Programma vrijdag 9 + zaterdag 10 oktober 2020

Vanavond (73, waarvan 6 inmiddels afgelast/uitgesteld) en morgenavond (1) staan er weer een mooi aantal wedstrijden ingepland, verdeeld over (bijna) alle competities. Het belooft dus weer veel spektakel en spanning in de sporthallen door heel Nederland.

Hieronder vindt u alle wedstrijden, op zowel aanvangsuur als klasse/divisie gesorteerd.

Een ieder weer heel veel succes gewenst!

PROGRAMMA OP AANVANGSUUR

9 okt 2020 19:00
ZVV Rotterdamse Studenten
1 4
WIA
9 okt 2020 19:00
RS
1
4
WIA
| Woudestijn (Erasmus Universiteit) / Rotterdam
9 okt 2020 19:15
v.v. Limmen
9 1
Texel '94 2
9 okt 2020 19:15
Limmen
9
1
Texel '94 2
| De Enterij / Limmen
9 okt 2020 19:30
FC Andarinyo 2
2 2
ZVV Sparta Nijkerk
9 okt 2020 19:30
Andarinyo 2
2
2
Sparta N.
| Bhoele / Eerbeek
9 okt 2020 19:30
FC Marlène 2
10 6
IFC Zwolle/FTS Transport & Logistics
9 okt 2020 19:30
Marlène 2
10
6
Zwolle
| Waardergolf / Heerhugowaard
9 okt 2020 19:30
AGOVV/Futsal Apeldoorn 2
5 3
RKSV Driel
9 okt 2020 19:30
AGOVV 2
5
3
Driel
| Mheenpark / Apeldoorn
9 okt 2020 19:40
ZVV Urk/Bakkerij De Kof 2
3 11
Futsal Emmeloord/DA Enzo
9 okt 2020 19:40
Urk 2
3
11
Emmeloord
| De Schelp / Urk
9 okt 2020 20:00
F.C. Stanga
4 7
FC Westland 2
9 okt 2020 20:00
Stanga
4
7
Westland 2
| Leidschenveen / 's-Gravenhage
9 okt 2020 20:00
R.K.S.V. Braakhuizen
5 4
SenC
9 okt 2020 20:00
Braakhuizen
5
4
SenC
| Kievit / Geldrop
9 okt 2020 20:00
ZVV Middelburg
1 2
z.v.v. Eteha/Frittella
9 okt 2020 20:00
Middelburg
1
2
Eteha
| De Kruitmolen / Middelburg
9 okt 2020 20:00
V&Z Veendam/Topbrands
3 8
z.v.v. Delfzijl
9 okt 2020 20:00
V&Z
3
8
Delfzijl
| Indoor Centrum Veendam
9 okt 2020 20:00
Futsal Winsum 2
- -
ZVV Borger
9 okt 2020 20:00
Winsum 2
-
-
Borger
| !!! AFGELAST/UITGESTELD !!!
| Ripperdahal / Winsum GR
9 okt 2020 20:00
Madereros C.F. 2
6 6
N.S.F.V. Morado CF 2
9 okt 2020 20:00
Madereros 2
6
6
Morado 2
| De Triangel / Lent
9 okt 2020 20:00
ZVL
11 5
Almelo Futsal Combinatie 2
9 okt 2020 20:00
ZVL
11
5
Almelo 2
| Heerenmäten / Zevenaar
9 okt 2020 20:00
N.S.C. Nijkerk
11 6
v.v. DKB '44
9 okt 2020 20:00
Nijkerk
11
6
DKB "44
| Watergoor / Nijkerk GLD
9 okt 2020 20:00
United Futsal
9 2
Almelo Futsal Combinatie 3
9 okt 2020 20:00
United
9
2
Almelo 3
| De Kroon / Deventer
9 okt 2020 20:00
CFM/Transito
6 1
FC Kawin
9 okt 2020 20:00
CFM
6
1
Kawin
| De Crosser / Werkendam
9 okt 2020 20:10
Real Camaradas
3 5
Futsal Frisia/Spin Off
9 okt 2020 20:10
Camaradas
3
5
Frisia
| Quick Silver S / Zuidhorn
9 okt 2020 20:10
FC Botafogo 2
1 5
z.v.v. BE '79 2
9 okt 2020 20:10
Botafogo 2
1
5
BE '79 2
| De Tempel / Eindhoven
9 okt 2020 20:10
v.v. Usquert
3 1
Inter Maluku FC
9 okt 2020 20:10
Usquert
3
1
Inter Maluku
| Sportcentrum Mencke / Uithuizen
9 okt 2020 20:10
ZVVO Sandow
3 0
MSV Zeemacht 2
9 okt 2020 20:10
Sandow
3
0
Zeemacht 2
| MSFA De Beuk / Purmerend
9 okt 2020 20:10
RKVV Brabantia
9 2
v.v. Prinsland
9 okt 2020 20:10
Brabantia
9
2
Prinsland
| Strijp / Eindhoven
9 okt 2020 20:25
s.v. Vrone
7 4
ZVV Volendam 3
9 okt 2020 20:25
Vrone
7
4
Volendam 3
| Oostwal / Sint Pancras
9 okt 2020 20:30
ZVV Den Haag
1 19
FC Eindhoven Futsal
9 okt 2020 20:30
Den Haag
1
19
Eindhoven
| Sportcampus Zuiderpark / 's-Gravenhage
9 okt 2020 20:30
A.S.V. LEBO
6 1
Texel '94
9 okt 2020 20:30
LEBO
6
1
Texel '94
| Calvijn / Amsterdam
9 okt 2020 20:30
FCK De Hommel
2 3
HV/Veerhuys
9 okt 2020 20:30
De Hommel
2
3
Veerhuys
| Maaspoort / 's-Hertogenbosch
9 okt 2020 20:30
ZVV White Stones
4 6
FC Marlène
9 okt 2020 20:30
White S.
4
6
Marlène
| De Watertoren / Egmond aan Zee
9 okt 2020 20:30
ZVV Volendam
9 1
Feyenoord Futsal
9 okt 2020 20:30
Volendam
9
1
Feyenoord
| De Opperdam / Volendam
9 okt 2020 20:30
Groene Ster Vlissingen
2 4
AGOVV/Futsal Apeldoorn
9 okt 2020 20:30
Groene Ster
2
4
AGOVV
| Baskenburg / Vlissingen
9 okt 2020 20:30
Z.V.C. Veenendaal
7 7
v.v. De Dreef
9 okt 2020 20:30
Veenendaal
7
7
De Dreef
| Oost / Veenendaal
9 okt 2020 20:30
F.C. Tutor
8 1
OACN-Boys 2
9 okt 2020 20:30
Tutor
8
1
OACN-Boys 2
| TU-Hal / Delft
9 okt 2020 20:30
Jogadores CF
5 8
F.C. Kawin 2
9 okt 2020 20:30
Jogadores
5
8
Kawin 2
| De Hoefslag / Gorinchem
9 okt 2020 20:30
s.v. Lake Valley
4 1
ZVV De Kilo
9 okt 2020 20:30
Lake Valley
4
1
De Kilo
| Wetteling / Venray
9 okt 2020 20:30
FC Andarinyo
5 8
FC Gonemo
9 okt 2020 20:30
Andarinyo
5
8
Gonemo
| Bhoele / Eerbeek
9 okt 2020 20:30
E.S.Z.V.V. Totelos VR
2 8
ZVV Os Lusitanos VR
9 okt 2020 20:30
Totelos
2
8
Os Lusitanos
| Technische Universiteit / Eindhoven
9 okt 2020 20:30
Feyenoord Futsal VR
3 3
FC Marlène VR
9 okt 2020 20:30
Feyenoord
3
3
Marlène
| Topsportcentrum Rotterdam
9 okt 2020 20:30
G.S.F.V. Drs. Vijfje VR
9 0
ZVG/Cagemax VR
9 okt 2020 20:30
Drs. Vijfje
9
0
ZVG
| ACLO Sportcentrum / Groningen
9 okt 2020 20:30
Drachtster Boys/HR Piping VR
3 2
ZVV Den Haag VR
9 okt 2020 20:30
Drachtster Boys
3
2
Den Haag
| SNIJ Noordhal / Drachten
9 okt 2020 20:30
v.v. PKC '83/Team Carré
5 1
Futsal LTC
9 okt 2020 20:30
PKC '83
5
1
LTC
| Europark / Groningen
9 okt 2020 20:30
ATIK
3 5
FC Brasil '77
9 okt 2020 20:30
ATIK
3
5
Brasil '77
| Mheenpark / Apeldoorn
9 okt 2020 20:30
z.v.v. JCK-Aiso
- -
ZVV Ede
9 okt 2020 20:30
JCK-Aiso
-
-
Ede
| !!! AFGELAST !!!
| Hoograven / Utrecht
9 okt 2020 20:30
ZVS/Bodemflex
6 8
OACN-Boys
9 okt 2020 20:30
ZVS
6
8
OACN-Boys
| Theereheide / Sint Michielsgestel
9 okt 2020 20:30
LZV/Kuypers Hair & Wellness
1 8
Sportclub Olympic/AM-Supportteam
9 okt 2020 20:30
LZV
1
8
Olympic
| Hamelandhal / Lichtenvoorde
9 okt 2020 20:30
SSA ZVV Mestreech/Hazendans
2 6
ZVV Beringe
9 okt 2020 20:30
Mestreech
2
6
Beringe
| Daalhof / Maastricht
9 okt 2020 20:40
z.v.v. VIOS '79/Gomes Noord-Holland
3 3
FC Golden Stars
9 okt 2020 20:40
VIOS '79
3
3
GS
| De Doorbraak / Warmenhuizen
9 okt 2020 20:40
Team Alkmaar/Sportstars VR
2 4
EXS Zwolle/Schuurman Bouwadvies VR
9 okt 2020 20:40
Team Alkmaar
2
4
EXS Zwolle
| De Meent / Alkmaar
9 okt 2020 20:40
ZVV Os Lusitanos
5 0
MSV Zeemacht
9 okt 2020 20:40
Os Lusitanos
5
0
Zeemacht
| Aristos / Amsterdam
9 okt 2020 20:40
Sparta '67
0 5
J.V.C.
9 okt 2020 20:40
Sparta '67
0
5
J.V.C.
| Multitreffer / 't Zand NH
9 okt 2020 20:40
v.v. Steenbergen
- -
ZV Cluzona '74
9 okt 2020 20:40
Steenbergen
-
-
Cluzona '74
| !!! AFGELAST/UITGESTELD !!!
| Cromwiel / Steenbergen
9 okt 2020 20:50
MSV Zeemacht VR
2 1
z.v. Libertas VR
9 okt 2020 20:50
Zeemacht
2
1
Libertas
| De Brug / Den Helder
9 okt 2020 20:55
AC Kingdom
5 1
ZVV De Ruif/ZoHip.nl
9 okt 2020 20:55
Kingdom
5
1
De Ruif
| Ookmeer / Amsterdam
9 okt 2020 21:00
Futsal Dragten
6 3
z.v.v. WMC/EP De Treffer
9 okt 2020 21:00
Dragten
6
3
WMC
| De Drait / Drachten
9 okt 2020 21:00
V.V. Westerkwartier
2 4
z.v.v. REUZ
9 okt 2020 21:00
Westerkwartier
2
4
REUZ
| Sportcentrum Leek
9 okt 2020 21:00
F.C. Maense
1 7
FC Westland
9 okt 2020 21:00
Maense
1
7
Westland
| Margriet / Schiedam
9 okt 2020 21:00
N.S.F.V. Morado CF
4 5
S.V. Dedemsvaart
9 okt 2020 21:00
Morado
4
5
Dedemsvaart
| Universitair Sportcentrum / Nijmegen
9 okt 2020 21:00
z.v.v. Dynamo Lelystad
6 3
z.v.v. Drienerlo
9 okt 2020 21:00
Dynamo
6
3
Drienerlo
| De Koploper / Lelystad
9 okt 2020 21:00
Walk Inn Boys
1 4
Almelo Futsal Combinatie
9 okt 2020 21:00
Walk Inn B.
1
4
Almelo
| Corlaer / Nijkerk GLD
9 okt 2020 21:00
TZR Fermonia Boys
- -
ZVV In de Bende '92/Bestrating Van Delft
9 okt 2020 21:00
Fermonia B.
-
-
In de Bende
| !!! AFGELAST/UITGESTELD !!!
| Laco Sportcentrum Roerdalen / Melick
9 okt 2020 21:05
zvv Ziekenhuis Amstelveen/Borstpoli
5 4
FC Plein '83
9 okt 2020 21:05
ZH Amstelveen
5
4
Plein '83
| Bijlmer Sportcentrum / Amsterdam Zuidoost
9 okt 2020 21:05
z.v.v. Adelaars
10 1
Al-Andalus
9 okt 2020 21:05
Adelaars
10
1
Al-Andalus
| De Lunet / Naarden
9 okt 2020 21:05
zvv Scagha '66
6 3
Futsal ONR
9 okt 2020 21:05
Scagha '66
6
3
ONR
| Groeneweg / Schagen
9 okt 2020 21:05
FC Botafogo
7 1
FC Bergeijk
9 okt 2020 21:05
Botafogo
7
1
Bergeijk
| De Tempel / Eindhoven
9 okt 2020 21:10
ZVV Urk/Bakkerij De Kof
6 3
VNS United
9 okt 2020 21:10
Urk
6
3
VNS United
| De Schelp / Urk
9 okt 2020 21:20
Wognum Nicols
2 1
Hovocubo 2
9 okt 2020 21:20
Wognum Nicols
2
1
Hovocubo 2
| Bloesem (WestFrieslandhal) / Wognum
9 okt 2020 21:30
Z.V.C. Veenendaal 2
1 4
R.K.S.V. Onze Gazellen
9 okt 2020 21:30
Veenendaal 2
1
4
Onze Gazellen
| Oost / Veenendaal
9 okt 2020 21:30
z.v.v. BE '79
2 7
Tigers Roermond
9 okt 2020 21:30
BE '79
2
7
Tigers R.
| 't Ruiven / Berkel-Enschot
9 okt 2020 21:30
ZVG/Cagemax
3 2
ZVV Eindhoven
9 okt 2020 21:30
ZVG
3
2
Eindhoven
| Oosterbliek / Gorinchem
9 okt 2020 21:30
Madereros C.F.
7 4
s.v. Excelsior '31
9 okt 2020 21:30
Madereros
7
4
Excelsior '31
| De Triangel / Lent
9 okt 2020 22:00
A.S.V. LEBO 2
5 8
ZVV Volendam 2
9 okt 2020 22:00
LEBO 2
5
8
Volendam 2
| Calvijn / Amsterdam
9 okt 2020 22:00
v.v. PKC '83 2
9 3
Futsal Dragten 2
9 okt 2020 22:00
PKC '83 2
9
3
Dragten 2
| Europark / Groningen
9 okt 2020 22:00
ZVV Den Haag 2
6 3
Feyenoord Futsal 2
9 okt 2020 22:00
Den Haag 2
6
3
Feyenoord 2
| Sportcampus Zuiderpark / 's-Gravenhage
9 okt 2020 22:10
Os Lusitanos 2
0 6
f.c. Lesley Boys
9 okt 2020 22:10
Lusitanos 2
0
6
Lesley B.
| Aristos / Amsterdam
10 okt 2020 18:00
FC De Heiputters
3 2
Neerbeek/Bandencentrum Geleen, z.v.v.
10 okt 2020 18:00
Heiputters
3
2
Neerbeek/Bandencentrum Geleen, z.v.v.
| Reutsdael / Heel

PROGRAMMA OP KLASSE/DIVISIE

Eredivisie
9 okt 2020 20:30
ZVV Den Haag
1 19
FC Eindhoven Futsal
9 okt 2020 20:30
Den Haag
1
19
Eindhoven
| Sportcampus Zuiderpark / 's-Gravenhage
9 okt 2020 20:30
A.S.V. LEBO
6 1
Texel '94
9 okt 2020 20:30
LEBO
6
1
Texel '94
| Calvijn / Amsterdam
9 okt 2020 20:30
FCK De Hommel
2 3
HV/Veerhuys
9 okt 2020 20:30
De Hommel
2
3
Veerhuys
| Maaspoort / 's-Hertogenbosch
9 okt 2020 20:30
ZVV White Stones
4 6
FC Marlène
9 okt 2020 20:30
White S.
4
6
Marlène
| De Watertoren / Egmond aan Zee
9 okt 2020 20:30
ZVV Volendam
9 1
Feyenoord Futsal
9 okt 2020 20:30
Volendam
9
1
Feyenoord
| De Opperdam / Volendam
9 okt 2020 20:30
Groene Ster Vlissingen
2 4
AGOVV/Futsal Apeldoorn
9 okt 2020 20:30
Groene Ster
2
4
AGOVV
| Baskenburg / Vlissingen
9 okt 2020 21:30
z.v.v. BE '79
2 7
Tigers Roermond
9 okt 2020 21:30
BE '79
2
7
Tigers R.
| 't Ruiven / Berkel-Enschot
Eredivisie Vrouwen
9 okt 2020 20:30
E.S.Z.V.V. Totelos VR
2 8
ZVV Os Lusitanos VR
9 okt 2020 20:30
Totelos
2
8
Os Lusitanos
| Technische Universiteit / Eindhoven
9 okt 2020 20:30
Feyenoord Futsal VR
3 3
FC Marlène VR
9 okt 2020 20:30
Feyenoord
3
3
Marlène
| Topsportcentrum Rotterdam
9 okt 2020 20:30
G.S.F.V. Drs. Vijfje VR
9 0
ZVG/Cagemax VR
9 okt 2020 20:30
Drs. Vijfje
9
0
ZVG
| ACLO Sportcentrum / Groningen
9 okt 2020 20:30
Drachtster Boys/HR Piping VR
3 2
ZVV Den Haag VR
9 okt 2020 20:30
Drachtster Boys
3
2
Den Haag
| SNIJ Noordhal / Drachten
9 okt 2020 20:40
Team Alkmaar/Sportstars VR
2 4
EXS Zwolle/Schuurman Bouwadvies VR
9 okt 2020 20:40
Team Alkmaar
2
4
EXS Zwolle
| De Meent / Alkmaar
9 okt 2020 20:50
MSV Zeemacht VR
2 1
z.v. Libertas VR
9 okt 2020 20:50
Zeemacht
2
1
Libertas
| De Brug / Den Helder
Eerste Divisie A
9 okt 2020 19:30
FC Marlène 2
10 6
IFC Zwolle/FTS Transport & Logistics
9 okt 2020 19:30
Marlène 2
10
6
Zwolle
| Waardergolf / Heerhugowaard
9 okt 2020 20:30
v.v. PKC '83/Team Carré
5 1
Futsal LTC
9 okt 2020 20:30
PKC '83
5
1
LTC
| Europark / Groningen
9 okt 2020 20:40
ZVV Os Lusitanos
5 0
MSV Zeemacht
9 okt 2020 20:40
Os Lusitanos
5
0
Zeemacht
| Aristos / Amsterdam
9 okt 2020 21:05
zvv Scagha '66
6 3
Futsal ONR
9 okt 2020 21:05
Scagha '66
6
3
ONR
| Groeneweg / Schagen
9 okt 2020 21:10
ZVV Urk/Bakkerij De Kof
6 3
VNS United
9 okt 2020 21:10
Urk
6
3
VNS United
| De Schelp / Urk
Eerste Divisie B
9 okt 2020 20:00
CFM/Transito
6 1
FC Kawin
9 okt 2020 20:00
CFM
6
1
Kawin
| De Crosser / Werkendam
9 okt 2020 20:30
z.v.v. JCK-Aiso
- -
ZVV Ede
9 okt 2020 20:30
JCK-Aiso
-
-
Ede
| !!! AFGELAST !!!
| Hoograven / Utrecht
9 okt 2020 20:30
ZVS/Bodemflex
6 8
OACN-Boys
9 okt 2020 20:30
ZVS
6
8
OACN-Boys
| Theereheide / Sint Michielsgestel
9 okt 2020 20:30
LZV/Kuypers Hair & Wellness
1 8
Sportclub Olympic/AM-Supportteam
9 okt 2020 20:30
LZV
1
8
Olympic
| Hamelandhal / Lichtenvoorde
9 okt 2020 21:30
ZVG/Cagemax
3 2
ZVV Eindhoven
9 okt 2020 21:30
ZVG
3
2
Eindhoven
| Oosterbliek / Gorinchem
9 okt 2020 21:30
Madereros C.F.
7 4
s.v. Excelsior '31
9 okt 2020 21:30
Madereros
7
4
Excelsior '31
| De Triangel / Lent
Topklasse F
9 okt 2020 20:10
Real Camaradas
3 5
Futsal Frisia/Spin Off
9 okt 2020 20:10
Camaradas
3
5
Frisia
| Quick Silver S / Zuidhorn
9 okt 2020 21:00
Futsal Dragten
6 3
z.v.v. WMC/EP De Treffer
9 okt 2020 21:00
Dragten
6
3
WMC
| De Drait / Drachten
9 okt 2020 21:00
V.V. Westerkwartier
2 4
z.v.v. REUZ
9 okt 2020 21:00
Westerkwartier
2
4
REUZ
| Sportcentrum Leek
Hoofdklasse H
9 okt 2020 20:00
V&Z Veendam/Topbrands
3 8
z.v.v. Delfzijl
9 okt 2020 20:00
V&Z
3
8
Delfzijl
| Indoor Centrum Veendam
9 okt 2020 20:00
Futsal Winsum 2
- -
ZVV Borger
9 okt 2020 20:00
Winsum 2
-
-
Borger
| !!! AFGELAST/UITGESTELD !!!
| Ripperdahal / Winsum GR
9 okt 2020 20:10
v.v. Usquert
3 1
Inter Maluku FC
9 okt 2020 20:10
Usquert
3
1
Inter Maluku
| Sportcentrum Mencke / Uithuizen
Hoofdklasse I
9 okt 2020 19:40
ZVV Urk/Bakkerij De Kof 2
3 11
Futsal Emmeloord/DA Enzo
9 okt 2020 19:40
Urk 2
3
11
Emmeloord
| De Schelp / Urk
9 okt 2020 22:00
v.v. PKC '83 2
9 3
Futsal Dragten 2
9 okt 2020 22:00
PKC '83 2
9
3
Dragten 2
| Europark / Groningen
Topklasse D
9 okt 2020 20:30
SSA ZVV Mestreech/Hazendans
2 6
ZVV Beringe
9 okt 2020 20:30
Mestreech
2
6
Beringe
| Daalhof / Maastricht
9 okt 2020 21:00
TZR Fermonia Boys
- -
ZVV In de Bende '92/Bestrating Van Delft
9 okt 2020 21:00
Fermonia B.
-
-
In de Bende
| !!! AFGELAST/UITGESTELD !!!
| Laco Sportcentrum Roerdalen / Melick
Topklasse E
9 okt 2020 19:30
AGOVV/Futsal Apeldoorn 2
5 3
RKSV Driel
9 okt 2020 19:30
AGOVV 2
5
3
Driel
| Mheenpark / Apeldoorn
9 okt 2020 20:30
ATIK
3 5
FC Brasil '77
9 okt 2020 20:30
ATIK
3
5
Brasil '77
| Mheenpark / Apeldoorn
9 okt 2020 21:00
N.S.F.V. Morado CF
4 5
S.V. Dedemsvaart
9 okt 2020 21:00
Morado
4
5
Dedemsvaart
| Universitair Sportcentrum / Nijmegen
9 okt 2020 21:00
z.v.v. Dynamo Lelystad
6 3
z.v.v. Drienerlo
9 okt 2020 21:00
Dynamo
6
3
Drienerlo
| De Koploper / Lelystad
9 okt 2020 21:00
Walk Inn Boys
1 4
Almelo Futsal Combinatie
9 okt 2020 21:00
Walk Inn B.
1
4
Almelo
| Corlaer / Nijkerk GLD
Topklasse A
9 okt 2020 20:30
Z.V.C. Veenendaal
7 7
v.v. De Dreef
9 okt 2020 20:30
Veenendaal
7
7
De Dreef
| Oost / Veenendaal
9 okt 2020 20:40
z.v.v. VIOS '79/Gomes Noord-Holland
3 3
FC Golden Stars
9 okt 2020 20:40
VIOS '79
3
3
GS
| De Doorbraak / Warmenhuizen
9 okt 2020 20:55
AC Kingdom
5 1
ZVV De Ruif/ZoHip.nl
9 okt 2020 20:55
Kingdom
5
1
De Ruif
| Ookmeer / Amsterdam
9 okt 2020 21:20
Wognum Nicols
2 1
Hovocubo 2
9 okt 2020 21:20
Wognum Nicols
2
1
Hovocubo 2
| Bloesem (WestFrieslandhal) / Wognum
9 okt 2020 22:00
A.S.V. LEBO 2
5 8
ZVV Volendam 2
9 okt 2020 22:00
LEBO 2
5
8
Volendam 2
| Calvijn / Amsterdam
Topklasse B
9 okt 2020 19:00
ZVV Rotterdamse Studenten
1 4
WIA
9 okt 2020 19:00
RS
1
4
WIA
| Woudestijn (Erasmus Universiteit) / Rotterdam
9 okt 2020 21:00
F.C. Maense
1 7
FC Westland
9 okt 2020 21:00
Maense
1
7
Westland
| Margriet / Schiedam
9 okt 2020 22:00
ZVV Den Haag 2
6 3
Feyenoord Futsal 2
9 okt 2020 22:00
Den Haag 2
6
3
Feyenoord 2
| Sportcampus Zuiderpark / 's-Gravenhage
Hoofdklasse B
9 okt 2020 21:05
zvv Ziekenhuis Amstelveen/Borstpoli
5 4
FC Plein '83
9 okt 2020 21:05
ZH Amstelveen
5
4
Plein '83
| Bijlmer Sportcentrum / Amsterdam Zuidoost
9 okt 2020 21:05
z.v.v. Adelaars
10 1
Al-Andalus
9 okt 2020 21:05
Adelaars
10
1
Al-Andalus
| De Lunet / Naarden
9 okt 2020 21:30
Z.V.C. Veenendaal 2
1 4
R.K.S.V. Onze Gazellen
9 okt 2020 21:30
Veenendaal 2
1
4
Onze Gazellen
| Oost / Veenendaal
9 okt 2020 22:10
Os Lusitanos 2
0 6
f.c. Lesley Boys
9 okt 2020 22:10
Lusitanos 2
0
6
Lesley B.
| Aristos / Amsterdam
Hoofdklasse A
9 okt 2020 19:15
v.v. Limmen
9 1
Texel '94 2
9 okt 2020 19:15
Limmen
9
1
Texel '94 2
| De Enterij / Limmen
9 okt 2020 20:10
ZVVO Sandow
3 0
MSV Zeemacht 2
9 okt 2020 20:10
Sandow
3
0
Zeemacht 2
| MSFA De Beuk / Purmerend
9 okt 2020 20:25
s.v. Vrone
7 4
ZVV Volendam 3
9 okt 2020 20:25
Vrone
7
4
Volendam 3
| Oostwal / Sint Pancras
9 okt 2020 20:40
Sparta '67
0 5
J.V.C.
9 okt 2020 20:40
Sparta '67
0
5
J.V.C.
| Multitreffer / 't Zand NH
Topklasse C
9 okt 2020 20:10
RKVV Brabantia
9 2
v.v. Prinsland
9 okt 2020 20:10
Brabantia
9
2
Prinsland
| Strijp / Eindhoven
9 okt 2020 20:40
v.v. Steenbergen
- -
ZV Cluzona '74
9 okt 2020 20:40
Steenbergen
-
-
Cluzona '74
| !!! AFGELAST/UITGESTELD !!!
| Cromwiel / Steenbergen
9 okt 2020 21:05
FC Botafogo
7 1
FC Bergeijk
9 okt 2020 21:05
Botafogo
7
1
Bergeijk
| De Tempel / Eindhoven
Hoofdklasse C
9 okt 2020 20:00
F.C. Stanga
4 7
FC Westland 2
9 okt 2020 20:00
Stanga
4
7
Westland 2
| Leidschenveen / 's-Gravenhage
9 okt 2020 20:30
F.C. Tutor
8 1
OACN-Boys 2
9 okt 2020 20:30
Tutor
8
1
OACN-Boys 2
| TU-Hal / Delft
Hoofdklasse D
9 okt 2020 20:00
R.K.S.V. Braakhuizen
5 4
SenC
9 okt 2020 20:00
Braakhuizen
5
4
SenC
| Kievit / Geldrop
9 okt 2020 20:00
ZVV Middelburg
1 2
z.v.v. Eteha/Frittella
9 okt 2020 20:00
Middelburg
1
2
Eteha
| De Kruitmolen / Middelburg
9 okt 2020 20:10
FC Botafogo 2
1 5
z.v.v. BE '79 2
9 okt 2020 20:10
Botafogo 2
1
5
BE '79 2
| De Tempel / Eindhoven
9 okt 2020 20:30
Jogadores CF
5 8
F.C. Kawin 2
9 okt 2020 20:30
Jogadores
5
8
Kawin 2
| De Hoefslag / Gorinchem
Hoofdklasse E
9 okt 2020 20:30
s.v. Lake Valley
4 1
ZVV De Kilo
9 okt 2020 20:30
Lake Valley
4
1
De Kilo
| Wetteling / Venray
10 okt 2020 18:00
FC De Heiputters
3 2
Neerbeek/Bandencentrum Geleen, z.v.v.
10 okt 2020 18:00
Heiputters
3
2
Neerbeek/Bandencentrum Geleen, z.v.v.
| Reutsdael / Heel
Hoofdklasse F
9 okt 2020 20:00
Madereros C.F. 2
6 6
N.S.F.V. Morado CF 2
9 okt 2020 20:00
Madereros 2
6
6
Morado 2
| De Triangel / Lent
9 okt 2020 20:00
ZVL
11 5
Almelo Futsal Combinatie 2
9 okt 2020 20:00
ZVL
11
5
Almelo 2
| Heerenmäten / Zevenaar
9 okt 2020 20:30
FC Andarinyo
5 8
FC Gonemo
9 okt 2020 20:30
Andarinyo
5
8
Gonemo
| Bhoele / Eerbeek
Hoofdklasse G
9 okt 2020 19:30
FC Andarinyo 2
2 2
ZVV Sparta Nijkerk
9 okt 2020 19:30
Andarinyo 2
2
2
Sparta N.
| Bhoele / Eerbeek
9 okt 2020 20:00
N.S.C. Nijkerk
11 6
v.v. DKB '44
9 okt 2020 20:00
Nijkerk
11
6
DKB "44
| Watergoor / Nijkerk GLD
9 okt 2020 20:00
United Futsal
9 2
Almelo Futsal Combinatie 3
9 okt 2020 20:00
United
9
2
Almelo 3
| De Kroon / Deventer

454Votes
love 215 Love
wink 71 Wink
lol 41 LoL
wow 66 Wow
cry 0 Cry
angry 0 Angry

Geef een reactie

error:
P
ZAALVOETBALONLINE

GRATIS
BEKIJK