Topklasse E

Topklasse E - Seizoen 2018/2019

Stand

Pos   Team G W T L PCT DoelpuntenSaldo Ptn Last 5
1 Logo IFC Zwolle/FTS Transport en Logistics 1 24 19 4 1 0.875 150 - 62+88 61       
2 Logo Morado CF 1 24 16 5 3 0.771 129 - 69+60 53       
3 Logo FC Bordkrijt 1 24 14 2 8 0.625 129 - 107+22 44       
4 Logo HHC Hardenberg 1 24 14 1 9 0.604 114 - 90+24 43       
5 Logo Almelo Futsal Combinatie 1 24 12 4 8 0.583 115 - 96+19 40       
6 Logo Jong Eagles/Markt '19 1 24 12 1 11 0.521 115 - 114+1 37       
7 Logo Sportclub Olympic 1 24 11 3 10 0.521 130 - 104+26 36       
8 Logo ATIK 1 24 11 3 10 0.521 106 - 100+6 36       
9 Logo Walk Inn Boys 1 24 8 3 13 0.396 89 - 112-23 27       
10 Logo WRZV/Schildersbedrijf Groeneveld en Zn. 1 24 8 2 14 0.375 99 - 139-40 26       
11 Logo v.v. Alverna 1 24 7 3 14 0.354 80 - 117-37 21       
12 Logo Futsal Apeldoorn 3 24 4 1 19 0.188 85 - 156-71 13       
13 Logo Zavodo '76 1 24 4 0 20 0.167 82 - 157-75 12       

*** v.v. Alverna 1 heeft 3 punten in mindering gekregen

PROGRAMMA / UITSLAGEN NAMPETITIE EERSTE DIVISIE – TOPKLASSE

Wedstrijd Uitslag
26 april 2019 19:45 uur
FC Marlene 2 v.v. Brielle 1

8 - 4

26 april 2019 20:30 uur
FC Cromwiel 1 Bristol Team/Budgetisolatie 1

3 - 5

26 april 2019 21:05 uur
ASW 1 zvv VIOS'79/Gomes NoordHolland 1

3 - 3

26 april 2019 21:10 uur
a.s.v. LEBO 2 Boerakker 1

1 - 2

3 mei 2019 20:00 uur
v.v. Brielle 1 FC Marlene 2

6 - 2

3 mei 2019 20:30 uur
zvv VIOS'79/Gomes NoordHolland 1 ASW 1

5 - 1

3 mei 2019 20:30 uur
Boerakker 1 a.s.v. LEBO 2

2 - 4

3 mei 2019 21:00 uur
Bristol Team/Budgetisolatie 1 FC Cromwiel 1

6 - 7

3 mei 2019 21:00 uur
Os Lusitanos 1 zvv REUZ 1

8 - 2

6 mei 2019 21:00 uur
zvv REUZ 1 Os Lusitanos 1

2 - 5

10 mei 2019 19:30 uur
FC Marlene 2 zvv VIOS'79/Gomes NoordHolland 1

3 - 4

10 mei 2019 19:55 uur
Os Lusitanos 1 a.s.v. LEBO 2

6 - 3

10 mei 2019 20:00 uur
Madereros C.F. 1 Sportclub Olympic 1

3 - 3

10 mei 2019 21:30 uur
Bristol Team/Budgetisolatie 1 Morado CF 1

7 - 0

17 mei 2019 20:00 uur
a.s.v. LEBO 2 Os Lusitanos 1

6 - 2

17 mei 2019 20:00 uur
zvv VIOS'79/Gomes NoordHolland 1 FC Marlene 2

3 - 8

17 mei 2019 20:30 uur
Morado CF 1 Bristol Team/Budgetisolatie 1

6 - 2

17 mei 2019 21:00 uur
Sportclub Olympic 1 Madereros C.F. 1

3 - 7

PROGRAMMA / UITSLAGEN NAMPETITIE TOPKLASSE E – HOOFDKLASSE FG

Wedstrijd Uitslag
24 april 2019 19:30 uur
RKSV Driel 1 NSC Nijkerk 1

8 - 4

24 april 2019 20:00 uur
SK Turkuaz 2 ZVV Ede 2

3 - 4

26 april 2019 21:00 uur
ASV Dronten 1 FV United Enschede 1

8 - 1

29 april 2019 20:15 uur
FV United Enschede 1 ASV Dronten 1

4 - 13

3 mei 2019 20:00 uur
NSC Nijkerk 1 RKSV Driel 1

3 - 6

3 mei 2019 20:15 uur
ZVV Ede 2 SK Turkuaz 2

8 - 4

6 mei 2019 20:30 uur
WRZV/ Schildersbedrijf Groeneveld en Zn. 1 RKSV Driel 1

4 - 4

6 mei 2019 21:00 uur
ASV Dronten 1 ZVV Ede 2

3 - 7

17 mei 2019 20:15 uur
ZVV Ede 2 ASV Dronten 1

-:-

17 mei 2019 20:30 uur
RKSV Driel 1 WRZV/ Schildersbedrijf Groeneveld en Zn. 1

10 - 3

PROGRAMMA / UITSLAGEN COMPETITIE

Wedstrijd

WRZV/Schildersbedrijf Groeneveld en Zn. 1 ATIK 1

9 - 7

1. Speeldag

12 september 2018, 20:30

WRZV Sporthal / Zwolle

AFFICHES TOPKLASSE

VIDEO’S

  
error: