EK Futsal 2022

  • Informatie
  • Ranking
  • Selectie
  • Programma
  • Uitslagen
 

 

Het aftellen is begonnen: over minder dan een jaar start het EK Futsal in Nederland. Het belooft een spectaculair evenement te worden, dat zal worden gespeeld in de Ziggo Dome (Amsterdam) en Martini Plaza (Groningen).
 
Het wordt het grootste EK Futsal ooit. Vanaf 19 januari 2022 strijden liefst zestien Europese landen om de titel. Nadat er in totaal 31 wedstrijden zijn afgewerkt, wordt de finale op 6 februari 2020 gespeeld. Nederland is als gastheer automatisch geplaatst voor de eindronde.
 
De kwalificaties gebeuren als volgt:
 

Kwalificatieronde (reeds gespeeld)

De 33 teams die niet betrokken zijn bij de Futsal World Cup elite ronde nemen deel aan mini-toernooien. De negen groepswinnaars plaatsten zich rechtstreeks voor de groepsfase van de kwalificatie. De negen runners-up en de vijf als derde geplaatste teams met het beste resultaat tegen de beste twee in hun poule gaan naar de play-offs van de voorronde.

Kwalificatie play-offfs (reeds gespeeld)

De 14 ploegen strijden in een thuis- en uitwedstrijd om de resterende zeven kwalificatieplaatsen voor de groepsfase.

Kwalificatie groepsfase

De 16 teams die deelnemen aan de Futsal World Cup elite ronde treden toe tot de 16 die door de kwalificatie ronde groepen of play-offs zijn gekomen. Voor het eerst in Futsal EURO geschiedenis, strijden 32 teams in 8 groepen met een uit- en thuiswedstijd over een periode van enkele maanden in plaats van in een-locatie mini-toernooien.

De acht groepswinnaars en zes beste runners-up plaatsen zich rechtstreeks voor de finale (Nederland is als organisator uiteraard al geplaatst voor de finale). De twee runners-up die niet verder komen in de kwalificatie groepsfase zullen in een thuis- en uitwedstrijd strijden om de 16e en laatste plaats.

Programma EK Futsal 2002

Woensdag 19 januari 2022
A2 vs A4 & A1 vs A3 (Amsterdam)

Donderdag 20 januari 2022
B2 vs B4 & B1 vs B3 (Groningen)

Vrijdag 21 januari 2022
C2 vs C4 & C1 vs C3 (Amsterdam)

Zaterdag 22 januari 2022
D2 vs D4 & D1 vs D3 (Groningen)

Zondag 23 januari 2022
A2 vs A3 & A4 vs A1 (Amsterdam)

Maandag 24 januari 2022
B2 vs B3 & B4 vs B1 (Groningen)

Dinsdag 25 januari 2022
C2 vs C3 & C4 vs C1 (Amsterdam)

Woensdag 26 januari 2022
D2 vs D3 & D4 vs D1 (Groningen)

Vrijdag 28 januari 2022
B3 vs B4 & A1 vs A2 (Amsterdam)
B1 vs B2 & A3 vs A4 (Groningen)

Zaterdag 29 januari 2022
C1 vs C2 & D3 vs D4 (Amsterdam)
C3 vs C4 & D1 vs D2 (Groningen)

Kwartfinales

Maandag 31 januari 2022
QF1: Winnaar Groep B vs Nr. 2 Groep A (Amsterdam)
QF2: Winnaar Groep A vs Nr. 2 Groep B (Amsterdam)

Dinsdag 1 februari 2022
QF3: Winnaar Groep C vs Nr. 2 Groep D (Amsterdam)
QF4: Winnaar Groep D vs Mr. 2 Groep C (Amsterdam)

Halve finales

Vrijdag 4 februari 2022
SF1: Winnaar QF2 vs Winnaar QF4 (Amsterdam)
SF2: Winnaar QF1 vs Winnaar QF3 (Amsterdam)

