Weekprogramma (6 sept – 12 sept)

Eindelijk!!! Eindelijk kunnen we melden dat maandag 6 september a.s. de officieuze start is van zaalvoetbalseizoen 2021/2022. En wat voor start!

Hieronder vindt u het complete programma, gesorteerd op “Klasse”.

Wij wensen een ieder (spelers, stafleden, bestuursleden en vrijwilligers) voor seizoen 2021/2022 dan ook heel veel succes, maar ook heel veel plezier!

Eredivisie
10 sep 2021 20:30
Leekster Eagles/Amysoft
1 10
A.S.V. LEBO
10 sep 2021 20:30
Leekster E.
1
10
LEBO
| Sportcentrum Leek
10 sep 2021 20:30
FCK De Hommel
10 0
RKAV Volendam
10 sep 2021 20:30
Hommel
10
0
Volendam
| Maaspoort / 's-Hertogenbosch
10 sep 2021 20:30
HV Veerhuys
3 3
ZVV Den Haag
10 sep 2021 20:30
Veerhuys
3
3
Den Haag
| Vredehof / Hoorn NH
10 sep 2021 21:00
Tigers Roermond
5 5
ZVV White Stones
10 sep 2021 21:00
Tigers R.
5
5
White S.
| Jo Gerrishal / Roermond
10 sep 2021 21:30
Groene Ster Vlissingen
0 8
FC Eindhoven Futsal
10 sep 2021 21:30
Groene Ster
0
8
Eindhoven
| Baskenburg / Vlissingen
10 sep 2021 21:30
FC Marlène
9 1
AGOVV
10 sep 2021 21:30
Marlène
9
1
AGOVV
| Waardergolf / Heerhugowaard
10 sep 2021 21:30
Feyenoord Futsal
2 4
ZVV BE '79
10 sep 2021 21:30
Feyenoord
2
4
BE '79
| Topsportcentrum Rotterdam
11 sep 2021 18:00
Texel '94
0 5
Hovocubo
11 sep 2021 18:00
Texel '94
0
5
Hovocubo
| TXL Hal / Den Burg
Eredivisie Vrouwen
10 sep 2021 19:30
Feyenoord Futsal VR
1 4
Drachtster Boys/HR Piping VR
10 sep 2021 19:30
Feyenoord
1
4
Dr. Boys
| Topsportcentrum Rotterdam
Hoofdklasse F
10 sep 2021 21:00
N.S.F.V. Morado CF 2
5 2
United Futsal 2
10 sep 2021 21:00
Morado 2
5
2
United 2
| Universitair Sportcentrum / Nijmegen
Beker Landelijk -
10 sep 2021 19:30
Groene Ster Vlissingen 2
2 7
ZVV Ede
10 sep 2021 19:30
Groene S. 2
2
7
Ede
| Baskenburg / Vlissingen
10 sep 2021 19:30
FC Marlène 2
4 6
HZV Het Vennewater
10 sep 2021 19:30
Marlène 2
4
6
Vennewater
| Waardergolf / Heerhugowaard
10 sep 2021 20:30
z.v.v. Nieuweboer Architecten
2 5
ZVV Urk/Bakkerij De Kof
10 sep 2021 20:30
Nieuweboer
2
5
Urk
| De Dars / Wervershoof
10 sep 2021 20:30
ZV Vrone
3 6
OACN-Boys
10 sep 2021 20:30
Vrone
3
6
OACN-Boys
| Oostwal / Sint Pancras
10 sep 2021 20:30
ZVVM/Campus
4 2
Sportclub Olympic/AM-Supportteam
10 sep 2021 20:30
ZVVM
4
2
Olympic
| 't Vroendel / Gronsveld
10 sep 2021 20:30
z.v.v. DOSKO
4 4
FC Kawin
10 sep 2021 20:30
DOSKO
4
4
Kawin
| De Klabbe / Emmer-Compascuum
10 sep 2021 20:30
Futsal LTC
2 6
zvv Scagha '66
10 sep 2021 20:30
LTC
2
6
Scagha '66
| Pittelohal / Assen
10 sep 2021 20:30
ZVS/Bodemflex
3 7
ZVG/Cagemax
10 sep 2021 20:30
ZVS
3
7
ZVG
| Theereheide / Sint Michielsgestel
10 sep 2021 20:40
Os Lusitanos/Daily Paper
2 1
Futsal Winsum
10 sep 2021 20:40
Lusitanos
2
1
Winsum
| Aristos / Amsterdam
10 sep 2021 21:30
IFC Zwolle/FTS Transport & Logistics
4 1
CFM/Transito
10 sep 2021 21:30
Zwolle
4
1
CFM
| Sportcentrum Landstede / Zwolle
10 sep 2021 21:30
ZVV Eindhoven
8 2
z.v.v. JCK-AISO
10 sep 2021 21:30
Eindhoven
8
2
JCK-AISO
| Genderbeemd / Eindhoven
Beker Landelijk Vrouwen 2021/2022
10 sep 2021 20:30
EXS Zwolle/Schuurman Bouwadvies VR
3 4
ZVV Den Haag VR
10 sep 2021 20:30
EXS Zwolle
3
4
Den Haag
| WRZV Sporthal / Zwolle
10 sep 2021 20:30
MSV Zeemacht VR2
1 8
G.S.F.V. Drs. Vijfje VR
10 sep 2021 20:30
Zeemacht 2
1
8
Drs. Vijfje
| De Brug / Den Helder
10 sep 2021 20:30
E.S.Z.V.V. Totelos VR
2 5
FC Marlène VR
10 sep 2021 20:30
Totelos
2
5
Marlène
| Technische Universiteit / Eindhoven
Beker District Noord
6 sep 2021 20:00
De Herauten
2 2
Futsal Dragten 2
6 sep 2021 20:00
De Herauten
2
2
Dragten 2
Strafschoppenserie: 4-5
| De Nije Westermar / Burgum
6 sep 2021 21:00
z.v.v. AVANTI
5 1
Futsal Frisia/Spin Off
6 sep 2021 21:00
AVANTI
5
1
Frisia
| Sportcentrum It Gryn (Iehal) / Stiens
8 sep 2021 20:00
Futsal Hoogeveen
19 3
FVC
8 sep 2021 20:00
Hoogeveen
19
3
FVC
| Het Activum / Hoogeveen
8 sep 2021 20:00
Futsal Buitenpost/The Point
1 4
V.V. Westerkwartier
8 sep 2021 20:00
Buitenpost
1
4
Westerkw.
| De Houtmune / Buitenpost
8 sep 2021 20:30
ZVF
4 0
v.v. Workum
8 sep 2021 20:30
ZVF
4
0
Workum
| De Trije / Franeker
8 sep 2021 21:00
G.S.F.V. Drs. Vijfje 3
2 7
v.v. PKC '83 2
8 sep 2021 21:00
Drs. Vijfje 3
2
7
PKC '83 2
| ACLO Sportcentrum / Groningen
8 sep 2021 21:00
CSVC
5 6
Sporting Emmen
8 sep 2021 21:00
CSVC
5
6
Emmen
| Swanenburg / Coevorden
8 sep 2021 21:30
Leeuwarder Zwaluwen
4 6
SC Flamingo
8 sep 2021 21:30
Leeuwarder Z.
4
6
Flamingo
| Sporthal Nylan / Leeuwarden
10 sep 2021 19:00
Futsal Dragten 3
8 2
Noordbergum
10 sep 2021 19:00
Dragten 3
8
2
Noordbergum
| De Drait / Drachten
10 sep 2021 19:00
F.C. Tunas
1 6
Futsal Emmeloord/DA Enzo
10 sep 2021 19:00
Tunas
1
6
Emmeloord
| Het Activum / Hoogeveen
10 sep 2021 19:40
ZVV Urk/Bakkerij De Kof 2
- -
S.V. Oosterwolde
10 sep 2021 19:40
Urk 2
-
-
Oosterwolde
WEDSTRIJD AFGELAST/UITGESTELD !!!
| De Schelp / Urk
10 sep 2021 20:00
ZVV Borger
2 2
z.v.v. WMC/EP De Treffer
10 sep 2021 20:00
Borger
2
2
WMC
| De Koel / Borger
10 sep 2021 20:10
Real Camaradas
- -
G.S.F.V. Drs. Vijfje
10 sep 2021 20:10
Camaradas
-
-
Drs. Vijfje
WEDSTRIJD AFGELAST/UITGESTELD !!!
| Quick Silver S / Zuidhorn
10 sep 2021 20:10
v.v. Usquert
- -
v.v. Omlandia
10 sep 2021 20:10
Usquert
-
-
Omlandia
WEDSTRIJD AFGELAST/UITGESTELD !!!
| Sportcentrum Mencke / Uithuizen
10 sep 2021 21:00
Futsal Dragten
10 2
Drachtster Boys
10 sep 2021 21:00
Dragten
10
2
Dr. Boys
| De Drait / Drachten
10 sep 2021 21:00
G.S.F.V. Drs. Vijfje 2
6 1
Exstudiantes Groningen
10 sep 2021 21:00
Drs. Vijfje 2
6
1
EXS Groningen
| ACLO Sportcentrum / Groningen
10 sep 2021 21:15
v.v. Beilen
- -
ZVV Schattenberg
10 sep 2021 21:15
Beilen
-
-
Schattenberg
WEDSTRIJD AFGELAST/UITGESTELD !!!
