Wedstrijdprogramma vrijdag 25 en zaterdag 26 september 2020

Vanavond/dit weekend staat er in de landelijke divisies een volledig programma in de planning –al is de wedstrijd Madereros C.F. vs OACN-Boys wel afgelast– en staat er in de overige klassen een vrij “compleet” programma in de planning, ook al zijn ook hier enkele afgelastingen te noteren.

Van de in totaal 71 geplande wedstrijden gaan er (zoals het nu staat) 64 door. Hieronder staan alle wedstrijden zowel op klasse als op aanvangsuur vermeld.

Een ieder uiteraard weer heel veel succes gewenst.

OPMERKING: Houd je aan de maatregelen en voorwaarden die de thuisspelende verenigingen hanteren resp. je opdragen.

PROGRAMMA OP KLASSE
Eredivisie
Eredivisie
25 sep 2020
- 20:30
HV Veerhuys
3 3
Leekster Eagles / Amysoft
Eredivisie
25 sep 2020
- 20:30
Feyenoord Futsal
4 2
Texel '94
Eredivisie
25 sep 2020
- 20:30
ZVV White Stones
6 4
Groene Ster Vlissingen
Eredivisie
25 sep 2020
- 20:30
A.S.V. LEBO
4 0
AGOVV
Eredivisie
25 sep 2020
- 21:00
Tigers Roermond
0 5
FC Eindhoven Futsal
Eredivisie
25 sep 2020
- 21:30
FC Marlène
3 5
FCK De Hommel
Eredivisie
25 sep 2020
- 21:30
ZVV BE '79
8 5
ZVV Den Haag
Eredivisie
26 sep 2020
- 19:30
Hovocubo
3 2
RKAV Volendam
Eredivisie Vrouwen
Eredivisie Vrouwen
25 sep 2020
- 20:30
G.S.F.V. Drs. Vijfje VR
3 3
Feyenoord Futsal VR
Eredivisie Vrouwen
25 sep 2020
- 20:30
E.S.Z.V.V. Totelos VR
2 5
zv Libertas / Weed Free Service VR
Eredivisie Vrouwen
25 sep 2020
- 20:30
Drachtster Boys / HR Piping VR
2 2
FC Marlène VR
Eredivisie Vrouwen
25 sep 2020
- 20:40
Os Lusitanos / Teamsport Equip VR
2 4
EXS Zwolle / Schuurman Bouwadvies VR
Eredivisie Vrouwen
25 sep 2020
- 20:40
Team Alkmaar/Sportstars VR
2 1
ZVG / Cagemax VR
Eredivisie Vrouwen
25 sep 2020
- 20:50
MSV Zeemacht VR
5 2
ZVV Den Haag VR
Eerste Divisie A
Eerste Divisie A
25 sep 2020
- 19:30
FC Marlène 2
7 9
HZV Het Vennewater
Eerste Divisie A
25 sep 2020
- 20:30
Futsal Winsum
5 2
MSV Zeemacht
Eerste Divisie A
25 sep 2020
- 20:30
v.v. PKC '83 / Team Carré
2 10
Futsal ONR
Eerste Divisie A
25 sep 2020
- 20:45
zvv Scagha '66
4 4
Os Lusitanos / Daily Paper
Eerste Divisie A
25 sep 2020
- 21:30
VNS United
9 0
Futsal LTC
Eerste Divisie A
25 sep 2020
- 21:30
IFC Zwolle / FTS Transport-Logistics
0 2
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
Eerste Divisie B
Eerste Divisie B
25 sep 2020
- 20:00
CFM / Transito
6 2
s.v. Excelsior '31
Eerste Divisie B
25 sep 2020
- 20:30
ZVS / Bodemflex
2 7
ZVV Ede
Eerste Divisie B
25 sep 2020
- 20:30
LZV / Kuypers Hair & Wellness
2 5
z.v.v. JCK-AISO
Eerste Divisie B
25 sep 2020
- 21:30
ZVG / Cagemax
7 3
Sportclub Olympic / AM-Supportteam
Eerste Divisie B
25 sep 2020
- 21:30
FC Kawin
2 10
ZVV Eindhoven
Topklasse F
Topklasse F
25 sep 2020
- 20:00
z.v.v. WMC / EP De Treffer
6 2
Jong Leekster Eagles
Topklasse F
25 sep 2020
- 21:00
Futsal Dragten
3 3
G.S.F.V. Drs. Vijfje
Hoofdklasse H
Hoofdklasse H
25 sep 2020
- 20:00
V&Z Veendam/Topbrands
7 4
G.S.F.V. Drs. Vijfje 2
Hoofdklasse H
25 sep 2020
- 20:10
v.v. Usquert
4 4
z.v.v. Delfzijl
Hoofdklasse H
25 sep 2020
- 22:00
Futsal Winsum 2
1 1
CSVC
Hoofdklasse I
Hoofdklasse I
25 sep 2020
- 19:40
ZVV Urk / Bakkerij De Kof 2
3 1
Futsal Dragten 2
Hoofdklasse I
25 sep 2020
- 22:00
v.v. PKC '83 2
5 1
Z.V. Balk
Topklasse D
Topklasse D
25 sep 2020
- 20:30
De Hazendans / ODV
5 6
ZVV In de Bende '92/Bestrating Van Delft
Topklasse E
Topklasse E
25 sep 2020
- 19:30
AGOVV 2
0 4
FC Brasil '77
Topklasse E
25 sep 2020
- 20:45
Heracles Almelo Futsal
6 4
z.v.v. Drienerlo
Topklasse E
25 sep 2020
- 21:00
z.v.v. Dynamo Lelystad
2 6
HHC Hardenberg
Topklasse E
25 sep 2020
- 21:00
Walk Inn Boys
1 6
RKSV Driel
Topklasse A
Topklasse A
25 sep 2020
- 20:25
Wognum Nicols
5 2
FC Golden Stars
Topklasse A
25 sep 2020
- 20:30
Z.V.C. Veenendaal
2 0
ZVV De Ruif / ZoHip.nl
Topklasse A
25 sep 2020
- 20:40
Hovocubo 2
0 4
ZVV Zwaag / Hoogland Kozijnen
Topklasse A
25 sep 2020
- 20:40
VIOS '79 / Gomes Noord-Holland
3 3
v.v. De Dreef
Topklasse A
25 sep 2020
- 22:00
A.S.V. LEBO 2
1 5
AC Kingdom
Topklasse B
Topklasse B
25 sep 2020
- 20:00
ZVV Rotterdamse Studenten
3 4
F.C. Maense
Topklasse B
25 sep 2020
- 20:00
Feyenoord Futsal 2
7 8
GZV Watergras
Topklasse B
25 sep 2020
- 22:00
ZVV Den Haag 2
9 5
s.v. Zuid West DH
Hoofdklasse B
Hoofdklasse B
25 sep 2020
- 21:05
z.v.v. Adelaars
3 2
Os Lusitanos / Daily Paper 2
Hoofdklasse A
Hoofdklasse A
25 sep 2020
- 20:40
Sparta '67
1 4
RKAV Volendam 3
Hoofdklasse A
25 sep 2020
- 20:40
zvv D.W.O.W.
3 2
J.V.C.
Hoofdklasse A
25 sep 2020
- 20:50
z.v.v. Nieuweboer Architecten
6 5
VNS United 2
Hoofdklasse A
25 sep 2020
- 21:05
v.v. Limmen
2 1
MSV Zeemacht 2
Hoofdklasse A
25 sep 2020
- 21:10
ZV Vrone
3 5
ZVVO Sandow
Topklasse C
Topklasse C
25 sep 2020
- 20:10
RKVV Brabantia
6 7
ZV Cluzona '74
Topklasse C
25 sep 2020
- 20:40
v.v. Steenbergen
1 7
ZVV Kroeven / Laboral Services BV
Topklasse C
25 sep 2020
- 21:00
DZV / H. v.d. Biggelaar & Zn
0 3
Groene Ster Vlissingen 2
Topklasse C
25 sep 2020
- 21:05
FC Botafogo
7 1
E.S.Z.V.V. Totelos
Hoofdklasse C
Hoofdklasse C
25 sep 2020
- 20:30
F.C. Tutor
4 0
c.v.v. Berkel
Hoofdklasse D
Hoofdklasse D
25 sep 2020
- 20:00
R.K.S.V. Braakhuizen
5 3
ZVV Kroeven / Laboral Services 2
Hoofdklasse D
25 sep 2020
- 20:00
ZVV Middelburg
3 3
SenC
Hoofdklasse D
25 sep 2020
- 20:10
FC Botafogo 2
6 11
FC Kawin 2
Hoofdklasse D
25 sep 2020
- 20:30
Jogadores CF
5 1
s.v. Unitas '59
Hoofdklasse E
Hoofdklasse E
25 sep 2020
- 20:30
s.v. Lake Valley
2 7
FC Coronaas
Hoofdklasse F
Hoofdklasse F
25 sep 2020
- 20:00
Madereros C.F. 2
5 0
Zavodo '76
Hoofdklasse F
25 sep 2020
- 20:30
FC Andarinyo
6 6
Sportclub Olympic 2
Hoofdklasse F
25 sep 2020
- 21:00
N.S.F.V. Morado CF 2
4 3
ZVV Ede 2
Hoofdklasse G
Hoofdklasse G
25 sep 2020
- 20:00
N.S.C. Nijkerk
6 4
SVI / zaalagenda.nl

