Hoofdklasse F

Hoofdklasse F - Seizoen 2018/2019

Stand

Pos   Team G W T L PCT DoelpuntenSaldo Ptn Last 5
1 Logo SVI 1 8 5 1 2 0,688 46 - 30+16 16       
2 Logo ZVV Dynamo Lelystad 1 8 5 1 2 0,688 44 - 30+14 16       
3 Logo ASV Dronten 1 8 5 0 3 0,625 35 - 27+8 15       
4 Logo NSC Nijkerk 1 7 4 1 2 0,643 29 - 28+1 13       
5 Logo Dedemsvaart 1 7 4 0 3 0,571 39 - 31+8 12       
6 Logo Futsal Apeldoorn 4 7 4 0 3 0,571 25 - 26-1 12       
7 Logo SK Turkuaz 1 7 3 1 3 0,5 26 - 31-5 10       
8 Logo ZVV Ede 2 7 3 0 4 0,429 31 - 22+9 9       
9 Logo ZVV Sparta Nijkerk 1 8 1 2 5 0,25 26 - 41-15 5       
10 Logo FC Sedap 1 7 0 0 7 0 17 - 52-35 0       
*** In de stand is de gestaakte wedstrijd ZVV Dynamo Lelystad 1 – ASVD 1 bij een stand van 0-1 opgenomen

PROGRAMMA / UITSLAGEN

Wedstrijd Uitslag
10 september 2018 19:00 Landstede Sportcentrum / Zwolle
SVI 1 Futsal Apeldoorn 4

7 - 1

14 september 2018 19:45 De Koekoek / Vaassen
FC Sedap 1 NSC Nijkerk 1

2 - 3

14 september 2018 20:00 Topsporthal / Ede GLD
ZVV Ede 2 ZVV Dynamo Lelystad 1

5 - 6

14 september 2018 20:00 Corlaer / Nijkerk GLD
ZVV Sparta Nijkerk 1 Dedemsvaart 1

7 - 5

14 september 2018 20:00 De Kroon / Deventer
SK Turkuaz 1 ASV Dronten 1

4 - 7

17 september 2018 20:00 't Dok / Dronten
ASV Dronten 1 ZVV Ede 2

3 - 1

19 september 2018 20:00 De Citadel / Dedemsvaart
Dedemsvaart 1 SVI 1

7 - 6

21 september 2018 19:00 Strijland / Nijkerk GLD
NSC Nijkerk 1 Futsal Apeldoorn 4

5 - 3

21 september 2018 21:00 De Koploper / Lelystad
ZVV Dynamo Lelystad 1 ZVV Sparta Nijkerk 1

3 - 3

24 september 2018 20:00 Landstede Sportcentrum / Zwolle
SVI 1 ZVV Dynamo Lelystad 1

7 - 4

28 september 2018 19:00 Mheenpark / Apeldoorn
Futsal Apeldoorn 4 Dedemsvaart 1

0 - 5

28 september 2018 19:30 Topsporthal / Ede GLD
ZVV Ede 2 FC Sedap 1

10 - 1

28 september 2018 20:00 Corlaer / Nijkerk GLD
ZVV Sparta Nijkerk 1 ASV Dronten 1

3 - 5

1 oktober 2018 20:00 't Dok / Dronten
ASV Dronten 1 FC Sedap 1

12 - 4

3 oktober 2018 19:30 Mheenpark / Apeldoorn
Futsal Apeldoorn 4 ZVV Sparta Nijkerk 1

7 - 2

5 oktober 2018 19:00 Strijland / Nijkerk GLD
NSC Nijkerk 1 SVI 1

9 - 3

5 oktober 2018 21:00 De Koploper / Lelystad
ZVV Dynamo Lelystad 1 SK Turkuaz 1

10 - 3

8 oktober 2018 20:00 't Dok / Dronten
ASV Dronten 1 NSC Nijkerk 1

1 - 2

12 oktober 2018 19:30 Topsporthal / Ede GLD
ZVV Ede 2 Futsal Apeldoorn 4

2 - 4

12 oktober 2018 19:45 De Koekoek / Vaassen
FC Sedap 1 ZVV Dynamo Lelystad 1

3 - 6

12 oktober 2018 20:00 Corlaer / Nijkerk GLD
ZVV Sparta Nijkerk 1 SVI 1

4 - 10

12 oktober 2018 20:00 De Kroon / Deventer
SK Turkuaz 1 Dedemsvaart 1

4 - 3

15 oktober 2018 20:00 Landstede Sportcentrum / Zwolle
SVI 1 ZVV Ede 2

3 - 0

17 oktober 2018 19:30 Mheenpark / Apeldoorn
Futsal Apeldoorn 4 SK Turkuaz 1

5 - 3

17 oktober 2018 20:00 De Citadel / Dedemsvaart
Dedemsvaart 1 FC Sedap 1

7 - 2

19 oktober 2018 19:00 Strijland / Nijkerk GLD
NSC Nijkerk 1 ZVV Sparta Nijkerk 1

3 - 3

19 oktober 2018 21:00 De Koploper / Lelystad
ZVV Dynamo Lelystad 1 ASV Dronten 1

0 - 1

24 oktober 2018 20:00 De Citadel / Dedemsvaart
Dedemsvaart 1 ZVV Ede 2

-:-

Cancelled

26 oktober 2018 20:00 Corlaer / Nijkerk GLD
ZVV Sparta Nijkerk 1 SK Turkuaz 1

2 - 4

29 oktober 2018 20:00 't Dok / Dronten
ASV Dronten 1 Dedemsvaart 1

4 - 8

2 november 2018 19:30 Topsporthal / Ede GLD
ZVV Ede 2 ZVV Sparta Nijkerk 1

4 - 2

2 november 2018 20:00 De Kroon / Deventer
SK Turkuaz 1 SVI 1

2 - 2

2 november 2018 21:00 De Koploper / Lelystad
ZVV Dynamo Lelystad 1 NSC Nijkerk 1

7 - 4

5 november 2018 20:00 Landstede Sportcentrum / Zwolle
SVI 1 FC Sedap 1

8 - 3

7 november 2018 19:30 Mheenpark / Apeldoorn
Futsal Apeldoorn 4 ASV Dronten 1

5 - 2

7 november 2018 20:00 De Citadel / Dedemsvaart
Dedemsvaart 1 ZVV Dynamo Lelystad 1

4 - 8

9 november 2018 19:30 Topsporthal / Ede GLD
ZVV Ede 2 NSC Nijkerk 1

9 - 3

9 november 2018 19:45 De Koekoek / Vaassen
FC Sedap 1 SK Turkuaz 1

2 - 6

12 november 2018 20:00 't Dok / Dronten
ASV Dronten 1 SVI 1

-:-

16 november 2018 19:45 De Koekoek / Vaassen
FC Sedap 1 ZVV Sparta Nijkerk 1

-:-

16 november 2018 20:00 De Kroon / Deventer
SK Turkuaz 1 ZVV Ede 2

-:-

16 november 2018 21:00 Strijland / Nijkerk GLD
NSC Nijkerk 1 Dedemsvaart 1

-:-

16 november 2018 21:00 De Koploper / Lelystad
ZVV Dynamo Lelystad 1 Futsal Apeldoorn 4

-:-

21 november 2018 20:00 De Citadel / Dedemsvaart
Dedemsvaart 1 Futsal Apeldoorn 4

-:-

23 november 2018 19:45 De Koekoek / Vaassen
FC Sedap 1 ZVV Ede 2

-:-

23 november 2018 20:00 Strijland / Nijkerk GLD
NSC Nijkerk 1 SK Turkuaz 1

-:-

23 november 2018 21:00 De Koploper / Lelystad
ZVV Dynamo Lelystad 1 SVI 1

-:-

28 november 2018 21:00 De Citadel / Dedemsvaart
Dedemsvaart 1 ZVV Ede 2

-:-

30 november 2018 20:00 De Kroon / Deventer
SK Turkuaz 1 NSC Nijkerk 1

-:-

8 maart 2019 20:45 De Koekoek / Vaassen
FC Sedap 1 Futsal Apeldoorn 4

-:-

AFFICHES

VIDEO’S

 

 

 

error: