Topklasse B

A A A

Topklasse B - Seizoen 2017/2018

Stand

Pos   Team G W T L PCT DoelpuntenSaldo Ptn Last 5
1 Logo Transvalia ZW 1 22 15 1 6 0,705 156 - 114+42 46       
2 Logo Rotterdamse Studenten 1 22 13 1 8 0,614 93 - 72+21 40       
3 Logo Brielle 1 22 12 1 9 0,568 143 - 127+16 37       
4 Logo ZVV Den Haag 1 22 11 3 8 0,568 131 - 95+36 36       
5 Logo FC Maense 1 22 11 1 10 0,523 119 - 144-25 34       
6 Logo Multicult/Opera 1 22 10 3 9 0,523 128 - 126+2 33       
7 Logo GZV Watergras 2 22 11 2 9 0,545 119 - 115+4 32       
8 Logo ASW 1 22 11 1 10 0,523 105 - 114-9 30       
9 Logo HMC 1 22 9 2 11 0,455 132 - 121+11 28       
10 Logo TPP 2 22 8 1 13 0,386 101 - 95+6 25       
11 Logo FC Salaam-Rotterdam 2 22 6 3 13 0,341 114 - 148-34 21       
12 Logo Lugdunum 1 22 4 3 15 0,25 76 - 146-70 15       
*** ASW 1 heeft 4 punten in mindering gekregen
*** GZV Watergras 2 heeft 3 punten in mindering gekregen
*** HMC 1 heeft 1 punt in mindering gekregen

PROGRAMMA / UITSLAGEN NACOMPETITIE 1E DIVISIE A/TOPKLASSE ABF

Wedstrijd

HZV/Het Vennewater 1 Boerakker 1

2 - 5

1. Speeldag

8 juni 2018, 20:30

uur

*** Futsal LTC 1 w.n.s. van JCK/Aiso 1
*** S.V. Honselersdijk 1 heeft zich teruggetrokken voor seizoen 2018-2019 waardoor Scagha ’66 1 zicht handhaaft in de Eerste Divisie A en Futsal LTC 1 promoveert naar de Eerste Divisie A

