Hoofdklasse H

Hoofdklasse H - Seizoen 2018/2019

Stand

Pos   Team G W T L PCT DoelpuntenSaldo Ptn Last 5
1 Logo Waterpoort Boys 1 7 6 0 1 0,857 39 - 18+21 18       
2 Logo De Herauten 1 6 5 1 0 0,917 30 - 11+19 16       
3 Logo z.v.v. AVANTI 1 7 5 0 2 0,714 41 - 25+16 15       
4 Logo z.v.v. Urk 2 9 3 2 4 0,444 26 - 25+1 11       
5 Logo Z.V. Balk 1 7 2 3 2 0,5 32 - 39-7 9       
6 Logo Leekster Eagles 3 7 3 0 4 0,429 18 - 26-8 9       
7 Logo SC Flamingo 1 7 3 0 4 0,429 27 - 37-10 9       
8 Logo Futsal Dragten 2 8 2 3 3 0,438 26 - 40-14 9       
9 Logo Futsal Marum 1 8 2 1 5 0,313 29 - 290 7       
10 Logo Futsal Emmeloord/Da Enzo 1 7 2 0 5 0,286 23 - 36-13 6       
11 Logo v.v. Roden 1 5 0 2 3 0,2 17 - 22-5 2       
*** De gestaakte wedstrijd Waterpoort Boys 1 – z.v.v. AVANTI 1 is met een stand van 4-2 in de ranglijst verwerkt

PROGRAMMA / UITSLAGEN COMPETITIE

Wedstrijd Uitslag
12 september 2018 19:55 Sneker Sporthal / Sneek
Waterpoort Boys 1 Futsal Emmeloord/Da Enzo 1

6 - 1

12 september 2018 22:00 Schieringen (Kalverdijkje) / Leeuwarden
SC Flamingo 1 Futsal Marum 1

4 - 1

14 september 2018 20:00 De Hullen / Roden
v.v. Roden 1 z.v.v. Urk 2

4 - 5

14 september 2018 20:00 Sportcentrum / Leek
Leekster Eagles 3 Futsal Dragten 2

0 - 4

14 september 2018 22:00 Sportcentrum It Gryn / Stiens
z.v.v. AVANTI 1 Z.V. Balk 1

11 - 5

21 september 2018 20:00 De Holten / Marum
Futsal Marum 1 SC Flamingo 1

11 - 2

21 september 2018 20:15 Bosbadhal / Emmeloord
Futsal Emmeloord/Da Enzo 1 De Herauten 1

1 - 5

21 september 2018 21:00 De Drait / Drachten
Futsal Dragten 2 Waterpoort Boys 1

1 - 7

21 september 2018 22:00 Sportcentrum It Gryn / Stiens
z.v.v. AVANTI 1 Leekster Eagles 3

7 - 3

24 september 2018 20:30 De Fugelkamp / Harkema
De Herauten 1 Futsal Dragten 2

9 - 2

25 september 2018 20:30 De Trime / Balk
Z.V. Balk 1 z.v.v. Urk 2

3 - 3

26 september 2018 19:00 Sneker Sporthal / Sneek
Waterpoort Boys 1 z.v.v. AVANTI 1

4 - 2

26 september 2018 22:00 Schieringen (Kalverdijkje) / Leeuwarden
SC Flamingo 1 Futsal Emmeloord/Da Enzo 1

8 - 2

28 september 2018 19:45 De Schelp / Urk
z.v.v. Urk 2 Futsal Marum 1

4 - 3

28 september 2018 20:00 Sportcentrum / Leek
Leekster Eagles 3 Z.V. Balk 1

8 - 2

5 oktober 2018 19:40 De Schelp / Urk
z.v.v. Urk 2 SC Flamingo 1

7 - 0

5 oktober 2018 20:00 De Holten / Marum
Futsal Marum 1 De Herauten 1

4 - 6

5 oktober 2018 20:15 Bosbadhal / Emmeloord
Futsal Emmeloord/Da Enzo 1 Leekster Eagles 3