| Drenthehal / Beilen
10 sep 2021 22:00
Futsal Winsum 2
3 6
z.v.v. REUZ
10 sep 2021 22:00
Winsum 2
3
6
REUZ
| Ripperdahal / Winsum GR
Beker District Oost
6 sep 2021 19:30
Heracles Almelo Futsal 3
3 3
z.v.v. Drienerlo
6 sep 2021 19:30
Heracles A. 3
3
3
Drienerlo
Strafschoppenserie: 4-5
| Topsporthal IISPA / Almelo
6 sep 2021 20:00
z.v.v. Homar
- -
HHC Hardenberg
6 sep 2021 20:00
Homar
-
-
HHC
| De Brake / Nunspeet
6 sep 2021 20:00
SVI/zaalagenda.nl
4 5
Heracles Almelo Futsal 2
6 sep 2021 20:00
SVI
4
5
Heracles A. 2
| Sportcentrum Landstede / Zwolle
6 sep 2021 20:30
Zavodo '76
- -
AGOVV 3
6 sep 2021 20:30
Zavodo '76
-
-
AGOVV 3
WEDSTRIJD AFGELAST/UITGESTELD !!!
| Topsporthal SAZA / Doetinchem
6 sep 2021 21:00
FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal
3 4
SSA DVC Dedemsvaart
6 sep 2021 21:00
't Hoekje
3
4
Dedemsvaart
| Vondersweide / Oldenzaal
8 sep 2021 20:00
SV Putten
2 4
N.S.F.V. Morado CF
8 sep 2021 20:00
Putten
2
4
Morado
| Putter Eng / Putten
8 sep 2021 21:00
v.v. DKB '44
2 9
Heracles Almelo Futsal
8 sep 2021 21:00
DKB '44
2
9
Heracles A.
| 't Noorderslag / Slagharen
10 sep 2021 19:15
ZVV Ede 2
2 1
Walk Inn Boys
10 sep 2021 19:15
Ede 2
2
1
Walk Inn B.
| Van der Knaaphal / Ede GLD
10 sep 2021 19:30
AGOVV 2
9 4
Sportclub Olympic 2
10 sep 2021 19:30
AGOVV 2
9
4
Olympic 2
| Zuiderpark / Apeldoorn
10 sep 2021 20:00
ZVL
6 6
ATIK
10 sep 2021 20:00
ZVL
6
6
ATIK
| Heerenmäten / Zevenaar
10 sep 2021 20:30
FC Gonemo
2 1
s.v. Excelsior '31 2
10 sep 2021 20:30
Gonemo
2
1
Excelsior 2
| Spoorzone / Winterswijk
10 sep 2021 21:00
ZVV Sparta Nijkerk
2 2
z.v.v. Dynamo Lelystad
10 sep 2021 21:00
Sparta N.
2
2
Dynamo L.
Strafschoppenserie: 5-6
| Corlaer / Nijkerk GLD
10 sep 2021 21:00
Madereros C.F.
0 2
RKSV Driel
10 sep 2021 21:00
Madereros
0
2
Driel
| De Triangel / Lent
Beker District West 1
6 sep 2021 20:10
RKAVIC
9 6
a.v.v. Zeeburgia 2
6 sep 2021 20:10
RKAVIC
9
6
Zeeburgia 2
| Emergo hal / Amstelveen
6 sep 2021 21:00
ASV Arsenal
2 8
AC Kingdom 3
6 sep 2021 21:00
Arsenal
2
8
AC Kingdom 3
| Caland Sportcentrum
6 sep 2021 21:05
Rksv TOB 2
2 2
s.v. KDO
6 sep 2021 21:05
TOB 2
2
2
KDO
Strafschoppenserie: 5-3
| Emergo hal / Amstelveen
6 sep 2021 21:05
UVV
2 4
Z.V.C. Veenendaal
6 sep 2021 21:05
UVV
2
4
Veenendaal
| De Paperclip / Utrecht
8 sep 2021 19:15
Rksv TOB 3
6 5
DEVO '58 2
8 sep 2021 19:15
TOB 3
6
5
DEVO '58 2
| Sporthallen Zuid / Amsterdam
8 sep 2021 20:05
R.K.S.V. Onze Gezellen 2
5 3
RC Heemstede
8 sep 2021 20:05
Gazellen 2
5
3
RCH
| Onze Gezellenhal / Haarlem
8 sep 2021 20:10
FC Kawin JO19-1
3 4
Brederodes
8 sep 2021 20:10
Kawin JO19-1
3
4
Brederodes
| Helsdingen / Vianen
8 sep 2021 20:30
RKAV Volendam 4
4 1
Wognum Nicols
8 sep 2021 20:30
Volendam 4
4
1
Wognum N.
| De Seinpaal / Volendam
8 sep 2021 21:00
WV-HEDW
8 3
A.S.V. LEBO 3
8 sep 2021 21:00
WV-HEDW
8
3
LEBO 3
| Oostenburg / Amsterdam
8 sep 2021 21:00
A.S.V. LEBO JO19-1
9 2
FC Plein '83 2
8 sep 2021 21:00
LEBO JO19-1
9
2
Plein '83 2
| Calvijn / Amsterdam
8 sep 2021 21:05
a.v.v. Zeeburgia
5 9
FC Plein '83
8 sep 2021 21:05
Zeeburgia
5
9
Plein '83
| Sporthallen Zuid / Amsterdam
8 sep 2021 21:05
zvv Ziekenhuis Amstelveen 2
5 14
Legmeervogels
8 sep 2021 21:05
Amstelveen 2
5
14
Legmeervogels
| Emergo hal / Amstelveen
8 sep 2021 21:05
HZV Het Vennewater 3
3 3
fc Pellor/DHS Security
8 sep 2021 21:05
Vennewater 3
3
3
Pellor
Strafschoppenserie: 4-2
| Het Vennewater / Heiloo
10 sep 2021 19:05
ZV Vrone 3
1 2
Texel '94 3
10 sep 2021 19:05
Vrone 3
1
2
Texel '94 3
| Oostwal / Sint Pancras
10 sep 2021 19:15
ZA/Bluedesk Internet
0 9
Texel '94 JO19-1
10 sep 2021 19:15
ZA/Bluedesk
0
9
Texel '94 JO19-1
| De Hoornse Vaart / Alkmaar
10 sep 2021 19:15
Team Alkmaar/Sportstars
8 4
Texel '94 2
10 sep 2021 19:15
Team Alkmaar
8
4
Texel '94 2
| Alkmaar-Noord / Alkmaar
10 sep 2021 19:15
ZVVO Sandow 2
3 7
FC Zaanstad JO19-1
10 sep 2021 19:15
Sandow 2
3
7
Zaanstad JO19-1
| MFSA De Beuk / Purmerend
10 sep 2021 19:55
Hovocubo 3
0 0
FC Marlène JO19-1
10 sep 2021 19:55
Hovocubo 3
0
0
Marlène JO19-1
Strafschoppenserie: 3-4
| De Opgang / Zwaag
10 sep 2021 20:00
s.v. Spakenburg
1 3
Kampong
10 sep 2021 20:00
Spakenburg
1
3
Kampong
| De Stormvogel / Bunschoten-Spakenburg
10 sep 2021 20:00
IJsselmeervogels
5 3
USVF
10 sep 2021 20:00
IJsselmeervogels
5
3
USVF
| De Toekomst / Bunschoten-Spakenburg
10 sep 2021 20:10
u.s.v. Hercules
5 7
All Stars Baarn
10 sep 2021 20:10
Hercules
5
7
All Stars
| Hercules / Utrecht
10 sep 2021 20:10
z.v.v. Adelaars 2
3 1
s.v. KDO 2
10 sep 2021 20:10
Adelaars 2
3
1
KDO 2
| De Lunet / Naarden
10 sep 2021 20:10
Team Vos
- -
Voorwaarts
10 sep 2021 20:10
Team Vos
-
-
Voorwaarts
WEDSTRIJD AFGELAST/UITGESTELD !!!
| Het Huis van Eemnes / Eemnes
10 sep 2021 20:10
R.K.S.V. Onze Gezellen
3 6
A.S.V. LEBO 2
10 sep 2021 20:10
Gazellen
3
6
LEBO 2
| Het Polderhuis / Velserbroek
10 sep 2021 20:10
zvv DOS '58 4
5 5
Vreeswijk
10 sep 2021 20:10
DOS '58 4
5
5
Vreeswijk
Strafschoppenserie: 3-4
| Zuilen / Utrecht
10 sep 2021 20:10
s.v. Real Sranang
13 0
ZVV Os Lusitanos 4
10 sep 2021 20:10
Real Sranang
13
0
Lusitanos 4
| Oostenburg / Amsterdam
10 sep 2021 20:10
f.c. Lesley Boys
7 6
FC Golden Stars
10 sep 2021 20:10
Lesley Boys
7
6
GS
| Bijlmer Sportcentrum / Amsterdam Zuidoost
10 sep 2021 20:10
Rksv DCG
4 9
SV Parkstad
10 sep 2021 20:10
DCG
4
9
Parkstad
| Sporthallen Zuid / Amsterdam
10 sep 2021 20:10
FC Golden Stars 2
0 14
AC Kingdom
10 sep 2021 20:10
GS 2
0
14
AC Kingdom
| Sporthallen Zuid / Amsterdam
10 sep 2021 20:10
sv Ouderkerk
5 7
DEVO '58
10 sep 2021 20:10
Ouderkerk
5
7
DEVO '58
| Sporthallen Zuid / Amsterdam
10 sep 2021 20:10
z.v.c. ABN AMRO 2
1 6
Etyfoor 2
10 sep 2021 20:10
ABN AMRO 2
1
6
Etyfoor 2
| Sporthoeve / Badhoevedorp
10 sep 2021 20:10
FC Marlène 3
3 0
Kleine Sluis
10 sep 2021 20:10
Marlène 2
3
0
Kleine Sluis
| Deimoshal / Heerhugowaard
10 sep 2021 20:10
ZVVO Sandow
3 7
FC Zaanstad
10 sep 2021 20:10
Sandow
3
7
Zaanstad
| MFSA De Beuk / Purmerend
10 sep 2021 20:10
UVV 3
- -
Zwaluwen Utrecht '11 2
10 sep 2021 20:10
UVV 3
-
-
Zwaluwen U. 2
WEDSTRIJD AFGELAST/UITGESTELD !!!
| De Paperclip / Utrecht
10 sep 2021 20:10
GS '76
- -
FC Kawin 4
10 sep 2021 20:10
GS '76
-
-
Kawin 4
WEDSTRIJD AFGELAST/UITGESTELD !!!
| Nieuwland / Amersfoort
10 sep 2021 20:10
A.F.C. Nautilus
0 5
WV-HEDW 2
10 sep 2021 20:10
Nautilus
0
5
WV-HEDW 2
| Calvijn / Amsterdam
10 sep 2021 20:10
Exstudiantes Utrecht
4 2
UVV 2
10 sep 2021 20:10
EXS Utrecht
4
2
UVV 2
| Nieuw Welgelegen / Utrecht
10 sep 2021 20:50
Hovocubo 2
3 3
DWOW
10 sep 2021 20:50
Hovocubo 2
3
3
DWOW
Strafschoppenserie: 6-7
| De Opgang / Zwaag
10 sep 2021 20:55
v.v. Limmen
5 4
ZVV De Ruif/ZoHip.nl
10 sep 2021 20:55
Limmen
5
4
De Ruif
| De Enterij / Limmen
10 sep 2021 20:55
Sporting S
2 3
FC Zaanstad 2
10 sep 2021 20:55
Sporting S
2
3
Zaanstad 2
| De Mijse / Schermerhorn
10 sep 2021 20:55
HZV Het Vennewater 2
3 3
Sparta '67
10 sep 2021 20:55
Vennewater 2
3
3
Sparta '67
Strafschoppenserie: 0-0
| Het Vennewater / Heiloo
10 sep 2021 20:55
Kosterman
4 7
ZVVN '77
10 sep 2021 20:55
Kosterman
4
7
ZVVN '77
| Europahal / Vleuten
10 sep 2021 21:05
zvv Ziekenhuis Amstelveen
5 1
RKDES 1
10 sep 2021 21:05
Amstelveen
5
1
RKDES 1
| Emergo hal / Amstelveen
10 sep 2021 21:05
Zwaluwen Utrecht '11
6 3
zvv DOS '58 3
10 sep 2021 21:05
Zwaluwen U.
6
3
DOS '58 3
| Nieuw Welgelegen / Utrecht
10 sep 2021 21:05
zvv Amersfoortse Boys
2 6
zvv DOS '58 2
10 sep 2021 21:05
Amersfoortse B.
2
6
DOS '58 2
| Bokkeduinen / Amersfoort
10 sep 2021 21:05
s.v. Hertha
5 2
FC Kawin 2
10 sep 2021 21:05
Hertha
5
2
Kawin 2
| De Scheg / Uithoorn
10 sep 2021 21:05
Kwiek '78
1 2
SVW '27 JO19-1
10 sep 2021 21:05
Kwiek '78
1
2
SVW '27 JO19-1
| De Koggenhal / De Goorn
10 sep 2021 21:05
Zwaag/Hoogland Kozijnen
8 2
ZV Vrone 2
10 sep 2021 21:05
Zwaag
8
2
Vrone 2
| Sporthal Zwaag
10 sep 2021 21:05
Kosterman 2
4 6
FC Kawin 3
10 sep 2021 21:05
Kosterman 2
4
6
Kawin 3
| Hoograven / Utrecht
10 sep 2021 21:05
BZC '13 2
- -
F.C. Husky 2
10 sep 2021 21:05
BZC '13 2
-
-
Husky 2
WEDSTRIJD AFGELAST/UITGESTELD !!!
| Sportcentrum De Biezem (Klaas Bouthal) / Laren NH
10 sep 2021 21:05
Al-Andalus
6 3
Argon
10 sep 2021 21:05
Al-Andalus
6
3
Argon
| Sporthal De Bilt
10 sep 2021 21:05
z.v.v. Adelaars
10 2
F.C. Husky
10 sep 2021 21:05
Adelaars
10
2
Husky
| De Lunet / Naarden
10 sep 2021 21:05
zvv DOS '58
5 2
Exstudiantes Utrecht 2
10 sep 2021 21:05
DOS '58
5
2
EXS Utrecht 2
| Zuilen / Utrecht
10 sep 2021 21:05
Brandweer
- -
Etyfoor
10 sep 2021 21:05
Brandweer
-
-
Etyfoor
WEDSTRIJD AFGELAST/UITGESTELD !!!
| Bijlmer Sportcentrum / Amsterdam Zuidoost
10 sep 2021 21:05
ZVV Os Lusitanos 3
0 0
Rksv TOB
10 sep 2021 21:05
Lusitanos 3
0
0
Rksv TOB
Strafschoppenserie: 2-4
| Oostenburg / Amsterdam
10 sep 2021 21:05
DEVO '58 3
5 4
AGB
10 sep 2021 21:05
DEVO '58 3
5
4
AGB
| Sporthallen Zuid / Amsterdam
10 sep 2021 21:05
ZVV White Stones 2
1 3
J.V.C.
10 sep 2021 21:05
White Stones 2
1
3
J.V.C.
| De Watertoren / Egmond aan Zee
10 sep 2021 21:50
AC Kingdom 2
- -
Atletico Club Amsterdam
10 sep 2021 21:50
AC Kingdom 2
-
-
Atletico Club
WEDSTRIJD AFGELAST/UITGESTELD !!!
| Ookmeer / Amsterdam
10 sep 2021 22:00
BZC '13
6 3
z.v.v. Adelaars 3
10 sep 2021 22:00
BZC '13
6
3
Adelaars 3
| De Lunet / Naarden
10 sep 2021 22:00
ZV Vrone 5
9 7
zvv Demi Sport
10 sep 2021 22:00
Vrone 5
9
7
Demi Sport
| Oostwal / Sint Pancras
10 sep 2021 22:00
MSV Zeemacht 2
3 4
Flevo
10 sep 2021 22:00
Zeemacht 2
3
4
Flevo
| De Brug / Den Helder
10 sep 2021 22:00
z.v.v. Nieuweboer Architecten 2
4 4
ZV Vrone 4
10 sep 2021 22:00
Nieuweboer 2
4
4
Vrone 4
Strafschoppenserie: 3-1
| De Dars / Wervershoof
10 sep 2021 22:10
Os Lusitanos/Daily Paper 2
1 4
RKAV Volendam 2
10 sep 2021 22:10
Lusitanos 2
1
4
Volendam 2
| Aristos / Amsterdam
Beker District West 2
6 sep 2021 19:00
Feyenoord Futsal 3
5 10
AGE-GGK
6 sep 2021 19:00
Feyenoord 3
5
10
AGE-GGK
| Topsportcentrum Rotterdam
6 sep 2021 19:00
PGS/VOGEL
2 12
ZVV Den Haag 2
6 sep 2021 19:00
PGS/VOGEL
2
12
Den Haag 2
| De Schilp / Rijswijk
6 sep 2021 19:00
s.v. Deltasport
5 14
ZVV Rotterdamse Studenten
6 sep 2021 19:00
Deltasport
5
14
RS
| Kralingen / Rotterdam
6 sep 2021 19:00
ZZVV Mazzelstars
2 3
c.v.v. Berkel
6 sep 2021 19:00
Mazzelstars
2
3
Berkel
| De Veur / Zoetermeer
6 sep 2021 19:30
ZVV Rotterdamse Studenten 2
4 3
Feyenoord Futsal 5
6 sep 2021 19:30
RS 2
4
3
Feyenoord 5
| Woudestijn (Erasmus Universiteit) / Rotterdam
6 sep 2021 20:00
Alphia
2 2
ASW
6 sep 2021 20:00
Alphia
2
2
ASW
Strafschoppenserie: 2-3
| Ridderhof / Koudekerk aan den Rijn
6 sep 2021 20:00
WIA
4 1
F.C. Tutor 2
6 sep 2021 20:00
WIA
4
1
Tutor 2
| Topsportcentrum Rotterdam
6 sep 2021 20:00
L.V.V. Lugdunum
1 6
FC Boshuizen 3
6 sep 2021 20:00
Lugdunum
1
6
Boshuizen 3
| De Zijl / Leiden
6 sep 2021 20:00
ZVOB
2 5
OACN-Boys 2
6 sep 2021 20:00
ZVOB
2
5
OACN-Boys 2
| Boogerd / Oud-Beijerland
6 sep 2021 21:00
G.L.Z. Delfshaven
- -
Overmaas
6 sep 2021 21:00
Delfshaven
-
-
Overmaas
WEDSTRIJD AFGELAST/UITGESTELD !!!
| Topsportcentrum Rotterdam
6 sep 2021 22:00
ASW 2
0 10
ZVV Den Haag 3
6 sep 2021 22:00
ASW 2
0
10
Den Haag 3
| De Dreef / Waddinxveen
8 sep 2021 19:30
LSVV 70
2 5
FC Boshuizen
8 sep 2021 19:30
LSVV 70
2
5
Boshuizen
| 3-Oktoberhal / Leiden
8 sep 2021 21:00
v.v. Kethel Spaland
5 5
F.C. Maense
8 sep 2021 21:00
Kethel Spaland
5
5
Maense
Strafschoppenserie: 4-5
| Willem Alexanderhal / Schiedam
8 sep 2021 21:00
Feyenoord Futsal 4
2 1
WIA 2
8 sep 2021 21:00
Feyenoord 4
2
1
WIA 2
| Topsportcentrum Rotterdam
8 sep 2021 21:00
FC Westland 2
8 4
Semper Altius
8 sep 2021 21:00
Westland 2
8
4
Semper Altius
| De Pijl / Naaldwijk
8 sep 2021 22:00
NOC Kralingen
2 12
HBSS
8 sep 2021 22:00
NOC Kralingen
2
12
HBSS
| Topsportcentrum Rotterdam
8 sep 2021 22:00
Feyenoord Futsal 6
5 4
HBSS 2
8 sep 2021 22:00
Feyenoord 6
5
4
HBSS 2
| Topsportcentrum Rotterdam
8 sep 2021 22:00
vv Bergambacht
0 3
GZV Watergras 2
8 sep 2021 22:00
Bergambacht
0
3
Watergras 2
| De Waard / Bergambacht
9 sep 2021 20:00
sv Nootdorp
2 6
Stompwijk '92
9 sep 2021 20:00
Nootdorp
2
6
Stompwijk
| 's-Gravenhout / Nootdorp
10 sep 2021 19:00
F.C. Stanga 2
1 8
s.v. Zuid West DH
10 sep 2021 19:00
Stanga 2
1
8
Zuid West
| Leidschenveen / 's-Gravenhage
10 sep 2021 19:00
FC Boshuizen 2
4 8
zvv Multicult
10 sep 2021 19:00
Boshuizen 2
4
8
Multicult
| 5 Meihal / Leiden
10 sep 2021 19:00
zvv Multicult 2
8 9
F.C. Stanga
10 sep 2021 19:00
Multicult 2
8
9
Stanga
| Hoge Veld / 's-Gravenhage
10 sep 2021 21:00
F.C. Tutor
5 10
FC Westland
10 sep 2021 21:00
Tutor
5
10
Westland
| TU-Hal / Delft
10 sep 2021 22:00
z.v. Olympia GO
3 10
Feyenoord Futsal 2
10 sep 2021 22:00
Olympia
3
10
Feyenoord 2
| Staver / Sommelsdijk
Beker District Zuid 1
6 sep 2021 19:30
ZV Cluzona '74 2
- -
zvv Lotus
6 sep 2021 19:30
Cluzona '74 2
-
-
Lotus
WEDSTRIJD AFGELAST/UITGESTELD !!!
| Omganck / Wouw
6 sep 2021 20:30
v.v. Prinsland
4 4
ZVVR/Metsj Point
6 sep 2021 20:30
Prinsland
4
4
ZVVR
Strafschoppenserie: 4-5
| Buitelstee / Dinteloord
6 sep 2021 21:30
v.v. Prinsland 3
5 8
Kroeven/Laboral Services BV
6 sep 2021 21:30
Prinsland 3
5
8
Kroeven
| Buitelstee / Dinteloord
8 sep 2021 20:30
z.v.v. Eteha/Frittella
6 1
BRESS
8 sep 2021 20:30
Eteha
6
1
BRESS
| Sportcentrum Papendrecht
8 sep 2021 20:30
Jogadores CF
2 6
Kroeven/Laboral Services 2
8 sep 2021 20:30
Jogadores
2
6
Kroeven 2
| Van Rappardhal / Gorinchem
10 sep 2021 19:30
FC Bergeijk
3 4
FC Eindhoven Futsal 2
10 sep 2021 19:30
Bergeijk
3
4
Eindhoven 2
| Drie Eyken / Bergeijk
10 sep 2021 20:00
CFM/Transito 2
3 2
Bristol Team
10 sep 2021 20:00
CFM 2
3
2
Bristol Team
| De Crosser / Werkendam
10 sep 2021 20:10
FC Botafogo
8 3
RKVV Brabantia 2
10 sep 2021 20:10
Botafogo
8
3
Brabantia 2
| Frits Philipshal / Eindhoven
10 sep 2021 20:10
DOSL
4 10
FC Botafogo 2
10 sep 2021 20:10
DOSL
4
10
Botafogo 2
| Koolakkers / Westerhoven
10 sep 2021 20:10
RKVV Brabantia
4 4
ZVV Eindhoven 2
10 sep 2021 20:10
Brabantia
4
4
Eindhoven 2
Strafschoppenserie: 7-6
| Strijp / Eindhoven
10 sep 2021 20:30
ZV Cluzona '74
8 1
v.v. Steenbergen 2
10 sep 2021 20:30
Cluzona '74
8
1
Steenbergen 2
| Omganck / Wouw
10 sep 2021 20:30
v.v. Prinsland 2
4 5
v.v. Steenbergen 3
10 sep 2021 20:30
Prinsland 2
4
5
Steenbergen 3
| Buitelstee / Dinteloord
10 sep 2021 20:30
BOZV/Autobedrijf Haisch
0 9
v.v. Steenbergen
10 sep 2021 20:30
BOZV
0
9
Steenbergen
| Kannenbuis / Halsteren
10 sep 2021 20:45
ZVV Middelburg
7 2
v.v. Goes
10 sep 2021 20:45
Middelburg
7
2
Goes
| De Kruitmolen / Middelburg
10 sep 2021 21:00
DZV/H. v.d. Biggelaar & Zn
- -
ZVV Eindhoven 3
10 sep 2021 21:00
DZV
-
-
Eindhoven 3
WEDSTRIJD AFGELAST/UITGESTELD !!!
| Sportiom / 's-Hertogenbosch
10 sep 2021 22:00
E.S.Z.V.V. Totelos
7 3
s.v. Unitas '59
10 sep 2021 22:00
Totelos
7
3
Unitas '59
| Technische Universiteit / Eindhoven
Beker District Zuid 2
6 sep 2021 19:30
Z.V.V. Gulpen/Galouppe
3 7
v.v. Schaesberg
6 sep 2021 19:30
Gulpen
3
7
Schaesberg
| NV VTC Gulpen
6 sep 2021 20:00
ZVV Beringe
2 5
Tigers Roermond 3
6 sep 2021 20:00
Beringe
2
5
Tigers R. 3
| Piushof / Panningen
6 sep 2021 20:00
ZVV SGB Stevik
2 3
ZVV De Kilo
6 sep 2021 20:00
SGB Stevik
2
3
De Kilo
| Glanerbrook / Geleen
6 sep 2021 20:30
zv Sèrum
6 4
TZR Fermonia Boys
6 sep 2021 20:30
Sèrum
6
4
Fermonia B.
| De Kruisweide / Sevenum
6 sep 2021 20:30
De Keelkampers/Transpo Nuth
3 5
Z.V.V. Awt-Gelaen
6 sep 2021 20:30
Keelkampers
3
5
Awt-Gelaen
| Gitek Sportcentrum / Nuth
6 sep 2021 21:00
v.v. Helden
4 1
s.v. Lake Valley 2
6 sep 2021 21:00
Helden
4
1
Lake Valley 2
| Piushof / Panningen
6 sep 2021 21:00
v.v. Schaesberg 2
- -
ZVV Wijlre
6 sep 2021 21:00
Schaesberg 2
-
-
Wijlre
WEDSTRIJD AFGELAST/UITGESTELD !!!
| Strijthagen / Landgraaf
8 sep 2021 20:00
FC Coronaas
1 4
Tigers Roermond 2
8 sep 2021 20:00
Coronaas
1
4
Tigers R. 2
| Wetteling / Venray
10 sep 2021 20:30
De Hazendans/ODV
8 5
ZVV Koutenveld
10 sep 2021 20:30
Hazendans
8
5
Koutenveld
| Daalhof / Maastricht
11 sep 2021 16:00
't Brökske/Eetcafe DKW 2
0 2
ZVV Beringe 2
11 sep 2021 16:00
't Brökske 2
0
2
Beringe 2
| Sportcentrum Nederweert
11 sep 2021 17:00
z.v.v. De Gastronoom
4 7
't Brökske/Eetcafe DKW
11 sep 2021 17:00
Gastronoom
4
7
't Brökske
| Ligteveld / Neer
11 sep 2021 19:00
Tigers Roermond 5
6 2
z.v.v. Remunj 2
11 sep 2021 19:00
Tigers R. 5
6
2
Remunj 2
| Donderberg / Roermond
11 sep 2021 20:00
Tigers Roermond 4
4 2
z.v.v. De Gastronoom 3
11 sep 2021 20:00
Tigers R. 4
4
2
Gastronoom 3
| Donderberg / Roermond

482Votes
love 1425 Love
wink 4 Wink
lol 47 LoL
wow 22 Wow
cry 0 Cry
angry 0 Angry

Geef een antwoord

error:
P
ZAALVOETBALONLINE

GRATIS
BEKIJK