Hoofdklasse I

Hoofdklasse I - Seizoen 2018/2019

Stand

Pos   Team G W T L PCT DoelpuntenSaldo Ptn Last 5
1 Logo v.v. PKC '83 1 14 11 3 0 0,893 86 - 40+46 36       
2 Logo z.v.v. REUZ 2 12 11 0 1 0,917 63 - 30+33 33       
3 Logo v.v. Beilen 1 14 9 0 5 0,643 75 - 46+29 27       
4 Logo z.v.v. Delfzijl 1 15 8 1 6 0,567 59 - 52+7 25       
5 Logo Jong G.S.F.V. Drs. Vijfje 14 6 1 7 0,464 77 - 74+3 19       
6 Logo Futsal Winsum 2 14 5 2 7 0,429 70 - 63+7 17       
7 Logo CSVC 1 14 5 1 8 0,393 42 - 55-13 16       
8 Logo z.v.v. Grijpskerk 1 15 4 3 8 0,367 45 - 89-44 15       
9 Logo ACV 1 14 4 1 9 0,321 33 - 72-39 13       
10 Logo z.v.v. DOSKO 1 14 4 1 9 0,321 62 - 67-5 10       
11 Logo Omlandia 1 14 2 3 9 0,25 40 - 64-24 9       
*** Inter Maluku FC 1 per 01-2019 uit de competitie gehaald

PROGRAMMA / UITSLAGEN COMPETITIE

Wedstrijd Uitslag
10 september 2018 20:30 De Bokkediek / Grijpskerk
z.v.v. Grijpskerk 1 Omlandia 1

4 - 4

12 september 2018 20:15 De Swanenburg / Coevorden
CSVC 1 z.v.v. DOSKO 1

0 - 5

12 september 2018 21:00 ACLO Sportcentrum / Groningen
Jong G.S.F.V. Drs. Vijfje ACV 1

8 - 1

19 september 2018 20:00 De Wijert / Groningen
v.v. PKC '83 1 z.v.v. Grijpskerk 1

10 - 1

19 september 2018 20:15 De Swanenburg / Coevorden
CSVC 1 z.v.v. Delfzijl 1

2 - 0

19 september 2018 21:00 De Klabbe / Emmer-Compascuum
z.v.v. DOSKO 1 v.v. Beilen 1

4 - 8

21 september 2018 20:00 Tiggelhal / Ten Boer
Omlandia 1 Jong G.S.F.V. Drs. Vijfje

5 - 7

21 september 2018 22:00 Ripperdahal / Winsum GN
Futsal Winsum 2 z.v.v. REUZ 2

0 - 3

24 september 2018 20:30 De Bokkediek / Grijpskerk
z.v.v. Grijpskerk 1 CSVC 1

2 - 1

26 september 2018 20:15 Drenthehal / Beilen
v.v. Beilen 1 Futsal Winsum 2

5 - 2

26 september 2018 21:00 ACLO Sportcentrum / Groningen
Jong G.S.F.V. Drs. Vijfje v.v. PKC '83 1

2 - 6

28 september 2018 21:00 Bredeschool / Delfzijl
z.v.v. Delfzijl 1 z.v.v. DOSKO 1

8 - 4

28 september 2018 22:00 De Kamp / Vries
z.v.v. REUZ 2 ACV 1

7 - 2

1 oktober 2018 20:00 Peelohal / Assen
ACV 1 z.v.v. Grijpskerk 1

5 - 3

3 oktober 2018 20:00 De Wijert / Groningen
v.v. PKC '83 1 CSVC 1

10 - 2

3 oktober 2018 21:00 De Klabbe / Emmer-Compascuum
z.v.v. DOSKO 1 z.v.v. REUZ 2

5 - 8

5 oktober 2018 20:00 Tiggelhal / Ten Boer
Omlandia 1 z.v.v. Delfzijl 1

4 - 5

5 oktober 2018 21:55 Ripperdahal / Winsum GN
Futsal Winsum 2 Jong G.S.F.V. Drs. Vijfje

7 - 7

8 oktober 2018 20:30 De Bokkediek / Grijpskerk
z.v.v. Grijpskerk 1 Futsal Winsum 2

4 - 13

10 oktober 2018 20:00 De Wijert / Groningen
v.v. PKC '83 1 z.v.v. DOSKO 1

4 - 4

10 oktober 2018 20:15 De Swanenburg / Coevorden
CSVC 1 Omlandia 1

3 - 5

10 oktober 2018 21:00 ACLO Sportcentrum / Groningen
Jong G.S.F.V. Drs. Vijfje v.v. Beilen 1

