Wedstrijdprogramma 14 september 2020

Er staan vanavond weer enkele mooie wedstrijden op het programma, van Hoofdklasse t/m Topklasse. Een ieder wederom heel veel succes!

NOGMAALS: Houd je aan de maatregelen en voorwaarden die de thuisspelende verenigingen je opdragen resp. hanteren.

Topklasse D
14 sep 2020 19:30
Tigers Roermond 2
10 3
Sèrum, zv
14 sep 2020 19:30
Tigers Roermond 2
10
3
Sèrum, zv
| Donderberg / Roermond
14 sep 2020 20:00
SGB Stevik, ZVV
3 3
ZVVM/Campus
14 sep 2020 20:00
SGB Stevik, ZVV
3
3
ZVVM/Campus
| Glanerbrook / Geleen
14 sep 2020 20:00
Beringe, ZVV
6 3
Gulpen/Galouppe, Z.V.V.
14 sep 2020 20:00
Beringe, ZVV
6
3
Gulpen/Galouppe, Z.V.V.
| Piushof / Panningen
14 sep 2020 21:30
In de Bende '92/Bestrating Van Delft, ZVV
2 5
Awt-Gelaen, Z.V.V.
14 sep 2020 21:30
In de Bende '92/Bestrating Van Delft, ZVV
2
5
Awt-Gelaen, Z.V.V.
| Ter Waerden / Landgraaf
Topklasse B
14 sep 2020 20:00
Zuid West DH, s.v.
2 5
Feyenoord Futsal 2
14 sep 2020 20:00
Zuid West DH, s.v.
2
5
Feyenoord Futsal 2
| Overbosch / 's-Gravenhage
14 sep 2020 21:00
ASW
7 2
Rotterdamse Studenten, ZVV
14 sep 2020 21:00
ASW
7
2
Rotterdamse Studenten, ZVV
| De Dreef /Waddinxveen
14 sep 2020 21:00
WIA
2 5
Den Haag 2, ZVV
14 sep 2020 21:00
WIA
2
5
Den Haag 2, ZVV
| Topsportcentrum Rotterdam
Topklasse C
14 sep 2020 21:00
Kroeven/Laboral Services BV, ZVV
2 1
Botafogo, FC
14 sep 2020 21:00
Kroeven/Laboral Services BV, ZVV
2
1
Botafogo, FC
| Vijfsprong / Rucphen
Hoofdklasse C
14 sep 2020 20:00
ASW 2
4 2
Stanga, F.C.
14 sep 2020 20:00
ASW 2
4
2
Stanga, F.C.
| De Dreef /Waddinxveen
Hoofdklasse D
14 sep 2020 20:00
Kroeven/Laboral Services BV 2, ZVV
6 2
Botafogo 2, FC
14 sep 2020 20:00
Kroeven/Laboral Services BV 2, ZVV
6
2
Botafogo 2, FC
| Vijfsprong / Rucphen
Hoofdklasse E
14 sep 2020 20:30
Neerbeek/Bandencentrum Geleen, z.v.v.
0 2
Brokske/Eetcafe DKW, 't
14 sep 2020 20:30
Neerbeek/Bandencentrum Geleen, z.v.v.
0
2
Brokske/Eetcafe DKW, 't
| De Haamen / Beek LB
Hoofdklasse F
14 sep 2020 20:00
Olympic 2, Sportclub
4 4
United Futsal 2
14 sep 2020 20:00
Olympic 2, Sportclub
4
4
United Futsal 2
| De Endesprong / Duiven
14 sep 2020 20:30
Almelo Futsal Combinatie 2
3 1
Zavodo '76
14 sep 2020 20:30
Almelo Futsal Combinatie 2
3
1
Zavodo '76
| Topsporthal IISPA / Almelo
Hoofdklasse G
14 sep 2020 20:00
Homar, z.v.v.
2 2
DKB '44, v.v.
14 sep 2020 20:00
Homar, z.v.v.
2
2
DKB '44, v.v.
| De Brake / Nunspeet
14 sep 2020 20:00
SVI
4 13
United Futsal
14 sep 2020 20:00
SVI
4
13
United Futsal
| Sportcentrum Landstede / Zwolle
14 sep 2020 21:00
Hoekje/Toyota Oldenzaal, z.v.v. FC 't
7 6
Excelsior '31 2, s.v.
14 sep 2020 21:00
Hoekje/Toyota Oldenzaal, z.v.v. FC 't
7
6
Excelsior '31 2, s.v.
| Vondersweide / Oldenzaal

661Votes
love 222 Love
wink 1391 Wink
lol 87 LoL
wow 147 Wow
cry 0 Cry
angry 0 Angry

Geef een reactie

error:
P
ZAALVOETBALONLINE

GRATIS
BEKIJK