PROGRAMMA / UITSLAGEN COMPETITIE

Wedstrijd Uitslag
11 september 2017 20:00 uur
Lugdunum 1 ZVV Den Haag 1

1 - 6

11 september 2017 21:00 uur
ASW 1 GZV Watergras 2

5 - 2

13 september 2017 21:00 uur
Transvalia ZW 1 Brielle 1

13 - 6

13 september 2017 21:00 uur
TPP 2 FC Maense 1

4 - 5

15 september 2017 20:00 uur
Rotterdamse Studenten 1 FC Salaam-Rotterdam 2

3 - 2

15 september 2017 21:00 uur
Multicult/Opera 1 HMC 1

7 - 1

18 september 2017 20:00 uur
HMC 1 TPP 2

10 - 5

18 september 2017 20:00 uur
Brielle 1 Multicult/Opera 1

11 - 4

20 september 2017 20:00 uur
FC Salaam-Rotterdam 2 ASW 1

5 - 5

22 september 2017 20:00 uur
GZV Watergras 2 Lugdunum 1

11 - 1

22 september 2017 20:00 uur
FC Maense 1 Rotterdamse Studenten 1

4 - 3

22 september 2017 21:00 uur
ZVV Den Haag 1 Transvalia ZW 1

7 - 6

25 september 2017 20:00 uur
Lugdunum 1 ASW 1

3 - 2

29 september 2017 21:00 uur
Multicult/Opera 1 Transvalia ZW 1

6 - 3

4 oktober 2017 21:00 uur
Transvalia ZW 1 GZV Watergras 2

3 - 2

4 oktober 2017 21:00 uur
TPP 2 Brielle 1

3 - 5

6 oktober 2017 20:00 uur
Rotterdamse Studenten 1 HMC 1

6 - 3

6 oktober 2017 20:00 uur
FC Maense 1 FC Salaam-Rotterdam 2

5 - 4

6 oktober 2017 21:00 uur
Multicult/Opera 1 ZVV Den Haag 1

5 - 4

9 oktober 2017 20:00 uur
HMC 1 FC Maense 1

8 - 9

9 oktober 2017 20:00 uur
Brielle 1 Rotterdamse Studenten 1

5 - 6

9 oktober 2017 21:00 uur
ASW 1 Transvalia ZW 1

6 - 3

11 oktober 2017 20:00 uur
FC Salaam-Rotterdam 2 Lugdunum 1

5 - 0

13 oktober 2017 20:00 uur
GZV Watergras 2 Multicult/Opera 1

3 - 6

13 oktober 2017 21:00 uur
ZVV Den Haag 1 TPP 2

5 - 3

30 oktober 2017 20:00 uur
Brielle 1 HMC 1

8 - 9

30 oktober 2017 21:00 uur
Lugdunum 1 Multicult/Opera 1

4 - 7

30 oktober 2017 21:00 uur
ASW 1 TPP 2

5 - 1

1 november 2017 20:00 uur
FC Salaam-Rotterdam 2 Transvalia ZW 1

4 - 5

3 november 2017 21:00 uur
ZVV Den Haag 1 FC Maense 1

8 - 4

3 november 2017 22:00 uur
GZV Watergras 2 Rotterdamse Studenten 1

5 - 1

6 november 2017 20:00 uur
HMC 1 ZVV Den Haag 1

4 - 5

6 november 2017 20:00 uur
Brielle 1 FC Salaam-Rotterdam 2

6 - 12

8 november 2017 21:00 uur
TPP 2 Lugdunum 1

7 - 1

10 november 2017 20:00 uur
Rotterdamse Studenten 1 ASW 1

5 - 0

10 november 2017 20:00 uur
FC Maense 1 GZV Watergras 2

6 - 6

13 november 2017 20:00 uur
Lugdunum 1 Rotterdamse Studenten 1

2 - 9

13 november 2017 21:00 uur
ASW 1 FC Maense 1

9 - 5

15 november 2017 21:00 uur
Transvalia ZW 1 TPP 2

3 - 2

17 november 2017 20:00 uur
GZV Watergras 2 HMC 1

7 - 6

17 november 2017 21:00 uur
ZVV Den Haag 1 Brielle 1

5 - 7

20 november 2017 20:00 uur
HMC 1 ASW 1

9 - 4

22 november 2017 21:00 uur
TPP 2 Multicult/Opera 1

10 - 7

24 november 2017 20:00 uur
Rotterdamse Studenten 1 Transvalia ZW 1

4 - 8

24 november 2017 20:00 uur
FC Maense 1 Lugdunum 1

7 - 2

24 november 2017 21:00 uur
ZVV Den Haag 1 FC Salaam-Rotterdam 2

16 - 2

1 december 2017 20:00 uur
FC Maense 1 Multicult/Opera 1

4 - 5

4 december 2017 20:00 uur
Lugdunum 1 HMC 1

4 - 7

4 december 2017 21:00 uur
ASW 1 Brielle 1

3 - 7

6 december 2017 21:00 uur
Transvalia ZW 1 FC Maense 1

21 - 10

6 december 2017 21:00 uur
TPP 2 FC Salaam-Rotterdam 2

2 - 3

8 december 2017 20:00 uur
GZV Watergras 2 ZVV Den Haag 1

2 - 6

8 december 2017 21:00 uur
Multicult/Opera 1 Rotterdamse Studenten 1

6 - 1

15 december 2017 20:00 uur
Rotterdamse Studenten 1 TPP 2

6 - 3

15 december 2017 21:00 uur
ZVV Den Haag 1 ASW 1

5 - 2

18 december 2017 20:00 uur
HMC 1 Multicult/Opera 1

4 - 4

18 december 2017 20:00 uur
Brielle 1 Transvalia ZW 1

3 - 10

18 december 2017 20:00 uur
FC Maense 1 TPP 2

4 - 1

20 december 2017 20:00 uur
FC Salaam-Rotterdam 2 Rotterdamse Studenten 1

4 - 4

AFFICHES TOPKLASSE

VIDEO’S

 

 

error: