Topklasse E

Topklasse E - Seizoen 2018/2019

Stand

Pos   Team G W T L PCT DoelpuntenSaldo Ptn Last 5
1 Logo Morado CF 1 7 5 2 0 0,857 39 - 19+20 17       
2 Logo IFC Zwolle/FTS Transport en Logistics 1 7 5 2 0 0,857 31 - 14+17 17       
3 Logo Almelo Futsal Combinatie 1 7 5 1 1 0,786 41 - 23+18 16       
4 Logo FC Bordkrijt 1 6 5 0 1 0,833 39 - 26+13 15       
5 Logo HHC Hardenberg 1 8 5 0 3 0,625 39 - 23+16 15       
6 Logo ATIK 1 8 4 2 2 0,625 43 - 33+10 14       
7 Logo Walk Inn Boys 1 6 3 0 3 0,5 18 - 23-5 9       
8 Logo v.v. Alverna 1 7 2 1 4 0,357 25 - 32-7 7       
9 Logo Jong Eagles/Markt '19 1 7 2 0 5 0,286 23 - 36-13 6       
10 Logo Sportclub Olympic 1 8 2 0 6 0,25 37 - 43-6 6       
11 Logo Zavodo '76 1 8 2 0 6 0,25 25 - 38-13 6       
12 Logo WRZV/Schildersbedrijf Groeneveld en Zn. 1 8 2 0 6 0,25 31 - 51-20 6       
13 Logo Futsal Apeldoorn 3 9 2 0 7 0,222 33 - 63-30 6       

 

PROGRAMMA / UITSLAGEN COMPETITIE

Wedstrijd Uitslag
10 september 2018 20:00 Landstede Sportcentrum / Zwolle
IFC Zwolle/FTS Transport en Logistics 1 Walk Inn Boys 1

4 - 1

10 september 2018 20:30 SaZa Topsporthal / Doetinchem
Zavodo '76 1 Jong Eagles/Markt '19 1

2 - 4

12 september 2018 20:30 WRZV Sporthal / Zwolle
WRZV/Schildersbedrijf Groeneveld en Zn. 1 ATIK 1

9 - 7

14 september 2018 20:00 Valkenhuizen / Arnhem
Sportclub Olympic 1 FC Bordkrijt 1

6 - 7

14 september 2018 20:45 Universitair Sportcentrum / Nijmegen
Morado CF 1 v.v. Alverna 1

4 - 3

14 september 2018 22:30 Mheenpark / Apeldoorn
Futsal Apeldoorn 3 HHC Hardenberg 1

5 - 3

17 september 2018 20:30 SaZa Topsporthal / Doetinchem
Zavodo '76 1 Almelo Futsal Combinatie 1

1 - 6

17 september 2018 21:00 De Kolk / Oldenzaal
Jong Eagles/Markt '19 1 v.v. Alverna 1

-:-

Cancelled

19 september 2018 20:30 De Slag / Hardenberg
HHC Hardenberg 1 IFC Zwolle/FTS Transport en Logistics 1

2 - 4

21 september 2018 20:30 Matenpark / Apeldoorn
ATIK 1 Sportclub Olympic 1

4 - 3

26 september 2018 20:30 WRZV Sporthal / Zwolle
WRZV/Schildersbedrijf Groeneveld en Zn. 1 HHC Hardenberg 1

2 - 4

28 september 2018 20:00 Valkenhuizen / Arnhem
Sportclub Olympic 1 Walk Inn Boys 1

3 - 5

28 september 2018 20:00 Olympic Sportcentrum / Wijchen
v.v. Alverna 1 FC Bordkrijt 1

1 - 4

28 september 2018 20:00 Topsporthal IISPA / Almelo
Almelo Futsal Combinatie 1 Jong Eagles/Markt '19 1

9 - 6

28 september 2018 20:45 Universitair Sportcentrum / Nijmegen
Morado CF 1 ATIK 1

3 - 3

28 september 2018 22:00 Mheenpark / Apeldoorn
Futsal Apeldoorn 3 Zavodo '76 1

2 - 5

1 oktober 2018 20:00 Landstede Sportcentrum / Zwolle
IFC Zwolle/FTS Transport en Logistics 1 WRZV/Schildersbedrijf Groeneveld en Zn. 1

4 - 1

1 oktober 2018 21:00 De Kolk / Oldenzaal
Jong Eagles/Markt '19 1 Morado CF 1

2 - 3

3 oktober 2018 20:00 Corlaer / Nijkerk GLD
Walk Inn Boys 1 Futsal Apeldoorn 3

5 - 3

3 oktober 2018 20:30 De Slag / Hardenberg
HHC Hardenberg 1 Almelo Futsal Combinatie 1

6 - 2

5 oktober 2018 20:00 Olympic Sportcentrum / Wijchen
v.v. Alverna 1 Sportclub Olympic 1

8 - 3

5 oktober 2018 20:30 Matenpark / Apeldoorn
ATIK 1 IFC Zwolle/FTS Transport en Logistics 1

4 - 4

8 oktober 2018 20:30 SaZa Topsporthal / Doetinchem
Zavodo '76 1 HHC Hardenberg 1

1 - 3

10 oktober 2018 20:30 WRZV Sporthal / Zwolle
WRZV/Schildersbedrijf Groeneveld en Zn. 1 Jong Eagles/Markt '19 1

4 - 2

12 oktober 2018 19:00 Valkenhuizen / Arnhem
Sportclub Olympic 1 Morado CF 1

2 - 7

12 oktober 2018 20:00 Topsporthal IISPA / Almelo
Almelo Futsal Combinatie 1 Walk Inn Boys 1

-:-

Cancelled

12 oktober 2018 22:00 Mheenpark / Apeldoorn
Futsal Apeldoorn 3 ATIK 1

1 - 8

17 oktober 2018 20:20 Corlaer / Nijkerk GLD
Walk Inn Boys 1 Zavodo '76 1

3 - 6

17 oktober 2018 20:30 De Slag / Hardenberg
HHC Hardenberg 1 WRZV/Schildersbedrijf Groeneveld en Zn. 1

11 - 5

19 oktober 2018 20:00 Oost Triade / Ermelo
FC Bordkrijt 1 Futsal Apeldoorn 3

13 - 4

19 oktober 2018 20:00 Olympic Sportcentrum / Wijchen
v.v. Alverna 1 IFC Zwolle/FTS Transport en Logistics 1

2 - 8

19 oktober 2018 20:30 Matenpark / Apeldoorn
ATIK 1 Almelo Futsal Combinatie 1

4 - 7

22 oktober 2018 20:00 De Kolk / Oldenzaal
Jong Eagles/Markt '19 1 ATIK 1

2 - 6

24 oktober 2018 20:30 WRZV Sporthal / Zwolle
WRZV/Schildersbedrijf Groeneveld en Zn. 1 FC Bordkrijt 1

3 - 5

26 oktober 2018 20:00 Topsporthal IISPA / Almelo
Almelo Futsal Combinatie 1 v.v. Alverna 1

5 - 2

26 oktober 2018 20:45 Universitair Sportcentrum / Nijmegen
Morado CF 1 Zavodo '76 1

4 - 3

26 oktober 2018 22:00 Mheenpark / Apeldoorn
Futsal Apeldoorn 3 Walk Inn Boys 1

6 - 2

29 oktober 2018 20:00 Landstede Sportcentrum / Zwolle
IFC Zwolle/FTS Transport en Logistics 1 Morado CF 1

2 - 2

29 oktober 2018 20:30 SaZa Topsporthal / Doetinchem
Zavodo '76 1 ATIK 1

4 - 7

31 oktober 2018 20:30 De Slag / Hardenberg
HHC Hardenberg 1 Jong Eagles/Markt '19 1

9 - 2

2 november 2018 20:00 Valkenhuizen / Arnhem
Sportclub Olympic 1 WRZV/Schildersbedrijf Groeneveld en Zn. 1

8 - 4

2 november 2018 20:00 Topsporthal IISPA / Almelo
Almelo Futsal Combinatie 1 FC Bordkrijt 1

9 - 1

2 november 2018 22:00 Mheenpark / Apeldoorn
Futsal Apeldoorn 3 v.v. Alverna 1

5 - 6

5 november 2018 20:00 De Kolk / Oldenzaal
Jong Eagles/Markt '19 1 Futsal Apeldoorn 3

5 - 3

7 november 2018 20:00 Corlaer / Nijkerk GLD
Walk Inn Boys 1 HHC Hardenberg 1

2 - 1

7 november 2018 20:30 WRZV Sporthal / Zwolle
WRZV/Schildersbedrijf Groeneveld en Zn. 1 Sportclub Olympic 1

3 - 10

9 november 2018 20:00 Valkenhuizen / Arnhem
Sportclub Olympic 1 IFC Zwolle/FTS Transport en Logistics 1

2 - 5

9 november 2018 20:00 Oost Triade / Ermelo
FC Bordkrijt 1 Zavodo '76 1

9 - 3

9 november 2018 20:00 Olympic Sportcentrum / Wijchen
v.v. Alverna 1 Almelo Futsal Combinatie 1

3 - 3

9 november 2018 20:45 Universitair Sportcentrum / Nijmegen
Morado CF 1 Futsal Apeldoorn 3

16 - 4

12 november 2018 20:30 SaZa Topsporthal / Doetinchem
Zavodo '76 1 v.v. Alverna 1

-:-

14 november 2018 20:00 Corlaer / Nijkerk GLD
Walk Inn Boys 1 Jong Eagles/Markt '19 1

-:-

14 november 2018 20:30 De Slag / Hardenberg
HHC Hardenberg 1 ATIK 1

-:-

16 november 2018 20:00 Topsporthal IISPA / Almelo
Almelo Futsal Combinatie 1 Morado CF 1

-:-

16 november 2018 20:30 Matenpark / Apeldoorn
ATIK 1 v.v. Alverna 1

-:-

16 november 2018 22:00 Mheenpark / Apeldoorn
Futsal Apeldoorn 3 Sportclub Olympic 1

-:-

19 november 2018 20:00 De Kolk / Oldenzaal
Jong Eagles/Markt '19 1 IFC Zwolle/FTS Transport en Logistics 1

-:-

21 november 2018 20:30 WRZV Sporthal / Zwolle
WRZV/Schildersbedrijf Groeneveld en Zn. 1 Morado CF 1

-:-

23 november 2018 19:00 Valkenhuizen / Arnhem
Sportclub Olympic 1 Almelo Futsal Combinatie 1

-:-

23 november 2018 20:00 Oost Triade / Ermelo
FC Bordkrijt 1 HHC Hardenberg 1

-:-

23 november 2018 20:00 Olympic Sportcentrum / Wijchen
v.v. Alverna 1 WRZV/Schildersbedrijf Groeneveld en Zn. 1

-:-

23 november 2018 20:30 Matenpark / Apeldoorn
ATIK 1 Walk Inn Boys 1

-:-

26 november 2018 20:00 Landstede Sportcentrum / Zwolle
IFC Zwolle/FTS Transport en Logistics 1 Jong Eagles/Markt '19 1

-:-

26 november 2018 20:30 SaZa Topsporthal / Doetinchem
Zavodo '76 1 Morado CF 1

-:-

28 november 2018 20:00 Corlaer / Nijkerk GLD
Walk Inn Boys 1 ATIK 1

-:-

28 november 2018 20:30 De Slag / Hardenberg
HHC Hardenberg 1 FC Bordkrijt 1

-:-

30 november 2018 20:00 Topsporthal IISPA / Almelo
Almelo Futsal Combinatie 1 Sportclub Olympic 1

-:-

30 november 2018 20:45 Universitair Sportcentrum / Nijmegen
Morado CF 1 WRZV/Schildersbedrijf Groeneveld en Zn. 1

-:-

28 januari 2019 20:00 De Kolk / Oldenzaal
Jong Eagles/Markt '19 1 Sportclub Olympic 1

-:-

 

 

AFFICHES TOPKLASSE

VIDEO’S

 

 

 

error: