Programma vrijdag 2 + zaterdag 3 oktober 2020

Voor vandaag en morgen staan er weer 72 wedstrijden op het programma, verdeeld over Eredivisie, Eerste Divisie, Topklasse en Hoofdklasse.

Hierbij wens ik een ieder heel veel succes!

NB: IN VERBAND MET DE AANGESCHERPTE CORONAMAATREGELEN VINDEN DE WEDSTRIJDEN PLAATS ZONDER PUBLIEK !!!

Hieronder worden de wedstrijden weergegeven op zowel “klasse/divisie” als op “datum/aanvangsuur”.

WEDSTRIJDEN OP KLASSE/DIVISIE
Eredivisie
2 okt 2020 20:30
FC Eindhoven Futsal
7 3
FC Marlène
2 okt 2020 20:30
Eindhoven
7
3
Marlène
| Indoor Sportcentrum Zuid / Eindhoven
2 okt 2020 20:30
FCK De Hommel
3 4
ZVV Volendam
2 okt 2020 20:30
De Hommel
3
4
Volendam
| Maaspoort / 's-Hertogenbosch
2 okt 2020 20:30
HV/Veerhuys
5 1
Feyenoord Futsal
2 okt 2020 20:30
Veerhuys
5
1
Feyenoord
| Vredehof / Hoorn NH
2 okt 2020 20:30
Groene Ster Vlissingen
1 6
z.v.v. BE '79
2 okt 2020 20:30
Groene Ster
1
6
BE '79
| Baskenburg / Vlissingen
2 okt 2020 20:30
Leekster Eagles/Amysoft
5 11
ZVV White Stones
2 okt 2020 20:30
Leekster E.
5
11
White S.
| Sportcentrum Leek
2 okt 2020 21:00
Tigers Roermond
5 4
AGOVV/Futsal Apeldoorn
2 okt 2020 21:00
Tigers R.
5
4
AGOVV
| Jo Gerrishal / Roermond
3 okt 2020 18:00
Texel '94
2 5
ZVV Den Haag
3 okt 2020 18:00
Texel '94
2
5
Den Haag
| TXL Hal / Den Burg
3 okt 2020 19:30
Hovocubo
15 1
A.S.V. LEBO
3 okt 2020 19:30
Hovocubo
15
1
LEBO
| De Opgang / Zwaag
Eredivisie Vrouwen
2 okt 2020 20:30
z.v. Libertas VR
1 2
Team Alkmaar/Sportstars VR
2 okt 2020 20:30
Libertas
1
2
Team Alkmaar
| Boppeslach / Damwâld
2 okt 2020 20:30
FC Marlène VR
3 3
ZVV Os Lusitanos VR
2 okt 2020 20:30
Marlène
3
3
Os Lusitanos
| Waardergolf / Heerhugowaard
2 okt 2020 20:30
Feyenoord Futsal VR
1 2
Drachtster Boys/HR Piping VR
2 okt 2020 20:30
Feyenoord
1
2
Drachtster Boys
| Topsportcentrum Rotterdam
2 okt 2020 20:30
EXS Zwolle/Schuurman Bouwadvies VR
5 2
E.S.Z.V.V. Totelos VR
2 okt 2020 20:30
EXS Zwolle
5
2
Totelos
| WRZV Sporthal / Zwolle
2 okt 2020 20:30
ZVV Den Haag VR
0 5
G.S.F.V. Drs. Vijfje VR
2 okt 2020 20:30
Den Haag
0
5
Drs. Vijfje
| Sportcampus Zuiderpark / 's-Gravenhage
2 okt 2020 20:45
ZVG/Cagemax VR
6 3
MSV Zeemacht VR
2 okt 2020 20:45
ZVG
6
3
Zeemacht
| Oosterbliek / Gorinchem
Eerste Divisie A
2 okt 2020 20:30
Futsal ONR
4 4
FC Marlène 2
2 okt 2020 20:30
ONR
4
4
Marlène 2
| Hullen / Roden
2 okt 2020 20:30
MSV Zeemacht
2 5
VNS United
2 okt 2020 20:30
Zeemacht
2
5
VNS United
| De Brug / Den Helder
2 okt 2020 20:30
Futsal LTC
2 8
ZVV Urk/Bakkerij De Kof
2 okt 2020 20:30
LTC
2
8
Urk
| Pittelohal / Assen
2 okt 2020 20:40
ZVV Os Lusitanos
3 2
Futsal Winsum
2 okt 2020 20:40
Os Lusitanos
3
2
Winsum
| Aristos / Amsterdam
2 okt 2020 20:40
HZV Het Vennewater
1 6
zvv Scagha '66
2 okt 2020 20:40
Het Vennewater
1
6
Scagha '66
| Het Vennewater / Heiloo
2 okt 2020 21:30
IFC Zwolle/FTS Transport & Logistics
2 8
v.v. PKC '83/Team Carré
2 okt 2020 21:30
Zwolle
2
8
PKC '83
| Sportcentrum Landstede / Zwolle
Eerste Divisie B
2 okt 2020 20:30
z.v.v. JCK-Aiso
3 3
ZVS/Bodemflex
2 okt 2020 20:30
JCK-Aiso
3
3
ZVS
| Hoograven / Utrecht
2 okt 2020 20:30
OACN-Boys
6 4
LZV/Kuypers Hair & Wellness
2 okt 2020 20:30
OACN-Boys
6
4
LZV
| De Akkers / Spijkenisse
2 okt 2020 20:45
ZVV Ede
6 3
FC Kawin
2 okt 2020 20:45
Ede
6
3
Kawin
| Topsporthal Ede (Van der Knaaphal) / Ede GLD
2 okt 2020 21:00
s.v. Excelsior '31
0 5
ZVG/Cagemax
2 okt 2020 21:00
Excelsior '31
0
5
ZVG
| De Reggehal / Rijssen
2 okt 2020 21:30
ZVV Eindhoven
2 4
CFM/Transito
2 okt 2020 21:30
Eindhoven
2
4
CFM
| Genderbeemd / Eindhoven
Topklasse F
2 okt 2020 20:10
Real Camaradas
2 2
z.v.v. WMC/EP De Treffer
2 okt 2020 20:10
Camaradas
2
2
WMC
| Quick Silver S / Zuidhorn
2 okt 2020 21:00
z.v.v. REUZ
9 4
De Herauten
2 okt 2020 21:00
REUZ
9
4
Herauten
| De Kamp / Vries
2 okt 2020 22:00
V.V. Westerkwartier
2 1
Futsal Dragten
2 okt 2020 22:00
Westerkwartier
2
1
Dragten
| Sportcentrum Leek
Hoofdklasse H
2 okt 2020 19:15
Inter Maluku FC
5 4
SC Flamingo
2 okt 2020 19:15
Inter Maluku
5
4
Flamingo
| Groote Veen / Eelde
2 okt 2020 20:00
ZVV Borger
4 6
v.v. Usquert
2 okt 2020 20:00
Borger
4
6
Usquert
| De Koel / Borger
2 okt 2020 20:00
z.v.v. Delfzijl
2 1
Futsal Winsum 2
2 okt 2020 20:00
Delfzijl
2
1
Winsum 2
| Brede School / Delfzijl
2 okt 2020 21:00
G.S.F.V. Drs. Vijfje 2
7 3
Futsal LTC 2
2 okt 2020 21:00
Drs. Vijfje 2
7
3
LTC 2
| ACLO Sportcentrum / Groningen
Hoofdklasse I
2 okt 2020 20:30
Z.V. Balk
5 3
SC Flamingo 2
2 okt 2020 20:30
Balk
5
3
Flamingo 2
| De Trime / Balk
2 okt 2020 21:00
Futsal Dragten 2
2 4
z.v.v. Grijpskerk
2 okt 2020 21:00
Dragten 2
2
4
Grijpskerk
| De Drait / Drachten
Topklasse E
