Hovocubo geplaatst voor hoofdronde UEFA Futsal Champions League

De UEFA Futsal Champions League keert terug naar de reguliere indeling voor 2021/22 en het seizoen begint met de voorronde van 20 tot 25 augustus 2021.

Bron: UEFA

Vier landen (Spanje, Portugal, Rusland en Kazachstan) nemen deel met twee clubs en de andere acht vertegenwoordigers van die landen – waaronder titelkhouder Sporting CP – die behoren tot de 23 partijen met de hoogste coëfficiënten die byes ontvangen voor de hoofdronde, die op 30 augustus 2021 zal worden getrokken.

De andere 32 teams beginnen in de voorronde met acht groepen van vier die als minitoernooien met één locatie worden gespeeld. De groepswinnaars en beste runner-up gaan door om zich aan te sluiten bij de clubs die meedoen aan de hoofdronde.

Voorronde groepen (20–25 augustus 2021)

Groep A: Luxol St. Andrews Futsal (MLT), Proekt (MKD, gastheren), Dolphins Ashdod (ISR), Cefn Druids (WAL)
Groep B: Futsal Mineva (SUI, gastheren), Dinamo Plus (MDA), Varna City (BUL), Fiorentino (SMR)
Groep C: Haladás VSE (HUN), Differdange (LUX), KF Tirana (ALB, gastheren), Utleira Idrettslag (NOR)
Groep D: JB Futsal Gentofte (DEN), SMS Viimsi (EST, gastheren), Hammarby (SWE), Sparta Belfast (NIR)
Groep E: KMF FON (SRB), MFC CIU (GEO), Blue Magic FC Dublin (IRL), Titograd (MNE, gastheren)
Groep F: Araz Naxçivan (AZE), Kampuksen Dynamo (FIN), Raba (LVA, gastheren), Europa (GIB)
Groep G: APOEL (CYP), Doukas (GRE, gastheren), Diamant Linz (AUT), Encamp (AND)
Groep H: Weilimdorf (GER, gastheren), Liqeni (KOS), Londen Helvecia (ENG), Tavşançalı (TUR)

Bijzonderheden:
• Debutanten: Proekt, Tavşançalı, Cefn Druids, Europa, Liqeni, CIU, Haladás, FON.
• 2014 bronzen medaillewinnaar Araz maken hun 16e optreden (achter alleen Kairat Almaty), Encamp hun 15e.
• Dinamo Plus was eerder Dinamo Chişinău.

Kalender

Voorronde: 20-25 augustus 2021
Hoofdronde loting: 14:00 CET, 30 augustus 2021
Hoofdronde: 26-31 oktober 2021
Eliteronde loting: 14:00 CET, 3 november 2021
Eliteronde: 23-28 november 2021
Finaleloting: TBC
Finales: 28/29 april & 30 april/1 mei 2022 (TBC)

Loting

• De clubs werden opgesplitst in vier poules op basis van hun coëfficiënt.
• Acht teams die in de voorronde begonnen werden vooraf geselecteerd als mini-toernooihosts en apart getrokken, uit Pot 1, voordat ze in hun juiste poule werden geplaatst.
• De overige teams in poule 4 werden vervolgens getrokken en in de resterende sleuven geplaatst voor positie 4 in de groepen.
• De clubs in positie 3 (Pot 3), positie 2 (Pot 4) en positie 1 (Pot 5) werden getrokken om de resterende plaatsen in de groepen te vullen.
• Op basis van besluiten van het Uitvoerend Comité van de UEFA kunnen clubs uit Kosovo en Servië niet tot dezelfde groep worden getrokken.
• De groepswinnaars en beste runner-up gaan door om zich aan te sluiten bij de 23 clubs die deelnemen aan de hoofdronde.

Potten

Pot 1: gastheren
Weilimdorf (GER, 1)
Futsal Mineva (SUI, 1)
Proekt (MKD, 2)
Doukas (GRE, 2)
SMS Viimsi (EST, 2)
Raba (LVA, 3)
KF Tirana (ALB, 3)
Titograd (MNE, 4)

Pot 2: poule 4

Utleira Idrettslag (NOR)
Tavşançalı (TUR)
Cefn Druids (WAL) Europa (GIB)
Sparta Belfast (NIR)
Fiorentino (SMR)
Encamp (AND)

Pot 3: poule 3
Hammarby (SWE)
London Helvecia (ENG)
Varna City (BUL)
Diamant Linz (AUT)
Blue Magic FC Dublin (IRL)
Dolphins Ashdod (ISR)

Pot 4: poule 2
Kampuksen Dynamo (FIN)
Liqeni (KOS)
MFC CIU (GEO)
Differdange (LUX)
Dinamo Plus (MDA)

Pot 5: poule 1
Luxol St. Andrews Futsal (MLT)
Araz Naxçivan (AZE)
APOEL (CYP)
JB Futsal Gentofte (DEN)
Haladás VSE (HUN)
KMF FON (SRB)

Hoofdronde (reeds geplaatst)

Sporting CP (POR, houders)
Barça (ESP)
Kairat Almaty (KAZ)
Benfica (POR)
Levante (ESP)
Tyumen (RUS)
Dobovec (SVN)
Sinara Ekaterinburg (RUS)
Atyrau (KAZ)
Kauno Žalgiris (LTU)
Pesaro (ITA)
Record Bielsko-Biała (POL)
Olmissum (CRO)
Mostar SG (BIH)
ACCS Asnières Villeneuve 92 (FRA)
SK Plzeň (CZE)
Csíkszereda (ROU)
Lučenec (SVK)
Viten Orsha (BLR)
Hovocubo (NED)
Leo (ARM)
Uragan Ivano-Frankivsk (UKR)
TBC (BEL)

Geef een antwoord

error:
P
appzaalvoetbalonlinecom.wpapp

GRATIS
BEKIJK