Topklasse B

Topklasse B - Seizoen 2018/2019

Stand

Pos   Team G W T L PCT DoelpuntenSaldo Ptn Last 5
1 Logo ZVV Den Haag 1 16 16 0 0 1 124 - 46+78 48       
2 Logo Feyenoord Futsal/TPP Rotterdam 2 16 12 1 3 0,781 122 - 87+35 37       
3 Logo ASW 1 17 9 2 6 0,588 104 - 89+15 29       
4 Logo Multicult/Opera 1 16 8 2 6 0,563 90 - 103-13 26       
5 Logo HMC 1 17 8 1 8 0,5 102 - 92+10 25       
6 Logo v.v. Brielle 1 15 6 3 6 0,5 102 - 104-2 21       
7 Logo TransvaliaZW 1 16 7 3 6 0,531 92 - 102-10 21       
8 Logo Rotterdamse Studenten 1 16 6 2 8 0,438 62 - 620 20       
9 Logo GZV Watergras 1 17 5 2 10 0,353 125 - 131-6 17       
10 Logo FC Maense 1 17 5 2 10 0,353 112 - 156-44 17       
11 Logo OACN-Boys 1 17 3 1 13 0,206 58 - 103-45 10       
12 Logo v.v. W.I.K. 1 16 2 3 11 0,219 83 - 101-18 9       

 

PROGRAMMA / UITSLAGEN COMPETITIE

Wedstrijd Uitslag
12 september 2018 21:00 Wielewaal / Rotterdam
TransvaliaZW 1 FC Maense 1

6 - 4

12 september 2018 21:00 Topsportcentrum / Rotterdam
Feyenoord Futsal/TPP Rotterdam 2 ASW 1

9 - 5

12 september 2018 22:00 Zuidhaghe / 's-Gravenhage
v.v. W.I.K. 1 v.v. Brielle 1

7 - 7

14 september 2018 20:00 Topsportcentrum / Rotterdam
Rotterdamse Studenten 1 Multicult/Opera 1

4 - 5

14 september 2018 21:00 De Mammoet / Gouda
GZV Watergras 1 OACN-Boys 1

7 - 3

14 september 2018 21:00 Sportcampus Zuiderpark / 's-Gravenhage
ZVV Den Haag 1 HMC 1

10 - 1

17 september 2018 20:00 Overbosch / 's-Gravenhage
HMC 1 Rotterdamse Studenten 1

5 - 6

17 september 2018 20:00 Dukdalf / Brielle
v.v. Brielle 1 Feyenoord Futsal/TPP Rotterdam 2

7 - 9

17 september 2018 21:00 De Dreef / Waddinxveen
ASW 1 GZV Watergras 1

4 - 9

17 september 2018 21:00 MFC de Akkers / Spijkenisse
OACN-Boys 1 ZVV Den Haag 1

1 - 11

21 september 2018 21:00 Margriethal/ Schiedam
FC Maense 1 v.v. W.I.K. 1

8 - 6

24 september 2018 20:00 Overbosch / 's-Gravenhage
HMC 1 GZV Watergras 1

7 - 5

24 september 2018 20:00 Dukdalf / Brielle
v.v. Brielle 1 TransvaliaZW 1

2 - 6

24 september 2018 21:00 MFC de Akkers / Spijkenisse
OACN-Boys 1 ASW 1

2 - 6

26 september 2018 21:00 Zuidhaghe / 's-Gravenhage
v.v. W.I.K. 1 Feyenoord Futsal/TPP Rotterdam 2

4 - 9

28 september 2018 21:00 Sportcampus Zuiderpark / 's-Gravenhage
Multicult/Opera 1 ZVV Den Haag 1

4 - 6

28 september 2018 21:00 Margriethal / Schiedam
FC Maense 1 Rotterdamse Studenten 1

6 - 4

1 oktober 2018 21:00 De Dreef / Waddinxveen
ASW 1 HMC 1

6 - 5

3 oktober 2018 21:00 Topsportcentrum / Rotterdam
Feyenoord Futsal/TPP Rotterdam 2 OACN-Boys 1

5 - 4

3 oktober 2018 21:00 Wielewaal / Rotterdam
TransvaliaZW 1 v.v. W.I.K. 1

10 - 5

5 oktober 2018 20:00 Topsportcentrum / Rotterdam
Rotterdamse Studenten 1 v.v. Brielle 1

7 - 2

5 oktober 2018 21:00 De Mammoet / Gouda
GZV Watergras 1 Multicult/Opera 1

3 - 6

5 oktober 2018 22:00 Sportcampus Zuiderpark / 's-Gravenhage
ZVV Den Haag 1 FC Maense 1

13 - 7

8 oktober 2018 20:00 Dukdalf / Brielle
v.v. Brielle 1 ZVV Den Haag 1

6 - 7

8 oktober 2018 21:00 Overbosch / 's-Gravenhage
HMC 1 OACN-Boys 1

9 - 4

10 oktober 2018 21:00 Wielewaal / Rotterdam
TransvaliaZW 1 Feyenoord Futsal/TPP Rotterdam 2

6 - 4

10 oktober 2018 22:00 Zuidhaghe / 's-Gravenhage
v.v. W.I.K. 1 Rotterdamse Studenten 1

0 - 3

12 oktober 2018 21:00 Sportcampus Zuiderpark / 's-Gravenhage
Multicult/Opera 1 ASW 1

2 - 1

12 oktober 2018 21:00 Margriethal / Schiedam
FC Maense 1 GZV Watergras 1

8 - 14

15 oktober 2018 20:00 MFC de Akkers / Spijkenisse
OACN-Boys 1 Multicult/Opera 1

5 - 6

15 oktober 2018 21:00 De Dreef / Waddinxveen
ASW 1 FC Maense 1

11 - 5

17 oktober 2018 21:00 Topsportcentrum / Rotterdam
Feyenoord Futsal/TPP Rotterdam 2 HMC 1

