PROGRAMMA
HOOFDKLASSE I 2023/2024
UITSLAGEN
UITSLAGEN
HOOFDKLASSE I 2023/2024
PROGRAMMA
HOOFDKLASSE I 2023/2024
* PK2: n.n.b.
* PK3: n.n.b.
* z.v.v. AVANTI heeft 3 punten in mindering
* Gestaakte wedstrijd z.v.v. AVANTI-Futsal Marum (2-6) is in de stand verwerkt
HOOFDKLASSE I 2023/2024
* PK2: n.n.b.
* PK3: n.n.b.
* z.v.v. AVANTI heeft 3 punten in mindering
* Gestaakte wedstrijd z.v.v. AVANTI-Futsal Marum (2-6) is in de stand verwerkt
HOOFDKLASSE I 2023/2024
* PK2: n.n.b.
* PK3: n.n.b.
* z.v.v. AVANTI heeft 3 punten in mindering
* Gestaakte wedstrijd z.v.v. AVANTI-Futsal Marum (2-6) is in de stand verwerkt
FVC
|
ZVV Grijpskerk
|
Futsal Emmeloord 2
|
ZVV Urk 2
|
De Herauten
|
Futsal Dragten 3
|
Futsal Marum
|
c.v.v. Blauw Wit '34
|
Futsal Buitenpost
|
G.S.F.V. Drs. Vijfje 3
|
z.v.v. AVANTI
|
||
1 |
|
3–0 | 5–2 | 6–2 | 3–2 | 5–3 | 9–5 | 11–3 | 4–2 | 4–4 | ||
2 |
|
7–7 | 11–7 | 6–3 | 9–5 | 8–1 | 14–2 | 7–3 | 9–3 | 17–4 | ||
3 |
|
5–7 | 3–7 | 6–3 | 5–9 | 7–10 | 14–4 | 7–1 | 11–2 | 1–7 | ||
4 |
|
2–3 | 0–4 | 1–2 | 5–2 | 10–1 | 7–4 | 3–5 | 9–1 | |||
5 |
|
2–5 | 1–2 | 5–14 | 2–3 | 2–2 | 3–3 | 2–6 | 3–2 | 4–2 | 4–3 | |
6 |
|
2–4 | 3–4 | 3–5 | 2–4 | 8–3 | 3–5 | 9–7 | 6–2 | 7–4 | ||
7 |
|
5–5 | 8–7 | 7–7 | 5–6 | 4–4 | 6–6 | 4–6 | 4–4 | 3–2 | ||
8 |
|
4–10 | 4–15 | 8–9 | 5–6 | 5–7 | 7–3 | 8–5 | 4–4 | 6–4 | ||
9 |
|
3–5 | 6–7 | 7–3 | 7–5 | 5–5 | 4–5 | 3–6 | 7–4 | |||
10 |
|
1–6 | 4–6 | 3–5 | 3–5 | 1–2 | 3–5 | 0–4 | 5–2 | 9–3 | ||
11 |
|
4–5 | 4–5 | 0–17 | 5–5 | 7–3 | 9–4 | 2–6 | 8–1 | 5–7 | 4–5 |
HOOFDKLASSE I 2023/2024
* PK2: n.n.b.
* PK3: n.n.b.
* z.v.v. AVANTI heeft 3 punten in mindering
* Gestaakte wedstrijd z.v.v. AVANTI-Futsal Marum (2-6) is in de stand verwerkt
De kampioenen van de poules H en I promoveren naar de Topklasse F.
Uit de Topklasse F degradeert nummer 11 rechtstreeks naar de Hoofdklasse.
In de Topklasse F speelt de nummer tien een nacompetitie met de periodekampioenen van de Hoofdklasse H en I om één plaats in de Topklasse, conform de regeling conform de regeling in het district.
Er vindt alleen rechtstreekse degradatie vanuit de Hoofdklasse plaats indien er teams vanuit de categorie B zich aanmelden om te promoveren naar de Hoofdklasse. 15 april 2024 is de peildatum voor de teams in de categorie B om aan te geven of men wil promoveren naar de Hoofdklasse.
Regeling nacompetitie periodekampioenschappen Topklasse F / Hoofdklasse H en I.
1e ronde (Enkele wedstrijd)
A. 1e periodekampioen Hoofdklasse H – 2e periodekampioen Hoofdklasse I
B. 1e periodekampioen Hoofdklasse I – 3e periodekampioen Hoofdklasse H
C. 2e periodekampioen Hoofdklasse H – 3e periodekampioen Hoofdklasse I
De winnaar van bovengenoemde wedstrijden plaatst zich voor de 2e
ronde.
2e ronde
D. Herkanser Topklasse F – Winnaar A
E. Winnaar B – Winnaar C
Na het spelen van bovenstaande wedstrijden volgt de returnwedstrijd.
3e ronde
F. Winnaar D – Winnaar E
De winnaar van wedstrijd F promoveert naar/handhaaft zich in Topklasse F.
Hoofdklasse I 2022/2023
*** FUTSAL FRISIA 2 HEEFT ZICH PER 12-2022 TERUGGETROKKEN
*** V.V. DRACHTSTER BOYS HEEFT 3 PUNTEN IN MINDERING
*** FUTSAL DRAGTEN 3 HEEFT 7 PUNTEN IN MINDERING
*** Z.V.V. GRIJPSKERK HEEFT 3 PUNTEN IN MINDERING
*** PK1: FUTSAL EMMELOORD/LA FAMILIA 2
*** PK2: FVC
*** PK3: ZVV URK/BAKKERIJ DE KOF 2
DE FINALE WORDT NIET GESPEELD OMDAT ZVV REUZ (TOPKLASSE F) ZICH HEEFT TERUGGETROKKEN, WAARDOOR V.V. USQUERT ZICH IN TE TOPKLASSE F HANDHAAFT EN FUTSAL WINSUM 2 PROMOVEERT NAAR DE TOPKLASSE F
Hoofdklasse I 2021/2022
*** Leekster Eagles 3 heeft zich per 02-2022 teruggetrokken