Loting Preliminary- en Main Round van UEFA Futsal Champions League

De loting van de Preliminary- en Main Round van de UEFA Futsal Champions League 2022/2023 heeft inmiddels plaatsgevomden en heeft Hovocubo in Groep C gebracht, samen met titelverdediger FC Barcelona (Spanje), Dobovec (Slovenië) en Luxol St. Andrews (Malta).

Preliminary Round

  • Wedstrijden worden gespeeld van 23 t/m 28 augustus 2022
  • De acht groepswinnaars gaan door naar de Main Round, Poule B

Group A:
Kampuksen Dynamo (FIN), KMF Titograd (MNE, hosts), Encamp (AND), Ísbjörninn (ISL)

Group B:
JB Futsal Gentofte (DEN), Fortuna Wiener Neustadt (AUT, hosts), PYF Saltires (SCO), Amigo Northwest (BUL)

Group C:
Yerevan (ARM, hosts), London Helvecia (ENG), Petro-w (LVA), Europa (GIB)

Group D:
Futsal Mineva (SUI, hosts), Loznica-Grad 2018 (SRB), Vesteralen Futsal (NOR), Folgore (SMR)

Group E:
Piast Gliwice (POL), Doukas (GRE, hosts), Nistru Chişinău (MDA), Technion Haifa (ISR)

Group F:
Georgians (GEO), Stuttgart (GER, hosts), Örebrö (SWE), Istanbul Şişli (TUR)

Group G:
Differdange (LUX), APOEL (CYP), Tirana Futsal (ALB, hosts), Belfast United (NIR)

Group H:
Lučenec (SVK), Blue Magic FC Dublin (IRL), Cosmos Tallinn (EST, hosts), Futsal Club Cardiff (WAL)

Main Round

  • Wedstrijden worden gespeeld van 25 t/m 30 oktober 2022

POULE A

  • De nummer 1 t/m 3 gaan door naar de Elite Round

Group 1: Mallorca Palma Futsal (ESP), Kairat Almaty (KAZ), Sporting Anderlecht Futsal (BEL, hosts), Sporting Club de Paris (FRA)

Group 2: Sporting CP (POR), Ayat (KAZ), Novo Vrijeme Makarska (CRO, hosts), Futsal Pula (CRO)

Group 3: Barça (ESP, holders), Dobovec (SVN), Hovocubo (NED), Luxol St. Andrews (MLT, hosts)

Group 4: Benfica (POR), Kherson (UKR), Haladás (HUN), United Galati (ROU, hosts)

POULE B

  • Groepswinnaars gaan door naar de Elite Round

Group 5: Mostar SG (BIH, hosts), Araz Naxçivan (AZE), Preliminary round Group D winners, Preliminary round Group F winners

Group 6: Stalitsa Minsk (BLR), Liqeni (KOS, hosts), Preliminary round Group B winners, Preliminary round Group E winners

Group 7: Kauno Žalgiris (LTU, hosts), Città di Eboli (ITA), Preliminary round Group C winners, Preliminary round Group A winners

Group 8: Chrudim (CZE), Shkupi 1927 (MKD, hosts), Preliminary round Group G winners, Preliminary round Group H winners

Geef een antwoord

error:
P
appzaalvoetbalonlinecom.wpapp

GRATIS
BEKIJK