2 okt 2020 19:30
RKSV Driel
9 3
z.v.v. Dynamo Lelystad
2 okt 2020 19:30
Driel
9
3
Dynamo
| De Helster / Elst GLD
2 okt 2020 21:00
FC Brasil '77
11 1
WRZV/JACKY'S Bezorg- & Cateringservice
2 okt 2020 21:00
Brasil '77
11
1
WRZV
| Paasberg / Terborg
2 okt 2020 21:00
N.S.F.V. Morado CF
2 2
ATIK
2 okt 2020 21:00
Morado
2
2
ATIK
| Universitair Sportcentrum / Nijmegen
Topklasse A
2 okt 2020 20:10
ZVV Volendam 2
2 5
z.v.v. VIOS '79/Gomes Noord-Holland
2 okt 2020 20:10
Volendam 2
2
5
VIOS '79
| De Opperdam / Volendam
2 okt 2020 20:50
ZVV De Ruif/ZoHip.nl
6 3
Hovocubo 2
2 okt 2020 20:50
De Ruif
6
3
Hovocubo 2
| Harenkarspel / Tuitjenhorn
2 okt 2020 20:55
ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen
6 4
Wognum Nicols
2 okt 2020 20:55
Zwaag
6
4
Wognum Nicols
| Sporthal Zwaag
2 okt 2020 21:00
AC Kingdom
4 2
Z.V.C. Veenendaal
2 okt 2020 21:00
Kingdom
4
2
Veenendaal
| Ookmeer / Amsterdam
2 okt 2020 21:00
v.v. De Dreef
5 3
A.S.V. LEBO 2
2 okt 2020 21:00
De Dreef
5
3
LEBO 2
| De Dreef / Utrecht
2 okt 2020 21:05
FC Golden Stars
3 6
FC Weesp
2 okt 2020 21:05
GS
3
6
Weesp
| Sporthallen Zuid / Amsterdam
Topklasse B
2 okt 2020 21:00
F.C. Maense
1 5
ASW
2 okt 2020 21:00
Maense
1
5
ASW
| Margriet / Schiedam
2 okt 2020 21:00
zvv Multicult
10 2
ZVV Rotterdamse Studenten
2 okt 2020 21:00
Multicult
10
2
RS
| Sportcampus Zuiderpark / 's-Gravenhage
2 okt 2020 21:15
FC Westland
5 2
Feyenoord Futsal 2
2 okt 2020 21:15
Westland
5
2
Feyenoord 2
| Verburchhal / Poeldijk
Hoofdklasse B
2 okt 2020 20:10
FC Golden Stars 2
4 6
U.V.V.
2 okt 2020 20:10
GS 2
4
6
U.V.V.
| Sporthallen Zuid / Amsterdam
2 okt 2020 20:10
R.K.S.V. Onze Gazellen
1 1
z.v.v. Adelaars
2 okt 2020 20:10
Onze Gazellen
1
1
Adelaars
| Het Polderhuis / Velserbroek
2 okt 2020 20:55
f.c. Lesley Boys
2 3
FC Plein '83
2 okt 2020 20:55
Lesley B.
2
3
Plein '83
| Bijlmer Sportcentrum / Amsterdam Zuidoost
2 okt 2020 21:05
Al-Andalus
5 3
s.v. Hertha
2 okt 2020 21:05
Al-Andalus
5
3
Hertha
| Sporthal De Bilt
2 okt 2020 22:10
Os Lusitanos 2
4 3
Z.V.C. Veenendaal 2
2 okt 2020 22:10
Lusitanos 2
4
3
Veenendaal 2
| Aristos / Amsterdam
Hoofdklasse A
2 okt 2020 19:25
MSV Zeemacht 2
6 5
zvv D.W.O.W.
2 okt 2020 19:25
Zeemacht 2
6
5
D.W.O.W.
| De Brug / Den Helder
2 okt 2020 20:05
J.V.C.
1 1
z.v.v. Nieuweboer Architecten
2 okt 2020 20:05
J.V.C.
1
1
Nieuweboer
| Quelderduyn / Den Helder
2 okt 2020 20:10
ZVVO Sandow
5 3
v.v. Limmen
2 okt 2020 20:10
Sandow
5
3
Limmen
| MSFA De Beuk / Purmerend
2 okt 2020 20:55
ZVV Volendam 3
8 3
zvv Demi Sport
2 okt 2020 20:55
Volendam 3
8
3
Demi Sport
| De Opperdam / Volendam
2 okt 2020 21:05
VNS United 2
4 2
Sparta '67
2 okt 2020 21:05
VNS United 2
4
2
Sparta '67
| Oostenburg / Amsterdam
Topklasse C
2 okt 2020 20:30
ZV Cluzona '74
4 8
FC Botafogo
2 okt 2020 20:30
Cluzona '74
4
8
Botafogo
| Omganck / Wouw
2 okt 2020 21:10
E.S.Z.V.V. Totelos
5 2
v.v. Steenbergen
2 okt 2020 21:10
Totelos
5
2
Steenbergen
| Technische Universiteit / Eindhoven
Hoofdklasse C
2 okt 2020 20:00
G.L.Z. Delfshaven
3 2
F.C. Stanga
2 okt 2020 20:00
Delfshaven
3
2
Stanga
| Topsportcentrum Rotterdam
2 okt 2020 22:00
OACN-Boys 2
0 4
Stompwijk '92
2 okt 2020 22:00
OACN-Boys 2
0
4
Stompwijk '92
| De Akkers / Spijkenisse
Hoofdklasse D
2 okt 2020 20:10
s.v. Unitas '59
2 3
ZV Cluzona '74 2
2 okt 2020 20:10
Unitas '59
2
3
Cluzona '74 2
| De Tempel / Eindhoven
2 okt 2020 21:00
z.v.v. BE '79 2
6 4
ZVV Middelburg
2 okt 2020 21:00
BE '79 2
6
4
Middelburg
| 't Ruiven / Berkel-Enschot
2 okt 2020 21:05
SenC
4 4
FC Botafogo 2
2 okt 2020 21:05
SenC
4
4
Botafogo 2
| De Tempel / Eindhoven
Hoofdklasse E
2 okt 2020 20:30
ZVV De Kilo
5 4
FC De Heiputters
2 okt 2020 20:30
De Kilo
5
4
Heiputters
| Bosdries / Berg en Terbleijt
3 okt 2020 19:00
Tigers Roermond 3
2 0
z.v.v. FSG
3 okt 2020 19:00
Tigers R. 3
2
0
FSG
| Donderberg / Roermond
Hoofdklasse F
2 okt 2020 19:15
ZVV Ede 2
9 1
Zavodo '76
2 okt 2020 19:15
Ede 2
9
1
Zavodo '76
| Topsporthal Ede (Van der Knaaphal) / Ede GLD
2 okt 2020 20:30
FC Gonemo
6 1
United Futsal 2
2 okt 2020 20:30
Gonemo
6
1
United 2
| Spoorzone / Winterswijk
Hoofdklasse G
2 okt 2020 20:00
ZVV Sparta Nijkerk
3 3
AGOVV/Futsal Apeldoorn 3
2 okt 2020 20:00
Sparta N.
3
3
AGOVV 3
| Corlaer / Nijkerk GLD

WEDSTRIJDEN OP DATUM/AANVANGSUUR
2 okt 2020 19:15
ZVV Ede 2
9 1
Zavodo '76
2 okt 2020 19:15
Ede 2
9
1
Zavodo '76
| Topsporthal Ede (Van der Knaaphal) / Ede GLD
2 okt 2020 19:15
Inter Maluku FC
5 4
SC Flamingo
2 okt 2020 19:15
Inter Maluku
5
4
Flamingo
| Groote Veen / Eelde
2 okt 2020 19:25
MSV Zeemacht 2
6 5
zvv D.W.O.W.
2 okt 2020 19:25
Zeemacht 2
6
5
D.W.O.W.
| De Brug / Den Helder
2 okt 2020 19:30
RKSV Driel
9 3
z.v.v. Dynamo Lelystad
2 okt 2020 19:30
Driel
9
3
Dynamo
| De Helster / Elst GLD
2 okt 2020 20:00
G.L.Z. Delfshaven
3 2
F.C. Stanga
2 okt 2020 20:00
Delfshaven
3
2
Stanga
| Topsportcentrum Rotterdam
2 okt 2020 20:00
ZVV Sparta Nijkerk
3 3
AGOVV/Futsal Apeldoorn 3
2 okt 2020 20:00
Sparta N.
3
3
AGOVV 3
| Corlaer / Nijkerk GLD
2 okt 2020 20:00
ZVV Borger
4 6
v.v. Usquert
2 okt 2020 20:00
Borger
4
6
Usquert
| De Koel / Borger
2 okt 2020 20:00
z.v.v. Delfzijl
2 1
Futsal Winsum 2
2 okt 2020 20:00
Delfzijl
2
1
Winsum 2
| Brede School / Delfzijl
2 okt 2020 20:05
J.V.C.
1 1
z.v.v. Nieuweboer Architecten
2 okt 2020 20:05
J.V.C.
1
1
Nieuweboer
| Quelderduyn / Den Helder
2 okt 2020 20:10
FC Golden Stars 2
4 6
U.V.V.
2 okt 2020 20:10
GS 2
4
6
U.V.V.
| Sporthallen Zuid / Amsterdam
2 okt 2020 20:10
R.K.S.V. Onze Gazellen
1 1
z.v.v. Adelaars
2 okt 2020 20:10
Onze Gazellen
1
1
Adelaars
| Het Polderhuis / Velserbroek
2 okt 2020 20:10
ZVV Volendam 2
2 5
z.v.v. VIOS '79/Gomes Noord-Holland
2 okt 2020 20:10
Volendam 2
2
5
VIOS '79
| De Opperdam / Volendam
2 okt 2020 20:10
s.v. Unitas '59
2 3
ZV Cluzona '74 2
2 okt 2020 20:10
Unitas '59
2
3
Cluzona '74 2
| De Tempel / Eindhoven
2 okt 2020 20:10
Real Camaradas
2 2
z.v.v. WMC/EP De Treffer
2 okt 2020 20:10
Camaradas
2
2
WMC
| Quick Silver S / Zuidhorn
2 okt 2020 20:10
ZVVO Sandow
5 3
v.v. Limmen
2 okt 2020 20:10
Sandow
5
3
Limmen
| MSFA De Beuk / Purmerend
2 okt 2020 20:30
ZV Cluzona '74
4 8
FC Botafogo
2 okt 2020 20:30
Cluzona '74
4
8
Botafogo
| Omganck / Wouw
2 okt 2020 20:30
z.v.v. JCK-Aiso
3 3
ZVS/Bodemflex
2 okt 2020 20:30
JCK-Aiso
3
3
ZVS
| Hoograven / Utrecht
2 okt 2020 20:30
OACN-Boys
6 4
LZV/Kuypers Hair & Wellness
2 okt 2020 20:30
OACN-Boys
6
4
LZV
| De Akkers / Spijkenisse
2 okt 2020 20:30
ZVV De Kilo
5 4
FC De Heiputters
2 okt 2020 20:30
De Kilo
5
4
Heiputters
| Bosdries / Berg en Terbleijt
2 okt 2020 20:30
z.v. Libertas VR
1 2
Team Alkmaar/Sportstars VR
2 okt 2020 20:30
Libertas
1
2
Team Alkmaar
| Boppeslach / Damwâld
2 okt 2020 20:30
FC Marlène VR
3 3
ZVV Os Lusitanos VR
2 okt 2020 20:30
Marlène
3
3
Os Lusitanos
| Waardergolf / Heerhugowaard
2 okt 2020 20:30
Feyenoord Futsal VR
1 2
Drachtster Boys/HR Piping VR
2 okt 2020 20:30
Feyenoord
1
2
Drachtster Boys
| Topsportcentrum Rotterdam
2 okt 2020 20:30
EXS Zwolle/Schuurman Bouwadvies VR
5 2
E.S.Z.V.V. Totelos VR
2 okt 2020 20:30
EXS Zwolle
5
2
Totelos
| WRZV Sporthal / Zwolle
2 okt 2020 20:30
ZVV Den Haag VR
0 5
G.S.F.V. Drs. Vijfje VR
2 okt 2020 20:30
Den Haag
0
5
Drs. Vijfje
| Sportcampus Zuiderpark / 's-Gravenhage
2 okt 2020 20:30
FC Gonemo
6 1
United Futsal 2
2 okt 2020 20:30
Gonemo
6
1
United 2
| Spoorzone / Winterswijk
2 okt 2020 20:30
Z.V. Balk
5 3
SC Flamingo 2
2 okt 2020 20:30
Balk
5
3
Flamingo 2
| De Trime / Balk
2 okt 2020 20:30
FC Eindhoven Futsal
7 3
FC Marlène
2 okt 2020 20:30
Eindhoven
7
3
Marlène
| Indoor Sportcentrum Zuid / Eindhoven
2 okt 2020 20:30
FCK De Hommel
3 4
ZVV Volendam
2 okt 2020 20:30
De Hommel
3
4
Volendam
| Maaspoort / 's-Hertogenbosch
2 okt 2020 20:30
HV/Veerhuys
5 1
Feyenoord Futsal
2 okt 2020 20:30
Veerhuys
5
1
Feyenoord
| Vredehof / Hoorn NH
2 okt 2020 20:30
Groene Ster Vlissingen
1 6
z.v.v. BE '79
2 okt 2020 20:30
Groene Ster
1
6
BE '79
| Baskenburg / Vlissingen
2 okt 2020 20:30
Leekster Eagles/Amysoft
5 11
ZVV White Stones
2 okt 2020 20:30
Leekster E.
