Topklasse E

A A A

Topklasse E - Seizoen 2017/2018

Stand

Pos   Team G W T L PCT DoelpuntenSaldo Ptn Last 5
1 Logo ZVV Ede 1 20 14 4 2 0,8 97 - 51+46 46       
2 Logo IFC Zwolle 1 20 14 2 4 0,75 108 - 71+37 44       
3 Logo ZVV Twente 1 20 13 2 5 0,7 113 - 77+36 41       
4 Logo Sporting Harderwijk/zelfenergieregelen.nl 1 20 11 5 4 0,675 98 - 69+29 38       
5 Logo s.v. Excelsior'31 1 20 12 2 6 0,65 86 - 59+27 38       
6 Logo Walk Inn Boys 1 20 8 1 11 0,425 61 - 73-12 25       
7 Logo Sportclub Olympic 1 20 7 3 10 0,425 85 - 108-23 24       
8 Logo Almelo FC 1 20 6 5 9 0,425 64 - 84-20 23       
9 Logo WSV 2 20 4 5 11 0,325 62 - 85-23 17       
10 Logo ZVV Sparta/De Laak 1 20 4 2 14 0,25 71 - 116-45 14       
11 Logo SVI 1 20 1 1 18 0,075 61 - 113-52 4       
*** Elsweide 1 per 12-2017 uit de competitie
*** WSV 2 heeft 1 punt in mindering gekregen
*** SVI 1 heeft 3 punten in mindering gekregen

PROGRAMMA / UITSLAGEN NACOMPETITIE EERSTE DIVISIE B/TOPKLASSE CDE

Wedstrijd

TZR Fermonia Boys 1 s.v. Excelsior'31 1

3 - 8

1. Speeldag

25 mei 2018, 21:15

uur

 *** s.v.Excelsior’31 1 en Madereros CF 1 promoveren naar de Eerste Divisie B
*** TZR Fermonia Boys 1 en Sporting Harderwijk 1 strijden nog om een plaats in de Eerste Divisie B

PROGRAMMA / UITSLAGEN COMPETITIE

Wedstrijd Uitslag
11 september 2017 20:00 uur
SVI 1 IFC Zwolle 1

3 - 5

11 september 2017 20:15 uur
ZVV Twente 1 Almelo FC 1

8 - 1

15 september 2017 20:00 uur
ZVV Sparta/De Laak 1 Sporting Harderwijk/zelfenergieregelen.nl 1

4 - 7

15 september 2017 20:30 uur
WSV 2 Walk Inn Boys 1

5 - 1

15 september 2017 21:00 uur
s.v. Excelsior'31 1 Sportclub Olympic 1

12 - 0

18 september 2017 20:00 uur
IFC Zwolle 1 s.v. Excelsior'31 1

6 - 2

22 september 2017 19:45 uur
Almelo FC 1 SVI 1

5 - 4

22 september 2017 20:00 uur
Sporting Harderwijk/zelfenergieregelen.nl 1 WSV 2

3 - 3

22 september 2017 20:45 uur
ZVV Ede 1 ZVV Twente 1

5 - 1

22 september 2017 21:00 uur
Sportclub Olympic 1 ZVV Sparta/De Laak 1

5 - 7

2 oktober 2017 20:00 uur
SVI 1 ZVV Twente 1

5 - 5

4 oktober 2017 20:00 uur
Walk Inn Boys 1 ZVV Ede 1

3 - 2

6 oktober 2017 20:00 uur
ZVV Sparta/De Laak 1 IFC Zwolle 1

3 - 4

6 oktober 2017 20:30 uur
WSV 2 Sportclub Olympic 1

5 - 5

6 oktober 2017 21:00 uur
s.v. Excelsior'31 1 Almelo FC 1

7 - 4

9 oktober 2017 20:00 uur
IFC Zwolle 1 WSV 2

8 - 5

9 oktober 2017 20:15 uur
ZVV Twente 1 s.v. Excelsior'31 1

2 - 4

13 oktober 2017 19:45 uur
Almelo FC 1 ZVV Sparta/De Laak 1

2 - 2

13 oktober 2017 20:45 uur
ZVV Ede 1 SVI 1

6 - 1

16 oktober 2017 20:30 uur
Sporting Harderwijk/zelfenergieregelen.nl 1 Walk Inn Boys 1

5 - 1

23 oktober 2017 21:00 uur
IFC Zwolle 1 Almelo FC 1

5 - 2

25 oktober 2017 20:00 uur
Walk Inn Boys 1 Sportclub Olympic 1

4 - 7

27 oktober 2017 20:00 uur
ZVV Sparta/De Laak 1 ZVV Twente 1

4 - 6

27 oktober 2017 20:00 uur
Sporting Harderwijk/zelfenergieregelen.nl 1 ZVV Ede 1

4 - 8

27 oktober 2017 20:30 uur
WSV 2 Almelo FC 1

3 - 3

27 oktober 2017 21:00 uur
s.v. Excelsior'31 1 SVI 1

5 - 3

30 oktober 2017 20:00 uur
IFC Zwolle 1 Walk Inn Boys 1

4 - 5

30 oktober 2017 20:15 uur
ZVV Twente 1 WSV 2

7 - 2

30 oktober 2017 21:00 uur
SVI 1 ZVV Sparta/De Laak 1

2 - 5

3 november 2017 20:45 uur
ZVV Ede 1 s.v. Excelsior'31 1

2 - 2

3 november 2017 21:00 uur
Sportclub Olympic 1 Sporting Harderwijk/zelfenergieregelen.nl 1

6 - 4

8 november 2017 20:00 uur
Walk Inn Boys 1 Almelo FC 1

7 - 3

10 november 2017 20:00 uur
ZVV Sparta/De Laak 1 s.v. Excelsior'31 1

1 - 4

10 november 2017 20:30 uur
Sporting Harderwijk/zelfenergieregelen.nl 1 IFC Zwolle 1

5 - 5

10 november 2017 20:30 uur
WSV 2 SVI 1

2 - 0

10 november 2017 21:00 uur
Sportclub Olympic 1 ZVV Ede 1

4 - 5

13 november 2017 20:15 uur
ZVV Twente 1 Walk Inn Boys 1

4 - 3

13 november 2017 21:00 uur
IFC Zwolle 1 Sportclub Olympic 1

5 - 2

17 november 2017 20:00 uur
Almelo FC 1 Sporting Harderwijk/zelfenergieregelen.nl 1

3 - 3

17 november 2017 20:45 uur
ZVV Ede 1 ZVV Sparta/De Laak 1

7 - 1

17 november 2017 21:00 uur
s.v. Excelsior'31 1 WSV 2

7 - 1

20 november 2017 20:00 uur
IFC Zwolle 1 ZVV Ede 1

2 - 2

22 november 2017 20:00 uur
Walk Inn Boys 1 SVI 1

5 - 2

24 november 2017 20:30 uur
WSV 2 ZVV Sparta/De Laak 1

4 - 4

24 november 2017 20:30 uur
Sporting Harderwijk/zelfenergieregelen.nl 1 ZVV Twente 1

6 - 6

24 november 2017 21:00 uur
Sportclub Olympic 1 Almelo FC 1

3 - 3

27 november 2017 20:00 uur
SVI 1 Sporting Harderwijk/zelfenergieregelen.nl 1

3 - 10

27 november 2017 20:15 uur
ZVV Twente 1 Sportclub Olympic 1

10 - 3

1 december 2017 20:30 uur
WSV 2 ZVV Ede 1

5 - 5

1 december 2017 21:00 uur
Almelo FC 1 IFC Zwolle 1

3 - 5

1 december 2017 21:00 uur
s.v. Excelsior'31 1 Walk Inn Boys 1

5 - 2

4 december 2017 20:00 uur
IFC Zwolle 1 ZVV Twente 1

4 - 5

6 december 2017 20:00 uur
Walk Inn Boys 1 ZVV Sparta/De Laak 1

3 - 2

13 december 2017 20:00 uur
Walk Inn Boys 1 WSV 2

5 - 1

15 december 2017 19:45 uur
Almelo FC 1 ZVV Twente 1

2 - 6

15 december 2017 21:00 uur
Sportclub Olympic 1 s.v. Excelsior'31 1

2 - 2

22 december 2017 20:30 uur
Sporting Harderwijk/zelfenergieregelen.nl 1 s.v. Excelsior'31 1

4 - 5

15 januari 2018 20:00 uur
IFC Zwolle 1 ZVV Sparta/De Laak 1

14 - 4

15 januari 2018 20:15 uur
ZVV Twente 1 SVI 1

7 - 3

19 januari 2018 19:45 uur
Almelo FC 1 s.v. Excelsior'31 1

4 - 2

19 januari 2018 20:45 uur
ZVV Ede 1 Walk Inn Boys 1

5 - 2

19 januari 2018 21:00 uur
Sportclub Olympic 1 WSV 2

4 - 1

AFFICHES TOPKLASSE

VIDEO’S

 

 

error: