Uitslagen van maandag 21 september 2020

Gisteravond een mooie mix van wedstrijden in de diverse klassen, te weten Beker Landelijk, Topklasse en Hoofdklasse.

De uitslagen zijn geselecteerd op zowel aanvangsuur als op klassen.

UITSLAGEN OP AANVANGSUUR

21 sep 2020 19:00
Futsal LTC 2
4 3
Inter Maluku FC
21 sep 2020 19:00
LTC 2
4
3
Inter Maluku
| Peelohal / Assen
21 sep 2020 19:15
AGOVV/Futsal Apeldoorn 3
3 4
z.v.v. FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal
21 sep 2020 19:15
AGOVV 3
3
4
't Hoekje
| Mheenpark / Apeldoorn
21 sep 2020 19:30
Z.V.V. Gulpen/Galouppe
6 5
zv Sèrum
21 sep 2020 19:30
Gulpen
6
5
Sèrum
| NV VTC Gulpen
21 sep 2020 19:30
ZVV Koutenveld
2 4
z.v.v. De Gastronoom
21 sep 2020 19:30
Koutenveld
2
4
Gastronoom
| Treebeek / Brunssum
21 sep 2020 19:30
zvv Demi Sport
3 4
Texel '94 2
21 sep 2020 19:30
Demi Sport
3
4
Texel '94 2
| Kinheimhal / Beverwijk
21 sep 2020 20:00
L.V.V. Lugdunum
6 6
zvv Multicult
21 sep 2020 20:00
Lugdunum
6
6
Multicult
| De Zijl / Leiden
21 sep 2020 20:00
Stompwijk '92
5 1
ASW 2
21 sep 2020 20:00
Stompwijk '92
5
1
ASW 2
| Meerhorst / Leidschendam
21 sep 2020 20:00
Z.V.V. Awt-Gelaen
7 1
ZVV SGB Stevik
21 sep 2020 20:00
Awt-Gelaen
7
1
SGB Stevik
| Glanerbrook / Geleen
21 sep 2020 20:25
ZV Cluzona '74 2
8 4
z.v.v. Eteha/Frittella
21 sep 2020 20:25
Cluzona '74 2
8
4
Eteha
| Omganck / Wouw
21 sep 2020 20:30
MSV Zeemacht
2 3
OACN-Boys
21 sep 2020 20:30
Zeemacht
2
3
OACN-Boys
| De Brug / Den Helder
21 sep 2020 20:30
z.v.v. Nieuweboer Architecten
6 5
AC Kingdom
21 sep 2020 20:30
Nieuweboer
6
5
Kingdom
| De Dars / Wervershoof
21 sep 2020 20:30
Z.V.V. De Keelkampers/Transpo Nuth
5 3
Tigers Roermond 3
21 sep 2020 20:30
Keelkampers
5
3
Tigers R. 3
| Gitek Sportcentrum / Nuth
21 sep 2020 20:30
Zavodo '76
3 6
FC Gonemo
21 sep 2020 20:30
Zavodo '76
3
6
Gonemo
| Topsporthal SAZA / Doetinchem
21 sep 2020 20:30
Almelo Futsal Combinatie 3
3 7
v.v. DKB '44
21 sep 2020 20:30
Almelo 3
3
7
DKB "44
| Topsporthal IISPA / Almelo
21 sep 2020 20:30
z.v.v. Grijpskerk
4 4
Waterpoort Boys
21 sep 2020 20:30
Grijpskerk
4
4
Waterpoort B.
| De Bokkediek / Grijpskerk
21 sep 2020 20:30
LZV/Kuypers Hair & Wellness
4 8
ZVG/Cagemax
21 sep 2020 20:30
LZV
4
8
ZVG
| Hamelandhal / Lichtenvoorde
21 sep 2020 21:00
ASW
4 1
FC Westland
21 sep 2020 21:00
ASW
4
1
Westland
| De Dreef /Waddinxveen
21 sep 2020 21:00
FC Weesp
3 5
ZVV Volendam 2
21 sep 2020 21:00
Weesp
3
5
Volendam 2
| Aetsveld / Weesp
21 sep 2020 21:00
WIA 2
4 6
G.L.Z. Delfshaven
21 sep 2020 21:00
WIA 2
4
6
Delfshaven
| Topsportcentrum Rotterdam
21 sep 2020 21:00
z.v. Olympia GO
8 5
FC Westland 2
21 sep 2020 21:00
Olympia
8
5
Westland 2
| Staver / Sommelsdijk
21 sep 2020 21:00
v.v. Schaesberg
6 1
z.v.v. Inter '80
21 sep 2020 21:00
Schaesberg
6
1
Inter '80
| Strijthagen / Landgraaf
21 sep 2020 21:05
U.V.V.
4 2
Al-Andalus
21 sep 2020 21:05
U.V.V.
4
2
Al-Andalus
| De Paperclip / Utrecht
21 sep 2020 21:15
United Futsal 2
4 2
Almelo Futsal Combinatie 2
21 sep 2020 21:15
United 2
4
2
Almelo 2
| Metzo College / Doetinchem
21 sep 2020 21:30
Futsal LTC
3 1
Futsal ONR
21 sep 2020 21:30
LTC
3
1
ONR
| Peelohal / Assen
21 sep 2020 21:30
't Brökske/Eetcafe DKW
4 4
ZVV De Kilo
21 sep 2020 21:30
't Brökske/Eetcafe DKW
4
4
De Kilo
| Sportcentrum Nederweert
21 sep 2020 22:00
GZV Watergras 2
4 6
ZVV Den Haag 3
21 sep 2020 22:00
Watergras 2
4
6
Den Haag 3
| Mammoet / Gouda

UITSLAGEN OP KLASSEN

Hoofdklasse H
21 sep 2020 19:00
Futsal LTC 2
4 3
Inter Maluku FC
21 sep 2020 19:00
LTC 2
4
3
Inter Maluku
| Peelohal / Assen
Hoofdklasse I
21 sep 2020 20:30
z.v.v. Grijpskerk
4 4
Waterpoort Boys
21 sep 2020 20:30
Grijpskerk
4
4
Waterpoort B.
| De Bokkediek / Grijpskerk
Topklasse D
21 sep 2020 19:30
Z.V.V. Gulpen/Galouppe
6 5
zv Sèrum
21 sep 2020 19:30
Gulpen
6
5
Sèrum
| NV VTC Gulpen
21 sep 2020 20:00
Z.V.V. Awt-Gelaen
7 1
ZVV SGB Stevik
21 sep 2020 20:00
Awt-Gelaen
7
1
SGB Stevik
| Glanerbrook / Geleen
21 sep 2020 21:00
v.v. Schaesberg
6 1
z.v.v. Inter '80
21 sep 2020 21:00
Schaesberg
6
1
Inter '80
| Strijthagen / Landgraaf
Topklasse A
21 sep 2020 21:00
FC Weesp
3 5
ZVV Volendam 2
21 sep 2020 21:00
Weesp
3
5
Volendam 2
| Aetsveld / Weesp
Topklasse B
21 sep 2020 20:00
L.V.V. Lugdunum
6 6
zvv Multicult
21 sep 2020 20:00
Lugdunum
6
6
Multicult
| De Zijl / Leiden
21 sep 2020 21:00
ASW
4 1
FC Westland
21 sep 2020 21:00
ASW
4
1
Westland
| De Dreef /Waddinxveen
Hoofdklasse B
21 sep 2020 21:05
U.V.V.
4 2
Al-Andalus
21 sep 2020 21:05
U.V.V.
4
2
Al-Andalus
| De Paperclip / Utrecht
Hoofdklasse A
21 sep 2020 19:30
zvv Demi Sport
3 4
Texel '94 2
21 sep 2020 19:30
Demi Sport
3
4
Texel '94 2
| Kinheimhal / Beverwijk
Hoofdklasse C
21 sep 2020 20:00
Stompwijk '92
5 1
ASW 2
21 sep 2020 20:00
Stompwijk '92
5
1
ASW 2
| Meerhorst / Leidschendam
21 sep 2020 21:00
WIA 2
4 6
G.L.Z. Delfshaven
21 sep 2020 21:00
WIA 2
4
6
Delfshaven
| Topsportcentrum Rotterdam
21 sep 2020 21:00
z.v. Olympia GO
8 5
FC Westland 2
21 sep 2020 21:00
Olympia
8
5
Westland 2
| Staver / Sommelsdijk
21 sep 2020 22:00
GZV Watergras 2
4 6
ZVV Den Haag 3
21 sep 2020 22:00
Watergras 2
4
6
Den Haag 3
| Mammoet / Gouda
Hoofdklasse D