PROGRAMMA OP DATUM/AANVANGSUUR
Topklasse E
25 sep 2020
- 19:30
AGOVV 2
0 4
FC Brasil '77
Eerste Divisie A
25 sep 2020
- 19:30
FC Marlène 2
7 9
HZV Het Vennewater
Hoofdklasse I
25 sep 2020
- 19:40
ZVV Urk / Bakkerij De Kof 2
3 1
Futsal Dragten 2
Topklasse B
25 sep 2020
- 20:00
ZVV Rotterdamse Studenten
3 4
F.C. Maense
Topklasse B
25 sep 2020
- 20:00
Feyenoord Futsal 2
7 8
GZV Watergras
Hoofdklasse D
25 sep 2020
- 20:00
R.K.S.V. Braakhuizen
5 3
ZVV Kroeven / Laboral Services 2
Hoofdklasse D
25 sep 2020
- 20:00
ZVV Middelburg
3 3
SenC
Eerste Divisie B
25 sep 2020
- 20:00
CFM / Transito
6 2
s.v. Excelsior '31
Hoofdklasse F
25 sep 2020
- 20:00
Madereros C.F. 2
5 0
Zavodo '76
Hoofdklasse G
25 sep 2020
- 20:00
N.S.C. Nijkerk
6 4
SVI / zaalagenda.nl
Topklasse F
25 sep 2020
- 20:00
z.v.v. WMC / EP De Treffer
6 2
Jong Leekster Eagles
Hoofdklasse H
25 sep 2020
- 20:00
V&Z Veendam/Topbrands
7 4
G.S.F.V. Drs. Vijfje 2
Topklasse C
25 sep 2020
- 20:10
RKVV Brabantia
6 7
ZV Cluzona '74
Hoofdklasse D
25 sep 2020
- 20:10
FC Botafogo 2
6 11
FC Kawin 2
Hoofdklasse H
25 sep 2020
- 20:10
v.v. Usquert
4 4
z.v.v. Delfzijl
Topklasse A
25 sep 2020
- 20:25
Wognum Nicols
5 2
FC Golden Stars
Topklasse A
25 sep 2020
- 20:30
Z.V.C. Veenendaal
2 0
ZVV De Ruif / ZoHip.nl
Hoofdklasse C
25 sep 2020
- 20:30
F.C. Tutor
4 0
c.v.v. Berkel
Hoofdklasse D
25 sep 2020
- 20:30
Jogadores CF
5 1
s.v. Unitas '59
Topklasse D
25 sep 2020
- 20:30
De Hazendans / ODV
5 6
ZVV In de Bende '92/Bestrating Van Delft
Eerste Divisie B
25 sep 2020
- 20:30
ZVS / Bodemflex
2 7
ZVV Ede
Eerste Divisie B
25 sep 2020
- 20:30
LZV / Kuypers Hair & Wellness
2 5
z.v.v. JCK-AISO
Hoofdklasse E
25 sep 2020
- 20:30
s.v. Lake Valley
2 7
FC Coronaas
Eredivisie Vrouwen
25 sep 2020
- 20:30
G.S.F.V. Drs. Vijfje VR
3 3
Feyenoord Futsal VR
Eredivisie Vrouwen
25 sep 2020
- 20:30
E.S.Z.V.V. Totelos VR
2 5
zv Libertas / Weed Free Service VR
Eredivisie Vrouwen
25 sep 2020
- 20:30
Drachtster Boys / HR Piping VR
2 2
FC Marlène VR
Hoofdklasse F
25 sep 2020
- 20:30
FC Andarinyo
6 6
Sportclub Olympic 2
Eredivisie
25 sep 2020
- 20:30
HV Veerhuys
3 3
Leekster Eagles / Amysoft
Eredivisie
25 sep 2020
- 20:30
Feyenoord Futsal
4 2
Texel '94
Eredivisie
25 sep 2020
- 20:30
ZVV White Stones
6 4
Groene Ster Vlissingen
Eredivisie
25 sep 2020
- 20:30
A.S.V. LEBO
4 0
AGOVV
Eerste Divisie A
25 sep 2020
- 20:30
Futsal Winsum
5 2
MSV Zeemacht
Eerste Divisie A
25 sep 2020
- 20:30
v.v. PKC '83 / Team Carré
2 10
Futsal ONR
Topklasse A
25 sep 2020
- 20:40
Hovocubo 2
0 4
ZVV Zwaag / Hoogland Kozijnen
Topklasse A
25 sep 2020
- 20:40
VIOS '79 / Gomes Noord-Holland
3 3
v.v. De Dreef
Topklasse C
25 sep 2020
- 20:40
v.v. Steenbergen
1 7
ZVV Kroeven / Laboral Services BV
Eredivisie Vrouwen
25 sep 2020
- 20:40
Os Lusitanos / Teamsport Equip VR
2 4
EXS Zwolle / Schuurman Bouwadvies VR
Eredivisie Vrouwen
25 sep 2020
- 20:40
Team Alkmaar/Sportstars VR
2 1
ZVG / Cagemax VR
Hoofdklasse A
25 sep 2020
- 20:40
Sparta '67
1 4
RKAV Volendam 3
Hoofdklasse A
25 sep 2020
- 20:40
zvv D.W.O.W.
3 2
J.V.C.
Topklasse E
25 sep 2020
- 20:45
Heracles Almelo Futsal
6 4
z.v.v. Drienerlo
Eerste Divisie A
25 sep 2020
- 20:45
zvv Scagha '66
4 4
Os Lusitanos / Daily Paper
Eredivisie Vrouwen
25 sep 2020
- 20:50
MSV Zeemacht VR
5 2
ZVV Den Haag VR
Hoofdklasse A
25 sep 2020
- 20:50
z.v.v. Nieuweboer Architecten
6 5
VNS United 2
Topklasse C
25 sep 2020
- 21:00
DZV / H. v.d. Biggelaar & Zn
0 3
Groene Ster Vlissingen 2
Topklasse E
25 sep 2020
- 21:00
z.v.v. Dynamo Lelystad
2 6
HHC Hardenberg
Topklasse E
25 sep 2020
- 21:00
Walk Inn Boys
1 6
RKSV Driel
Hoofdklasse F
25 sep 2020
- 21:00
N.S.F.V. Morado CF 2
4 3
ZVV Ede 2
Topklasse F
25 sep 2020
- 21:00
Futsal Dragten
3 3
G.S.F.V. Drs. Vijfje
Eredivisie
25 sep 2020
- 21:00
Tigers Roermond
0 5
FC Eindhoven Futsal
Topklasse C
25 sep 2020
- 21:05
FC Botafogo
7 1
E.S.Z.V.V. Totelos
Hoofdklasse A
25 sep 2020
- 21:05
v.v. Limmen
2 1
MSV Zeemacht 2
Hoofdklasse B
25 sep 2020
- 21:05
z.v.v. Adelaars
3 2
Os Lusitanos / Daily Paper 2
Hoofdklasse A
25 sep 2020
- 21:10
ZV Vrone
3 5
ZVVO Sandow
Eerste Divisie B
25 sep 2020
- 21:30
ZVG / Cagemax
7 3
Sportclub Olympic / AM-Supportteam
Eerste Divisie B
25 sep 2020
- 21:30
FC Kawin
2 10
ZVV Eindhoven
Eredivisie
25 sep 2020
- 21:30
FC Marlène
3 5
FCK De Hommel
Eredivisie
25 sep 2020
- 21:30
ZVV BE '79
8 5
ZVV Den Haag
Eerste Divisie A
25 sep 2020
- 21:30
VNS United
9 0
Futsal LTC
Eerste Divisie A
25 sep 2020
- 21:30
IFC Zwolle / FTS Transport-Logistics
0 2
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
Topklasse B
25 sep 2020
- 22:00
ZVV Den Haag 2
9 5
s.v. Zuid West DH
Topklasse A
25 sep 2020
- 22:00
A.S.V. LEBO 2
1 5
AC Kingdom
Hoofdklasse H
25 sep 2020
- 22:00
Futsal Winsum 2
1 1
CSVC
Hoofdklasse I
25 sep 2020
- 22:00
v.v. PKC '83 2
5 1
Z.V. Balk
Eredivisie
26 sep 2020
- 19:30
Hovocubo
3 2
RKAV Volendam

Geef een antwoord

error:
P
appzaalvoetbalonlinecom.wpapp

GRATIS
BEKIJK