Wedstrijdprogramma 18 t/m zondag 20 september 2020; primeur in Eredivisie!

Vanavond volle bak…dus weer heel veel mooie wedstrijden (73 in totaal !!!) op het programma en in elke klasse (van de Hoofdklasse t/m de Eredivisie) in ieder geval een wedstrijd.

Opmerkelijk is dat er een primeur valt te noteren bij de Eredivisie (wedstrijd op zondag) en het eerste volledige programma van dit seizoen bij de Eredivisie Vrouwen.

Een ieder heel veel succes!

NOGMAALS: Houd je aan de maatregelen en voorwaarden die de thuisspelende verenigingen hanteren resp. je opdragen.

Eredivisie
Eredivisie
18 sep 2020
- 20:40
RKAV Volendam
2 3
HV Veerhuys
Eredivisie
20 sep 2020
- 18:30
ZVV Den Haag
6 6
ZVV White Stones
Eredivisie Vrouwen
Eredivisie Vrouwen
18 sep 2020
- 20:30
Feyenoord Futsal VR
4 2
MSV Zeemacht VR
Eredivisie Vrouwen
18 sep 2020
- 20:30
zv Libertas / Weed Free Service VR
4 2
Os Lusitanos / Teamsport Equip VR
Eredivisie Vrouwen
18 sep 2020
- 20:30
FC Marlène VR
4 0
EXS Zwolle / Schuurman Bouwadvies VR
Eredivisie Vrouwen
18 sep 2020
- 20:30
Drachtster Boys / HR Piping VR
5 4
G.S.F.V. Drs. Vijfje VR
Eredivisie Vrouwen
18 sep 2020
- 20:30
ZVV Den Haag VR
3 5
Team Alkmaar/Sportstars VR
Eredivisie Vrouwen
18 sep 2020
- 20:45
ZVG / Cagemax VR
8 3
E.S.Z.V.V. Totelos VR
Eerste Divisie A
Eerste Divisie A
18 sep 2020
- 20:30
Futsal ONR
4 5
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
Eerste Divisie A
18 sep 2020
- 20:30
MSV Zeemacht
6 0
Futsal LTC
Eerste Divisie A
18 sep 2020
- 20:40
Os Lusitanos / Daily Paper
3 3
FC Marlène 2
Eerste Divisie A
18 sep 2020
- 20:40
HZV Het Vennewater
5 5
v.v. PKC '83 / Team Carré
Eerste Divisie A
18 sep 2020
- 21:30
IFC Zwolle / FTS Transport-Logistics
5 4
VNS United
Eerste Divisie B
Eerste Divisie B
18 sep 2020
- 20:30
z.v.v. JCK-AISO
7 3
Madereros C.F.
Eerste Divisie B
18 sep 2020
- 20:30
ZVS / Bodemflex
3 10
LZV / Kuypers Hair & Wellness
Eerste Divisie B
18 sep 2020
- 20:30
Sportclub Olympic / AM-Supportteam
1 9
CFM / Transito
Eerste Divisie B
18 sep 2020
- 20:30
OACN-Boys
4 7
ZVG / Cagemax
Eerste Divisie B
18 sep 2020
- 20:45
ZVV Ede
4 3
ZVV Eindhoven
Eerste Divisie B
18 sep 2020
- 21:00
s.v. Excelsior '31
0 4
FC Kawin
Topklasse F
Topklasse F
18 sep 2020
- 20:00
G.S.F.V. Drs. Vijfje
5 4
z.v.v. WMC / EP De Treffer
Topklasse F
18 sep 2020
- 20:10
Real Camaradas
1 2
V.V. Westerkwartier
Topklasse F
18 sep 2020
- 21:00
z.v.v. REUZ
2 1
Futsal Dragten
Hoofdklasse H
Hoofdklasse H
18 sep 2020
- 20:00
ZVV Borger
4 2
Futsal LTC 2
Hoofdklasse H
18 sep 2020
- 20:00
V&Z Veendam/Topbrands
8 1
Futsal Winsum 2
Hoofdklasse H
18 sep 2020
- 20:00
z.v.v. Delfzijl
10 4
SC Flamingo
Hoofdklasse H
18 sep 2020
- 21:00
G.S.F.V. Drs. Vijfje 2
0 3
Inter Maluku FC
Hoofdklasse I
Hoofdklasse I
18 sep 2020
- 20:30
Z.V. Balk
5 5
z.v.v. Grijpskerk
Hoofdklasse I
18 sep 2020
- 21:00
Futsal Dragten 2
5 6
Futsal Emmeloord / Kofu Sushi
Topklasse D
Topklasse D
18 sep 2020
- 21:00
TZR Fermonia Boys
8 6
v.v. Schaesberg
Topklasse E
Topklasse E
18 sep 2020
- 19:30
RKSV Driel
2 6
Heracles Almelo Futsal
Topklasse E
18 sep 2020
- 20:30
ATIK
5 2
WRZV / Jacky's Bezorging-Catering
Topklasse A
Topklasse A
18 sep 2020
- 20:30
Z.V.C. Veenendaal
3 3
A.S.V. LEBO 2
Topklasse A
18 sep 2020
- 20:40
ZVV De Ruif / ZoHip.nl
1 4
ZVV Zwaag / Hoogland Kozijnen
Topklasse A
18 sep 2020
- 21:00
v.v. De Dreef
11 2
FC Weesp
Topklasse A
18 sep 2020
- 21:05
FC Golden Stars
1 1
Hovocubo 2
Topklasse B
Topklasse B
18 sep 2020
- 21:00
F.C. Maense
3 3
L.V.V. Lugdunum
Topklasse B
18 sep 2020
- 21:15
FC Westland
4 5
GZV Watergras
Topklasse B
18 sep 2020
- 22:00
zvv Multicult
3 3
HBSS
Hoofdklasse B
Hoofdklasse B
18 sep 2020
- 20:10
Zaalvoetbal Onze Gezellen
2 3
U.V.V.
Hoofdklasse B
18 sep 2020
- 20:10
f.c. Lesley Boys
9 3
z.v.v. Annour / MADIBA
Hoofdklasse B
18 sep 2020
- 20:10
FC Golden Stars 2
1 5
FC Plein '83
Hoofdklasse B
18 sep 2020
- 21:05
Al-Andalus
1 7
zvv Ziekenhuis Amstelveen
Hoofdklasse B
18 sep 2020
- 21:30
Z.V.C. Veenendaal 2
1 5
z.v.v. Adelaars
Hoofdklasse B
18 sep 2020
- 22:10
Os Lusitanos / Daily Paper 2
4 8
s.v. Hertha
Hoofdklasse A
Hoofdklasse A
18 sep 2020
- 19:20
Texel '94 2
0 2
Sparta '67
Hoofdklasse A
18 sep 2020
- 20:00
v.v. Limmen
3 3
ZV Vrone
Hoofdklasse A
18 sep 2020
- 20:10
ZVVO Sandow
5 5
zvv Demi Sport
Hoofdklasse A
18 sep 2020
- 21:05
VNS United 2
3 6
zvv D.W.O.W.
Hoofdklasse A
18 sep 2020
- 21:55
RKAV Volendam 3
4 8
z.v.v. Nieuweboer Architecten
Hoofdklasse A
18 sep 2020
- 22:00
MSV Zeemacht 2
0 1
J.V.C.
Topklasse C
Topklasse C
18 sep 2020
- 20:25
FC Bergeijk
6 1
Bristol Team
Topklasse C
18 sep 2020
- 20:30
ZV Cluzona '74
0 9
FC Eindhoven Futsal 2
Topklasse C
18 sep 2020
- 21:00
DZV / H. v.d. Biggelaar & Zn
3 5
v.v. Steenbergen
Topklasse C
18 sep 2020
- 21:10
E.S.Z.V.V. Totelos
5 5
RKVV Brabantia
Hoofdklasse C
Hoofdklasse C
18 sep 2020
- 20:00
G.L.Z. Delfshaven
10 9
z.v. Olympia GO
Hoofdklasse C
18 sep 2020
- 22:00
OACN-Boys 2
8 0
WIA 2
Hoofdklasse D
Hoofdklasse D
18 sep 2020
- 20:10
s.v. Unitas '59
4 6
z.v.v. Eteha / Frittella
Hoofdklasse D
18 sep 2020
- 21:00
ZVV BE '79 2
11 4
ZV Cluzona '74 2
Hoofdklasse D
18 sep 2020
- 21:05
SenC
4 3
CFM / Transito 2
Hoofdklasse E
Hoofdklasse E
18 sep 2020
- 20:30
s.v. Lake Valley
2 2
FC De Heiputters
Hoofdklasse E
18 sep 2020
- 20:30
ZVV De Kilo
0 4
z.v.v. FSG
Hoofdklasse E
19 sep 2020
- 19:00
Tigers Roermond 3
6 5
ZVV Koutenveld
Hoofdklasse F
Hoofdklasse F
18 sep 2020
- 20:00
Madereros C.F. 2
1 0
ZVV Ede 2
Hoofdklasse F
18 sep 2020
- 20:00
ZVL
8 1
FC Andarinyo
Hoofdklasse G
Hoofdklasse G
18 sep 2020
- 19:30
FC Andarinyo 2
1 8
AGOVV 3
Hoofdklasse G
18 sep 2020
- 20:00
ZVV Sparta Nijkerk
6 4
N.S.C. Nijkerk

Geef een antwoord

error:
P
appzaalvoetbalonlinecom.wpapp

GRATIS
BEKIJK