21 sep 2020 20:25
ZV Cluzona '74 2
8 4
z.v.v. Eteha/Frittella
21 sep 2020 20:25
Cluzona '74 2
8
4
Eteha
| Omganck / Wouw
Hoofdklasse E
21 sep 2020 19:30
ZVV Koutenveld
2 4
z.v.v. De Gastronoom
21 sep 2020 19:30
Koutenveld
2
4
Gastronoom
| Treebeek / Brunssum
21 sep 2020 20:30
Z.V.V. De Keelkampers/Transpo Nuth
5 3
Tigers Roermond 3
21 sep 2020 20:30
Keelkampers
5
3
Tigers R. 3
| Gitek Sportcentrum / Nuth
21 sep 2020 21:30
't Brökske/Eetcafe DKW
4 4
ZVV De Kilo
21 sep 2020 21:30
't Brökske/Eetcafe DKW
4
4
De Kilo
| Sportcentrum Nederweert
Hoofdklasse F
21 sep 2020 20:30
Zavodo '76
3 6
FC Gonemo
21 sep 2020 20:30
Zavodo '76
3
6
Gonemo
| Topsporthal SAZA / Doetinchem
21 sep 2020 21:15
United Futsal 2
4 2
Almelo Futsal Combinatie 2
21 sep 2020 21:15
United 2
4
2
Almelo 2
| Metzo College / Doetinchem
Hoofdklasse G
21 sep 2020 19:15
AGOVV/Futsal Apeldoorn 3
3 4
z.v.v. FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal
21 sep 2020 19:15
AGOVV 3
3
4
't Hoekje
| Mheenpark / Apeldoorn
21 sep 2020 20:30
Almelo Futsal Combinatie 3
3 7
v.v. DKB '44
21 sep 2020 20:30
Almelo 3
3
7
DKB "44
| Topsporthal IISPA / Almelo
Beker Landelijk
21 sep 2020 20:30
MSV Zeemacht
2 3
OACN-Boys
21 sep 2020 20:30
Zeemacht
2
3
OACN-Boys
| De Brug / Den Helder
21 sep 2020 20:30
z.v.v. Nieuweboer Architecten
6 5
AC Kingdom
21 sep 2020 20:30
Nieuweboer
6
5
Kingdom
| De Dars / Wervershoof
21 sep 2020 20:30
LZV/Kuypers Hair & Wellness
4 8
ZVG/Cagemax
21 sep 2020 20:30
LZV
4
8
ZVG
| Hamelandhal / Lichtenvoorde
21 sep 2020 21:30
Futsal LTC
3 1
Futsal ONR
21 sep 2020 21:30
LTC
3
1
ONR
| Peelohal / Assen
497Votes
love 887 Love
wink 434 Wink
lol 4 LoL
wow 3 Wow
cry 0 Cry
angry 0 Angry

Geef een reactie

error:
P
ZAALVOETBALONLINE

GRATIS
BEKIJK