Beker Landelijk Heren

PROGRAMMA
Voorronde 2 (21 sept - 27 sept)
23 sep 2020 20:30
z.v.v. DOSKO
- -
Madereros C.F.
23 sep 2020 20:30
DOSKO
-
-
Madereros
| !!! UITGESTELD !!!
| De Klabbe / Emmer-Compascuum
Speelronde 1 (12 okt - 18 okt)
16 okt 2020 09:30
Groene Ster Vlissingen
- -
Hovocubo
16 okt 2020 09:30
Groene Ster
-
-
Hovocubo
| Baskenburg / Vlissingen
16 okt 2020 20:30
FCK De Hommel
- -
Leekster Eagles/Amysoft
16 okt 2020 20:30
De Hommel
-
-
Leekster E.
| Maaspoort / 's-Hertogenbosch
16 okt 2020 20:30
Feyenoord Futsal
- -
CFM/Transito
16 okt 2020 20:30
Feyenoord
-
-
CFM
| De Crosser / Werkendam
16 okt 2020 20:30
zvv Scagha '66
- -
Tigers Roermond
16 okt 2020 20:30
Scagha '66
-
-
Tigers R.
| Groeneweg / Schagen
16 okt 2020 20:30
HV/Veerhuys
- -
z.v.v. BE '79
16 okt 2020 20:30
Veerhuys
-
-
BE '79
| Vredehof / Hoorn NH
16 okt 2020 20:30
z.v.v. Nieuweboer Architecten
- -
z.v.v. DOSKO
16 okt 2020 20:30
Nieuweboer
-
-
DOSKO
| De Dars / Wervershoof
16 okt 2020 20:30
z.v.v. JCK-Aiso
- -
A.S.V. LEBO
16 okt 2020 20:30
JCK-Aiso
-
-
LEBO
| Hoograven / Utrecht
16 okt 2020 20:30
ZVV White Stones
- -
HZV Het Vennewater
16 okt 2020 20:30
White S.
-
-
Het Vennewater
| De Watertoren / Egmond aan Zee
16 okt 2020 20:30
OACN-Boys
- -
ZVV Den Haag
16 okt 2020 20:30
OACN-Boys
-
-
Den Haag
| De Brug / Den Helder
16 okt 2020 20:30
Futsal Winsum
- -
s.v. Vrone
16 okt 2020 20:30
Winsum
-
-
Vrone
| Ripperdahal / Winsum GR
16 okt 2020 20:40
ZVV Volendam
- -
Winnaar LZV - ZVG
16 okt 2020 20:40
Volendam
-
-
Winnaar LZV - ZVG
| De Opperdam / Volendam
16 okt 2020 21:00
AGOVV/Futsal Apeldoorn
- -
s.v. Excelsior '31
16 okt 2020 21:00
AGOVV
-
-
Excelsior '31
| Mheenpark / Apeldoorn
16 okt 2020 21:30
FC Marlène
- -
FC Marlène 2
16 okt 2020 21:30
Marlène
-
-
Marlène 2
| Waardergolf / Heerhugowaard
16 okt 2020 21:30
FC Kawin
- -
FC Eindhoven Futsal
16 okt 2020 21:30
Kawin
-
-
Eindhoven
| Helsdingen / Vianen
16 okt 2020 21:30
Groene Ster Vlissingen 2
- -
Futsal LTC
16 okt 2020 21:30
Groene Ster 2
-
-
LTC
| Baskenburg / Vlissingen
Texel '94
- -
ZVVM/Campus
Texel '94
-
-
ZVVM
| TXL Hal / Den Burg

 

UITSLAGEN
Voorronde 2 (21 sept - 27 sept)
5 okt 2020 20:30
GZV Watergras 3
5 7
Futsal Winsum
5 okt 2020 20:30
Watergras 3
5
7
Winsum
| Mammoet / Gouda
23 sep 2020 20:30
FC Kawin
6 1
RKVV Brabantia
23 sep 2020 20:30
Kawin
6
1
Brabantia
| Helsdingen / Vianen
21 sep 2020 21:30
Futsal LTC
3 1
Futsal ONR
21 sep 2020 21:30
LTC
3
1
ONR
| Peelohal / Assen
21 sep 2020 20:30
MSV Zeemacht
2 3
OACN-Boys
21 sep 2020 20:30
Zeemacht
2
3
OACN-Boys
| De Brug / Den Helder
21 sep 2020 20:30
z.v.v. Nieuweboer Architecten
6 5
AC Kingdom
21 sep 2020 20:30
Nieuweboer
6
5
Kingdom
| De Dars / Wervershoof
21 sep 2020 20:30
LZV/Kuypers Hair & Wellness
4 8
ZVG/Cagemax
21 sep 2020 20:30
LZV
4
8
ZVG
| Hamelandhal / Lichtenvoorde
Voorronde 1 (31 aug-6 sept)
4 sep 2020 21:30
f.c. Lesley Boys
4 4
MSV Zeemacht
4 sep 2020 21:30
Lesley B.
4
4
Zeemacht
Strafschoppenserie: 2-4
| Bijlmer Sportcentrum / Amsterdam Zuidoost
4 sep 2020 21:30
WV-HEDW
3 5
zvv Scagha '66
4 sep 2020 21:30
WV-HEDW
3
5
Scagha '66
| Oostenburg / Amsterdam
4 sep 2020 21:30
s.v. Hertha
2 8
OACN-Boys
4 sep 2020 21:30
Hertha
2
8
OACN-Boys
| De Scheg / Uithoorn
4 sep 2020 21:30
s.v. Vrone
3 2
VNS United
4 sep 2020 21:30
Vrone
3
2
VNS United
| Oostwal / Sint Pancras
4 sep 2020 21:30
N.S.F.V. Morado CF
2 4
Futsal LTC
4 sep 2020 21:30
Morado
2
4
LTC
| Universitair Sportcentrum / Nijmegen
4 sep 2020 21:30
Madereros C.F.
6 3
IFC Zwolle/FTS Transport & Logistics
4 sep 2020 21:30
Madereros
6
3
Zwolle
| De Triangel / Lent
4 sep 2020 21:30
zvv Multicult
6 13
FC Kawin
4 sep 2020 21:30
Multicult
6
13
Kawin
| Sportcampus Zuiderpark / 's-Gravenhage
4 sep 2020 21:00
GZV Watergras 3
6 5
v.v. PKC '83/Team Carré
4 sep 2020 21:00
Watergras 3
6
5
PKC '83
| De Dreef / Utrecht
4 sep 2020 20:45
ZVVM/Campus
4 3
ZVS/Bodemflex
4 sep 2020 20:45
ZVVM
4
3
ZVS
| Bosdries / Berg en Terbleijt
4 sep 2020 20:45
FC Westland
5 6
CFM/Transito
4 sep 2020 20:45
Westland
5
6
CFM
| Verburchhal / Poeldijk
4 sep 2020 20:30
Futsal ONR
2 2
Sportclub Olympic/AM-Supportteam
4 sep 2020 20:30
ONR
2
2
Olympic
Strafschoppenserie: 5-2
| Hullen / Roden
4 sep 2020 20:30
AC Kingdom
5 2
ZVV Os Lusitanos
4 sep 2020 20:30
Kingdom
5
2
Os Lusitanos
| Ookmeer / Amsterdam
4 sep 2020 20:30
J.V.C.
2 2
HZV Het Vennewater
4 sep 2020 20:30
J.V.C.
2
2
Het Vennewater
Strafschoppenserie: 4-5
| Quelderduyn / Den Helder
4 sep 2020 20:30
Futsal Dragten
3 3
Futsal Winsum
4 sep 2020 20:30
Dragten
3
3
Winsum
| De Drait / Drachten
4 sep 2020 20:30
RKVV Brabantia
3 2
ZVV Ede
4 sep 2020 20:30
Brabantia
3
2
Ede
| Strijp / Eindhoven
4 sep 2020 19:30
z.v.v. Nieuweboer Architecten
8 6
ZVV Urk/Bakkerij De Kof
4 sep 2020 19:30
Nieuweboer
8
6
Urk
| De Dars / Wervershoof
2 sep 2020 21:30
Groene Ster Vlissingen 2
6 3
ZVV Eindhoven
2 sep 2020 21:30
Groene Ster 2
6
3
Eindhoven
| Baskenburg / Vlissingen
2 sep 2020 21:00
ZVV Volendam 4
2 4
FC Marlène 2
2 sep 2020 21:00
Volendam 4
2
4
Marlène 2
| De Seinpaal / Volendam
2 sep 2020 20:30
s.v. Lake Valley
0 6
s.v. Excelsior '31
2 sep 2020 20:30
Lake Valley
0
6
Excelsior '31
| Wetteling / Venray
31 aug 2020 20:30
Z.V.V. Awt-Gelaen
2 8
ZVG/Cagemax
31 aug 2020 20:30
Awt-Gelaen
2
8
ZVG
| Glanerbrook / Geleen
31 aug 2020 20:30
ASW
1 14
z.v.v. JCK-Aiso
31 aug 2020 20:30
ASW
1
14
JCK-Aiso
| De Dreef / Utrecht
31 aug 2020 20:00
Tigers Roermond 2
3 7
LZV/Kuypers Hair & Wellness
31 aug 2020 20:00
Tigers R. 2
3
7
LZV
| Donderberg / Roermond

 

error:
P
ZAALVOETBALONLINE

GRATIS
BEKIJK