Hoofdklasse E

Hoofdklasse E - Seizoen 2018/2019

Stand

Pos   Team G W T L PCT DoelpuntenSaldo Ptn Last 5
1 Logo v.v. Schaesberg 1 6 5 0 1 0,833 36 - 21+15 15       
2 Logo ZVV Gulpen/Galouppe 1 6 3 3 0 0,75 32 - 14+18 12       
3 Logo z.v.v. De Gastronoom 1 6 3 1 2 0,583 26 - 28-2 10       
4 Logo z.v.v. 't Brökske/Eetcafé DKW 1 6 3 1 2 0,583 17 - 21-4 10       
5 Logo z.v.v. De Keigel 1 7 3 1 3 0,5 30 - 29+1 10       
6 Logo ZVV Remunj 1 6 3 0 3 0,5 24 - 19+5 9       
7 Logo ZVV De Kilo 1 6 3 0 3 0,5 24 - 25-1 9       
8 Logo TZR Fermonia Boys 2 6 1 2 3 0,333 33 - 38-5 5       
9 Logo SV Lake Valley 1 6 1 1 4 0,25 9 - 22-13 4       
10 Logo Z.v. Weert 1 7 1 1 5 0,214 27 - 41-14 4       
11 Logo FCP/De Bar 1 0 0 0 0 0 0 - 00 0     

 

PROGRAMMA / UITSLAGEN

Wedstrijd Uitslag
3 september 2018 21:30 Reinoudhal / Susteren
FCP/De Bar 1 v.v. Schaesberg 1

-:-

Cancelled

3 september 2018 21:30 De Haamen / Beek LB
z.v.v. De Keigel 1 ZVV Remunj 1

3 - 2

3 september 2018 21:30 Sportcentrum / Nederweert
z.v.v. 't Brökske/Eetcafé DKW 1 TZR Fermonia Boys 2

4 - 2

7 september 2018 20:30 Sporthal Bosdries / Berg en Terblijt
ZVV De Kilo 1 ZVV Gulpen/Galouppe 1

0 - 6

8 september 2018 20:00 Altweerderheide / Weert
Z.v. Weert 1 z.v.v. De Gastronoom 1

4 - 1

10 september 2018 19:00 NVVTC / Gulpen
ZVV Gulpen/Galouppe 1 z.v.v. De Keigel 1

7 - 4

10 september 2018 20:15 Apollohal / Melick
TZR Fermonia Boys 2 z.v.v. De Gastronoom 1

10 - 10

10 september 2018 21:00 Strijthagen / Landgraaf
v.v. Schaesberg 1 SV Lake Valley 1

4 - 2

15 september 2018 20:00 Altweerderheide / Weert
Z.v. Weert 1 ZVV De Kilo 1

3 - 7

15 september 2018 20:30 Gerrishal / Roermond
ZVV Remunj 1 FCP/De Bar 1

-:-

Cancelled

24 september 2018 21:30 Sportcentrum / Nederweert
z.v.v. 't Brökske/Eetcafé DKW 1 v.v. Schaesberg 1

3 - 6

24 september 2018 21:30 Reinoudhal / Susteren
FCP/De Bar 1 z.v.v. De Keigel 1

-:-

Cancelled

28 september 2018 20:30 Wetteling / Venray
SV Lake Valley 1 ZVV Remunj 1

2 - 1

28 september 2018 20:30 Sporthal Bosdries / Berg en Terblijt
ZVV De Kilo 1 TZR Fermonia Boys 2

5 - 3

29 september 2018 20:00 Altweerderheide / Weert
Z.v. Weert 1 ZVV Gulpen/Galouppe 1

3 - 3

1 oktober 2018 20:15 Apollohal / Melick
TZR Fermonia Boys 2 Z.v. Weert 1

7 - 6

1 oktober 2018 20:30 De Haamen / Beek LB
z.v.v. De Keigel 1 SV Lake Valley 1

3 - 3

1 oktober 2018 21:00 Strijthagen / Landgraaf
v.v. Schaesberg 1 z.v.v. De Gastronoom 1

2 - 4

6 oktober 2018 20:30 Gerrishal / Roermond
ZVV Remunj 1 z.v.v. 't Brökske/Eetcafé DKW 1

7 - 1

8 oktober 2018 20:15 Apollohal / Melick
TZR Fermonia Boys 2 ZVV Gulpen/Galouppe 1

4 - 4

8 oktober 2018 20:30 Ligteveld / Neer
z.v.v. De Gastronoom 1 ZVV Remunj 1

6 - 5

8 oktober 2018 21:30 Sportcentrum / Nederweert
z.v.v. 't Brökske/Eetcafé DKW 1 z.v.v. De Keigel 1

3 - 2

12 oktober 2018 20:30 Sporthal Bosdries / Berg en Terblijt
ZVV De Kilo 1 v.v. Schaesberg 1

3 - 7

22 oktober 2018 19:00 NVVTC / Gulpen
ZVV Gulpen/Galouppe 1 SV Lake Valley 1

9 - 0

22 oktober 2018 20:30 De Haamen / Beek LB
z.v.v. De Keigel 1 z.v.v. De Gastronoom 1

6 - 3

22 oktober 2018 21:00 Strijthagen / Landgraaf
v.v. Schaesberg 1 Z.v. Weert 1

8 - 2

27 oktober 2018 20:30 Gerrishal / Roermond
ZVV Remunj 1 ZVV De Kilo 1

4 - 3

29 oktober 2018 20:15 Apollohal / Melick
TZR Fermonia Boys 2 v.v. Schaesberg 1

7 - 9

29 oktober 2018 21:30 Sportcentrum / Nederweert
z.v.v. 't Brökske/Eetcafé DKW 1 SV Lake Valley 1

3 - 1

2 november 2018 20:30 Sporthal Bosdries / Berg en Terblijt
ZVV De Kilo 1 z.v.v. De Keigel 1

6 - 2

3 november 2018 20:00 Altweerderheide / Weert
Z.v. Weert 1 ZVV Remunj 1

4 - 5

5 november 2018 19:00 N/A
ZVV Gulpen/Galouppe 1 z.v.v. 't Brökske/Eetcafé DKW 1

3 - 3

5 november 2018 20:30 N/A
z.v.v. De Keigel 1 Z.v. Weert 1

10 - 5

9 november 2018 20:30 Wetteling / Venray
SV Lake Valley 1 z.v.v. De Gastronoom 1

1 - 2

10 november 2018 20:30 Gerrishal / Roermond
ZVV Remunj 1 TZR Fermonia Boys 2

-:-

12 november 2018 20:15 Apollohal / Melick
TZR Fermonia Boys 2 z.v.v. De Keigel 1

-:-

12 november 2018 20:30 Ligteveld / Neer
z.v.v. De Gastronoom 1 z.v.v. 't Brökske/Eetcafé DKW 1

-:-

12 november 2018 21:00 Strijthagen / Landgraaf
v.v. Schaesberg 1 ZVV Gulpen/Galouppe 1

-:-

16 november 2018 20:30 Sporthal Bosdries / Berg en Terblijt
ZVV De Kilo 1 SV Lake Valley 1

-:-

19 november 2018 20:30 Ligteveld / Neer
z.v.v. De Gastronoom 1 ZVV Gulpen/Galouppe 1

-:-

19 november 2018 21:30 Sportcentrum / Nederweert
z.v.v. 't Brökske/Eetcafé DKW 1 ZVV De Kilo 1

-:-

23 november 2018 20:30 Wetteling / Venray
SV Lake Valley 1 Z.v. Weert 1

-:-

24 november 2018 20:30 Gerrishal / Roermond
ZVV Remunj 1 v.v. Schaesberg 1

-:-

AFFICHES

VIDEO’S

 

 

error: