Leestijd: 1 Minuten, 0 Seconden
Vanavond (73, waarvan 6 inmiddels afgelast/uitgesteld) en morgenavond (1) staan er weer een mooi aantal wedstrijden ingepland, verdeeld over (bijna) alle competities. Het belooft dus weer veel spektakel en spanning in de sporthallen door heel Nederland.
Hieronder vindt u alle wedstrijden, op zowel aanvangsuur als klasse/divisie gesorteerd.
Een ieder weer heel veel succes gewenst!
PROGRAMMA OP AANVANGSUUR
vr 9 oktober 2020
-
19:00
ZVV Rotterdamse Studenten
1
4
WIA
vr 9 oktober 2020
-
19:15
v.v. Limmen
9
1
Texel '94 2
vr 9 oktober 2020
-
19:30
FC Marlène / FG Live 2
10
6
IFC Zwolle / FTS Transport-Logistics
vr 9 oktober 2020
-
19:30
AGOVV 2
5
3
RKSV Driel
vr 9 oktober 2020
-
19:30
FC Andarinyo 2
2
2
ZVV Sparta Nijkerk
vr 9 oktober 2020
-
19:40
ZVV Urk / Bakkerij De Kof 2
3
11
Futsal Emmeloord / Meat & Eat
vr 9 oktober 2020
-
20:00
CFM / Transito
6
1
FC Kawin
vr 9 oktober 2020
-
20:00
V&Z Veendam/Topbrands
3
8
z.v.v. Delfzijl
vr 9 oktober 2020
-
20:00
F.C. Stanga
4
7
FC Westland 2
vr 9 oktober 2020
-
20:00
R.K.S.V. Braakhuizen
5
4
SenC
vr 9 oktober 2020
-
20:00
ZVV Middelburg
1
2
z.v.v. Eteha / Frittella
vr 9 oktober 2020
-
20:00
Madereros C.F. 2
6
6
N.S.F.V. Morado CF 2
vr 9 oktober 2020
-
20:00
ZVL
11
5
Heracles Almelo Futsal 2
vr 9 oktober 2020
-
20:00
N.S.C. Nijkerk
11
6
v.v. DKB '44
vr 9 oktober 2020
-
20:00
United Futsal
9
2
Heracles Almelo Futsal 3
vr 9 oktober 2020
-
20:10
Real Camaradas
3
5
Futsal Frisia / Spin-Off
vr 9 oktober 2020
-
20:10
v.v. Usquert
3
1
Inter Maluku FC
vr 9 oktober 2020
-
20:10
RKVV Brabantia
9
2
v.v. Prinsland
vr 9 oktober 2020
-
20:10
ZVVO Sandow
3
0
MSV-Zeemacht 2
vr 9 oktober 2020
-
20:10
FC Botafogo 2
1
5
ZVV BE '79 2
vr 9 oktober 2020
-
20:25
ZV Vrone
7
4
RKAV Volendam 3
vr 9 oktober 2020
-
20:30
E.S.Z.V.V. Totelos VR
2
8
OS Lusitanos / LEBO Vastgoed VR
vr 9 oktober 2020
-
20:30
Futsal Rotterdam VR
3
3
FC Marlène VR
vr 9 oktober 2020
-
20:30
G.S.F.V. Drs. Vijfje VR
9
0
ZVG / Cagemax VR
vr 9 oktober 2020
-
20:30
Drachtster Boys / HR Piping VR
3
2
ZVV Den Haag VR
vr 9 oktober 2020
-
20:30
ZVC Veenendaal
7
7
v.v. De Dreef
vr 9 oktober 2020
-
20:30
VV PKC '83 / Team Amoeri
5
1
Futsal LTC
vr 9 oktober 2020
-
20:30
ZVS / Bodemflex
6
8
OACN-Boys
vr 9 oktober 2020
-
20:30
LZV / Kuypers Hair & Wellness
1
8
SC Olympic
vr 9 oktober 2020
-
20:30
ATIK
3
5
FC Brasil '77
vr 9 oktober 2020
-
20:30
ZVV Den Haag
1
19
FC Eindhoven Futsal
vr 9 oktober 2020
-
20:30
OS Lusitanos / Daily Paper
6
1
Texel '94
vr 9 oktober 2020
-
20:30
FCK De Hommel
2
3
HV Veerhuys
vr 9 oktober 2020
-
20:30
ZVV White Stones
4
6
FC Marlène / FG Live
vr 9 oktober 2020
-
20:30
RKAV Volendam
9
1
Futsal Rotterdam
vr 9 oktober 2020
-
20:30
Groene Ster Vlissingen
2
4
AGOVV
vr 9 oktober 2020
-
20:30
De Hazendans / ODV
2
6
ZVV Beringe / Second Go Electro
vr 9 oktober 2020
-
20:30
F.C. Tutor
8
1
OACN-Boys 2
vr 9 oktober 2020
-
20:30
Jogadores CF
5
8
FC Kawin 2
vr 9 oktober 2020
-
20:30
s.v. Lake Valley
4
1
ZVV De Kilo
vr 9 oktober 2020
-
20:30
FC Andarinyo
5
8
FC Gonemo
vr 9 oktober 2020
-
20:40
Team Alkmaar/Sportstars VR
2
4
EXS Zwolle / Schuurman Bouwadvies VR
vr 9 oktober 2020
-
20:40
ZVV Vios '79 / Gomes Noord-Holland
3
3
FC Golden Stars
vr 9 oktober 2020
-
20:40
OS Lusitanos / Daily Paper 2
5
0
MSV-Zeemacht
vr 9 oktober 2020
-
20:40
Sparta '67
0
5
J.V.C.
vr 9 oktober 2020
-
20:50
MSV-Zeemacht VR
2
1
zv Libertas VR
vr 9 oktober 2020
-
20:55
Ara Cora Kingdom
5
1
ZVV de Ruif / ZoHip.nl
vr 9 oktober 2020
-
21:00
Futsal Dragten
6
3
Z.V.V. W.M.C. / EP De Treffer
vr 9 oktober 2020
-
21:00
VV Westerkwartier
2
4
z.v.v. REUZ
vr 9 oktober 2020
-
21:00
N.S.F.V. Morado CF
4
5
SSA DVC Dedemsvaart
vr 9 oktober 2020
-
21:00
z.v.v. Dynamo Lelystad
6
3
z.v.v. Drienerlo
vr 9 oktober 2020
-
21:00
Walk Inn Boys
1
4
Heracles Almelo Futsal
vr 9 oktober 2020
-
21:00
F.C. Maense
1
7
FC Westland
vr 9 oktober 2020
-
21:05
zvv Scagha '66
6
3
Futsal ONR
vr 9 oktober 2020
-
21:05
FC Botafogo
7
1
FC Bergeijk
vr 9 oktober 2020
-
21:05
zvv Ziekenhuis Amstelveen
5
4
FC Plein '83
vr 9 oktober 2020
-
21:05
zvv Adelaars
10
1
Al-Andalus
vr 9 oktober 2020
-
21:10
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
6
3
VNS United
vr 9 oktober 2020
-
21:20
Wognum Nicols
2
1
Hovocubo 2
vr 9 oktober 2020
-
21:30
ZVG / Cagemax
3
2
ZVV Eindhoven
vr 9 oktober 2020
-
21:30
Madereros C.F.
7
4
s.v. Excelsior '31
vr 9 oktober 2020
-
21:30
ZVV BE '79
2
7
Tigers Roermond
vr 9 oktober 2020
-
21:30
ZVC Veenendaal 2
1
4
Zaalvoetbal Onze Gezellen
vr 9 oktober 2020
-
22:00
OS Lusitanos / Daily Paper 2
5
8
RKAV Volendam 2
vr 9 oktober 2020
-
22:00
VV PKC '83 2
9
3
Futsal Dragten 2
vr 9 oktober 2020
-
22:00
ZVV Den Haag 2
6
3
Futsal Rotterdam 2
vr 9 oktober 2020
-
22:10
OS Lusitanos / Daily Paper 4
0
6
f.c. Lesley Boys
za 10 oktober 2020
-
18:00
FC De Heiputters
3
2
ZVV Neerbeek
PROGRAMMA OP KLASSE/DIVISIE
vr 9 oktober 2020
-
19:30
FC Marlène / FG Live 2
10
6
IFC Zwolle / FTS Transport-Logistics
vr 9 oktober 2020
-
20:30
VV PKC '83 / Team Amoeri
5
1
Futsal LTC
vr 9 oktober 2020
-
20:40
OS Lusitanos / Daily Paper 2
5
0
MSV-Zeemacht
vr 9 oktober 2020
-
21:05
zvv Scagha '66
6
3
Futsal ONR
vr 9 oktober 2020
-
21:10
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
6
3
VNS United
vr 9 oktober 2020
-
20:00
CFM / Transito
6
1
FC Kawin
vr 9 oktober 2020
-
20:30
ZVS / Bodemflex
6
8
OACN-Boys
vr 9 oktober 2020
-
20:30
LZV / Kuypers Hair & Wellness
1
8
SC Olympic
vr 9 oktober 2020
-
21:30
ZVG / Cagemax
3
2
ZVV Eindhoven
vr 9 oktober 2020
-
21:30
Madereros C.F.
7
4
s.v. Excelsior '31
vr 9 oktober 2020
-
20:30
ZVV Den Haag
1
19
FC Eindhoven Futsal
vr 9 oktober 2020
-
20:30
OS Lusitanos / Daily Paper
6
1
Texel '94
vr 9 oktober 2020
-
20:30
FCK De Hommel
2
3
HV Veerhuys
vr 9 oktober 2020
-
20:30
ZVV White Stones
4
6
FC Marlène / FG Live
vr 9 oktober 2020
-
20:30
RKAV Volendam
9
1
Futsal Rotterdam
vr 9 oktober 2020
-
20:30
Groene Ster Vlissingen
2
4
AGOVV
vr 9 oktober 2020
-
21:30
ZVV BE '79
2
7
Tigers Roermond
vr 9 oktober 2020
-
20:30
E.S.Z.V.V. Totelos VR
2
8
OS Lusitanos / LEBO Vastgoed VR
vr 9 oktober 2020
-
20:30
Futsal Rotterdam VR
3
3
FC Marlène VR
vr 9 oktober 2020
-
20:30
G.S.F.V. Drs. Vijfje VR
9
0
ZVG / Cagemax VR
vr 9 oktober 2020
-
20:30
Drachtster Boys / HR Piping VR
3
2
ZVV Den Haag VR
vr 9 oktober 2020
-
20:40
Team Alkmaar/Sportstars VR
2
4
EXS Zwolle / Schuurman Bouwadvies VR
vr 9 oktober 2020
-
20:50
MSV-Zeemacht VR
2
1
zv Libertas VR
vr 9 oktober 2020
-
19:15
v.v. Limmen
9
1
Texel '94 2
vr 9 oktober 2020
-
20:10
ZVVO Sandow
3
0
MSV-Zeemacht 2
vr 9 oktober 2020
-
20:25
ZV Vrone
7
4
RKAV Volendam 3
vr 9 oktober 2020
-
20:40
Sparta '67
0
5
J.V.C.
vr 9 oktober 2020
-
21:05
zvv Ziekenhuis Amstelveen
5
4
FC Plein '83
vr 9 oktober 2020
-
21:05
zvv Adelaars
10
1
Al-Andalus
vr 9 oktober 2020
-
21:30
ZVC Veenendaal 2
1
4
Zaalvoetbal Onze Gezellen
vr 9 oktober 2020
-
22:10
OS Lusitanos / Daily Paper 4
0
6
f.c. Lesley Boys
vr 9 oktober 2020
-
20:00
F.C. Stanga
4
7
FC Westland 2
vr 9 oktober 2020
-
20:30
F.C. Tutor
8
1
OACN-Boys 2
vr 9 oktober 2020
-
20:00
R.K.S.V. Braakhuizen
5
4
SenC
vr 9 oktober 2020
-
20:00
ZVV Middelburg
1
2
z.v.v. Eteha / Frittella
vr 9 oktober 2020
-
20:10
FC Botafogo 2
1
5
ZVV BE '79 2
vr 9 oktober 2020
-
20:30
Jogadores CF
5
8
FC Kawin 2
vr 9 oktober 2020
-
20:30
s.v. Lake Valley
4
1
ZVV De Kilo
za 10 oktober 2020
-
18:00
FC De Heiputters
3
2
ZVV Neerbeek
vr 9 oktober 2020
-
20:00
Madereros C.F. 2
6
6
N.S.F.V. Morado CF 2
vr 9 oktober 2020
-
20:00
ZVL
11
5
Heracles Almelo Futsal 2
vr 9 oktober 2020
-
20:30
FC Andarinyo
5
8
FC Gonemo
vr 9 oktober 2020
-
19:30
FC Andarinyo 2
2
2
ZVV Sparta Nijkerk
vr 9 oktober 2020
-
20:00
N.S.C. Nijkerk
11
6
v.v. DKB '44
vr 9 oktober 2020
-
20:00
United Futsal
9
2
Heracles Almelo Futsal 3
vr 9 oktober 2020
-
20:00
V&Z Veendam/Topbrands
3
8
z.v.v. Delfzijl
vr 9 oktober 2020
-
20:10
v.v. Usquert
3
1
Inter Maluku FC
vr 9 oktober 2020
-
19:40
ZVV Urk / Bakkerij De Kof 2
3
11
Futsal Emmeloord / Meat & Eat
vr 9 oktober 2020
-
22:00
VV PKC '83 2
9
3
Futsal Dragten 2
vr 9 oktober 2020
-
20:30
ZVC Veenendaal
7
7
v.v. De Dreef
vr 9 oktober 2020
-
20:40
ZVV Vios '79 / Gomes Noord-Holland
3
3
FC Golden Stars
vr 9 oktober 2020
-
20:55
Ara Cora Kingdom
5
1
ZVV de Ruif / ZoHip.nl
vr 9 oktober 2020
-
21:20
Wognum Nicols
2
1
Hovocubo 2
vr 9 oktober 2020
-
22:00
OS Lusitanos / Daily Paper 2
5
8
RKAV Volendam 2
vr 9 oktober 2020
-
19:00
ZVV Rotterdamse Studenten
1
4
WIA
vr 9 oktober 2020
-
21:00
F.C. Maense
1
7
FC Westland
vr 9 oktober 2020
-
22:00
ZVV Den Haag 2
6
3
Futsal Rotterdam 2
vr 9 oktober 2020
-
20:10
RKVV Brabantia
9
2
v.v. Prinsland
vr 9 oktober 2020
-
21:05
FC Botafogo
7
1
FC Bergeijk
vr 9 oktober 2020
-
20:30
De Hazendans / ODV
2
6
ZVV Beringe / Second Go Electro
vr 9 oktober 2020
-
19:30
AGOVV 2
5
3
RKSV Driel
vr 9 oktober 2020
-
20:30
ATIK
3
5
FC Brasil '77
vr 9 oktober 2020
-
21:00
N.S.F.V. Morado CF
4
5
SSA DVC Dedemsvaart
vr 9 oktober 2020
-
21:00
z.v.v. Dynamo Lelystad
6
3
z.v.v. Drienerlo
vr 9 oktober 2020
-
21:00
Walk Inn Boys
1
4
Heracles Almelo Futsal
vr 9 oktober 2020
-
20:10
Real Camaradas
3
5
Futsal Frisia / Spin-Off
vr 9 oktober 2020
-
21:00
Futsal Dragten
6
3
Z.V.V. W.M.C. / EP De Treffer
vr 9 oktober 2020
-
21:00
VV Westerkwartier
2
4
z.v.v. REUZ
Happy
0
Sad
0
Excited
0
Sleepy
0
Angry
0
Surprise
0