5
11
White S.
| Sportcentrum Leek
2 okt 2020 20:30
Futsal ONR
4 4
FC Marlène 2
2 okt 2020 20:30
ONR
4
4
Marlène 2
| Hullen / Roden
2 okt 2020 20:30
MSV Zeemacht
2 5
VNS United
2 okt 2020 20:30
Zeemacht
2
5
VNS United
| De Brug / Den Helder
2 okt 2020 20:30
Futsal LTC
2 8
ZVV Urk/Bakkerij De Kof
2 okt 2020 20:30
LTC
2
8
Urk
| Pittelohal / Assen
2 okt 2020 20:40
ZVV Os Lusitanos
3 2
Futsal Winsum
2 okt 2020 20:40
Os Lusitanos
3
2
Winsum
| Aristos / Amsterdam
2 okt 2020 20:40
HZV Het Vennewater
1 6
zvv Scagha '66
2 okt 2020 20:40
Het Vennewater
1
6
Scagha '66
| Het Vennewater / Heiloo
2 okt 2020 20:45
ZVV Ede
6 3
FC Kawin
2 okt 2020 20:45
Ede
6
3
Kawin
| Topsporthal Ede (Van der Knaaphal) / Ede GLD
2 okt 2020 20:45
ZVG/Cagemax VR
6 3
MSV Zeemacht VR
2 okt 2020 20:45
ZVG
6
3
Zeemacht
| Oosterbliek / Gorinchem
2 okt 2020 20:50
ZVV De Ruif/ZoHip.nl
6 3
Hovocubo 2
2 okt 2020 20:50
De Ruif
6
3
Hovocubo 2
| Harenkarspel / Tuitjenhorn
2 okt 2020 20:55
f.c. Lesley Boys
2 3
FC Plein '83
2 okt 2020 20:55
Lesley B.
2
3
Plein '83
| Bijlmer Sportcentrum / Amsterdam Zuidoost
2 okt 2020 20:55
ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen
6 4
Wognum Nicols
2 okt 2020 20:55
Zwaag
6
4
Wognum Nicols
| Sporthal Zwaag
2 okt 2020 20:55
ZVV Volendam 3
8 3
zvv Demi Sport
2 okt 2020 20:55
Volendam 3
8
3
Demi Sport
| De Opperdam / Volendam
2 okt 2020 21:00
F.C. Maense
1 5
ASW
2 okt 2020 21:00
Maense
1
5
ASW
| Margriet / Schiedam
2 okt 2020 21:00
zvv Multicult
10 2
ZVV Rotterdamse Studenten
2 okt 2020 21:00
Multicult
10
2
RS
| Sportcampus Zuiderpark / 's-Gravenhage
2 okt 2020 21:00
AC Kingdom
4 2
Z.V.C. Veenendaal
2 okt 2020 21:00
Kingdom
4
2
Veenendaal
| Ookmeer / Amsterdam
2 okt 2020 21:00
v.v. De Dreef
5 3
A.S.V. LEBO 2
2 okt 2020 21:00
De Dreef
5
3
LEBO 2
| De Dreef / Utrecht
2 okt 2020 21:00
z.v.v. BE '79 2
6 4
ZVV Middelburg
2 okt 2020 21:00
BE '79 2
6
4
Middelburg
| 't Ruiven / Berkel-Enschot
2 okt 2020 21:00
s.v. Excelsior '31
0 5
ZVG/Cagemax
2 okt 2020 21:00
Excelsior '31
0
5
ZVG
| De Reggehal / Rijssen
2 okt 2020 21:00
FC Brasil '77
11 1
WRZV/JACKY'S Bezorg- & Cateringservice
2 okt 2020 21:00
Brasil '77
11
1
WRZV
| Paasberg / Terborg
2 okt 2020 21:00
N.S.F.V. Morado CF
2 2
ATIK
2 okt 2020 21:00
Morado
2
2
ATIK
| Universitair Sportcentrum / Nijmegen
2 okt 2020 21:00
z.v.v. REUZ
9 4
De Herauten
2 okt 2020 21:00
REUZ
9
4
Herauten
| De Kamp / Vries
2 okt 2020 21:00
G.S.F.V. Drs. Vijfje 2
7 3
Futsal LTC 2
2 okt 2020 21:00
Drs. Vijfje 2
7
3
LTC 2
| ACLO Sportcentrum / Groningen
2 okt 2020 21:00
Futsal Dragten 2
2 4
z.v.v. Grijpskerk
2 okt 2020 21:00
Dragten 2
2
4
Grijpskerk
| De Drait / Drachten
2 okt 2020 21:00
Tigers Roermond
5 4
AGOVV/Futsal Apeldoorn
2 okt 2020 21:00
Tigers R.
