Weekprogramma (13 sept – 19 sept)

Hieronder vindt u het weekprogramma van maandag 13 september tot zondag 19 september a.s. en gesorteerd op “Klasse”.

Eredivisie
17 sep 2021 19:30
ZVV Den Haag
5 15
FCK De Hommel
17 sep 2021 19:30
Den Haag
5
15
Hommel
| Sportcampus Zuiderpark / 's-Gravenhage
17 sep 2021 20:00
FC Eindhoven Futsal
3 0
FC Marlène
17 sep 2021 20:00
Eindhoven
3
0
Marlène
| Indoor Sportcentrum Zuid / Eindhoven
17 sep 2021 20:15
Hovocubo
17 2
Feyenoord Futsal
17 sep 2021 20:15
Hovocubo
17
2
Feyenoord
| De Opgang / Zwaag
17 sep 2021 20:30
A.S.V. LEBO
11 2
Groene Ster Vlissingen
17 sep 2021 20:30
LEBO
11
2
Groene Ster
| Calvijn / Amsterdam
17 sep 2021 20:30
RKAV Volendam
2 0
Texel '94
17 sep 2021 20:30
Volendam
2
0
Texel '94
| De Opperdam / Volendam
17 sep 2021 20:30
ZVV White Stones
4 3
Leekster Eagles/Amysoft
17 sep 2021 20:30
White S.
4
3
Leekster E.
| De Watertoren / Egmond aan Zee
17 sep 2021 21:30
ZVV BE '79
4 4
Tigers Roermond
17 sep 2021 21:30
BE '79
4
4
Tigers R.
| 't Ruiven / Berkel-Enschot
Eredivisie Vrouwen
17 sep 2021 20:30
Os Lusitanos/Teamsport Equip VR
10 0
MSV Zeemacht VR
17 sep 2021 20:30
Lusitanos
10
0
Zeemacht
| Aristos / Amsterdam
17 sep 2021 20:30
z.v. Libertas/Weed Free Service VR
2 2
EXS Zwolle/Schuurman Bouwadvies VR
17 sep 2021 20:30
Libertas
2
2
EXS Zwolle
| De Boppeslach / Damwâld
17 sep 2021 20:40
FC Marlène VR
2 1
ZVG/Cagemax VR
17 sep 2021 20:40
Marlène
2
1
ZVG
| Waardergolf / Heerhugowaard
17 sep 2021 21:30
ZVV Den Haag VR
2 5
G.S.F.V. Drs. Vijfje VR
17 sep 2021 21:30
Den Haag
2
5
Drs. Vijfje
| Zuiderpark / Apeldoorn
Eerste Divisie A
17 sep 2021 20:30
zvv Scagha '66
6 4
FC Marlène 2
17 sep 2021 20:30
Scagha '66
6
4
Marlène 2
| Groeneweg / Schagen
17 sep 2021 20:30
v.v. PKC '83/Team Carré
2 8
VNS United
17 sep 2021 20:30
PKC '83
2
8
VNS United
| Europark / Groningen
17 sep 2021 20:30
IFC Zwolle/FTS Transport & Logistics
1 2
MSV Zeemacht
17 sep 2021 20:30
Zwolle
1
2
Zeemacht
| Sportcentrum Landstede / Zwolle
17 sep 2021 20:30
Futsal Winsum
5 3
Os Lusitanos/Daily Paper
17 sep 2021 20:30
Winsum
5
3
Lusitanos
| Ripperdahal / Winsum GR
17 sep 2021 21:10
HZV Het Vennewater
4 2
ZVV Urk/Bakkerij De Kof
17 sep 2021 21:10
Vennewater
4
2
Urk
| Het Vennewater / Heiloo
Eerste Divisie B
17 sep 2021 20:30
ZVS/Bodemflex
5 8
z.v.v. JCK-AISO
17 sep 2021 20:30
ZVS
5
8
JCK-AISO
| Theereheide / Sint Michielsgestel
17 sep 2021 20:30
LZV/Kuypers Hair & Wellness
0 9
s.v. Excelsior '31
17 sep 2021 20:30
LZV
0
9
Excelsior '31
| Hamelandhal / Lichtenvoorde
17 sep 2021 20:45
ZVV Ede
3 2
Sportclub Olympic/AM-Supportteam
17 sep 2021 20:45
Ede
3
2
Olympic
| Van der Knaaphal / Ede GLD
17 sep 2021 21:30
FC Kawin
1 11
ZVV Eindhoven
17 sep 2021 21:30
Kawin
1
11
Eindhoven
| Helsdingen / Vianen
17 sep 2021 21:30
ZVG/Cagemax
4 1
CFM/Transito
17 sep 2021 21:30
ZVG
4
1
CFM
| Oosterbliek / Gorinchem
Topklasse A
17 sep 2021 20:30
Z.V.C. Veenendaal
1 2
VIOS '79/Gomes Noord-Holland
17 sep 2021 20:30
Veenendaal
1
2
VIOS '79
| Oost / Veenendaal
17 sep 2021 20:55
AC Kingdom
8 2
Wognum Nicols
17 sep 2021 20:55
AC Kingdom
8
2
Wognum N.
| Ookmeer / Amsterdam
17 sep 2021 20:55
Zwaag/Hoogland Kozijnen
3 3
Hovocubo 2
17 sep 2021 20:55
Zwaag
3
3
Hovocubo 2
| Sporthal Zwaag
17 sep 2021 22:00
A.S.V. LEBO 2
1 5
FC Golden Stars
17 sep 2021 22:00
LEBO 2
1
5
GS
| Calvijn / Amsterdam
Topklasse B
13 sep 2021 20:00
WIA
4 2
Feyenoord Futsal 2
13 sep 2021 20:00
WIA
4
2
Feyenoord 2
| Topsportcentrum Rotterdam
13 sep 2021 21:00
s.v. Zuid West DH
5 5
zvv Multicult
13 sep 2021 21:00
Zuid West
5
5
Multicult
| Overbosch / 's-Gravenhage
17 sep 2021 20:00
ZVV Rotterdamse Studenten
2 1
ASW
17 sep 2021 20:00
RS
2
1
ASW
| Woudestijn (Erasmus Universiteit) / Rotterdam
17 sep 2021 21:15
FC Westland
5 2
HBSS
17 sep 2021 21:15
Westland
5
2
HBSS
| Verburchhal / Poeldijk
17 sep 2021 22:00
ZVV Den Haag 2
11 4
F.C. Maense
17 sep 2021 22:00
Den Haag 2
11
4
Maense
| Sportcampus Zuiderpark / 's-Gravenhage
Topklasse C
15 sep 2021 20:15
FC Eindhoven Futsal 2
7 6
Kroeven/Laboral Services BV
15 sep 2021 20:15
Eindhoven 2
7
6
Kroeven
| Indoor Sportcentrum Zuid / Eindhoven
15 sep 2021 21:00
Bristol Team
6 3
E.S.Z.V.V. Totelos
15 sep 2021 21:00
Bristol Team
6
3
Totelos
| In de Roos / Roosendaal
15 sep 2021 21:00
Groene Ster Vlissingen 2
16 3
DZV/H. v.d. Biggelaar & Zn
15 sep 2021 21:00
Groene S. 2
16
3
DZV
| Baskenburg / Vlissingen
17 sep 2021 21:05
FC Botafogo
11 0
v.v. Prinsland
17 sep 2021 21:05
Botafogo
11
0
Prinsland
| De Tempel / Eindhoven
Topklasse D
13 sep 2021 19:30
Tigers Roermond 2
4 0
ZVVM/Campus
13 sep 2021 19:30
Tigers R. 2
4
0
ZVVM
| Donderberg / Roermond
13 sep 2021 20:00
ZVV Beringe
9 0
v.v. Schaesberg
13 sep 2021 20:00
Beringe
9
0
Schaesberg
| Piushof / Panningen
13 sep 2021 20:00
Z.V.V. Awt-Gelaen
3 2
Z.V.V. Gulpen/Galouppe
13 sep 2021 20:00
Awt-Gelaen
3
2
Gulpen
| Glanerbrook / Geleen
13 sep 2021 20:30
zv Sèrum
6 6
ZVV SGB Stevik
13 sep 2021 20:30
Sèrum
6
6
SGB Stevik
| De Kruisweide / Sevenum
13 sep 2021 21:00
TZR Fermonia Boys
5 1
De Hazendans/ODV
13 sep 2021 21:00
Fermonia B.
5
1
Hazendans
| Sportcentrum Swalmen
Topklasse E
15 sep 2021 20:00
SSA DVC Dedemsvaart
0 6
Walk Inn Boys
15 sep 2021 20:00
Dedemsvaart
0
6
Walk Inn B.
| Citadel / Dedemsvaart
15 sep 2021 20:30
WRZV/JACKY'S Bezorging & Catering
3 9
Heracles Almelo Futsal
15 sep 2021 20:30
WRZV
3
9
Heracles A.
| WRZV Sporthal / Zwolle
17 sep 2021 19:30
AGOVV 2
4 3
HHC Hardenberg
17 sep 2021 19:30
AGOVV 2
4
3
HHC
| Zuiderpark / Apeldoorn
17 sep 2021 19:30
RKSV Driel
2 8
FC Brasil '77
17 sep 2021 19:30
Driel
2
8
Brasil '77
| De Helster / Elst GLD
17 sep 2021 20:30
ATIK
1 4
z.v.v. Drienerlo
17 sep 2021 20:30
ATIK
1
4
Drienerlo
| Matenpark / Apeldoorn
17 sep 2021 21:00
N.S.F.V. Morado CF
3 8
z.v.v. Dynamo Lelystad
17 sep 2021 21:00
Morado
3
8
Dynamo L.
| Universitair Sportcentrum / Nijmegen
Topklasse F
13 sep 2021 20:00
De Herauten
3 1
Futsal Dragten
13 sep 2021 20:00
De Herauten
3
1
Dragten
| De Nije Westermar / Burgum
15 sep 2021 19:00
Futsal Frisia/Spin Off
3 2
V.V. Westerkwartier
15 sep 2021 19:00
Frisia
3
2
Westerkw.
| Wiardahal / Leeuwarden
15 sep 2021 20:00
Futsal Hoogeveen
6 5
z.v.v. DOSKO
15 sep 2021 20:00
Hoogeveen
6
5
DOSKO
| Het Activum / Hoogeveen
17 sep 2021 21:00
Jong Leekster Eagles
2 4
z.v.v. REUZ
17 sep 2021 21:00
J. Leekster E.
2
4
REUZ
| Sportcentrum Leek
17 sep 2021 21:15
v.v. Beilen
1 6
G.S.F.V. Drs. Vijfje
17 sep 2021 21:15
Beilen
1
6
Drs. Vijfje
| Drenthehal / Beilen
Hoofdklasse A
17 sep 2021 19:20
Texel '94 2
4 1
MSV Zeemacht 2
17 sep 2021 19:20
Texel '94 2
4
1
Zeemacht 2
| TXL Hal / Den Burg
17 sep 2021 19:55
J.V.C.
4 3
RKAV Volendam 3
17 sep 2021 19:55
J.V.C.
4
3
Volendam 3
| Quelderduyn / Den Helder
17 sep 2021 20:00
v.v. Limmen
1 3
Sparta '67
17 sep 2021 20:00
Limmen
1
3
Sparta '67
| De Enterij / Limmen
17 sep 2021 20:10
ZVVO Sandow
6 6
ZV Vrone
17 sep 2021 20:10
Sandow
6
6
Vrone
| MFSA De Beuk / Purmerend
17 sep 2021 20:40
zvv D.W.O.W.
7 1
R.K.S.V. Onze Gezellen
17 sep 2021 20:40
D.W.O.W.
7
1
Gazellen
| Zuiderzeehal / Wieringerwerf
17 sep 2021 21:05
z.v.v. Nieuweboer Architecten
12 1
zvv Demi Sport
17 sep 2021 21:05
Nieuweboer
12
1
Demi Sport
| De Dars / Wervershoof
Hoofdklasse B
13 sep 2021 21:05
U.V.V.
3 1
z.v.v. Adelaars
13 sep 2021 21:05
U.V.V.
3
1
Adelaars
| De Paperclip / Utrecht
15 sep 2021 21:05
s.v. Hertha
18 3
z.v.v. Annour/MADIBA
15 sep 2021 21:05
Hertha
18
3
Annour
| De Scheg / Uithoorn
15 sep 2021 21:05
zvv Ziekenhuis Amstelveen
5 4
VNS United 2
15 sep 2021 21:05
Amstelveen
5
4
VNS United 2
| Emergo hal / Amstelveen
17 sep 2021 20:10
f.c. Lesley Boys
8 2
Al-Andalus
17 sep 2021 20:10
Lesley Boys
8
2
Al-Andalus
| Bijlmer Sportcentrum / Amsterdam Zuidoost
17 sep 2021 20:10
FC Plein '83
7 1
FC Golden Stars 2
17 sep 2021 20:10
Plein '83
7
1
GS 2
| Sporthallen Zuid / Amsterdam
17 sep 2021 21:30
Z.V.C. Veenendaal 2
7 2
Os Lusitanos/Daily Paper 2
17 sep 2021 21:30
Veenendaal 2
7
2
Lusitanos 2
| Oost / Veenendaal
Hoofdklasse C
13 sep 2021 20:00
GZV Watergras 2
1 3
F.C. Tutor
13 sep 2021 20:00
Watergras 2
1
3
Tutor
| Mammoet / Gouda
13 sep 2021 21:00
WIA 2
1 3
F.C. Stanga
13 sep 2021 21:00
WIA 2
1
3
Stanga
| Topsportcentrum Rotterdam
13 sep 2021 22:00
ASW 2
0 15
Stompwijk '92
13 sep 2021 22:00
ASW 2
0
15
Stompwijk
| De Dreef / Waddinxveen
13 sep 2021 22:00
G.L.Z. Delfshaven
3 1
L.V.V. Lugdunum
13 sep 2021 22:00
Delfshaven
3
1
Lugdunum
| Topsportcentrum Rotterdam
15 sep 2021 21:00
FC Westland 2
6 2
c.v.v. Berkel
15 sep 2021 21:00
Westland 2
6
2
Berkel
| De Pijl / Naaldwijk
Hoofdklasse D
15 sep 2021 20:30
z.v.v. Eteha/Frittella
2 7
Kroeven/Laboral Services 2
15 sep 2021 20:30
Eteha
2
7
Kroeven 2
| Sportcentrum Papendrecht
15 sep 2021 20:30
Jogadores CF
2 3
CFM/Transito 2
15 sep 2021 20:30
Jogadores
2
3
CFM 2
| Van Rappardhal / Gorinchem
17 sep 2021 20:00
FC Kawin 2
5 7
ZVVR/Metsj Point
17 sep 2021 20:00
Kawin 2
5
7
ZVVR
| Helsdingen / Vianen
17 sep 2021 20:00
ZVV BE '79 2
9 6
ZVV Middelburg
17 sep 2021 20:00
BE '79 2
9
6
Middelburg
| 't Ruiven / Berkel-Enschot
17 sep 2021 20:10
FC Botafogo 2
8 3
ZVV Eindhoven 2
17 sep 2021 20:10
Botafogo 2
8
3
Eindhoven 2
| De Tempel / Eindhoven
Hoofdklasse E
13 sep 2021 19:30
ZVV Koutenveld
5 2
ZVV De Kilo
13 sep 2021 19:30
Koutenveld
5
2
De Kilo
| Treebeek / Brunssum
13 sep 2021 20:00
z.v.v. De Gastronoom
10 4
z.v.v. Remunj
13 sep 2021 20:00
Gastronoom
10
4
Remunj
| Ligteveld / Neer
18 sep 2021 19:00
FC De Heiputters
4 6
't Brökske/Eetcafe DKW
18 sep 2021 19:00
Heiputters
4
6
't Brökske
| Reutsdael / Heel
Hoofdklasse F
13 sep 2021 20:30
Heracles Almelo Futsal 2
8 0
Zavodo '76
13 sep 2021 20:30
Heracles A. 2
8
0
Zavodo '76
| Topsporthal IISPA / Almelo
17 sep 2021 19:15
ZVV Ede 2
2 3
ZVL
17 sep 2021 19:15
Ede 2
2
3
ZVL
| Van der Knaaphal / Ede GLD
Hoofdklasse G
15 sep 2021 21:00
v.v. DKB '44
5 5
s.v. Excelsior '31 2
15 sep 2021 21:00
DKB '44
5
5
Excelsior 2
| 't Noorderslag / Slagharen
17 sep 2021 20:00
United Futsal
7 1
z.v.v. Homar
17 sep 2021 20:00
United
7
1
Homar
| De Kroon / Deventer
17 sep 2021 20:00
ZVV Sparta Nijkerk
6 3
Sportclub Olympic 2
17 sep 2021 20:00
Sparta N.
6
3
Olympic 2
| Corlaer / Nijkerk GLD
Hoofdklasse H
15 sep 2021 20:00
FVC
3 5
CSVC
15 sep 2021 20:00
FVC
3
5
CSVC
| Wiardahal / Leeuwarden
17 sep 2021 20:00
ZVV Borger
2 4
v.v. Usquert
17 sep 2021 20:00
Borger
2
4
Usquert
| De Koel / Borger
17 sep 2021 21:00
G.S.F.V. Drs. Vijfje 2
5 2
SC Flamingo
17 sep 2021 21:00
Drs. Vijfje 2
5
2
Flamingo
| ACLO Sportcentrum / Groningen
Hoofdklasse I
15 sep 2021 20:00
Waterpoort Boys
6 4
ZVV Urk/Bakkerij De Kof 2
15 sep 2021 20:00
Waterpoort B.
6
4
Urk 2
| Sneker Sporthal / Sneek
15 sep 2021 21:15
Futsal Emmeloord/DA Enzo
4 2
Leekster Eagles 3
15 sep 2021 21:15
Emmeloord
4
2
Leekster E. 3
| Bosbadhal / Emmeloord
17 sep 2021 22:00
v.v. PKC '83 2
4 4
z.v.v. Grijpskerk
17 sep 2021 22:00
PKC '83 2
4
4
Grijpskerk
| Europark / Groningen
Beker Landelijk Vrouwen 2021/2022
17 sep 2021 20:30
Drachtster Boys/HR Piping VR
5 1
Feyenoord Futsal VR
17 sep 2021 20:30
Dr. Boys
5
1
Feyenoord
| SNIJ Noordhal / Drachten
Beker District Oost
17 sep 2021 20:30
FC Andarinyo
6 2
N.S.F.V. Morado CF 2
17 sep 2021 20:30
Andarinyo
6
2
Morado 2
| Bhoele / Eerbeek

1592Votes
love 741 Love
wink 521 Wink
lol 427 LoL
wow 36 Wow
cry 0 Cry
angry 0 Angry

Geef een antwoord

error:
P
ZAALVOETBALONLINE

GRATIS
BEKIJK