De 2e wedstrijd in de “Main Round” van de UEFA Futsal Champions League leverde een sterk spelend Hovocubo een zeer verdiende punt op. Hovocubo speelde tactisch sterk en deed niets onder voor de Finse kampioen. Sterker nog, Hovocubo had het betere spel en verdiende als enige de drie punten. Helaas ging dat laatste jammer genoeg niet op.
Het was een mooie wedstrijd om te zien, ondanks dat er weinig werd gescoord. Hovocubo dat met zeer goede techniek en fantastisch positiespel de tegenstander vaak tot wanhoop dreef en een Kampuksten Dynamo dat hoofdzakelijk middels lange ballen en/of spelhervattingen gevaar kon creëren in de defensie van Hovocubo. Een wereld van verschil derhalve.

Beide teams hebben uiteraard kansen gehad om meer te scoren, maar beide doelmannen wilden hier niet aan meewerken waardoor het de gehele wedstrijd spannend bleef. Acht minuten voor tijd leek het er even op dat Kampuksten Dynamo er toch nog met de winst vandoor zou gaan door de 2-1 te scoren uit een directe vrije trap, maar gelukkig kon Hovocubo al vrij snel hierna de gelijkmaker scoren: 2-2.
In de laatste minuten werd het dan toch nog even spannend, zowel door de spanning op zich als het powerplay spel van Kampuksten Dynamo, maar Hovocubo bleef fier staande en vierde uiteindelijk het gelijkspel als een overwinning.
Zaterdag a.s. om 20.00 uur wacht dus nog FC Mostar, dat uiteraard het voordeel heeft van het “thuis spelen” en dat zij bij een gelijkspel al spekkoper zijn, aangezien zij hun 2e wedstrijd hebben gewonnen (9-3).
Het wordt dus (waarschijnlijk) 2x 20 minuten zuivere speeltijd echt billen knijpen!
Stand Groep 8
TEAM | G | W | GS | V | DV | DT | DS | P |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FC Mostar | 2 | 1 | 1 | 0 | 10 | 4 | 6 | 4 |
Hovocubo | 2 | 1 | 1 | 0 | 7 | 2 | 5 | 4 |
Kampuksen Dynamo | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 |
Dinamo Plus | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 14 | -11 | 0 |
Scoreverloop Kampuksen Dynamo – Hovocubo
16’14 1-0 Soufian Charraoui
18’58 1-1 David Parente
32’04 1-2 David Parente
34’36 2-2 Iliass Bouzit
Hovocubo
Startopstelling:
1. Stet (K), 8. Attahiri, 10. Velseboer (C), 21. Charraoui en 22. Mossaoui.
Wisselspelers:
12. Habets (K), 5. Aynaou, 6. Mellah, 7. St. Juste, 11. Amghar, 14. Bouzit, 17. Aklalouch, 23. Bouyouzan en 34. El Bakkali.
Trainers:
Van Dijk en Marbah (assistent)