PROGRAMMA
HOOFDKLASSE F 2023/2024
UITSLAGEN
HOOFDKLASSE F 2023/2024
HOOFDKLASSE F 2023/2024
* PK2: FC Brasil '77
* PK3: n.n.b.
HOOFDKLASSE F 2023/2024
* PK2: FC Brasil '77
* PK3: n.n.b.
HOOFDKLASSE F 2023/2024
* PK2: FC Brasil '77
* PK3: n.n.b.
SC Nowruz
|
s.v. Excelsior '31 2
|
ZVV Twente
|
FC Brasil '77
|
SV Turkse Kracht
|
VVG '25
|
Zavodo '76
|
R.K.S.V. 't Peeske
|
FC 't Hoekje
|
ATIK
|
||
1 |
|
6–6 | 3–2 | 3–4 | 5–1 | 6–3 | 5–0 | 7–2 | 7–0 | ||
2 |
|
3–3 | 3–1 | 3–3 | 5–2 | 2–1 | 7–0 | 8–0 | 2–2 | 4–3 | |
3 |
|
7–3 | 1–5 | 3–3 | 11–3 | 4–4 | 6–2 | 7–2 | 9–1 | 12–4 | |
4 |
|
1–1 | 8–6 | 2–6 | 4–2 | 11–4 | 6–2 | 5–2 | 2–2 | ||
5 |
|
3–6 | 3–3 | 6–10 | 3–8 | 5–6 | 2–6 | 11–6 | 4–3 | 3–2 | |
6 |
|
4–8 | 2–1 | 5–7 | 3–5 | 6–3 | 9–3 | 5–3 | |||
7 |
|
2–6 | 0–3 | 3–1 | 1–7 | 3–6 | 4–5 | 2–5 | 2–6 | 10–5 | |
8 |
|
4–4 | 1–2 | 4–10 | 4–4 | 7–10 | 5–2 | 3–9 | 5–5 | 12–4 | |
9 |
|
2–5 | 1–1 | 0–5 | 2–3 | 2–8 | 2–3 | 3–7 | 1–2 | 6–2 | |
10 |
|
1–6 | 2–3 | 1–3 | 3–8 | 4–9 | 2–6 | 4–4 | 4–2 | 8–5 |
HOOFDKLASSE F 2023/2024
* PK2: FC Brasil '77
* PK3: n.n.b.
De kampioenen en de nummers twee van de poules F en G promoveren naar de Topklasse E.
Uit de Topklasse E vindt geen rechtstreeks degradatie plaats.
Er vindt alleen rechtstreekse degradatie vanuit de Hoofdklasse plaats indien er teams vanuit de categorie B zich aanmelden om te promoveren naar de Hoofdklasse. 15 april 2024 is de peildatum voor de teams in de categorie B om aan te geven of men wil promoveren naar de Hoofdklasse.
In de Topklasse E speelt de nummer 8 een nacompetitie met de periodekampioenen van de Hoofklasse F en G om één plaats in de Topklasse, conform de regeling conform de regeling in het district.
Regeling nacompetitie periodekampioenschappen Topklasse E / Hoofdklasse F en G.
Wedstrijdschema:
1e ronde (enkele wedstrijd)
A. 1e periodekampioen Hoofdklasse F – 2e periodekampioen Hoofdklasse G
B. 1e periodekampioen Hoofdklasse G – 3e periodekampioen Hoofdklasse F
C. 2e periodekampioen Hoofdklasse F – 3e periodekampioen Hoofdklasse G
De winnaar van bovengenoemde wedstrijd plaatst zich voor de 2e
ronde.
2e ronde
D. Herkanser Topklasse E – Winnaar A
E. Winnaar B – Winnaar C
Na het spelen van bovenstaande wedstrijden volgt de returnwedstrijd.
3e ronde (enkele wedstrijd)
F. Winnaar D – Winnaar E
De winnaar van wedstrijd A promoveert naar/handhaaft zich in Topklasse E.
Hoofdklasse F 2022/2023
*** SVI / ZAALAGENDA.NL HEEFT 3 PUNTEN IN MINDERING
*** HERACLES ALMELO HEEFT 1 PUNT IN MINDERING
PK1: HERACLES ALMELO FUTSAL 2
PK2: FC GONEMO
PK3: VVG '25
DE FINALE WORDT NIET GESPEELD, WAARDOOR AGOVV 2 ZICH IN TE TOPKLASSE E HANDHAAFT EN MADEREROS C.F. PROMOVEERT NAAR DE TOPKLASSE E
Hoofdklasse F 2021/2022
*** N.S.F.V. Morado CF 2 heeft 3 punten in mindering
*** Zavodo '76 heeft 3 punten in mindering