6 - 7

19 oktober 2018 20:00 Topsportcentrum / Rotterdam
Rotterdamse Studenten 1 TransvaliaZW 1

3 - 3

19 oktober 2018 21:00 De Mammoet / Gouda
GZV Watergras 1 v.v. Brielle 1

12 - 13

19 oktober 2018 22:00 Sportcampus Zuiderpark / 's-Gravenhage
ZVV Den Haag 1 v.v. W.I.K. 1

4 - 0

29 oktober 2018 20:00 Dukdalf / Brielle
v.v. Brielle 1 ASW 1

5 - 9

31 oktober 2018 21:00 Wielewaal / Rotterdam
TransvaliaZW 1 ZVV Den Haag 1

2 - 3

31 oktober 2018 22:00 Zuidhaghe / 's-Gravenhage
v.v. W.I.K. 1 GZV Watergras 1

7 - 7

2 november 2018 20:00 Topsportcentrum / Rotterdam
Rotterdamse Studenten 1 Feyenoord Futsal/TPP Rotterdam 2

2 - 4

2 november 2018 20:00 Sportcampus Zuiderpark / 's-Gravenhage
Multicult/Opera 1 HMC 1

5 - 5

2 november 2018 21:00 Margriethal / Schiedam
FC Maense 1 OACN-Boys 1

4 - 6

5 november 2018 20:00 MFC de Akkers / Spijkenisse
OACN-Boys 1 v.v. Brielle 1

4 - 4

5 november 2018 20:00 Overbosch / 's-Gravenhage
HMC 1 FC Maense 1

11 - 3

5 november 2018 21:00 De Dreef / Waddinxveen
ASW 1 v.v. W.I.K. 1

3 - 1

7 november 2018 21:00 Topsportcentrum / Rotterdam
Feyenoord Futsal/TPP Rotterdam 2 Multicult/Opera 1

11 - 5

9 november 2018 21:00 De Mammoet / Gouda
GZV Watergras 1 TransvaliaZW 1

10 - 7

9 november 2018 22:00 Sportcampus Zuiderpark / 's-Gravenhage
ZVV Den Haag 1 Rotterdamse Studenten 1

2 - 0

12 november 2018 20:00 Dukdalf / Brielle
v.v. Brielle 1 HMC 1

8 - 5

14 november 2018 21:00 Wielewaal / Rotterdam
TransvaliaZW 1 ASW 1

11 - 7

14 november 2018 22:00 Zuidhaghe / 's-Gravenhage
v.v. W.I.K. 1 OACN-Boys 1

3 - 4

16 november 2018 21:00 Margriethal / Schiedam
FC Maense 1 Multicult/Opera 1

8 - 13

19 november 2018 20:00 Overbosch / 's-Gravenhage
HMC 1 v.v. W.I.K. 1

8 - 6

19 november 2018 20:00 MFC de Akkers / Spijkenisse
OACN-Boys 1 TransvaliaZW 1

8 - 2

19 november 2018 21:00 De Dreef / Waddinxveen
ASW 1 Rotterdamse Studenten 1

7 - 4

23 november 2018 21:00 Sportcampus Zuiderpark / 's-Gravenhage
Multicult/Opera 1 v.v. Brielle 1

5 - 7

23 november 2018 21:00 Margriethal / Schiedam
FC Maense 1 Feyenoord Futsal/TPP Rotterdam 2

6 - 14

23 november 2018 21:00 De Mammoet / Gouda
GZV Watergras 1 ZVV Den Haag 1

9 - 12

26 november 2018 20:00 Dukdalf / Brielle
v.v. Brielle 1 FC Maense 1

12 - 8

28 november 2018 20:00 Topsportcentrum / Rotterdam
Rotterdamse Studenten 1 OACN-Boys 1

5 - 3

28 november 2018 21:00 Topsportcentrum / Rotterdam
Feyenoord Futsal/TPP Rotterdam 2 GZV Watergras 1

8 - 5

28 november 2018 21:00 Wielewaal / Rotterdam
TransvaliaZW 1 HMC 1

8 - 7

28 november 2018 22:00 Zuidhaghe / 's-Gravenhage
v.v. W.I.K. 1 Multicult/Opera 1

5 - 7

30 november 2018 21:00 Sportcampus Zuiderpark / 's-Gravenhage
ZVV Den Haag 1 ASW 1

8 - 4

3 december 2018 21:00 Topsportcentrum / Rotterdam
Rotterdamse Studenten 1 GZV Watergras 1

7 - 6

7 december 2018 21:00 Sportcampus Zuiderpark / 's-Gravenhage
Multicult/Opera 1 TransvaliaZW 1

7 - 7

12 december 2018 21:00 Wielewaal / Rotterdam
TransvaliaZW 1 Multicult/Opera 1

7 - 5

12 december 2018 21:00 Zuidhaghe / 's-Gravenhage
v.v. W.I.K. 1 FC Maense 1

9 - 9

12 december 2018 21:00 Topsportcentrum / Rotterdam
Feyenoord Futsal/TPP Rotterdam 2 v.v. Brielle 1

11 - 11

14 december 2018 20:00 Topsportcentrum / Rotterdam
Rotterdamse Studenten 1 HMC 1

4 - 0

14 december 2018 21:00 De Mammoet / Gouda
GZV Watergras 1 ASW 1

7 - 7

14 december 2018 22:00 Sportcampus Zuiderpark / 's-Gravenhage
ZVV Den Haag 1 OACN-Boys 1

9 - 1

 

 

AFFICHES TOPKLASSE

VIDEO’S

 

 

error: