR
DE FINALE WORDT NIET GESPEELD ZODAT STOMPWIJK’92 ZICH HANDHAAFT IN DE TOPKLASSE B
Hoofdklasse C 2021/2022
*** F.C. Stanga heeft 3 punten in mindering
*** OACN-Boys 2 heeft 3 punten in mindering