Wedstrijdprogramma 18 t/m zondag 20 september 2020; primeur in Eredivisie!

Vanavond volle bak…dus weer heel veel mooie wedstrijden (73 in totaal !!!) op het programma en in elke klasse (van de Hoofdklasse t/m de Eredivisie) in ieder geval een wedstrijd.

Opmerkelijk is dat er een primeur valt te noteren bij de Eredivisie (wedstrijd op zondag) en het eerste volledige programma van dit seizoen bij de Eredivisie Vrouwen.

Een ieder heel veel succes!

NOGMAALS: Houd je aan de maatregelen en voorwaarden die de thuisspelende verenigingen hanteren resp. je opdragen.

Eredivisie
18 sep 2020 20:40
ZVV Volendam
2 3
HV/Veerhuys
18 sep 2020 20:40
Volendam
2
3
Veerhuys
| De Opperdam / Volendam
20 sep 2020 18:30
ZVV Den Haag
6 6
ZVV White Stones
20 sep 2020 18:30
Den Haag
6
6
White S.
| Sportcampus Zuiderpark / 's-Gravenhage
Eredivisie Vrouwen
18 sep 2020 20:30
Feyenoord Futsal VR
4 2
MSV Zeemacht VR
18 sep 2020 20:30
Feyenoord
4
2
Zeemacht
| Topsportcentrum Rotterdam
18 sep 2020 20:30
z.v. Libertas VR
4 2
ZVV Os Lusitanos VR
18 sep 2020 20:30
Libertas
4
2
Os Lusitanos
| Boppeslach / Damwâld
18 sep 2020 20:30
FC Marlène VR
4 0
EXS Zwolle/Schuurman Bouwadvies VR
18 sep 2020 20:30
Marlène
4
0
EXS Zwolle
| Waardergolf / Heerhugowaard
18 sep 2020 20:30
Drachtster Boys/HR Piping VR
5 4
G.S.F.V. Drs. Vijfje VR
18 sep 2020 20:30
Drachtster Boys
5
4
Drs. Vijfje
| SNIJ Noordhal / Drachten
18 sep 2020 20:30
ZVV Den Haag VR
3 5
Team Alkmaar/Sportstars VR
18 sep 2020 20:30
Den Haag
3
5
Team Alkmaar
| Sportcampus Zuiderpark / 's-Gravenhage
18 sep 2020 20:45
ZVG/Cagemax VR
8 3
E.S.Z.V.V. Totelos VR
18 sep 2020 20:45
ZVG
8
3
Totelos
| Oosterbliek / Gorinchem
Eerste Divisie A
18 sep 2020 20:30
Futsal ONR
4 5
ZVV Urk/Bakkerij De Kof
18 sep 2020 20:30
ONR
4
5
Urk
| Hullen / Roden
18 sep 2020 20:30
MSV Zeemacht
6 0
Futsal LTC
18 sep 2020 20:30
Zeemacht
6
0
LTC
| De Brug / Den Helder
18 sep 2020 20:40
ZVV Os Lusitanos
3 3
FC Marlène 2
18 sep 2020 20:40
Os Lusitanos
3
3
Marlène 2
| Aristos / Amsterdam
18 sep 2020 20:40
HZV Het Vennewater
5 5
v.v. PKC '83/Team Carré
18 sep 2020 20:40
Het Vennewater
5
5
PKC '83
| Het Vennewater / Heiloo
18 sep 2020 21:30
IFC Zwolle/FTS Transport & Logistics
5 4
VNS United
18 sep 2020 21:30
Zwolle
5
4
VNS United
| Sportcentrum Landstede / Zwolle
Eerste Divisie B
18 sep 2020 20:30
z.v.v. JCK-Aiso
7 3
Madereros C.F.
18 sep 2020 20:30
JCK-Aiso
7
3
Madereros
| Hoograven / Utrecht
18 sep 2020 20:30
ZVS/Bodemflex
3 10
LZV/Kuypers Hair & Wellness
18 sep 2020 20:30
ZVS
3
10
LZV
| Theereheide / Sint Michielsgestel
18 sep 2020 20:30
Sportclub Olympic/AM-Supportteam
1 9
CFM/Transito
18 sep 2020 20:30
Olympic
1
9
CFM
| Sports Planet De Pals / Westervoort
18 sep 2020 20:30
OACN-Boys
4 7
ZVG/Cagemax
18 sep 2020 20:30
OACN-Boys
4
7
ZVG
| De Akkers / Spijkenisse
18 sep 2020 20:45
ZVV Ede
4 3
ZVV Eindhoven
18 sep 2020 20:45
Ede
4
3
Eindhoven
| Topsporthal Ede (Van der Knaaphal) / Ede GLD
18 sep 2020 21:00
s.v. Excelsior '31
0 4
FC Kawin
18 sep 2020 21:00
Excelsior '31
0
4
Kawin
| De Reggehal / Rijssen
Topklasse F
18 sep 2020 20:00
G.S.F.V. Drs. Vijfje
5 4
z.v.v. WMC/EP De Treffer
18 sep 2020 20:00
Drs. Vijfje
5
4
WMC
| ACLO Sportcentrum / Groningen
18 sep 2020 20:10
Real Camaradas
1 2
V.V. Westerkwartier
18 sep 2020 20:10
Camaradas
1
2
Westerkwartier
| Quick Silver S / Zuidhorn
18 sep 2020 21:00
z.v.v. REUZ
2 1
Futsal Dragten
18 sep 2020 21:00
REUZ
2
1
Dragten
| De Kamp / Vries
Hoofdklasse H
18 sep 2020 20:00
ZVV Borger
4 2
Futsal LTC 2
18 sep 2020 20:00
Borger
4
2
LTC 2
| De Koel / Borger
18 sep 2020 20:00
V&Z Veendam/Topbrands
8 1
Futsal Winsum 2
18 sep 2020 20:00
V&Z
8
1
Winsum 2
| Indoor Centrum Veendam
18 sep 2020 20:00
z.v.v. Delfzijl
10 4
SC Flamingo
18 sep 2020 20:00
Delfzijl
10
4
Flamingo
| Brede School / Delfzijl
18 sep 2020 21:00
G.S.F.V. Drs. Vijfje 2
0 3
Inter Maluku FC
18 sep 2020 21:00
Drs. Vijfje 2
0
3
Inter Maluku
| ACLO Sportcentrum / Groningen
Hoofdklasse I
18 sep 2020 20:30
Z.V. Balk
5 5
z.v.v. Grijpskerk
18 sep 2020 20:30
Balk
5
5
Grijpskerk
| De Trime / Balk
18 sep 2020 21:00
Futsal Dragten 2
5 6
Futsal Emmeloord/DA Enzo
18 sep 2020 21:00
Dragten 2
5
6
Emmeloord
| De Drait / Drachten
Topklasse D
18 sep 2020 21:00
TZR Fermonia Boys
8 6
v.v. Schaesberg
18 sep 2020 21:00
Fermonia B.
8
6
Schaesberg
| Laco Sportcentrum Roerdalen / Melick
Topklasse E
18 sep 2020 19:30
RKSV Driel
2 6
Almelo Futsal Combinatie
18 sep 2020 19:30
Driel
2
6
Almelo
| De Helster / Elst GLD
18 sep 2020 20:30
ATIK
5 2
WRZV/JACKY'S Bezorg- & Cateringservice
18 sep 2020 20:30
ATIK
5
2
WRZV
| Mheenpark / Apeldoorn
Topklasse A
18 sep 2020 20:30
Z.V.C. Veenendaal
3 3
A.S.V. LEBO 2
18 sep 2020 20:30
Veenendaal
3
3
LEBO 2
| Oost / Veenendaal
18 sep 2020 20:40
ZVV De Ruif/ZoHip.nl
1 4
ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen
18 sep 2020 20:40
De Ruif
1
4
Zwaag
| De Dreef / Utrecht
18 sep 2020 21:00
v.v. De Dreef
11 2
FC Weesp
18 sep 2020 21:00
De Dreef
11
2
Weesp
| De Dreef / Utrecht
18 sep 2020 21:05
FC Golden Stars
1 1
Hovocubo 2
18 sep 2020 21:05
GS
1
1
Hovocubo 2
| Sporthallen Zuid / Amsterdam
Topklasse B
18 sep 2020 21:00
F.C. Maense
3 3
L.V.V. Lugdunum
18 sep 2020 21:00
Maense
3
3
Lugdunum
| Margriet / Schiedam
18 sep 2020 21:15
FC Westland
4 5
GZV Watergras
18 sep 2020 21:15
Westland
4
5
Watergras
| Verburchhal / Poeldijk
18 sep 2020 22:00
zvv Multicult
3 3
HBSS
18 sep 2020 22:00
Multicult
3
3
HBSS
| Sportcampus Zuiderpark / 's-Gravenhage
Hoofdklasse B
18 sep 2020 20:10
R.K.S.V. Onze Gazellen
2 3
U.V.V.
18 sep 2020 20:10
Onze Gazellen
2
3
U.V.V.
| Het Polderhuis / Velserbroek
18 sep 2020 20:10
f.c. Lesley Boys
9 3
z.v.v. Annour/MADIBA
18 sep 2020 20:10
Lesley B.
9
3
Annour
| Bijlmer Sportcentrum / Amsterdam Zuidoost
18 sep 2020 20:10
FC Golden Stars 2
1 5
FC Plein '83
18 sep 2020 20:10
GS 2
1
5
Plein '83
| Sporthallen Zuid / Amsterdam
18 sep 2020 21:05
Al-Andalus
1 7
zvv Ziekenhuis Amstelveen/Borstpoli
18 sep 2020 21:05
Al-Andalus
1
7
ZH Amstelveen
| Sporthal De Bilt
18 sep 2020 21:30
Z.V.C. Veenendaal 2
1 5
z.v.v. Adelaars
18 sep 2020 21:30
Veenendaal 2
1
5
Adelaars
| Oost / Veenendaal
18 sep 2020 22:10
Os Lusitanos 2
4 8
s.v. Hertha
18 sep 2020 22:10
Lusitanos 2
4
8
Hertha
| Aristos / Amsterdam
Hoofdklasse A
18 sep 2020 19:20
Texel '94 2
0 2
Sparta '67
18 sep 2020 19:20
Texel '94 2
0
2
Sparta '67
| TXL Hal / Den Burg
18 sep 2020 20:00
v.v. Limmen
3 3
s.v. Vrone
18 sep 2020 20:00
Limmen
3
3
Vrone
| De Enterij / Limmen
18 sep 2020 20:10
ZVVO Sandow
5 5
zvv Demi Sport
18 sep 2020 20:10
Sandow
5
5
Demi Sport
| MSFA De Beuk / Purmerend
18 sep 2020 21:05
VNS United 2
3 6
zvv D.W.O.W.
18 sep 2020 21:05
VNS United 2
3
6
D.W.O.W.
| Oostenburg / Amsterdam
18 sep 2020 21:55
ZVV Volendam 3
4 8
z.v.v. Nieuweboer Architecten
18 sep 2020 21:55
Volendam 3
4
8
Nieuweboer
| De Opperdam / Volendam
18 sep 2020 22:00
MSV Zeemacht 2
0 1
J.V.C.
18 sep 2020 22:00
Zeemacht 2
0
1
J.V.C.
| De Brug / Den Helder
Topklasse C
18 sep 2020 20:25
FC Bergeijk
6 1
Bristol Team
18 sep 2020 20:25
Bergeijk
6
1
Bristol Team
| Drie Eyken / Bergeijk
18 sep 2020 20:30
ZV Cluzona '74
0 9
FC Eindhoven Futsal 2
18 sep 2020 20:30
Cluzona '74
0
9
Eindhoven 2
| Omganck / Wouw
18 sep 2020 21:00
DZV/H. v.d. Biggelaar & Zn
3 5
v.v. Steenbergen
18 sep 2020 21:00
DZV
3
5
Steenbergen
| Sportiom / 's-Hertogenbosch
18 sep 2020 21:10
E.S.Z.V.V. Totelos
5 5
RKVV Brabantia
18 sep 2020 21:10
Totelos
5
5
Brabantia
| Technische Universiteit / Eindhoven
Hoofdklasse C
18 sep 2020 20:00
G.L.Z. Delfshaven
10 9
z.v. Olympia GO
18 sep 2020 20:00
Delfshaven
10
9
Olympia
| Topsportcentrum Rotterdam
18 sep 2020 22:00
OACN-Boys 2
8 0
WIA 2
18 sep 2020 22:00
OACN-Boys 2
8
0
WIA 2
| De Akkers / Spijkenisse
Hoofdklasse D
18 sep 2020 20:10
s.v. Unitas '59
4 6
z.v.v. Eteha/Frittella
18 sep 2020 20:10
Unitas '59
4
6
Eteha
| De Tempel / Eindhoven
18 sep 2020 21:00
z.v.v. BE '79 2
11 4
ZV Cluzona '74 2
18 sep 2020 21:00
BE '79 2
11
4
Cluzona '74 2
| 't Ruiven / Berkel-Enschot
18 sep 2020 21:05
SenC
4 3
CFM/Transito 2
18 sep 2020 21:05
SenC
4
3
CFM/Transito 2
| De Tempel / Eindhoven
Hoofdklasse E
18 sep 2020 20:30
s.v. Lake Valley
2 2
FC De Heiputters
18 sep 2020 20:30
Lake Valley
2
2
Heiputters
| Wetteling / Venray
18 sep 2020 20:30
ZVV De Kilo
0 4
z.v.v. FSG
18 sep 2020 20:30
De Kilo
0
4
FSG
| Bosdries / Berg en Terbleijt
19 sep 2020 19:00
Tigers Roermond 3
6 5
ZVV Koutenveld
19 sep 2020 19:00
Tigers R. 3
6
5
Koutenveld
| Donderberg / Roermond
Hoofdklasse F
18 sep 2020 20:00
Madereros C.F. 2
1 0
ZVV Ede 2
18 sep 2020 20:00
Madereros 2
1
0
Ede 2
| De Triangel / Lent
18 sep 2020 20:00
ZVL
8 1
FC Andarinyo
18 sep 2020 20:00
ZVL
8
1
Andarinyo
| Heerenmäten / Zevenaar
Hoofdklasse G
18 sep 2020 19:30
FC Andarinyo 2
1 8
AGOVV/Futsal Apeldoorn 3
18 sep 2020 19:30
Andarinyo 2
1
8
AGOVV 3
| Bhoele / Eerbeek
18 sep 2020 20:00
ZVV Sparta Nijkerk
6 4
N.S.C. Nijkerk
18 sep 2020 20:00
Sparta N.
6
4
Nijkerk
| Corlaer / Nijkerk GLD
2239Votes
love 243 Love
wink 37 Wink
lol 531 LoL
wow 34 Wow
cry 0 Cry
angry 0 Angry

Geef een reactie

error:
P
ZAALVOETBALONLINE

GRATIS
BEKIJK