5 - 0

5 oktober 2018 21:00 De Drait / Drachten
Futsal Dragten 2 z.v.v. AVANTI 1

7 - 6

8 oktober 2018 20:30 De Fugelkamp / Harkema
De Herauten 1 z.v.v. Urk 2

3 - 0

9 oktober 2018 20:00 De Trime / Balk
Z.V. Balk 1 v.v. Roden 1

5 - 5

10 oktober 2018 19:00 Sneker Sporthal / Sneek
Waterpoort Boys 1 Futsal Marum 1

5 - 2

12 oktober 2018 21:00 De Drait / Drachten
Futsal Dragten 2 Z.V. Balk 1

5 - 5

12 oktober 2018 22:00 Sportcentrum It Gryn / Stiens
z.v.v. AVANTI 1 Futsal Emmeloord/Da Enzo 1

8 - 3

19 oktober 2018 19:40 De Schelp / Urk
z.v.v. Urk 2 Waterpoort Boys 1

3 - 6

19 oktober 2018 20:00 De Hullen / Roden
v.v. Roden 1 De Herauten 1

2 - 2

19 oktober 2018 20:15 Bosbadhal / Emmeloord
Futsal Emmeloord/Da Enzo 1 Futsal Dragten 2

9 - 3

19 oktober 2018 20:30 De Trime / Balk
Z.V. Balk 1 SC Flamingo 1

6 - 5

26 oktober 2018 19:45 De Schelp / Urk
z.v.v. Urk 2 Futsal Dragten 2

2 - 2

26 oktober 2018 20:00 De Holten / Marum
Futsal Marum 1 Leekster Eagles 3

4 - 1

29 oktober 2018 20:30 De Fugelkamp / Harkema
De Herauten 1 SC Flamingo 1

5 - 2

31 oktober 2018 19:00 Sneker Sporthal / Sneek
Waterpoort Boys 1 v.v. Roden 1

6 - 3

2 november 2018 20:00 Sportcentrum / Leek
Leekster Eagles 3 z.v.v. Urk 2

2 - 1

2 november 2018 20:15 Bosbadhal / Emmeloord
Futsal Emmeloord/Da Enzo 1 Z.V. Balk 1

2 - 6

2 november 2018 22:00 Sportcentrum It Gryn / Stiens
z.v.v. AVANTI 1 Futsal Marum 1

5 - 2

7 november 2018 22:00 Schieringen (Kalverdijkje) / Leeuwarden
SC Flamingo 1 Waterpoort Boys 1

6 - 5

9 november 2018 19:40 De Schelp / Urk
z.v.v. Urk 2 z.v.v. AVANTI 1

1 - 2

9 november 2018 20:00 De Holten / Marum
Futsal Marum 1 Futsal Dragten 2

2 - 2

9 november 2018 20:00 De Hullen / Roden
v.v. Roden 1 Leekster Eagles 3

3 - 4

14 november 2018 19:00 Sneker Sporthal / Sneek
Waterpoort Boys 1 De Herauten 1

-:-

16 november 2018 20:00 Sportcentrum / Leek
Leekster Eagles 3 SC Flamingo 1

-:-

16 november 2018 20:50 Bosbadhal / Emmeloord
Futsal Emmeloord/Da Enzo 1 Futsal Marum 1

-:-

16 november 2018 21:00 De Drait / Drachten
Futsal Dragten 2 z.v.v. Urk 2

-:-

16 november 2018 22:00 Sportcentrum It Gryn / Stiens
z.v.v. AVANTI 1 v.v. Roden 1

-:-

19 november 2018 20:30 De Fugelkamp / Harkema
De Herauten 1 Leekster Eagles 3

-:-

21 november 2018 19:00 Sneker Sporthal / Sneek
Waterpoort Boys 1 Z.V. Balk 1

-:-

21 november 2018 22:00 Schieringen (Kalverdijkje) / Leeuwarden
SC Flamingo 1 z.v.v. AVANTI 1

-:-

23 november 2018 19:40 De Schelp / Urk
z.v.v. Urk 2 Futsal Emmeloord/Da Enzo 1

-:-

23 november 2018 20:00 De Hullen / Roden
v.v. Roden 1 Futsal Dragten 2

-:-

27 november 2018 21:00 De Trime / Balk
Z.V. Balk 1 De Herauten 1

-:-

28 november 2018 22:00 Schieringen (Kalverdijkje) / Leeuwarden
SC Flamingo 1 v.v. Roden 1

-:-

30 november 2018 20:15 Bosbadhal / Emmeloord
Futsal Emmeloord/Da Enzo 1 z.v.v. Urk 2

-:-

30 november 2018 21:00 De Drait / Drachten
Futsal Dragten 2 Leekster Eagles 3

-:-

AFFICHES

VIDEO’S

 
error: