Weekprogramma (27 sept – 3 okt)

Hieronder vindt u het weekprogramma van maandag 27 september t/m zondag 3 oktober a.s. en gesorteerd op “Klasse”.

Eredivisie
3 okt 2021 16:00
Hovocubo
11 1
Leekster Eagles/Amysoft
3 okt 2021 16:00
Hovocubo
11
1
Leekster E.
| De Opgang / Zwaag
3 okt 2021 16:00
A.S.V. LEBO
- -
Tigers Roermond
3 okt 2021 16:00
LEBO
-
-
Tigers R.
WEDSTRIJD AFGELAST/UITGESTELD !!!
| Calvijn / Amsterdam
3 okt 2021 16:00
RKAV Volendam
3 3
FC Marlène
3 okt 2021 16:00
Volendam
3
3
Marlène
| De Opperdam / Volendam
3 okt 2021 17:30
Feyenoord Futsal
0 1
Texel '94
3 okt 2021 17:30
Feyenoord
0
1
Texel '94
| Topsportcentrum Rotterdam
3 okt 2021 18:00
ZVV Den Haag
2 7
FC Eindhoven Futsal
3 okt 2021 18:00
Den Haag
2
7
Eindhoven
| Sportcampus Zuiderpark / 's-Gravenhage
3 okt 2021 18:00
AGOVV
1 9
FCK De Hommel
3 okt 2021 18:00
AGOVV
1
9
Hommel
| Mheenpark / Apeldoorn
3 okt 2021 18:00
ZVV White Stones
2 3
HV Veerhuys
3 okt 2021 18:00
White S.
2
3
Veerhuys
| De Watertoren / Egmond aan Zee
3 okt 2021 18:00
z.v.v. BE '79
3 2
Groene Ster Vlissingen
3 okt 2021 18:00
BE '79
3
2
Groene Ster
| 't Ruiven / Berkel-Enschot
Topklasse A
1 okt 2021 21:00
AC Kingdom
4 3
Zwaag/Hoogland Kozijnen
1 okt 2021 21:00
AC Kingdom
4
3
Zwaag
| Ookmeer / Amsterdam
1 okt 2021 21:45
Hovocubo 2
3 3
FC Golden Stars
1 okt 2021 21:45
Hovocubo 2
3
3
GS
| De Opgang / Zwaag
1 okt 2021 21:05
Wognum Nicols
4 2
FC Weesp
1 okt 2021 21:05
Wognum N.
4
2
Weesp
| Bloesem (WestFrieslandhal) / Wognum
Topklasse B
1 okt 2021 20:00
zvv Multicult
4 3
ZVV Rotterdamse Studenten
1 okt 2021 20:00
Multicult
4
3
RS
| Sportcampus Zuiderpark / 's-Gravenhage
27 sep 2021 20:00
HBSS
2 1
zvv Multicult
27 sep 2021 20:00
HBSS
2
1
Multicult
| Topsportcentrum Rotterdam
Hoofdklasse B
29 sep 2021 20:10
FC Plein '83
9 3
z.v.v. Adelaars
29 sep 2021 20:10
Plein '83
9
3
Adelaars
| Sporthallen Zuid / Amsterdam
Hoofdklasse C
1 okt 2021 21:00
F.C. Tutor
5 8
c.v.v. Berkel
1 okt 2021 21:00
Tutor
5
8
Berkel
| TU-Hal / Delft
Hoofdklasse D
1 okt 2021 21:00
z.v.v. BE '79 2
5 2
FC Kawin 2
1 okt 2021 21:00
BE '79 2
5
2
Kawin 2
| 't Ruiven / Berkel-Enschot
Hoofdklasse E
2 okt 2021 20:30
z.v.v. Remunj
2 2
FC De Heiputters
2 okt 2021 20:30
Remunj
2
2
Heiputters
| Jo Gerrishal / Roermond
Hoofdklasse F
1 okt 2021 22:00
N.S.F.V. Morado CF 2
- -
United Futsal 2
1 okt 2021 22:00
Morado 2
-
-
United 2
| Universitair Sportcentrum / Nijmegen
1 okt 2021 21:00
Madereros C.F.
- -
Heracles Almelo Futsal 2
1 okt 2021 21:00
Madereros
-
-
Heracles A. 2
| De Triangel / Lent
Hoofdklasse G
29 sep 2021 20:00
SV Putten
- -
Heracles Almelo Futsal 3
29 sep 2021 20:00
Putten
-
-
Heracles A. 3
WEDSTRIJD AFGELAST/UITGESTELD !!!
| Putter Eng / Putten
1 okt 2021 20:30
FC Andarinyo
8 2
SVI/zaalagenda.nl
1 okt 2021 20:30
Andarinyo
8
2
SVI
| Bhoele / Eerbeek
Hoofdklasse H
1 okt 2021 20:00
Futsal Winsum 2
- -
ZVV Borger
1 okt 2021 20:00
Winsum 2
-
-
Borger
WEDSTRIJD AFGELAST/UITGESTELD !!!
| Ripperdahal / Winsum GR
Hoofdklasse I
1 okt 2021 20:00
Leekster Eagles 3
3 3
z.v.v. Grijpskerk
1 okt 2021 20:00
Leekster E. 3
3
3
Grijpskerk
| Sportcentrum Leek
Beker Landelijk -
1 okt 2021 20:00
HZV Het Vennewater
5 2
Texel '94
1 okt 2021 20:00
Vennewater
5
2
Texel '94
| Het Vennewater / Heiloo
1 okt 2021 20:00
FC Eindhoven Futsal
4 0
A.S.V. LEBO
1 okt 2021 20:00
Eindhoven
4
0
LEBO
| Indoor Sportcentrum Zuid / Eindhoven
1 okt 2021 20:15
Hovocubo
15 0
z.v.v. DOSKO
1 okt 2021 20:15
Hovocubo
15
0
DOSKO
| De Opgang / Zwaag
1 okt 2021 20:30
v.v. PKC '83/Team Carré
3 3
RKAV Volendam
1 okt 2021 20:30
PKC '83
3
3
Volendam
| RKAV Volendam w.n.s.
| Europark / Groningen
1 okt 2021 20:30
ZVV White Stones
3 3
Feyenoord Futsal
1 okt 2021 20:30
White S.
3
3
Feyenoord
| Feyenoord Futsal w.n.s.
| De Watertoren / Egmond aan Zee
1 okt 2021 20:30
IFC Zwolle/FTS Transport & Logistics
3 5
OACN-Boys
1 okt 2021 20:30
Zwolle
3
5
OACN-Boys
| Sportcentrum Landstede / Zwolle
1 okt 2021 20:30
ZVV Urk/Bakkerij De Kof
2 7
HV Veerhuys
1 okt 2021 20:30
Urk
2
7
Veerhuys
| De Schelp / Urk
1 okt 2021 20:30
zvv Scagha '66
3 2
ZVV Den Haag
1 okt 2021 20:30
Scagha '66
3
2
Den Haag
| Groeneweg / Schagen
1 okt 2021 20:30
LZV/Kuypers Hair & Wellness
1 10
ZVG/Cagemax
1 okt 2021 20:30
LZV
1
10
ZVG
| Hamelandhal / Lichtenvoorde
1 okt 2021 20:45
ZVV Ede
2 5
FCK De Hommel
1 okt 2021 20:45
Ede
2
5
Hommel
| Van der Knaaphal / Ede GLD
1 okt 2021 21:00
Tigers Roermond
9 1
VNS United
1 okt 2021 21:00
Tigers R.
9
1
VNS United
| Jo Gerrishal / Roermond
1 okt 2021 21:00
s.v. Excelsior '31
6 4
Os Lusitanos/Daily Paper
1 okt 2021 21:00
Excelsior '31
6
4
Lusitanos
| De Reggehal / Rijssen
1 okt 2021 21:30
FC Marlène
4 3
AGOVV
1 okt 2021 21:30
Marlène
4
3
AGOVV
| Waardergolf / Heerhugowaard
1 okt 2021 21:30
MSV Zeemacht
5 2
ZVV Eindhoven
1 okt 2021 21:30
Zeemacht
5
2
Eindhoven
| De Brug / Den Helder
Beker Landelijk Vrouwen 2021/2022
29 sep 2021 20:30
ZVV Den Haag VR
0 7
Os Lusitanos/Teamsport Equip VR
29 sep 2021 20:30
Den Haag
0
7
Lusitanos
| Sportcampus Zuiderpark / 's-Gravenhage
1 okt 2021 19:30
MSV Zeemacht VR
1 4
Drachtster Boys/HR Piping VR
1 okt 2021 19:30
Zeemacht
1
4
Dr. Boys
| De Brug / Den Helder
1 okt 2021 20:30
G.S.F.V. Drs. Vijfje VR
8 0
z.v. Libertas/Weed Free Service VR
1 okt 2021 20:30
Drs. Vijfje
8
0
Libertas
| ACLO Sportcentrum / Groningen
1 okt 2021 20:45
ZVG/Cagemax VR
8 2
E.S.Z.V.V. Totelos VR
1 okt 2021 20:45
ZVG
8
2
Totelos
| Oosterbliek / Gorinchem
Beker District Noord
1 okt 2021 19:40
ZVV Urk/Bakkerij De Kof 2
- -
Waterpoort Boys
1 okt 2021 19:40
Urk 2
-
-
Waterpoort B.
WEDSTRIJD AFGELAST/UITGESTELD !!!
| De Schelp / Urk
1 okt 2021 21:00
v.v. Usquert
2 4
G.S.F.V. Drs. Vijfje
1 okt 2021 21:00
Usquert
2
4
Drs. Vijfje
| Sportcentrum Mencke / Uithuizen
1 okt 2021 21:00
Futsal Dragten 2
7 2
SC Flamingo
1 okt 2021 21:00
Dragten 2
7
2
Flamingo
| De Drait / Drachten
1 okt 2021 21:15
v.v. Beilen
- -
Sporting Emmen
1 okt 2021 21:15
Beilen
-
-
Emmen
WEDSTRIJD AFGELAST/UITGESTELD !!!
| Drenthehal / Beilen
Beker District Oost
27 sep 2021 20:30
Zavodo '76
2 5
N.S.F.V. Morado CF
27 sep 2021 20:30
Zavodo '76
2
5
Morado
| Topsporthal SAZA / Doetinchem
27 sep 2021 20:30
Heracles Almelo Futsal 3
0 9
Heracles Almelo Futsal
27 sep 2021 20:30
Heracles A. 3
0
9
Heracles A.
| Topsporthal IISPA / Almelo
29 sep 2021 20:00
SSA DVC Dedemsvaart
2 7
z.v.v. Dynamo Lelystad
29 sep 2021 20:00
Dedemsvaart
2
7
Dynamo L.
| Citadel / Dedemsvaart
29 sep 2021 20:30
HHC Hardenberg
2 2
Heracles Almelo Futsal 2
29 sep 2021 20:30
HHC
2
2
Heracles A. 2
Strafschoppenserie: 3-4
| De Slag / Hardenberg
1 okt 2021 20:30
FC Gonemo
4 3
RKSV Driel
1 okt 2021 20:30
Gonemo
4
3
Driel
| Spoorzone / Winterswijk
1 okt 2021 20:30
AGOVV 2
8 5
ZVV Ede 2
1 okt 2021 20:30
AGOVV 2
8
5
Ede 2
| Zuiderpark / Apeldoorn
Beker District Zuid 2
27 sep 2021 20:00
Z.V.V. Awt-Gelaen
4 1
v.v. Schaesberg
27 sep 2021 20:00
Awt-Gelaen
4
1
Schaesberg
| Glanerbrook / Geleen

1056Votes
love 538 Love
wink 710 Wink
lol 81 LoL
wow 237 Wow
cry 0 Cry
angry 0 Angry

Geef een antwoord

error:
P
ZAALVOETBALONLINE

GRATIS
BEKIJK