5
4
AGOVV
| Jo Gerrishal / Roermond
2 okt 2020 21:05
Al-Andalus
5 3
s.v. Hertha
2 okt 2020 21:05
Al-Andalus
5
3
Hertha
| Sporthal De Bilt
2 okt 2020 21:05
FC Golden Stars
3 6
FC Weesp
2 okt 2020 21:05
GS
3
6
Weesp
| Sporthallen Zuid / Amsterdam
2 okt 2020 21:05
SenC
4 4
FC Botafogo 2
2 okt 2020 21:05
SenC
4
4
Botafogo 2
| De Tempel / Eindhoven
2 okt 2020 21:05
VNS United 2
4 2
Sparta '67
2 okt 2020 21:05
VNS United 2
4
2
Sparta '67
| Oostenburg / Amsterdam
2 okt 2020 21:10
E.S.Z.V.V. Totelos
5 2
v.v. Steenbergen
2 okt 2020 21:10
Totelos
5
2
Steenbergen
| Technische Universiteit / Eindhoven
2 okt 2020 21:15
FC Westland
5 2
Feyenoord Futsal 2
2 okt 2020 21:15
Westland
5
2
Feyenoord 2
| Verburchhal / Poeldijk
2 okt 2020 21:30
ZVV Eindhoven
2 4
CFM/Transito
2 okt 2020 21:30
Eindhoven
2
4
CFM
| Genderbeemd / Eindhoven
2 okt 2020 21:30
IFC Zwolle/FTS Transport & Logistics
2 8
v.v. PKC '83/Team Carré
2 okt 2020 21:30
Zwolle
2
8
PKC '83
| Sportcentrum Landstede / Zwolle
2 okt 2020 22:00
OACN-Boys 2
0 4
Stompwijk '92
2 okt 2020 22:00
OACN-Boys 2
0
4
Stompwijk '92
| De Akkers / Spijkenisse
2 okt 2020 22:00
V.V. Westerkwartier
2 1
Futsal Dragten
2 okt 2020 22:00
Westerkwartier
2
1
Dragten
| Sportcentrum Leek
2 okt 2020 22:10
Os Lusitanos 2
4 3
Z.V.C. Veenendaal 2
2 okt 2020 22:10
Lusitanos 2
4
3
Veenendaal 2
| Aristos / Amsterdam
3 okt 2020 18:00
Texel '94
2 5
ZVV Den Haag
3 okt 2020 18:00
Texel '94
2
5
Den Haag
| TXL Hal / Den Burg
3 okt 2020 19:00
Tigers Roermond 3
2 0
z.v.v. FSG
3 okt 2020 19:00
Tigers R. 3
2
0
FSG
| Donderberg / Roermond
3 okt 2020 19:30
Hovocubo
15 1
A.S.V. LEBO
3 okt 2020 19:30
Hovocubo
15
1
LEBO
| De Opgang / Zwaag

492Votes
love 313 Love
wink 376 Wink
lol 350 LoL
wow 443 Wow
cry 0 Cry
angry 0 Angry

Geef een reactie

error:
P
ZAALVOETBALONLINE

GRATIS
BEKIJK