Weekprogramma van maandag 21 maart t/m zondag 27 maart 2022

0 0

Hieronder vindt u het weekprogramma, van maandag 21 maart t/m zondag 27 maart 2022, gesorteerd op “Klasse” en “Wedstrijddag”.

Er staan voor deze week maar liefst 90 competitiewedstrijden op het programma!

Bijzonderheden

Geen

Programma/Uitslagen op klasse

Eredivisie (Fase 2, Groep A)
Eredivisie
25 mrt 2022
- 20:30
HV Veerhuys
3 7
FC Eindhoven Futsal
Eredivisie
25 mrt 2022
- 20:30
RKAV Volendam
3 7
FCK De Hommel
Eredivisie
25 mrt 2022
- 20:30
A.S.V. LEBO
3 5
Hovocubo
Eredivisie
25 mrt 2022
- 21:30
FC Marlène
2 2
ZVV BE '79
Eredivisie (Fase 2, Groep B)
Eredivisie
25 mrt 2022
- 20:30
Leekster Eagles / Amysoft
3 2
Tigers Roermond
Eredivisie
25 mrt 2022
- 20:30
ZVV White Stones
1 5
Futsal Rotterdam
Eredivisie
25 mrt 2022
- 20:30
Groene Ster Vlissingen
4 1
Texel '94
Eredivisie
25 mrt 2022
- 21:00
AGOVV
2 4
ZVV Den Haag
Eredivisie Vrouwen
Eredivisie Vrouwen
25 mrt 2022
- 20:30
ZVV Den Haag VR
4 9
FC Marlène VR
Eredivisie Vrouwen
25 mrt 2022
- 20:30
Os Lusitanos / Teamsport Equip VR
1 4
ZVG / Cagemax VR
Eredivisie Vrouwen
25 mrt 2022
- 20:30
MSV Zeemacht VR
0 4
G.S.F.V. Drs. Vijfje VR
Eerste Divisie A
Eerste Divisie A
25 mrt 2022
- 19:30
FC Marlène 2
4 5
Futsal Winsum
Eerste Divisie A
25 mrt 2022
- 20:20
zvv Scagha '66
4 1
HZV Het Vennewater
Eerste Divisie A
25 mrt 2022
- 20:30
v.v. PKC '83 / Team Carré
4 2
Os Lusitanos / Daily Paper
Eerste Divisie A
25 mrt 2022
- 21:30
VNS United
13 3
Futsal LTC
Eerste Divisie A
25 mrt 2022
- 21:30
IFC Zwolle / FTS Transport-Logistics
4 4
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
Eerste Divisie B
Eerste Divisie B
21 mrt 2022
- 21:00
ZVG / Cagemax
15 1
LZV / Kuypers Hair & Wellness
Eerste Divisie B
25 mrt 2022
- 20:45
ZVV Ede
8 4
CFM / Transito
Eerste Divisie B
25 mrt 2022
- 21:00
s.v. Excelsior '31
6 4
z.v.v. JCK-AISO
Eerste Divisie B
25 mrt 2022
- 21:30
ZVV Eindhoven
3 1
Sportclub Olympic / JobZo
Eerste Divisie B
25 mrt 2022
- 21:30
ZVG / Cagemax
2 2
OACN-Boys
Topklasse A
Topklasse A
25 mrt 2022
- 20:30
Z.V.C. Veenendaal
4 1
ZVV De Ruif / ZoHip.nl
Topklasse A
25 mrt 2022
- 20:40
VIOS '79 / Gomes Noord-Holland
7 1
Hovocubo 2
Topklasse A
25 mrt 2022
- 20:40
RKAV Volendam 2
4 4
FC Weesp
Topklasse A
25 mrt 2022
- 22:00
A.S.V. LEBO 2
5 3
Wognum Nicols
Topklasse B
Topklasse B
21 mrt 2022
- 20:00
s.v. Zuid West DH
16 2
ASW
Topklasse B
21 mrt 2022
- 21:00
GZV Watergras
4 2
zvv Multicult
Topklasse B
25 mrt 2022
- 21:00
F.C. Maense
4 2
Futsal Rotterdam 2
Topklasse B
25 mrt 2022
- 21:15
FC Westland
4 2
WIA
Topklasse B
25 mrt 2022
- 22:00
ZVV Den Haag 2
4 3
ZVV Rotterdamse Studenten
Topklasse C
Topklasse C
23 mrt 2022
- 20:15
FC Eindhoven Futsal 2
5 1
v.v. Prinsland
Topklasse C
23 mrt 2022
- 21:00
Groene Ster Vlissingen 2
3 4
ZVG / Cagemax 2
Topklasse C
25 mrt 2022
- 20:25
FC Bergeijk
5 9
Bristol Team / Logischtiek B.V.
Topklasse C
25 mrt 2022
- 20:30
ZV Cluzona '74
5 7
v.v. Steenbergen
Topklasse C
25 mrt 2022
- 21:00
DZV / H. v.d. Biggelaar & Zn
2 3
ZVV Kroeven / Laboral Services BV
Topklasse C
25 mrt 2022
- 21:05
FC Botafogo
4 2
E.S.Z.V.V. Totelos
Topklasse D
Topklasse D
21 mrt 2022
- 19:30
Z.V.V. Gulpen / Galouppe
0 12
v.v. Schaesberg
Topklasse D
21 mrt 2022
- 20:00
ZVV SGB Stevik
4 1
De Hazendans / ODV
Topklasse D
21 mrt 2022
- 20:30
zv Sèrum
1 13
ZVV Beringe / Second Go Electro
Topklasse D
25 mrt 2022
- 20:45
ZVVM / Campus
6 4
Tigers Roermond 2
Topklasse E
Topklasse E
23 mrt 2022
- 20:00
SSA DVC Dedemsvaart
0 8
Heracles Almelo Futsal
Topklasse E
23 mrt 2022
- 20:30
WRZV / Kickboks Wezep
9 6
FC Brasil '77
Topklasse E
25 mrt 2022
- 19:30
AGOVV 2
0 1
ATIK
Topklasse E
25 mrt 2022
- 21:00
RKSV Driel
9 3
z.v.v. Dynamo Lelystad
Topklasse F
Topklasse F
23 mrt 2022
- 20:00
Futsal Frisia / Spin Off
7 2
Leekster Eagles 2
Topklasse F
25 mrt 2022
- 20:00
z.v.v. WMC / EP De Treffer
3 4
z.v.v. DOSKO
Topklasse F
25 mrt 2022
- 21:00
z.v.v. REUZ
2 2
G.S.F.V. Drs. Vijfje
Hoofdklasse A
Hoofdklasse A
21 mrt 2022
- 20:00
zvv Demi Sport
2 5
Zaalvoetbal Onze Gezellen
Hoofdklasse A
25 mrt 2022
- 19:20
Texel '94 2
0 4
ZV Vrone
Hoofdklasse A
25 mrt 2022
- 20:40
zvv D.W.O.W.
2 7
MSV Zeemacht 2
Hoofdklasse A
25 mrt 2022
- 20:50
z.v.v. Nieuweboer Architecten
3 4
v.v. Limmen
Hoofdklasse A
25 mrt 2022
- 21:40
RKAV Volendam 3
2 2
Sparta '67
Hoofdklasse B
Hoofdklasse B
25 mrt 2022
- 20:10
f.c. Lesley Boys
3 3
z.v.v. Adelaars
Hoofdklasse B
25 mrt 2022
- 20:10
FC Plein '83
12 3
U.V.V.
Hoofdklasse B
25 mrt 2022
- 20:10
FC Golden Stars 2
9 4
z.v.v. Annour / MADIBA
Hoofdklasse B
25 mrt 2022
- 21:05
zvv Ziekenhuis Amstelveen
4 3
Al-Andalus
Hoofdklasse B
25 mrt 2022
- 21:30
Z.V.C. Veenendaal 2
3 3
s.v. Hertha
Hoofdklasse B
25 mrt 2022
- 22:00
Os Lusitanos / Daily Paper 2
10 0
VNS United 2
Hoofdklasse C
Hoofdklasse C
21 mrt 2022
- 20:00
GZV Watergras 2
9 4
ASW 2
Hoofdklasse C
21 mrt 2022
- 20:00
L.V.V. Lugdunum
4 8
FC Boshuizen
Hoofdklasse C
21 mrt 2022
- 21:00
FC Stanga
8 11
GLZ Delfshaven
Hoofdklasse C
23 mrt 2022
- 21:00
FC Westland 2
2 6
Stompwijk '92
Hoofdklasse C
25 mrt 2022
- 22:00
GLZ Delfshaven
2 4
WIA 2
Hoofdklasse D
Hoofdklasse D
21 mrt 2022
- 20:30
ZVV Kroeven / Laboral Services 2
4 2
z.v.v. Eteha / Frittella
Hoofdklasse D
23 mrt 2022
- 22:00
Jogadores CF
3 6
ZVV BE '79 2
Hoofdklasse D
25 mrt 2022
- 20:00
ZVVR / Metsj Point
5 2
ZVV Kroeven / Laboral Services 2
Hoofdklasse D
25 mrt 2022
- 20:00
FC Kawin 2
4 3
ZVV BE '79 2
Hoofdklasse E
Hoofdklasse E
21 mrt 2022
- 20:30
Neerbeek / Bandencentrum Geleen
1 3
ZVV Remunj
Hoofdklasse E
23 mrt 2022
- 20:00
F.C. Coronaas
5 1
z.v.v. De Gastronoom
Hoofdklasse E
26 mrt 2022
- 19:00
FC De Heiputters
2 3
ZVV De Kilo
Hoofdklasse E
26 mrt 2022
- 19:00
Tigers Roermond 3
3 6
Z.V.V. De Keelkampers / Transpo Nuth
Hoofdklasse G
Hoofdklasse G
21 mrt 2022
- 19:30
Heracles Almelo Futsal 3
3 3
FC 't Hoekje / Toyota Oldenzaal
Hoofdklasse G
21 mrt 2022
- 20:00
ZVV Homar
4 2
Sportclub Olympic 2
Hoofdklasse G
23 mrt 2022
- 20:00
SV Putten
8 3
SVI / zaalagenda.nl
Hoofdklasse G
23 mrt 2022
- 21:00
v.v. DKB '44
0 3
FC Andarinyo
Hoofdklasse G
24 mrt 2022
- 21:00
s.v. Excelsior '31 2
16 1
Sportclub Olympic 2
Hoofdklasse G
25 mrt 2022
- 20:00
ZVV Sparta Nijkerk
2 2
FC 't Hoekje / Toyota Oldenzaal
Hoofdklasse H
Hoofdklasse H
23 mrt 2022
- 21:00
CSVC
6 6
ZVV Borger
Hoofdklasse H
25 mrt 2022
- 20:10
v.v. Usquert
6 4
SC Flamingo
Hoofdklasse H
25 mrt 2022
- 22:00
Futsal Winsum 2
8 4
G.S.F.V. Drs. Vijfje 2
Hoofdklasse I
Hoofdklasse I
21 mrt 2022
- 20:30
z.v.v. Grijpskerk
4 4
v.v. PKC '83 2

Programma/Uitslagen op wedstrijddag

Hoofdklasse G
21 mrt 2022
- 19:30
Heracles Almelo Futsal 3
3 3
FC 't Hoekje / Toyota Oldenzaal
Topklasse D
21 mrt 2022
- 19:30
Z.V.V. Gulpen / Galouppe
0 12
v.v. Schaesberg
Hoofdklasse C
21 mrt 2022
- 20:00
GZV Watergras 2
9 4
ASW 2
Hoofdklasse C
21 mrt 2022
- 20:00
L.V.V. Lugdunum
4 8
FC Boshuizen
Hoofdklasse G
21 mrt 2022
- 20:00
ZVV Homar
4 2
Sportclub Olympic 2
Topklasse D
21 mrt 2022
- 20:00
ZVV SGB Stevik
4 1
De Hazendans / ODV
Hoofdklasse A
21 mrt 2022
- 20:00
zvv Demi Sport
2 5
Zaalvoetbal Onze Gezellen
Topklasse B
21 mrt 2022
- 20:00
s.v. Zuid West DH
16 2
ASW
Hoofdklasse E
21 mrt 2022
- 20:30
Neerbeek / Bandencentrum Geleen
1 3
ZVV Remunj
Hoofdklasse D
21 mrt 2022
- 20:30
ZVV Kroeven / Laboral Services 2
4 2
z.v.v. Eteha / Frittella
Hoofdklasse I
21 mrt 2022
- 20:30
z.v.v. Grijpskerk
4 4
v.v. PKC '83 2
Topklasse D
21 mrt 2022
- 20:30
zv Sèrum
1 13
ZVV Beringe / Second Go Electro
Hoofdklasse C
21 mrt 2022
- 21:00
FC Stanga
8 11
GLZ Delfshaven
Eerste Divisie B
21 mrt 2022
- 21:00
ZVG / Cagemax
15 1
LZV / Kuypers Hair & Wellness
Topklasse B
21 mrt 2022
- 21:00
GZV Watergras
4 2
zvv Multicult
Hoofdklasse E
23 mrt 2022
- 20:00
F.C. Coronaas
5 1
z.v.v. De Gastronoom
Hoofdklasse G
23 mrt 2022
- 20:00
SV Putten
8 3
SVI / zaalagenda.nl
Topklasse E
23 mrt 2022
- 20:00
SSA DVC Dedemsvaart
0 8
Heracles Almelo Futsal
Topklasse F
23 mrt 2022
- 20:00
Futsal Frisia / Spin Off
7 2
Leekster Eagles 2
Topklasse C
23 mrt 2022
- 20:15
FC Eindhoven Futsal 2
5 1
v.v. Prinsland
Topklasse E
23 mrt 2022
- 20:30
WRZV / Kickboks Wezep
9 6
FC Brasil '77
Hoofdklasse C
23 mrt 2022
- 21:00
FC Westland 2
2 6
Stompwijk '92
Hoofdklasse G
23 mrt 2022
- 21:00
v.v. DKB '44
0 3
FC Andarinyo
Topklasse C
23 mrt 2022
- 21:00
Groene Ster Vlissingen 2
3 4
ZVG / Cagemax 2
Hoofdklasse H
23 mrt 2022
- 21:00
CSVC
6 6
ZVV Borger
Hoofdklasse D
23 mrt 2022
- 22:00
Jogadores CF
3 6
ZVV BE '79 2
Hoofdklasse G
24 mrt 2022
- 21:00
s.v. Excelsior '31 2
16 1
Sportclub Olympic 2
Hoofdklasse A
25 mrt 2022
- 19:20
Texel '94 2
0 4
ZV Vrone
Topklasse E
25 mrt 2022
- 19:30
AGOVV 2
0 1
ATIK
Eerste Divisie A
25 mrt 2022
- 19:30
FC Marlène 2
4 5
Futsal Winsum
Hoofdklasse D
25 mrt 2022
- 20:00
ZVVR / Metsj Point
5 2
ZVV Kroeven / Laboral Services 2
Hoofdklasse D
25 mrt 2022
- 20:00
FC Kawin 2
4 3
ZVV BE '79 2
Hoofdklasse G
25 mrt 2022
- 20:00
ZVV Sparta Nijkerk
2 2
FC 't Hoekje / Toyota Oldenzaal
Topklasse F
25 mrt 2022
- 20:00
z.v.v. WMC / EP De Treffer
3 4
z.v.v. DOSKO
Hoofdklasse H
25 mrt 2022
- 20:10
v.v. Usquert
6 4
SC Flamingo
Hoofdklasse B
25 mrt 2022
- 20:10
f.c. Lesley Boys
3 3
z.v.v. Adelaars
Hoofdklasse B
25 mrt 2022
- 20:10
FC Plein '83
12 3
U.V.V.
Hoofdklasse B
25 mrt 2022
- 20:10
FC Golden Stars 2
9 4
z.v.v. Annour / MADIBA
Eerste Divisie A
25 mrt 2022
- 20:20
zvv Scagha '66
4 1
HZV Het Vennewater
Topklasse C
25 mrt 2022
- 20:25
FC Bergeijk
5 9
Bristol Team / Logischtiek B.V.
Eredivisie Vrouwen
25 mrt 2022
- 20:30
ZVV Den Haag VR
4 9
FC Marlène VR
Eredivisie Vrouwen
25 mrt 2022
- 20:30
Os Lusitanos / Teamsport Equip VR
1 4
ZVG / Cagemax VR
Eredivisie Vrouwen
25 mrt 2022
- 20:30
MSV Zeemacht VR
0 4
G.S.F.V. Drs. Vijfje VR
Topklasse C
25 mrt 2022
- 20:30
ZV Cluzona '74
5 7
v.v. Steenbergen
Eredivisie
25 mrt 2022
- 20:30
HV Veerhuys
3 7
FC Eindhoven Futsal
Eredivisie
25 mrt 2022
- 20:30
RKAV Volendam
3 7
FCK De Hommel
Eredivisie
25 mrt 2022
- 20:30
A.S.V. LEBO
3 5
Hovocubo
Eredivisie
25 mrt 2022
- 20:30
Leekster Eagles / Amysoft
3 2
Tigers Roermond
Eredivisie
25 mrt 2022
- 20:30
ZVV White Stones
1 5
Futsal Rotterdam
Eredivisie
25 mrt 2022
- 20:30
Groene Ster Vlissingen
4 1
Texel '94
Topklasse A
25 mrt 2022
- 20:30
Z.V.C. Veenendaal
4 1
ZVV De Ruif / ZoHip.nl
Eerste Divisie A
25 mrt 2022
- 20:30
v.v. PKC '83 / Team Carré
4 2
Os Lusitanos / Daily Paper
Hoofdklasse A
25 mrt 2022
- 20:40
zvv D.W.O.W.
2 7
MSV Zeemacht 2
Topklasse A
25 mrt 2022
- 20:40
VIOS '79 / Gomes Noord-Holland
7 1
Hovocubo 2
Topklasse A
25 mrt 2022
- 20:40
RKAV Volendam 2
4 4
FC Weesp
Eerste Divisie B
25 mrt 2022
- 20:45
ZVV Ede
8 4
CFM / Transito
Topklasse D
25 mrt 2022
- 20:45
ZVVM / Campus
6 4
Tigers Roermond 2
Hoofdklasse A
25 mrt 2022
- 20:50
z.v.v. Nieuweboer Architecten
3 4
v.v. Limmen
Eerste Divisie B
25 mrt 2022
- 21:00
s.v. Excelsior '31
6 4
z.v.v. JCK-AISO
Topklasse C
25 mrt 2022
- 21:00
DZV / H. v.d. Biggelaar & Zn
2 3
ZVV Kroeven / Laboral Services BV
Topklasse E
25 mrt 2022
- 21:00
RKSV Driel
9 3
z.v.v. Dynamo Lelystad
Eredivisie
25 mrt 2022
- 21:00
AGOVV
2 4
ZVV Den Haag
Topklasse F
25 mrt 2022
- 21:00
z.v.v. REUZ
2 2
G.S.F.V. Drs. Vijfje
Topklasse B
25 mrt 2022
- 21:00
F.C. Maense
4 2
Futsal Rotterdam 2
Topklasse C
25 mrt 2022
- 21:05
FC Botafogo
4 2
E.S.Z.V.V. Totelos
Hoofdklasse B
25 mrt 2022
- 21:05
zvv Ziekenhuis Amstelveen
4 3
Al-Andalus
Topklasse B
25 mrt 2022
- 21:15
FC Westland
4 2
WIA
Eerste Divisie B
25 mrt 2022
- 21:30
ZVV Eindhoven
3 1
Sportclub Olympic / JobZo
Eerste Divisie B
25 mrt 2022
- 21:30
ZVG / Cagemax
2 2
OACN-Boys
Eredivisie
25 mrt 2022
- 21:30
FC Marlène
2 2
ZVV BE '79
Eerste Divisie A
25 mrt 2022
- 21:30
VNS United
13 3
Futsal LTC
Eerste Divisie A
25 mrt 2022
- 21:30
IFC Zwolle / FTS Transport-Logistics
4 4
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
Hoofdklasse B
25 mrt 2022
- 21:30
Z.V.C. Veenendaal 2
3 3
s.v. Hertha
Hoofdklasse A
25 mrt 2022
- 21:40
RKAV Volendam 3
2 2
Sparta '67
Hoofdklasse C
25 mrt 2022
- 22:00
GLZ Delfshaven
2 4
WIA 2
Hoofdklasse H
25 mrt 2022
- 22:00
Futsal Winsum 2
8 4
G.S.F.V. Drs. Vijfje 2
Topklasse A
25 mrt 2022
- 22:00
A.S.V. LEBO 2
5 3
Wognum Nicols
Hoofdklasse B
25 mrt 2022
- 22:00
Os Lusitanos / Daily Paper 2
10 0
VNS United 2
Topklasse B
25 mrt 2022
- 22:00
ZVV Den Haag 2
4 3
ZVV Rotterdamse Studenten
Hoofdklasse E
26 mrt 2022
- 19:00
FC De Heiputters
2 3
ZVV De Kilo
Hoofdklasse E
26 mrt 2022
- 19:00
Tigers Roermond 3
3 6
Z.V.V. De Keelkampers / Transpo Nuth

Happy
Happy
0
Sad
Sad
0
Excited
Excited
0
Sleepy
Sleepy
0
Angry
Angry
0
Surprise
Surprise
0

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Geef een antwoord

error:
P
appzaalvoetbalonlinecom.wpapp

GRATIS
BEKIJK