Finale + 3e/4e plaats

Zondag 6 februari 2022
3e/4e plaats: Verliezer SF1 vs Verliezer SF2 (Amsterdam)
Finale: Winnaar SF1 vs Winnaar SF2 (Amsterdam)

Eerdere finales

2018: Portugal 3-2 Spanje (na verlenging): Ljubljana, Slovenië

2016: Spanje 7-3 Rusland: Belgrado, Servië

2014: Italië 3-1 Rusland; Antwerpen, België

2012: Spanje 3-1 Rusland (na verlenging); Zagreb, Kroatië

2010: Spanje 4-2 Portugal; Debrecen, Hongarije

2007: Spanje 3-1 Italië; Porto, Portugal

2005: Spanje 2-1 Rusland; Ostrava, Tsjechië

2003: Italië 1-0 Oekraïne ; Caserta, Italië

2001: Spanje 2-1 Oekraïne (golden goal); Moskou, Rusland

1999: Rusland 3-3 Spanje (na verlenging; 4-3 strafschoppen); Granada, Spanje

1996*: Spanje 5-3 Rusland; Córdoba, Spanje
*UEFA European Futsal Tournament, EK status vanaf 1999

 

De ranking van alle zaalvoetballanden wordt uiteraard keurig bijgehouden door Futsal World Ranking.

De ranking per 7 april 2021 is als volgt:

RankingTeamPuntenranking
dec 2020
+/-
dec 2020
1 (1) Spain181310
2 (2) Brazil180320
3 (3) Argentina169830
4 (4) Russia165440
5 (5) Portugal162250
6 (6) Iran160960
7 (7) Kazakhstan158170
8 (8) Italy152480
9 (9) Croatia1497101
10 (10) Paraguay14839-1
11 (11) Colombia1444110
12 (12) Azerbaijan1422131
13 (13) Ukraine140812-1
14 (14) Czech Republic1392151
15 (15) Japan1368161
16 (16) Serbia135814-2
17 (17) Slovenia1327181
18 (18) Thailand132517-1
19 (19) Morocco1297212
20 (21) Belarus127219-1
21 (20) Finland127120-1
22 (22) Egypt1263242
23 (23) Venezuela1262252
24 (24) France124823-1
25 (25) Romania122522-3
26 (26) Bosnia and Herzegovina12223610
27 (27) Slovakia119526-1
28 (28) Panama1193--
29 (29) Uzbekistan119127-2
30 (30) Poland1189333
31 (32) Georgia1177343
31 (32) Australia117730-1
33 (34) Guatemala117432-1
34 (31) Hungary117229-5
35 (35) Belgium117028-7
36 (36) Netherlands115235-1
37 (37) Costa Rica114331-6
38 (38) Uruguay112737-1
39 (39) Peru111338-1
40 (40) Lebanon110339-1
41 (41) Libya109540-1
42 (42) Kyrgyz Republic107141-1
43 (43) Kuwait106642-1
44 (44) North Macedonia105743-1
45 (45) Vietnam104644-1
46 (46) Angola104445-1
47 (47) Cuba103246-1
48 (48) Solomon Islands101447-1
49 (49) United States101348-1
50 (50) Montenegro1004522
51 (51) Indonesia100049-2
52 (52) Mexico99350-2
53 (53) Ecuador99051-2
54 (54) Canada98053-1
55 (55) Moldova974561
56 (56) Chile97154-2
57 (57) Iraq97055-2
58 (58) Kosovo94857-1
59 (58) Latvia94458-1
60 (60) England92259-1
60 (60) New Zealand92259-1
62 (62) Tajikistan921610
63 (63) Germany911630
64 (64) Mozambique907640
65 (65) Denmark903650
66 (66) Albania88265-1
67 (67) Malaysia88166-1
68 (68) Turkmenistan87267-1
69 (69) Armenia86268-1
70 (70) Korea Republic857700
71 (71) Sweden856710
72 (72) Turkey852720
73 (74) Norway85169-4
74 (72) Israel850784
75 (75) China PR84873-2
76 (76) Austria84374-2
77 (77) Bolivia84075-2
78 (78) South Africa83076-2
79 (79) Cyprus819790
80 (80) Saudi Arabia811800
81 (81) Greece80877-4
82 (82) Qatar80781-1
83 (83) Bahrain80482-1
84 (84) Chinese Taipei80383-1
85 (85) Myanmar79384-1
86 (86) Tahiti781860
87 (87) Lithuania775870
88 (88) Zambia774880
89 (89) Oman767890
90 (90) United Arab Emirates763900
90 (90) Switzerland76385-5
92 (92) Wales75791-1
93 (93) Afghanistan73892-1
94 (94) Andorra72593-1
95 (95) Algeria70894-1
96 (96) Vanuatu68395-1
97 (97) Fiji67596-1
98 (98) Scotland67297-1
99 (99) Bulgaria66198-1
100 (100) New Caledonia65899-1
101 (101) Palestine655100-1
102 (102) Hong Kong622101-1
103 (103) Mongolia609102-1
104 (104) Cambodia588103-1
105 (105) Timor-Leste581104-1
106 (106) Northern Ireland564105-1
107 (107) Estonia548106-1
108 (108) Macau535107-1
109 (109) Gibraltar514108-1
110 (110) Malta513109-1
111 (111) San Marino470110-1
     

De (voorlopige) selectie (per 26 januari 2021) ziet er als volgt uit:

Naam - Team

Barry de Wit - ASV LEBO

Youssef Makraou - ASV LEBO

Manuel Kuijk - FC Eindhoven

Oualid Saadouni - FC Eindhoven

Dennis van den Eijnden - FC Eindhoven

Jordany Martinus - FC Eindhoven

Amir Molkârâi - FC Marlène

Mo Darri - FC Marlène

Mohamed Attaibi - FC Marlène

Tevfik Ceyar - FCK De Hommel

Abdessamad Attahiri - Hovocubo

Lahcen Bouyouzan - Hovocubo

Mats Velseboer - Hovocubo

Said Bouzambou - Hovocubo

Soufian Charraoui - Hovocubo

Jorg Ooievaar- HV/veerhuys

Yoshua St. Juste - Leekster Eagles

Jamal El Ghannoutti - Real Noorderwijk

Youssef Ben Sellam - Groene Ster Vlissingen

14 apr 2021 20:15
Portugal
4 0
Noorwegen
14 apr 2021 20:15
Portugal
4
0
Noorwegen
14 apr 2021 19:00
Frankrijk
5 1
Armenië
14 apr 2021 19:00
Frankrijk
5
1
Armenië
14 apr 2021 18:00
Bosnië-Herzegovina
1 3
Servië
14 apr 2021 18:00
Bosnië-Herzegovina
1
3
Servië
14 apr 2021 18:00
Roemenië
9 1
Noord-Macedonië
14 apr 2021 18:00
Roemenië
9
1
Noord-Macedonië
14 apr 2021 17:00
Azerbeidzjan
4 0
Griekenland
14 apr 2021 17:00
Azerbeidzjan
4
0
Griekenland
14 apr 2021 16:15
Polen
8 5
Tsjechië
14 apr 2021 16:15
Polen
8
5
Tsjechië
13 apr 2021 18:30
Italië
2 0
Montenegro
13 apr 2021 18:30
Italië
2
0
Montenegro
13 apr 2021 17:30
Moldavië
0 4
Slowakije
13 apr 2021 17:30
Moldavië
0
4
Slowakije
13 apr 2021 17:10
Finland
3 2
België
13 apr 2021 17:10
Finland
3
2
België
13 apr 2021 17:00
Wit-Rusland
5 2
Hongarije
13 apr 2021 17:00
Wit-Rusland
5
2
Hongarije
12 apr 2021 21:00
Spanje
14 0
Zwitserland
12 apr 2021 21:00
Spanje
14
0
Zwitserland
12 apr 2021 19:30
Noorwegen
1 7
Portugal
12 apr 2021 19:30
Noorwegen
1
7
Portugal
12 apr 2021 18:30
Slovenië
5 3
Letland
12 apr 2021 18:30
Slovenië
5
3
Letland
12 apr 2021 16:00
Rusland
3 0
Georgië
12 apr 2021 16:00
Rusland
3
0
Georgië
11 apr 2021 18:00
Oekraïne
5 0
Albanië
11 apr 2021 18:00
Oekraïne
5
0
Albanië
| REGLEMENTAIRE OVERWINNING
11 apr 2021 15:00
Kroatië
7 0
Denemarken
11 apr 2021 15:00
Kroatië
7
0
Denemarken
11 apr 2021 14:00
Kazachstan
4 0
Israël
11 apr 2021 14:00
Kazachstan
4
0
Israël
10 apr 2021 21:00
Zwitserland
0 8
Spanje
10 apr 2021 21:00
Zwitserland
0
8
Spanje
9 apr 2021 20:20
Tsjechië
3 3
Polen
9 apr 2021 20:20
Tsjechië
3
3
Polen
9 apr 2021 18:00
Servië
4 4
Roemenië
9 apr 2021 18:00
Servië
4
4
Roemenië
9 apr 2021 18:00
Montenegro
1 2
Finland
9 apr 2021 18:00
Montenegro
1
2
Finland
9 apr 2021 17:00
Griekenland
3 3
Moldavië
9 apr 2021 17:00
Griekenland
3
3
Moldavië
9 apr 2021 16:00
Georgië
3 2
Frankrijk
9 apr 2021 16:00
Georgië
3
2
Frankrijk
9 apr 2021 15:00
Armenië
2 5
Rusland
9 apr 2021 15:00
Armenië
2
5
Rusland
9 apr 2021 13:00
Israël
1 4
Kazachstan
9 apr 2021 13:00
Israël
1
4
Kazachstan
8 apr 2021 20:00
België
5 4
Italië
8 apr 2021 20:00
België
5
4
Italië
8 apr 2021 19:00
Noord-Macedonië
2 3
Bosnië-Herzegovina
8 apr 2021 19:00
Noord-Macedonië
2
3
Bosnië-Herzegovina
8 apr 2021 18:00
Oekraïne
8 2
Denemarken
8 apr 2021 18:00
Oekraïne
8
2
Denemarken
8 apr 2021 17:00
Letland
4 1
Zwitserland
8 apr 2021 17:00
Letland
4
1
Zwitserland
8 apr 2021 16:00
Slowakije
1 1
Azerbeidzjan
8 apr 2021 16:00
Slowakije
1
1
Azerbeidzjan
7 apr 2021 19:00
Albanië
0 3
Kroatië
7 apr 2021 19:00
Albanië
0
3
Kroatië
7 apr 2021 18:00
Denemarken
2 6
Oekraïne
7 apr 2021 18:00
Denemarken
2
6
Oekraïne
6 apr 2021 14:00
Hongarije
1 6
Kazachstan
6 apr 2021 14:00
Hongarije
1
6
Kazachstan
6 apr 2021 13:00
Wit-Rusland
14 0
Israël
6 apr 2021 13:00
Wit-Rusland
14
0
Israël
10 mrt 2021 18:00
Bosnië-Herzegovina
5 0
Roemenië
10 mrt 2021 18:00
Bosnië-Herzegovina
5
0
Roemenië
10 mrt 2021 18:00
Israël
1 4
Hongarije
10 mrt 2021 18:00
Israël
1
4
Hongarije
10 mrt 2021 14:00
Armenië
2 3
Georgië
10 mrt 2021 14:00
Armenië
2
3
Georgië
9 mrt 2021 19:00
Noord-Macedonië
1 6
Servië
9 mrt 2021 19:00
Noord-Macedonië
1
6
Servië
9 mrt 2021 19:00
Italië
4 1
België
9 mrt 2021 19:00
Italië
4
1
België
9 mrt 2021 17:30
Moldavië
3 5
Azerbeidzjan
9 mrt 2021 17:30
Moldavië
3
5
Azerbeidzjan
9 mrt 2021 17:00
Rusland
5 1
Frankrijk
9 mrt 2021 17:00
Rusland
5
1
Frankrijk
9 mrt 2021 17:00
Zwitserland
1 11
Slovenië
9 mrt 2021 17:00
Zwitserland
1
11
Slovenië
9 mrt 2021 17:00
Letland
1 12
Spanje
9 mrt 2021 17:00
Letland
1
12
Spanje
9 mrt 2021 15:00
Tsjechië
1 5
Portugal
9 mrt 2021 15:00
Tsjechië
1
5
Portugal
8 mrt 2021 17:30
Wit-Rusland
1 6
Kazachstan
8 mrt 2021 17:30
Wit-Rusland
1
6
Kazachstan
8 mrt 2021 17:30
Polen
4 1
Noorwegen
8 mrt 2021 17:30
Polen
4
1
Noorwegen
8 mrt 2021 17:10
Finland
6 1
Montenegro
8 mrt 2021 17:10
Finland
6
1
Montenegro
7 mrt 2021 18:00
Oekraïne
2 7
Kroatië
7 mrt 2021 18:00
Oekraïne
2
7
Kroatië
7 mrt 2021 17:00
Griekenland
0 5
Slowakije
7 mrt 2021 17:00
Griekenland
0
5
Slowakije
6 mrt 2021 20:30
Slovenië
1 2
Spanje
6 mrt 2021 20:30
Slovenië
1
2
Spanje
6 mrt 2021 19:00
Portugal
3 3
Tsjechië
6 mrt 2021 19:00
Portugal
3
3
Tsjechië
5 mrt 2021 21:05
Frankrijk
2 3
Rusland
5 mrt 2021 21:05
Frankrijk
2
3
Rusland
5 mrt 2021 19:00
Zwitserland
2 4
Letland
5 mrt 2021 19:00
Zwitserland
2
4
Letland
5 mrt 2021 18:00
Servië
1 1
Noord-Macedonië
5 mrt 2021 18:00
Servië
1
1
Noord-Macedonië
5 mrt 2021 17:30
Finland
2 4
Italië
5 mrt 2021 17:30
Finland
2
4
Italië
5 mrt 2021 15:15
Georgië
5 0
Armenië
5 mrt 2021 15:15
Georgië
5
0
Armenië
5 mrt 2021 13:50
Noorwegen
0 3
Polen
5 mrt 2021 13:50
Noorwegen
0
3
Polen
4 mrt 2021 19:00
Roemenië
2 3
Bosnië-Herzegovina
4 mrt 2021 19:00
Roemenië
2
3
Bosnië-Herzegovina
4 mrt 2021 18:00
Montenegro
4 3
België
4 mrt 2021 18:00
Montenegro
4
3
België
4 mrt 2021 17:30
Slowakije
6 0
Griekenland
4 mrt 2021 17:30
Slowakije
6
0
Griekenland
4 mrt 2021 16:00
Azerbeidzjan
5 1
Moldavië
4 mrt 2021 16:00
Azerbeidzjan
5
1
Moldavië
4 mrt 2021 13:00
Denemarken
2 3
Albanië
4 mrt 2021 13:00
Denemarken
2
3
Albanië
3 mrt 2021 19:30
Kroatië
3 2
Oekraïne
3 mrt 2021 19:30
Kroatië
3
2
Oekraïne
3 mrt 2021 19:00
Albanië
1 3
Denemarken
3 mrt 2021 19:00
Albanië
1
3
Denemarken
3 mrt 2021 13:30
Hongarije
3 7
Israël
3 mrt 2021 13:30
Hongarije
3
7
Israël
2 mrt 2021 14:30
Kazachstan
5 2
Wit-Rusland
2 mrt 2021 14:30
Kazachstan
5
2
Wit-Rusland
3 feb 2021 00:00
Hongarije
2 1
Wit-Rusland
3 feb 2021 00:00
Hongarije
2
1
Wit-Rusland
3 feb 2021 00:00
Polen
0 3
Portugal
3 feb 2021 00:00
Polen
0
3
Portugal
3 feb 2021 00:00
Armenië
4 4
Frankrijk
3 feb 2021 00:00
Armenië
4
4
Frankrijk
3 feb 2021 00:00
Servië
2 4
Bosnië-Herzegovina
3 feb 2021 00:00
Servië
2
4
Bosnië-Herzegovina
3 feb 2021 00:00
Noord-Macedonië
2 2
Roemenië
3 feb 2021 00:00
Noord-Macedonië
2
2
Roemenië
2 feb 2021 00:00
Spanje
3 1
Slovenië
2 feb 2021 00:00
Spanje
3
1
Slovenië
2 feb 2021 00:00
Italië
7 4
Finland
2 feb 2021 00:00
Italië
7
4
Finland
2 feb 2021 00:00
België
6 2
Montenegro
2 feb 2021 00:00
België
6
2
Montenegro
2 feb 2021 00:00
Georgië
0 4
Rusland
2 feb 2021 00:00
Georgië
0
4
Rusland
2 feb 2021 00:00
Slowakije
4 4
Moldavië
2 feb 2021 00:00
Slowakije
4
4
Moldavië
2 feb 2021 00:00
Griekenland
0 3
Azerbeidzjan
2 feb 2021 00:00
Griekenland
0
3
Azerbeidzjan
1 feb 2021 00:00
Noorwegen
0 5
Tsjechië
1 feb 2021 00:00
Noorwegen
0
5
Tsjechië
31 jan 2021 00:00
Albanië
3 10
Oekraïne
31 jan 2021 00:00
Albanië
3
10
Oekraïne
30 jan 2021 00:00
Denemarken
1 4
Kroatië
30 jan 2021 00:00
Denemarken
1
4
Kroatië
29 jan 2021 12:00
Tsjechië
5 0
Noorwegen
29 jan 2021 12:00
Tsjechië
5
0
Noorwegen
29 jan 2021 00:00
Letland
0 1
Slovenië
29 jan 2021 00:00
Letland
0
1
Slovenië
29 jan 2021 00:00
Portugal
2 2
Polen
29 jan 2021 00:00
Portugal
2
2
Polen
29 jan 2021 00:00
Rusland
6 0
Armenië
29 jan 2021 00:00
Rusland
6
0
Armenië
29 jan 2021 00:00
Azerbeidzjan
4 1
Slowakije
29 jan 2021 00:00
Azerbeidzjan
4
1
Slowakije
28 jan 2021 00:00
Montenegro
0 3
Italië
28 jan 2021 00:00
Montenegro
0
3
Italië
28 jan 2021 00:00
België
3 3
Finland
28 jan 2021 00:00
België
3
3
Finland
28 jan 2021 00:00
Moldavië
3 1
Griekenland
28 jan 2021 00:00
Moldavië
3
1
Griekenland
28 jan 2021 00:00
Bosnië-Herzegovina
2 1
Noord-Macedonië
28 jan 2021 00:00
Bosnië-Herzegovina
2
1
Noord-Macedonië
28 jan 2021 00:00
Roemenië
2 2
Servië
28 jan 2021 00:00
Roemenië
2
2
Servië
27 jan 2021 00:00
Kroatië
4 1
Albanië
27 jan 2021 00:00
Kroatië
4
1
Albanië
9 dec 2020 00:00
Kazachstan
5 0
Hongarije
9 dec 2020 00:00
Kazachstan
5
0
Hongarije
8 dec 2020 00:00
Israël
0 3
Wit-Rusland
8 dec 2020 00:00
Israël
0
3
Wit-Rusland
8 dec 2020 00:00
Spanje
7 0
Letland
8 dec 2020 00:00
Spanje
7
0
Letland
8 dec 2020 00:00
Slovenië
12 1
Zwitserland
8 dec 2020 00:00
Slovenië
12
1
Zwitserland
8 dec 2020 00:00
Frankrijk
4 4
Georgië
8 dec 2020 00:00
Frankrijk
4
4
Georgië

Kwalificatie groepsfase

Groep 1

#
Club
GS
W
G
V
DV
DT
DS
PT
1
W W W W W
6
6
0
0
28
6
22
18
2
V V W W W
6
4
0
2
33
17
16
12
3
W V V V V
6
1
0
5
10
29
-19
3
4
V V W V V
6
1
0
5
8
27
-19
3
  • Programma
  • Uitslagen
  • Programma & Uitslagen
  • Bijzonderheden

Speelronde 6
11 apr 2021 18:00
Oekraïne
5 0
Albanië
11 apr 2021 18:00
Oekraïne
5
0
Albanië
| REGLEMENTAIRE OVERWINNING
11 apr 2021 15:00
Kroatië
7 0
Denemarken
11 apr 2021 15:00
Kroatië
7
0
Denemarken
Speelronde 1
8 apr 2021 18:00
Oekraïne
8 2
Denemarken
8 apr 2021 18:00
Oekraïne
8
2
Denemarken
Speelronde 5
7 apr 2021 19:00
Albanië
0 3
Kroatië
7 apr 2021 19:00
Albanië
0
3
Kroatië
7 apr 2021 18:00
Denemarken
2 6
Oekraïne
7 apr 2021 18:00
Denemarken
2
6
Oekraïne
Speelronde 4
7 mrt 2021 18:00
Oekraïne
2 7
Kroatië
7 mrt 2021 18:00
Oekraïne
2
7
Kroatië
4 mrt 2021 13:00
Denemarken
2 3
Albanië
4 mrt 2021 13:00
Denemarken
2
3
Albanië
Speelronde 3
3 mrt 2021 19:30
Kroatië
3 2
Oekraïne
3 mrt 2021 19:30
Kroatië
3
2
Oekraïne
3 mrt 2021 19:00
Albanië
1 3
Denemarken
3 mrt 2021 19:00
Albanië
1
3
Denemarken
Speelronde 1
31 jan 2021 00:00
Albanië
3 10
Oekraïne
31 jan 2021 00:00
Albanië
3
10
Oekraïne
Speelronde 2
30 jan 2021 00:00
Denemarken
1 4
Kroatië
30 jan 2021 00:00
Denemarken
1
4
Kroatië
Speelronde 1
27 jan 2021 00:00
Kroatië
4 1
Albanië
27 jan 2021 00:00
Kroatië
4
1
Albanië

Speelronde 1
27 jan 2021 00:00
Kroatië
4 1
Albanië
27 jan 2021 00:00
Kroatië
4
1
Albanië
Speelronde 2
30 jan 2021 00:00
Denemarken
1 4
Kroatië
30 jan 2021 00:00
Denemarken
1
4
Kroatië
Speelronde 1
31 jan 2021 00:00
Albanië
3 10
Oekraïne
31 jan 2021 00:00
Albanië
3
10
Oekraïne
Speelronde 3
3 mrt 2021 19:00
Albanië
1 3
Denemarken
3 mrt 2021 19:00
Albanië
1
3
Denemarken
3 mrt 2021 19:30
Kroatië
3 2
Oekraïne
3 mrt 2021 19:30
Kroatië
3
2
Oekraïne
Speelronde 4
4 mrt 2021 13:00
Denemarken
2 3
Albanië
4 mrt 2021 13:00
Denemarken
2
3
Albanië
7 mrt 2021 18:00
Oekraïne
2 7
Kroatië
7 mrt 2021 18:00
Oekraïne
2
7
Kroatië
Speelronde 5
7 apr 2021 18:00
Denemarken
2 6
Oekraïne
7 apr 2021 18:00
Denemarken
2
6
Oekraïne
7 apr 2021 19:00
Albanië
0 3
Kroatië
7 apr 2021 19:00
Albanië
0
3
Kroatië
Speelronde 1
8 apr 2021 18:00
Oekraïne
8 2
Denemarken
8 apr 2021 18:00
Oekraïne
8
2
Denemarken
Speelronde 6
11 apr 2021 15:00
Kroatië
7 0
Denemarken
11 apr 2021 15:00
Kroatië
7
0
Denemarken
11 apr 2021 18:00
Oekraïne
5 0
Albanië
11 apr 2021 18:00
Oekraïne
5
0
Albanië
| REGLEMENTAIRE OVERWINNING

Kroatië en Oekraïne hebben zich geplaatst voor de eindronde.

Groep 2

#
Club
GS
W
G
V
DV
DT
DS
PT
1
W W W W W
6
6
0
0
26
5
21
18
2
V W W W V
6
3
1
2
15
15
0
10
3
G V V V W
6
1
2
3
18
20
-2
5
4
G V V V V
6
0
1
5
9
28
-19
1
  • Programma
  • Uitslagen
  • Programma & Uitslagen
  • Bijzonderheden

Speelronde 6
14 apr 2021 19:00
Frankrijk
5 1
Armenië
14 apr 2021 19:00
Frankrijk
5
1
Armenië
12 apr 2021 16:00
Rusland
3 0
Georgië
12 apr 2021 16:00
Rusland
3
0
Georgië
Speelronde 5
9 apr 2021 16:00
Georgië
3 2
Frankrijk
9 apr 2021 16:00
Georgië
3
2
Frankrijk
9 apr 2021 15:00
Armenië
2 5
Rusland
9 apr 2021 15:00
Armenië
2
5
Rusland
Speelronde 4
10 mrt 2021 14:00
Armenië
2 3
Georgië
10 mrt 2021 14:00
Armenië
2
3
Georgië
9 mrt 2021 17:00
Rusland
5 1
Frankrijk
9 mrt 2021 17:00
Rusland
5
1
Frankrijk
Speelronde 3
5 mrt 2021 21:05
Frankrijk
2 3
Rusland
5 mrt 2021 21:05
Frankrijk
2
3
Rusland
5 mrt 2021 15:15
Georgië
5 0
Armenië
5 mrt 2021 15:15
Georgië
5
0
Armenië
Speelronde 2
3 feb 2021 00:00
Armenië
4 4
Frankrijk
3 feb 2021 00:00
Armenië
4
4
Frankrijk
2 feb 2021 00:00
Georgië
0 4
Rusland
2 feb 2021 00:00
Georgië
0
4
Rusland
Speelronde 1
29 jan 2021 00:00
Rusland
6 0
Armenië
29 jan 2021 00:00
Rusland
6
0
Armenië
8 dec 2020 00:00
Frankrijk
4 4
Georgië
8 dec 2020 00:00
Frankrijk
4
4
Georgië

Speelronde 1
8 dec 2020 00:00
Frankrijk
4 4
Georgië
8 dec 2020 00:00
Frankrijk
4
4
Georgië
29 jan 2021 00:00
Rusland
6 0
Armenië
29 jan 2021 00:00
Rusland
6
0
Armenië
Speelronde 2
2 feb 2021 00:00
Georgië
0 4
Rusland
2 feb 2021 00:00
Georgië
0
4
Rusland
3 feb 2021 00:00
Armenië
4 4
Frankrijk
3 feb 2021 00:00
Armenië
4
4
Frankrijk
Speelronde 3
5 mrt 2021 15:15
Georgië
5 0
Armenië
5 mrt 2021 15:15
Georgië
5
0
Armenië
5 mrt 2021 21:05
Frankrijk
2 3
Rusland
5 mrt 2021 21:05
Frankrijk
2
3
Rusland
Speelronde 4
9 mrt 2021 17:00
Rusland
5 1
Frankrijk
9 mrt 2021 17:00
Rusland
5
1
Frankrijk
10 mrt 2021 14:00
Armenië
2 3
Georgië
10 mrt 2021 14:00
Armenië
2
3
Georgië
Speelronde 5
9 apr 2021 15:00
Armenië
2 5
Rusland
9 apr 2021 15:00
Armenië
2
5
Rusland
9 apr 2021 16:00
Georgië
3 2
Frankrijk
9 apr 2021 16:00
Georgië
3
2
Frankrijk
Speelronde 6