PROGRAMMA
HOOFDKLASSE H 2023/2024
UITSLAGEN
HOOFDKLASSE H 2023/2024
HOOFDKLASSE H 2023/2024
* PK2: Futsal Meedhuizen/Team Enerdjé (over op Z.V.V. W.M.C. / EP De Treffer 2)
* PK3: n.n.b.
* Sporting Emmen heeft 3 punten in mindering
* Inter Maluku FC heeft 3 punten in mindering
* F.C. Tunas heeft 3 punten in mindering
HOOFDKLASSE H 2023/2024
* PK2: Futsal Meedhuizen/Team Enerdjé (over op Z.V.V. W.M.C. / EP De Treffer 2)
* PK3: n.n.b.
* Sporting Emmen heeft 3 punten in mindering
* Inter Maluku FC heeft 3 punten in mindering
* F.C. Tunas heeft 3 punten in mindering
HOOFDKLASSE H 2023/2024
* PK2: Futsal Meedhuizen/Team Enerdjé (over op Z.V.V. W.M.C. / EP De Treffer 2)
* PK3: n.n.b.
* Sporting Emmen heeft 3 punten in mindering
* Inter Maluku FC heeft 3 punten in mindering
* F.C. Tunas heeft 3 punten in mindering
Futsal Meedhuizen
|
Z.V.V. W.M.C. 2
|
Exstudiantes Groningen
|
G.S.F.V. Drs. Vijfje 2
|
Sporting Emmen
|
Futsal Dragten 2
|
F.C. Tunas
|
Inter Maluku FC
|
||
1 |
|
5–6 | 6–1 | 3–2 | 11–0 | 7–1 | 9–0 | ||
2 |
|
1–6 | 7–4 | 3–1 | 10–5 | 4–3 | 22–1 | 8–3 | |
3 |
|
1–1 | 2–1 | 2–1 | 4–2 | 8–6 | 19–2 | 5–1 | |
4 |
|
1–3 | 6–3 | 2–1 | 4–3 | 5–3 | 6–2 | 3–2 | |
5 |
|
3–7 | 4–3 | 6–5 | 5–2 | 3–5 | 6–3 | 4–3 | |
6 |
|
6–7 | 2–4 | 3–4 | 1–3 | 6–5 | 5–3 | 4–4 | |
7 |
|
2–7 | 3–4 | 3–3 | 5–4 | 9–4 | 4–6 | 3–2 | |
8 |
|
3–6 | 1–8 | 1–3 | 0–5 | 7–7 | 6–3 | 7–1 |
HOOFDKLASSE H 2023/2024
* PK2: Futsal Meedhuizen/Team Enerdjé (over op Z.V.V. W.M.C. / EP De Treffer 2)
* PK3: n.n.b.
* Sporting Emmen heeft 3 punten in mindering
* Inter Maluku FC heeft 3 punten in mindering
* F.C. Tunas heeft 3 punten in mindering
De kampioenen van de poules H en I promoveren naar de Topklasse F.
Uit de Topklasse F degradeert nummer 11 rechtstreeks naar de Hoofdklasse.
In de Topklasse F speelt de nummer tien een nacompetitie met de periodekampioenen van de Hoofdklasse H en I om één plaats in de Topklasse, conform de regeling conform de regeling in het district.
Er vindt alleen rechtstreekse degradatie vanuit de Hoofdklasse plaats indien er teams vanuit de categorie B zich aanmelden om te promoveren naar de Hoofdklasse. 15 april 2024 is de peildatum voor de teams in de categorie B om aan te geven of men wil promoveren naar de Hoofdklasse.
Regeling nacompetitie periodekampioenschappen Topklasse F / Hoofdklasse H en I.
1e ronde (Enkele wedstrijd)
A. 1e periodekampioen Hoofdklasse H – 2e periodekampioen Hoofdklasse I
B. 1e periodekampioen Hoofdklasse I – 3e periodekampioen Hoofdklasse H
C. 2e periodekampioen Hoofdklasse H – 3e periodekampioen Hoofdklasse I
De winnaar van bovengenoemde wedstrijden plaatst zich voor de 2e
ronde.
2e ronde
D. Herkanser Topklasse F – Winnaar A
E. Winnaar B – Winnaar C
Na het spelen van bovenstaande wedstrijden volgt de returnwedstrijd.
3e ronde
F. Winnaar D – Winnaar E
De winnaar van wedstrijd F promoveert naar/handhaaft zich in Topklasse F.
Hoofdklasse H 2022/2023
*** INTER MALUKU FC HEEFT 3 PUNTEN IN MINDERING
*** V.V. BEILEN HEEFT 4 PUNTEN IN MINDERING
*** VV GRONINGEN PER 02-2023 UIT DE COMPETITIE
*** VV GRUNO PER 03-2023 TOEGEVOEGD
*** PK1: ZVV WMC/DE TREFFER 2
*** PK2: FUTSAL WINSUM 2
*** PK3: FC TUNAS
DE FINALE WORDT NIET GESPEELD OMDAT ZVV REUZ (TOPKLASSE F) ZICH HEEFT TERUGGETROKKEN, WAARDOOR V.V. USQUERT ZICH IN TE TOPKLASSE F HANDHAAFT EN FUTSAL WINSUM 2 PROMOVEERT NAAR DE TOPKLASSE F