5 - 4

12 oktober 2018 21:00 Bredeschool / Delfzijl
z.v.v. Delfzijl 1 ACV 1

4 - 2

15 oktober 2018 20:00 Peelohal / Assen
ACV 1 CSVC 1

1 - 1

17 oktober 2018 20:15 Drenthehal / Beilen
v.v. Beilen 1 z.v.v. Grijpskerk 1

8 - 2

19 oktober 2018 20:00 Tiggelhal / Ten Boer
Omlandia 1 v.v. PKC '83 1

1 - 2

19 oktober 2018 21:00 De Kamp / Vries
z.v.v. REUZ 2 Jong G.S.F.V. Drs. Vijfje

8 - 2

19 oktober 2018 22:00 Ripperdahal / Winsum GN
Futsal Winsum 2 z.v.v. Delfzijl 1

3 - 4

29 oktober 2018 20:30 De Bokkediek / Grijpskerk
z.v.v. Grijpskerk 1 z.v.v. REUZ 2

0 - 5

31 oktober 2018 20:00 De Wijert / Groningen
v.v. PKC '83 1 ACV 1

8 - 2

31 oktober 2018 21:15 De Swanenburg / Coevorden
CSVC 1 Futsal Winsum 2

1 - 4

2 november 2018 20:00 Tiggelhal / Ten Boer
Omlandia 1 z.v.v. DOSKO 1

1 - 7

2 november 2018 21:00 Bredeschool / Delfzijl
z.v.v. Delfzijl 1 v.v. Beilen 1

3 - 2

5 november 2018 20:00 Peelohal / Assen
ACV 1 Omlandia 1

4 - 3

7 november 2018 20:15 Drenthehal / Beilen
v.v. Beilen 1 CSVC 1

4 - 6

7 november 2018 21:00 De Klabbe / Emmer-Compascuum
z.v.v. DOSKO 1 Jong G.S.F.V. Drs. Vijfje

9 - 8

9 november 2018 21:00 De Kamp / Vries
z.v.v. REUZ 2 z.v.v. Delfzijl 1

4 - 2

9 november 2018 22:00 Ripperdahal / Winsum GN
Futsal Winsum 2 v.v. PKC '83 1

4 - 9

12 november 2018 20:00 Peelohal / Assen
ACV 1 z.v.v. DOSKO 1

3 - 2

12 november 2018 20:30 De Bokkediek / Grijpskerk
z.v.v. Grijpskerk 1 Jong G.S.F.V. Drs. Vijfje

6 - 5

14 november 2018 20:00 De Wijert / Groningen
v.v. PKC '83 1 v.v. Beilen 1

6 - 5

14 november 2018 21:15 De Swanenburg / Coevorden
CSVC 1 z.v.v. REUZ 2

2 - 5

16 november 2018 20:00 Tiggelhal / Ten Boer
Omlandia 1 Futsal Winsum 2

3 - 2

19 november 2018 20:30 De Bokkediek / Grijpskerk
z.v.v. Grijpskerk 1 z.v.v. DOSKO 1

-:-

Cancelled

21 november 2018 20:15 Drenthehal / Beilen
v.v. Beilen 1 Omlandia 1

4 - 1

21 november 2018 21:00 ACLO Sportcentrum / Groningen
Jong G.S.F.V. Drs. Vijfje z.v.v. Delfzijl 1

4 - 3

23 november 2018 22:00 Ripperdahal / Winsum GN
Futsal Winsum 2 ACV 1

12 - 1

23 november 2018 22:00 De Kamp / Vries
z.v.v. REUZ 2 v.v. PKC '83 1

0 - 6

30 november 2018 21:00 Bredeschool / Delfzijl
z.v.v. Delfzijl 1 v.v. PKC '83 1

4 - 7

3 december 2018 20:00 Peelohal / Assen
ACV 1 v.v. Beilen 1

3 - 10

5 december 2018 21:00 De Klabbe / Emmer-Compascuum
z.v.v. DOSKO 1 Futsal Winsum 2

3 - 5

5 december 2018 21:15 De Swanenburg / Coevorden
CSVC 1 Jong G.S.F.V. Drs. Vijfje

5 - 8

7 december 2018 20:00 Tiggelhal / Ten Boer
Omlandia 1 z.v.v. REUZ 2

4 - 6

7 december 2018 21:00 Bredeschool / Delfzijl
z.v.v. Delfzijl 1 z.v.v. Grijpskerk 1

4 - 0

10 december 2018 20:00 Peelohal / Assen
ACV 1 z.v.v. REUZ 2

-:-

Cancelled

12 december 2018 20:00 De Wijert / Groningen
v.v. PKC '83 1 Jong G.S.F.V. Drs. Vijfje

6 - 5

12 december 2018 21:00 De Klabbe / Emmer-Compascuum
z.v.v. DOSKO 1 z.v.v. Delfzijl 1

3 - 4

12 december 2018 21:15 De Swanenburg / Coevorden
CSVC 1 z.v.v. Grijpskerk 1

9 - 2

14 december 2018 22:00 Ripperdahal / Winsum GN
Futsal Winsum 2 v.v. Beilen 1

3 - 6

21 december 2018 21:00 De Kamp / Vries
z.v.v. REUZ 2 Futsal Winsum 2

6 - 1

AFFICHES

VIDEO’S

error: