Topklasse B

Topklasse B - Seizoen 2018/2019

Stand

Pos   Team G W T L PCT DoelpuntenSaldo Ptn Last 5
1 Logo ZVV Den Haag 1 20 19 1 0 0.975 146 - 55+91 58       
2 Logo ASW 1 20 13 2 5 0.7 120 - 95+25 41       
3 Logo Feyenoord Futsal/TPP Rotterdam 2 20 12 2 6 0.65 136 - 103+33 38       
4 Logo v.v. Brielle 1 20 11 3 6 0.625 147 - 136+11 36       
5 Logo Rotterdamse Studenten 1 20 9 3 8 0.525 78 - 72+6 30       
6 Logo HMC 1 20 9 1 10 0.475 118 - 110+8 28       
7 Logo Multicult/Opera 1 20 8 1 11 0.425 108 - 135-27 25       
8 Logo FC Maense 1 20 6 4 10 0.4 132 - 176-44 22       
9 Logo GZV Watergras 1 20 5 3 12 0.325 131 - 153-22 18       
10 Logo OACN-Boys 1 20 2 3 15 0.175 69 - 123-54 9       
11 Logo v.v. W.I.K. 1 20 3 3 14 0.225 93 - 120-27 8       

PROGRAMMA / UITSLAGEN NACOMPETITIE EERSTE DIVISIE – TOPKLASSE

Wedstrijd Uitslag
26 april 2019 19:45 uur
FC Marlene 2 v.v. Brielle 1

8 - 4

26 april 2019 20:30 uur
FC Cromwiel 1 Bristol Team/Budgetisolatie 1

3 - 5

26 april 2019 21:05 uur
ASW 1 zvv VIOS'79/Gomes NoordHolland 1

3 - 3

26 april 2019 21:10 uur
a.s.v. LEBO 2 Boerakker 1

1 - 2

3 mei 2019 20:00 uur
v.v. Brielle 1 FC Marlene 2

6 - 2

3 mei 2019 20:30 uur
zvv VIOS'79/Gomes NoordHolland 1 ASW 1

5 - 1

3 mei 2019 20:30 uur
Boerakker 1 a.s.v. LEBO 2

2 - 4

3 mei 2019 21:00 uur
Bristol Team/Budgetisolatie 1 FC Cromwiel 1

6 - 7

3 mei 2019 21:00 uur
Os Lusitanos 1 zvv REUZ 1

8 - 2

6 mei 2019 21:00 uur
zvv REUZ 1 Os Lusitanos 1

2 - 5

10 mei 2019 19:30 uur
FC Marlene 2 zvv VIOS'79/Gomes NoordHolland 1

3 - 4

10 mei 2019 19:55 uur
Os Lusitanos 1 a.s.v. LEBO 2

6 - 3

10 mei 2019 20:00 uur
Madereros C.F. 1 Sportclub Olympic 1

3 - 3

10 mei 2019 21:30 uur
Bristol Team/Budgetisolatie 1 Morado CF 1

7 - 0

17 mei 2019 20:00 uur
a.s.v. LEBO 2 Os Lusitanos 1

6 - 2

17 mei 2019 20:00 uur
zvv VIOS'79/Gomes NoordHolland 1 FC Marlene 2

3 - 8

17 mei 2019 20:30 uur
Morado CF 1 Bristol Team/Budgetisolatie 1

6 - 2

17 mei 2019 21:00 uur
Sportclub Olympic 1 Madereros C.F. 1

3 - 7

PROGRAMMA / UITSLAGEN NACOMPETITIE TOPKLASSE B – HOOFDKLASSE C

Wedstrijd Uitslag
24 april 2019 21:00 uur
HBSS 1 Alphia 1

4 - 2

26 april 2019 21:00 uur
ZVV Den Haag 2 v.v. W.I.K. 1

4 - 4

29 april 2019 20:30 uur
Alphia 1 HBSS 1

3 - 7

1 mei 2019 21:00 uur
v.v. W.I.K. 1 ZVV Den Haag 2

5 - 5

10 mei 2019 21:30 uur
HBSS 1 ZVV Den Haag 2

-:-

Cancelled

PROGRAMMA / UITSLAGEN COMPETITIE

Wedstrijd

OACN-Boys 1 ASW 1

2 - 6

1. Speeldag

24 september 2018, 21:00

MFC de Akkers / Spijkenisse

AFFICHES TOPKLASSE

VIDEO’S

  
error: