Uitslagen Beker Landelijk

BEKER LANDELIJK | UITSLAGEN
Voorronde 2 (21 sept - 27 sept)
23 sep 2020 20:30
Kawin, FC
6 1
Brabantia, RKVV
23 sep 2020 20:30
Kawin, FC
6
1
Brabantia, RKVV
| Helsdingen / Vianen
21 sep 2020 21:30
LTC, Futsal
3 1
ONR
21 sep 2020 21:30
LTC, Futsal
3
1
ONR
| Peelohal / Assen
21 sep 2020 20:30
Zeemacht, MSV
2 3
OACN-Boys
21 sep 2020 20:30
Zeemacht, MSV
2
3
OACN-Boys
| De Brug / Den Helder
21 sep 2020 20:30
Nieuweboer Architecten, z.v.v.
6 5
Kingdom, AC
21 sep 2020 20:30
Nieuweboer Architecten, z.v.v.
6
5
Kingdom, AC
| De Dars / Wervershoof
21 sep 2020 20:30
LZV/Kuypers Hair & Wellness
4 8
ZVG/Cagemax
21 sep 2020 20:30
LZV/Kuypers Hair & Wellness
4
8
ZVG/Cagemax
| Hamelandhal / Lichtenvoorde
Voorronde 1 (31 aug-6 sept)
4 sep 2020 21:30
Lesley Boys, f.c.
4 4
Zeemacht, MSV
4 sep 2020 21:30
Lesley Boys, f.c.
4
4
Zeemacht, MSV
Strafschoppenserie: 2-4
| Bijlmer Sportcentrum / Amsterdam Zuidoost
4 sep 2020 21:30
WV-HEDW
3 5
Scagha '66, zvv
4 sep 2020 21:30
WV-HEDW
3
5
Scagha '66, zvv
| Oostenburg / Amsterdam
4 sep 2020 21:30
Hertha, s.v.
2 8
OACN-Boys
4 sep 2020 21:30
Hertha, s.v.
2
8
OACN-Boys
| De Scheg / Uithoorn
4 sep 2020 21:30
Vrone, s.v.
3 2
VNS United
4 sep 2020 21:30
Vrone, s.v.
3
2
VNS United
| Oostwal / Sint Pancras
4 sep 2020 21:30
Morado CF, N.S.F.V.
2 4
LTC, Futsal
4 sep 2020 21:30
Morado CF, N.S.F.V.
2
4
LTC, Futsal
| Universitair Sportcentrum / Nijmegen
4 sep 2020 21:30
Madereros C.F.
6 3
Zwolle/FTS Transport & Logistics, IFC
4 sep 2020 21:30
Madereros C.F.
6
3
Zwolle/FTS Transport & Logistics, IFC
| De Triangel / Lent
4 sep 2020 21:30
Multicult, zvv
6 13
Kawin, FC
4 sep 2020 21:30
Multicult, zvv
6
13
Kawin, FC
| Sportcampus Zuiderpark / 's-Gravenhage
4 sep 2020 21:00
Watergras 3, GZV
6 5
PKC '83/Team Carré, v.v.
4 sep 2020 21:00
Watergras 3, GZV
6
5
PKC '83/Team Carré, v.v.
| De Dreef / Utrecht
4 sep 2020 20:45
ZVVM/Campus
4 3
ZVS/Bodemflex
4 sep 2020 20:45
ZVVM/Campus
4
3
ZVS/Bodemflex
| Bosdries / Berg en Terbleijt
4 sep 2020 20:45
Westland, FC
5 6
CFM/Transito
4 sep 2020 20:45
Westland, FC
5
6
CFM/Transito
| Verburchhal / Poeldijk
4 sep 2020 20:30
ONR
2 2
Olympic/AM-Supportteam, Sportclub
4 sep 2020 20:30
ONR
2
2
Olympic/AM-Supportteam, Sportclub
Strafschoppenserie: 5-2
| Hullen / Roden
4 sep 2020 20:30
Kingdom, AC
5 2
Os Lusitanos, ZVV
4 sep 2020 20:30
Kingdom, AC
5
2
Os Lusitanos, ZVV
| Ookmeer / Amsterdam
4 sep 2020 20:30
J.V.C.
2 2
Het Vennewater, HZV
4 sep 2020 20:30
J.V.C.
2
2
Het Vennewater, HZV
Strafschoppenserie: 4-5
| Quelderduyn / Den Helder
4 sep 2020 20:30
Dragten, Futsal
3 3
Winsum, Futsal
4 sep 2020 20:30
Dragten, Futsal
3
3
Winsum, Futsal
| De Drait / Drachten
4 sep 2020 20:30
Brabantia, RKVV
3 2
Ede, ZVV
4 sep 2020 20:30
Brabantia, RKVV
3
2
Ede, ZVV
| Strijp / Eindhoven
4 sep 2020 19:30
Nieuweboer Architecten, z.v.v.
8 6
Urk/Bakkerij De Kof, ZVV
4 sep 2020 19:30
Nieuweboer Architecten, z.v.v.
8
6
Urk/Bakkerij De Kof, ZVV
| De Dars / Wervershoof
2 sep 2020 21:30
Groene Ster Vlissingen 2
6 3
Eindhoven, ZVV
2 sep 2020 21:30
Groene Ster Vlissingen 2
6
3
Eindhoven, ZVV
| Baskenburg / Vlissingen
2 sep 2020 21:00
Volendam 4, ZVV
2 4
Marlène 2, FC
2 sep 2020 21:00
Volendam 4, ZVV
2
4
Marlène 2, FC
| De Seinpaal / Volendam
2 sep 2020 20:30
Lake Valley, s.v.
0 6
Excelsior '31, s.v.
2 sep 2020 20:30
Lake Valley, s.v.
0
6
Excelsior '31, s.v.
| Wetteling / Venray
31 aug 2020 20:30
Awt-Gelaen, Z.V.V.
2 8
ZVG/Cagemax
31 aug 2020 20:30
Awt-Gelaen, Z.V.V.
2
8
ZVG/Cagemax
| Glanerbrook / Geleen
31 aug 2020 20:30
ASW
1 14
JCK-Aiso, z.v.v.
31 aug 2020 20:30
ASW
1
14
JCK-Aiso, z.v.v.
| De Dreef / Utrecht
31 aug 2020 20:00
Tigers Roermond 2
3 7
LZV/Kuypers Hair & Wellness
31 aug 2020 20:00
Tigers Roermond 2
3
7
LZV/Kuypers Hair & Wellness
| Donderberg / Roermond

 

error:
P
ZAALVOETBALONLINE

GRATIS
BEKIJK