Topklasse D

Topklasse D - Seizoen 2018/2019

Stand

Pos   Team G W T L PCT DoelpuntenSaldo Ptn Last 5
1 Logo ZVV Awt-Gelaen 1 24 19 2 3 0.833 96 - 45+51 59       
2 Logo ZVVM/Campus 1 24 15 5 4 0.729 104 - 62+42 50       
3 Logo z.v.v. Inter '80 1 24 15 2 7 0.667 111 - 87+24 47       
4 Logo z.v.v. In de Bende/Bestrating van Delft 1 24 15 3 6 0.688 106 - 68+38 41       
5 Logo z.v.v. SGB/Stevik 1 23 12 4 7 0.609 102 - 81+21 40       
6 Logo Tigers Roermond/Yildirim Group 2 24 13 1 10 0.563 104 - 80+24 40       
7 Logo z.v.v. Beringe 1 24 11 5 8 0.563 97 - 82+15 38       
8 Logo z.v.v. De Hazendans/ODV 1 24 10 2 12 0.458 86 - 93-7 32       
9 Logo TZR Fermonia Boys 1 24 9 3 12 0.438 99 - 109-10 30       
10 Logo z.v. Sèrum 1 24 7 5 12 0.396 75 - 89-14 26       
11 Logo z.v.v. Neerbeek/Bandencentrum Geleen 1 24 7 2 15 0.333 78 - 119-41 23       
12 Logo FSG 1 24 2 2 20 0.125 58 - 143-85 8       
13 Logo ZVV De Keelkampers/Jo ten Oever 1 23 1 2 20 0.087 48 - 106-58 2       
*** z.v.v. In de Bende’92 1 heeft 7 punten in mindering gekregen

PROGRAMMA / UITSLAGEN COMPETITIE

Wedstrijd Uitslag
27 augustus 2018 19:30 Donderberg / Roermond
Tigers Roermond/Yildirim Group 2 z.v.v. In de Bende/Bestrating van Delft 1

5 - 2

27 augustus 2018 20:00 De Heuf / Panningen
z.v.v. Beringe 1 ZVV De Keelkampers/Jo ten Oever 1

6 - 0

27 augustus 2018 20:00 Glanerbrook / Geleen
z.v.v. SGB/Stevik 1 FSG 1

5 - 0

27 augustus 2018 20:30 De Kruisweide / Sevenum
z.v. Sèrum 1 z.v.v. Neerbeek/Bandencentrum Geleen 1

2 - 4

27 augustus 2018 21:00 Apollohal / Melick
TZR Fermonia Boys 1 ZVV Awt-Gelaen 1

0 - 3

29 augustus 2018 21:00 Egerbos / Venlo
z.v.v. Inter '80 1 z.v.v. De Hazendans/ODV 1

4 - 1

3 september 2018 20:00 Glanerbrook / Geleen
ZVV Awt-Gelaen 1 z.v.v. Beringe 1

3 - 1

3 september 2018 20:30 De Kruisweide / Sevenum
z.v. Sèrum 1 Tigers Roermond/Yildirim Group 2

1 - 5

3 september 2018 20:30 De Haamen / Beek LB
z.v.v. Neerbeek/Bandencentrum Geleen 1 z.v.v. Inter '80 1

2 - 2

3 september 2018 21:30 Ter Waerden / Landgraaf
z.v.v. In de Bende/Bestrating van Delft 1 TZR Fermonia Boys 1

-:-

Cancelled

5 september 2018 21:15 Kleesj / Sittard
FSG 1 ZVVM/Campus 1

2 - 2

7 september 2018 20:45 Daalhof / Maastricht
z.v.v. De Hazendans/ODV 1 z.v.v. SGB/Stevik 1

3 - 1

10 september 2018 19:30 Donderberg / Roermond
Tigers Roermond/Yildirim Group 2 FSG 1

6 - 1

10 september 2018 20:00 Glanerbrook / Geleen
z.v.v. SGB/Stevik 1 ZVV Awt-Gelaen 1

2 - 4

10 september 2018 20:00 De Heuf / Panningen
z.v.v. Beringe 1 z.v.v. Neerbeek/Bandencentrum Geleen 1

9 - 1

10 september 2018 21:15 Apollohal / Melick
TZR Fermonia Boys 1 z.v. Sèrum 1

4 - 3

12 september 2018 21:00 Egerbos / Venlo
z.v.v. Inter '80 1 z.v.v. In de Bende/Bestrating van Delft 1

2 - 8

14 september 2018 20:45 Bosdries / Berg en Terblijt
ZVVM/Campus 1 ZVV De Keelkampers/Jo ten Oever 1

6 - 2

24 september 2018 20:30 Gitek Sportcentrum / Nuth
ZVV De Keelkampers/Jo ten Oever 1 FSG 1

4 - 1

24 september 2018 20:30 De Haamen / Beek LB
z.v.v. Neerbeek/Bandencentrum Geleen 1 z.v.v. SGB/Stevik 1

4 - 5

24 september 2018 21:15 Apollohal / Melick
TZR Fermonia Boys 1 Tigers Roermond/Yildirim Group 2

1 - 5

24 september 2018 21:30 Ter Waerden / Landgraaf
z.v.v. In de Bende/Bestrating van Delft 1 z.v.v. Beringe 1

1 - 1

28 september 2018 20:45 Daalhof / Maastricht
z.v.v. De Hazendans/ODV 1 ZVVM/Campus 1

2 - 7

1 oktober 2018 19:30 Donderberg / Roermond
Tigers Roermond/Yildirim Group 2 ZVV De Keelkampers/Jo ten Oever 1

6 - 0

1 oktober 2018 20:00 De Heuf / Panningen
z.v.v. Beringe 1 z.v. Sèrum 1

2 - 2

1 oktober 2018 20:00 Glanerbrook / Geleen
z.v.v. SGB/Stevik 1 z.v.v. In de Bende/Bestrating van Delft 1

7 - 4

3 oktober 2018 21:00 Egerbos / Venlo
z.v.v. Inter '80 1 TZR Fermonia Boys 1

9 - 4

3 oktober 2018 21:15 Kleesj / Sittard
FSG 1 z.v.v. De Hazendans/ODV 1

4 - 2

5 oktober 2018 20:45 Bosdries / Berg en Terblijt
ZVVM/Campus 1 ZVV Awt-Gelaen 1

3 - 3

8 oktober 2018 20:00 Glanerbrook / Geleen
ZVV Awt-Gelaen 1 FSG 1

3 - 1

8 oktober 2018 20:30 De Haamen / Beek LB
z.v.v. Neerbeek/Bandencentrum Geleen 1 ZVVM/Campus 1

4 - 2

8 oktober 2018 20:30 De Kruisweide / Sevenum
z.v. Sèrum 1 z.v.v. SGB/Stevik 1

3 - 5

8 oktober 2018 21:15 Apollohal / Melick
TZR Fermonia Boys 1 z.v.v. Beringe 1

3 - 4

10 oktober 2018 21:00 Egerbos / Venlo
z.v.v. Inter '80 1 Tigers Roermond/Yildirim Group 2

6 - 4

12 oktober 2018 20:45 Daalhof / Maastricht
z.v.v. De Hazendans/ODV 1 ZVV De Keelkampers/Jo ten Oever 1

5 - 4

15 oktober 2018 20:00 Glanerbrook / Geleen
ZVV Awt-Gelaen 1 z.v. Sèrum 1

4 - 0

15 oktober 2018 20:30 Gitek Sportcentrum / Nuth
ZVV De Keelkampers/Jo ten Oever 1 z.v.v. Inter '80 1

1 - 6

15 oktober 2018 20:30 De Haamen / Beek LB
z.v.v. Neerbeek/Bandencentrum Geleen 1 z.v.v. In de Bende/Bestrating van Delft 1

4 - 3

17 oktober 2018 21:15 Kleesj / Sittard
FSG 1 z.v.v. Beringe 1

4 - 8

19 oktober 2018 20:45 Daalhof / Maastricht
z.v.v. De Hazendans/ODV 1 TZR Fermonia Boys 1

0 - 4

19 oktober 2018 20:45 Bosdries / Berg en Terblijt
ZVVM/Campus 1 z.v.v. SGB/Stevik 1

5 - 2

22 oktober 2018 19:30 Donderberg / Roermond
Tigers Roermond/Yildirim Group 2 z.v.v. De Hazendans/ODV 1

4 - 0

22 oktober 2018 20:00 De Heuf / Panningen
z.v.v. Beringe 1 z.v.v. Inter '80 1

5 - 3

22 oktober 2018 20:00 Glanerbrook / Geleen
z.v.v. SGB/Stevik 1 TZR Fermonia Boys 1

8 - 1

22 oktober 2018 20:30 Gitek Sportcentrum / Nuth
ZVV De Keelkampers/Jo ten Oever 1 ZVV Awt-Gelaen 1

2 - 3

24 oktober 2018 21:15 Kleesj / Sittard
FSG 1 z.v.v. Neerbeek/Bandencentrum Geleen 1

5 - 1

26 oktober 2018 20:45 Bosdries / Berg en Terblijt
ZVVM/Campus 1 z.v.v. In de Bende/Bestrating van Delft 1

2 - 2

29 oktober 2018 20:00 Glanerbrook / Geleen
ZVV Awt-Gelaen 1 z.v.v. De Hazendans/ODV 1

9 - 2

29 oktober 2018 20:00 De Heuf / Panningen
z.v.v. Beringe 1 Tigers Roermond/Yildirim Group 2

7 - 6

29 oktober 2018 20:30 De Kruisweide / Sevenum
z.v. Sèrum 1 ZVVM/Campus 1

1 - 5

29 oktober 2018 20:30 De Haamen / Beek LB
z.v.v. Neerbeek/Bandencentrum Geleen 1 ZVV De Keelkampers/Jo ten Oever 1

2 - 1

29 oktober 2018 21:30 Ter Waerden / Landgraaf
z.v.v. In de Bende/Bestrating van Delft 1 FSG 1

6 - 1

31 oktober 2018 21:00 Egerbos / Venlo
z.v.v. Inter '80 1 z.v.v. SGB/Stevik 1

7 - 4

5 november 2018 19:30 Donderberg / Roermond
Tigers Roermond/Yildirim Group 2 ZVV Awt-Gelaen 1

2 - 4

5 november 2018 20:00 Glanerbrook / Geleen
z.v.v. SGB/Stevik 1 z.v.v. Beringe 1

2 - 2

5 november 2018 20:30 Gitek Sportcentrum / Nuth
ZVV De Keelkampers/Jo ten Oever 1 z.v.v. In de Bende/Bestrating van Delft 1

4 - 9

7 november 2018 21:15 Kleesj / Sittard
FSG 1 z.v. Sèrum 1

5 - 6

9 november 2018 20:45 Daalhof / Maastricht
z.v.v. De Hazendans/ODV 1 z.v.v. Neerbeek/Bandencentrum Geleen 1

4 - 0

9 november 2018 20:45 Bosdries / Berg en Terblijt
ZVVM/Campus 1 TZR Fermonia Boys 1

2 - 4

12 november 2018 20:00 Glanerbrook / Geleen
z.v.v. SGB/Stevik 1 Tigers Roermond/Yildirim Group 2

4 - 5

12 november 2018 20:30 De Haamen / Beek LB
z.v.v. Neerbeek/Bandencentrum Geleen 1 ZVV Awt-Gelaen 1

3 - 8

12 november 2018 20:30 De Kruisweide / Sevenum
z.v. Sèrum 1 ZVV De Keelkampers/Jo ten Oever 1

6 - 3

12 november 2018 21:15 Apollohal / Melick
TZR Fermonia Boys 1 FSG 1

13 - 1

12 november 2018 21:30 Ter Waerden / Landgraaf
z.v.v. In de Bende/Bestrating van Delft 1 z.v.v. De Hazendans/ODV 1

4 - 4

14 november 2018 21:00 Egerbos / Venlo
z.v.v. Inter '80 1 ZVVM/Campus 1

5 - 4

19 november 2018 19:30 Donderberg / Roermond
Tigers Roermond/Yildirim Group 2 z.v.v. Neerbeek/Bandencentrum Geleen 1

5 - 4

19 november 2018 20:00 Glanerbrook / Geleen
ZVV Awt-Gelaen 1 z.v.v. In de Bende/Bestrating van Delft 1

2 - 1

19 november 2018 20:30 Gitek Sportcentrum / Nuth
ZVV De Keelkampers/Jo ten Oever 1 TZR Fermonia Boys 1

2 - 3

21 november 2018 21:15 Kleesj / Sittard
FSG 1 z.v.v. Inter '80 1

2 - 6

23 november 2018 20:45 Daalhof / Maastricht
z.v.v. De Hazendans/ODV 1 z.v. Sèrum 1

1 - 4

23 november 2018 20:45 Bosdries / Berg en Terblijt
ZVVM/Campus 1 z.v.v. Beringe 1

4 - 3

26 november 2018 20:30 De Kruisweide / Sevenum
z.v. Sèrum 1 z.v.v. Inter '80 1

2 - 4

26 november 2018 21:30 Ter Waerden / Landgraaf
z.v.v. In de Bende/Bestrating van Delft 1 TZR Fermonia Boys 1

7 - 3

3 december 2018 20:00 De Heuf / Panningen
z.v.v. Beringe 1 FSG 1

9 - 4

3 december 2018 20:00 Glanerbrook / Geleen
z.v.v. SGB/Stevik 1 ZVVM/Campus 1

3 - 3

3 december 2018 20:30 De Kruisweide / Sevenum
z.v. Sèrum 1 ZVV Awt-Gelaen 1

2 - 2

3 december 2018 21:15 Apollohal / Melick
TZR Fermonia Boys 1 z.v.v. De Hazendans/ODV 1

2 - 1

3 december 2018 21:30 Ter Waerden / Landgraaf
z.v.v. In de Bende/Bestrating van Delft 1 z.v.v. Neerbeek/Bandencentrum Geleen 1

4 - 2

10 december 2018 20:00 Glanerbrook / Geleen
ZVV Awt-Gelaen 1 TZR Fermonia Boys 1

7 - 2

10 december 2018 20:30 De Haamen / Beek LB
z.v.v. Neerbeek/Bandencentrum Geleen 1 z.v. Sèrum 1

0 - 4

10 december 2018 20:30 Gitek Sportcentrum / Nuth
ZVV De Keelkampers/Jo ten Oever 1 z.v.v. Beringe 1

1 - 5

10 december 2018 21:30 Ter Waerden / Landgraaf
z.v.v. In de Bende/Bestrating van Delft 1 Tigers Roermond/Yildirim Group 2

5 - 1

12 december 2018 21:15 Kleesj / Sittard
FSG 1 z.v.v. SGB/Stevik 1

2 - 3

14 december 2018 20:45 Daalhof / Maastricht
z.v.v. De Hazendans/ODV 1 z.v.v. Inter '80 1

5 - 3

17 december 2018 20:00 De Heuf / Panningen
z.v.v. Beringe 1 ZVVM/Campus 1

3 - 3

17 december 2018 20:30 De Haamen / Beek LB
z.v.v. Neerbeek/Bandencentrum Geleen 1 Tigers Roermond/Yildirim Group 2

5 - 4

17 december 2018 20:30 De Kruisweide / Sevenum
z.v. Sèrum 1 z.v.v. De Hazendans/ODV 1

4 - 3

17 december 2018 21:00 Apollohal / Melick
TZR Fermonia Boys 1 ZVV De Keelkampers/Jo ten Oever 1

6 - 3

17 december 2018 21:30 Ter Waerden / Landgraaf
z.v.v. In de Bende/Bestrating van Delft 1 ZVV Awt-Gelaen 1

3 - 0

19 december 2018 21:00 Egerbos / Venlo
z.v.v. Inter '80 1 FSG 1

4 - 0

28 december 2018 20:00 Egerbos / Venlo
z.v.v. Inter '80 1 ZVV De Keelkampers/Jo ten Oever 1

0 - 0

AFFICHES TOPKLASSE

VIDEO’S

  
error: