Wedstrijdprogramma vrijdag 25 en zaterdag 26 september 2020

Vanavond/dit weekend staat er in de landelijke divisies een volledig programma in de planning –al is de wedstrijd Madereros C.F. vs OACN-Boys wel afgelast– en staat er in de overige klassen een vrij “compleet” programma in de planning, ook al zijn ook hier enkele afgelastingen te noteren.

Van de in totaal 71 geplande wedstrijden gaan er (zoals het nu staat) 64 door. Hieronder staan alle wedstrijden zowel op klasse als op aanvangsuur vermeld.

Een ieder uiteraard weer heel veel succes gewenst.

OPMERKING: Houd je aan de maatregelen en voorwaarden die de thuisspelende verenigingen hanteren resp. je opdragen.

PROGRAMMA OP KLASSE
Eredivisie
25 sep 2020 20:30
HV/Veerhuys
3 3
Leekster Eagles/Amysoft
25 sep 2020 20:30
Veerhuys
3
3
Leekster E.
| Vredehof / Hoorn NH
25 sep 2020 20:30
Feyenoord Futsal
4 2
Texel '94
25 sep 2020 20:30
Feyenoord
4
2
Texel '94
| Topsportcentrum Rotterdam
25 sep 2020 20:30
ZVV White Stones
6 4
Groene Ster Vlissingen
25 sep 2020 20:30
White S.
6
4
Groene Ster
| De Watertoren / Egmond aan Zee
25 sep 2020 20:30
A.S.V. LEBO
4 0
AGOVV/Futsal Apeldoorn
25 sep 2020 20:30
LEBO
4
0
AGOVV
| Calvijn / Amsterdam
25 sep 2020 21:00
Tigers Roermond
0 5
FC Eindhoven Futsal
25 sep 2020 21:00
Tigers R.
0
5
Eindhoven
| Jo Gerrishal / Roermond
25 sep 2020 21:30
FC Marlène
3 5
FCK De Hommel
25 sep 2020 21:30
Marlène
3
5
De Hommel
| Waardergolf / Heerhugowaard
25 sep 2020 21:30
z.v.v. BE '79
8 5
ZVV Den Haag
25 sep 2020 21:30
BE '79
8
5
Den Haag
| 't Ruiven / Berkel-Enschot
26 sep 2020 19:30
Hovocubo
3 2
ZVV Volendam
26 sep 2020 19:30
Hovocubo
3
2
Volendam
| De Opgang / Zwaag
Eredivisie Vrouwen
25 sep 2020 20:30
G.S.F.V. Drs. Vijfje VR
3 3
Feyenoord Futsal VR
25 sep 2020 20:30
Drs. Vijfje
3
3
Feyenoord
| ACLO Sportcentrum / Groningen
25 sep 2020 20:30
E.S.Z.V.V. Totelos VR
2 5
z.v. Libertas VR
25 sep 2020 20:30
Totelos
2
5
Libertas
| Technische Universiteit / Eindhoven
25 sep 2020 20:30
Drachtster Boys/HR Piping VR
2 2
FC Marlène VR
25 sep 2020 20:30
Drachtster Boys
2
2
Marlène
| SNIJ Noordhal / Drachten
25 sep 2020 20:40
ZVV Os Lusitanos VR
2 4
EXS Zwolle/Schuurman Bouwadvies VR
25 sep 2020 20:40
Os Lusitanos
2
4
EXS Zwolle
| Aristos / Amsterdam
25 sep 2020 20:40
Team Alkmaar/Sportstars VR
2 1
ZVG/Cagemax VR
25 sep 2020 20:40
Team Alkmaar
2
1
ZVG
| De Meent / Alkmaar
25 sep 2020 20:50
MSV Zeemacht VR
5 2
ZVV Den Haag VR
25 sep 2020 20:50
Zeemacht
5
2
Den Haag
| De Brug / Den Helder
Eerste Divisie A
25 sep 2020 19:30
FC Marlène 2
7 9
HZV Het Vennewater
25 sep 2020 19:30
Marlène 2
7
9
Het Vennewater
| Waardergolf / Heerhugowaard
25 sep 2020 20:30
Futsal Winsum
5 2
MSV Zeemacht
25 sep 2020 20:30
Winsum
5
2
Zeemacht
| Ripperdahal / Winsum GR
25 sep 2020 20:30
v.v. PKC '83/Team Carré
2 10
Futsal ONR
25 sep 2020 20:30
PKC '83
2
10
ONR
| Europark / Groningen
25 sep 2020 20:45
zvv Scagha '66
4 4
ZVV Os Lusitanos
25 sep 2020 20:45
Scagha '66
4
4
Os Lusitanos
| Groeneweg / Schagen
25 sep 2020 21:30
VNS United
9 0
Futsal LTC
25 sep 2020 21:30
VNS United
9
0
LTC
| De Weeren / Amsterdam
25 sep 2020 21:30
IFC Zwolle/FTS Transport & Logistics
0 2
ZVV Urk/Bakkerij De Kof
25 sep 2020 21:30
Zwolle
0
2
Urk
| Sportcentrum Landstede / Zwolle
Eerste Divisie B
25 sep 2020 20:00
CFM/Transito
6 2
s.v. Excelsior '31
25 sep 2020 20:00
CFM
6
2
Excelsior '31
| De Crosser / Werkendam
25 sep 2020 20:30
ZVS/Bodemflex
2 7
ZVV Ede
25 sep 2020 20:30
ZVS
2
7
Ede
| Theereheide / Sint Michielsgestel
25 sep 2020 20:30
LZV/Kuypers Hair & Wellness
2 5
z.v.v. JCK-Aiso
25 sep 2020 20:30
LZV
2
5
JCK-Aiso
| Hamelandhal / Lichtenvoorde
25 sep 2020 21:30
ZVG/Cagemax
7 3
Sportclub Olympic/AM-Supportteam
25 sep 2020 21:30
ZVG
7
3
Olympic
| Oosterbliek / Gorinchem
25 sep 2020 21:30
FC Kawin
2 10
ZVV Eindhoven
25 sep 2020 21:30
Kawin
2
10
Eindhoven
| Helsdingen / Vianen
Topklasse F
25 sep 2020 20:00
z.v.v. WMC/EP De Treffer
6 2
Jong Leekster Eagles
25 sep 2020 20:00
WMC
6
2
Jong Leekster E.
| Sporthal Winschoten
25 sep 2020 21:00
Futsal Dragten
3 3
G.S.F.V. Drs. Vijfje
25 sep 2020 21:00
Dragten
3
3
Drs. Vijfje
| De Drait / Drachten
Hoofdklasse H
25 sep 2020 20:00
V&Z Veendam/Topbrands
7 4
G.S.F.V. Drs. Vijfje 2
25 sep 2020 20:00
V&Z
7
4
Drs. Vijfje 2
| Indoor Centrum Veendam
25 sep 2020 20:10
v.v. Usquert
4 4
z.v.v. Delfzijl
25 sep 2020 20:10
Usquert
4
4
Delfzijl
| Sportcentrum Mencke / Uithuizen
25 sep 2020 22:00
Futsal Winsum 2
1 1
CSVC
25 sep 2020 22:00
Winsum 2
1
1
CSVC
| Ripperdahal / Winsum GR
Hoofdklasse I
25 sep 2020 19:40
ZVV Urk/Bakkerij De Kof 2
3 1
Futsal Dragten 2
25 sep 2020 19:40
Urk 2
3
1
Dragten 2
| De Schelp / Urk
25 sep 2020 22:00
v.v. PKC '83 2
5 1
Z.V. Balk
25 sep 2020 22:00
PKC '83 2
5
1
Balk
| Europark / Groningen
Topklasse D
25 sep 2020 20:30
SSA ZVV Mestreech/Hazendans
5 6
ZVV In de Bende '92/Bestrating Van Delft
25 sep 2020 20:30
Mestreech
5
6
In de Bende
| Daalhof / Maastricht
Topklasse E
25 sep 2020 19:30
AGOVV/Futsal Apeldoorn 2
0 4
FC Brasil '77
25 sep 2020 19:30
AGOVV 2
0
4
Brasil '77
| Mheenpark / Apeldoorn
25 sep 2020 20:45
Almelo Futsal Combinatie
6 4
z.v.v. Drienerlo
25 sep 2020 20:45
Almelo
6
4
Drienerlo
| Topsporthal IISPA / Almelo
25 sep 2020 21:00
z.v.v. Dynamo Lelystad
2 6
HHC Hardenberg
25 sep 2020 21:00
Dynamo
2
6
HHC
| De Koploper / Lelystad
25 sep 2020 21:00
Walk Inn Boys
1 6
RKSV Driel
25 sep 2020 21:00
Walk Inn B.
1
6
Driel
| Corlaer / Nijkerk GLD
Topklasse A
25 sep 2020 20:25
Wognum Nicols
5 2
FC Golden Stars
25 sep 2020 20:25
Wognum Nicols
5
2
GS
| Bloesem (WestFrieslandhal) / Wognum
25 sep 2020 20:30
Z.V.C. Veenendaal
2 0
ZVV De Ruif/ZoHip.nl
25 sep 2020 20:30
Veenendaal
2
0
De Ruif
| Oost / Veenendaal
25 sep 2020 20:40
Hovocubo 2
0 4
ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen
25 sep 2020 20:40
Hovocubo 2
0
4
Zwaag
| De Opgang / Zwaag
25 sep 2020 20:40
z.v.v. VIOS '79/Gomes Noord-Holland
3 3
v.v. De Dreef
25 sep 2020 20:40
VIOS '79
3
3
De Dreef
| De Doorbraak / Warmenhuizen
25 sep 2020 22:00
A.S.V. LEBO 2
1 5
AC Kingdom
25 sep 2020 22:00
LEBO 2
1
5
Kingdom
| Calvijn / Amsterdam
Topklasse B
25 sep 2020 20:00
ZVV Rotterdamse Studenten
3 4
F.C. Maense
25 sep 2020 20:00
RS
3
4
Maense
| Woudestijn (Erasmus Universiteit) / Rotterdam
25 sep 2020 20:00
Feyenoord Futsal 2
7 8
GZV Watergras
25 sep 2020 20:00
Feyenoord 2
7
8
Watergras
| Topsportcentrum Rotterdam
25 sep 2020 22:00
ZVV Den Haag 2
9 5
s.v. Zuid West DH
25 sep 2020 22:00
Den Haag 2
9
5
Zuid West DH
| Sportcampus Zuiderpark / 's-Gravenhage
Hoofdklasse B
25 sep 2020 21:05
z.v.v. Adelaars
3 2
Os Lusitanos 2
25 sep 2020 21:05
Adelaars
3
2
Lusitanos 2
| De Lunet / Naarden
Hoofdklasse A
25 sep 2020 20:40
Sparta '67
1 4
ZVV Volendam 3
25 sep 2020 20:40
Sparta '67
1
4
Volendam 3
| Multitreffer / 't Zand NH
25 sep 2020 20:40
zvv D.W.O.W.
3 2
J.V.C.
25 sep 2020 20:40
D.W.O.W.
3
2
J.V.C.
| Zuiderzeehal / Wieringerwerf
25 sep 2020 20:50
z.v.v. Nieuweboer Architecten
6 5
VNS United 2
25 sep 2020 20:50
Nieuweboer
6
5
VNS United 2
| De Dars / Wervershoof
25 sep 2020 21:05
v.v. Limmen
2 1
MSV Zeemacht 2
25 sep 2020 21:05
Limmen
2
1
Zeemacht 2
| De Enterij / Limmen
25 sep 2020 21:10
s.v. Vrone
3 5
ZVVO Sandow
25 sep 2020 21:10
Vrone
3
5
Sandow
| Oostwal / Sint Pancras
Topklasse C
25 sep 2020 20:10
RKVV Brabantia
6 7
ZV Cluzona '74
25 sep 2020 20:10
Brabantia
6
7
Cluzona '74
| Strijp / Eindhoven
25 sep 2020 20:40
v.v. Steenbergen
1 7
ZVV Kroeven/Laboral Services BV
25 sep 2020 20:40
Steenbergen
1
7
Kroeven
| Cromwiel / Steenbergen
25 sep 2020 21:00
DZV/H. v.d. Biggelaar & Zn
0 3
Groene Ster Vlissingen 2
25 sep 2020 21:00
DZV
0
3
Groene Ster 2
| Sportiom / 's-Hertogenbosch
25 sep 2020 21:05
FC Botafogo
7 1
E.S.Z.V.V. Totelos
25 sep 2020 21:05
Botafogo
7
1
Totelos
| De Tempel / Eindhoven
Hoofdklasse C
25 sep 2020 20:30
F.C. Tutor
4 0
c.v.v. Berkel
25 sep 2020 20:30
Tutor
4
0
Berkel
| TU-Hal / Delft
Hoofdklasse D
25 sep 2020 20:00
R.K.S.V. Braakhuizen
5 3
ZVV Kroeven/Laboral Services BV 2
25 sep 2020 20:00
Braakhuizen
5
3
Kroeven 2
| Kievit / Geldrop
25 sep 2020 20:00
ZVV Middelburg
3 3
SenC
25 sep 2020 20:00
Middelburg
3
3
SenC
| De Kruitmolen / Middelburg
25 sep 2020 20:10
FC Botafogo 2
6 11
F.C. Kawin 2
25 sep 2020 20:10
Botafogo 2
6
11
Kawin 2
| De Tempel / Eindhoven
25 sep 2020 20:30
Jogadores CF
5 1
s.v. Unitas '59
25 sep 2020 20:30
Jogadores
5
1
Unitas '59
| De Hoefslag / Gorinchem
Hoofdklasse E
25 sep 2020 20:30
s.v. Lake Valley
2 7
FC Coronaas
25 sep 2020 20:30
Lake Valley
2
7
Coronaas
| Wetteling / Venray
Hoofdklasse F
25 sep 2020 20:00
Madereros C.F. 2
5 0
Zavodo '76
25 sep 2020 20:00
Madereros 2
5
0
Zavodo '76
| De Triangel / Lent
25 sep 2020 20:30
FC Andarinyo
6 6
Sportclub Olympic 2
25 sep 2020 20:30
Andarinyo
6
6
Olympic 2
| Bhoele / Eerbeek
25 sep 2020 21:00
N.S.F.V. Morado CF 2
4 3
ZVV Ede 2
25 sep 2020 21:00
Morado 2
4
3
Ede 2
| Universitair Sportcentrum / Nijmegen
Hoofdklasse G
25 sep 2020 20:00
N.S.C. Nijkerk
6 4
SVI
25 sep 2020 20:00
Nijkerk
6
4
SVI
| Watergoor / Nijkerk GLD

PROGRAMMA OP DATUM/AANVANGSUUR
25 sep 2020 19:30
AGOVV/Futsal Apeldoorn 2
0 4
FC Brasil '77
25 sep 2020 19:30
AGOVV 2
0
4
Brasil '77
| Mheenpark / Apeldoorn
25 sep 2020 19:30
FC Marlène 2
7 9
HZV Het Vennewater
25 sep 2020 19:30
Marlène 2
7
9
Het Vennewater
| Waardergolf / Heerhugowaard
25 sep 2020 19:40
ZVV Urk/Bakkerij De Kof 2
3 1
Futsal Dragten 2
25 sep 2020 19:40
Urk 2
3
1
Dragten 2
| De Schelp / Urk
25 sep 2020 20:00
ZVV Rotterdamse Studenten
3 4
F.C. Maense
25 sep 2020 20:00
RS
3
4
Maense
| Woudestijn (Erasmus Universiteit) / Rotterdam
25 sep 2020 20:00
Feyenoord Futsal 2
7 8
GZV Watergras
25 sep 2020 20:00
Feyenoord 2
7
8
Watergras
| Topsportcentrum Rotterdam
25 sep 2020 20:00
R.K.S.V. Braakhuizen
5 3
ZVV Kroeven/Laboral Services BV 2
25 sep 2020 20:00
Braakhuizen
5
3
Kroeven 2
| Kievit / Geldrop
25 sep 2020 20:00
ZVV Middelburg
3 3
SenC
25 sep 2020 20:00
Middelburg
3
3
SenC
| De Kruitmolen / Middelburg
25 sep 2020 20:00
CFM/Transito
6 2
s.v. Excelsior '31
25 sep 2020 20:00
CFM
6
2
Excelsior '31
| De Crosser / Werkendam
25 sep 2020 20:00
Madereros C.F. 2
5 0
Zavodo '76
25 sep 2020 20:00
Madereros 2
5
0
Zavodo '76
| De Triangel / Lent
25 sep 2020 20:00
N.S.C. Nijkerk
6 4
SVI
25 sep 2020 20:00
Nijkerk
6
4
SVI
| Watergoor / Nijkerk GLD
25 sep 2020 20:00
z.v.v. WMC/EP De Treffer
6 2
Jong Leekster Eagles
25 sep 2020 20:00
WMC
6
2
Jong Leekster E.
| Sporthal Winschoten
25 sep 2020 20:00
V&Z Veendam/Topbrands
7 4
G.S.F.V. Drs. Vijfje 2
25 sep 2020 20:00
V&Z
7
4
Drs. Vijfje 2
| Indoor Centrum Veendam
25 sep 2020 20:10
RKVV Brabantia
6 7
ZV Cluzona '74
25 sep 2020 20:10
Brabantia
6
7
Cluzona '74
| Strijp / Eindhoven
25 sep 2020 20:10
FC Botafogo 2
6 11
F.C. Kawin 2
25 sep 2020 20:10
Botafogo 2
6
11
Kawin 2
| De Tempel / Eindhoven
25 sep 2020 20:10
v.v. Usquert
4 4
z.v.v. Delfzijl
25 sep 2020 20:10
Usquert
4
4
Delfzijl
| Sportcentrum Mencke / Uithuizen
25 sep 2020 20:25
Wognum Nicols
5 2
FC Golden Stars
25 sep 2020 20:25
Wognum Nicols
5
2
GS
| Bloesem (WestFrieslandhal) / Wognum
25 sep 2020 20:30
Z.V.C. Veenendaal
2 0
ZVV De Ruif/ZoHip.nl
25 sep 2020 20:30
Veenendaal
2
0
De Ruif
| Oost / Veenendaal
25 sep 2020 20:30
F.C. Tutor
4 0
c.v.v. Berkel
25 sep 2020 20:30
Tutor
4
0
Berkel
| TU-Hal / Delft
25 sep 2020 20:30
Jogadores CF
5 1
s.v. Unitas '59
25 sep 2020 20:30
Jogadores
5
1
Unitas '59
| De Hoefslag / Gorinchem
25 sep 2020 20:30
SSA ZVV Mestreech/Hazendans
5 6
ZVV In de Bende '92/Bestrating Van Delft
25 sep 2020 20:30
Mestreech
5
6
In de Bende
| Daalhof / Maastricht
25 sep 2020 20:30
ZVS/Bodemflex
2 7
ZVV Ede
25 sep 2020 20:30
ZVS
2
7
Ede
| Theereheide / Sint Michielsgestel
25 sep 2020 20:30
LZV/Kuypers Hair & Wellness
2 5
z.v.v. JCK-Aiso
25 sep 2020 20:30
LZV
2
5
JCK-Aiso
| Hamelandhal / Lichtenvoorde
25 sep 2020 20:30
s.v. Lake Valley
2 7
FC Coronaas
25 sep 2020 20:30
Lake Valley
2
7
Coronaas
| Wetteling / Venray
25 sep 2020 20:30
G.S.F.V. Drs. Vijfje VR
3 3
Feyenoord Futsal VR
25 sep 2020 20:30
Drs. Vijfje
3
3
Feyenoord
| ACLO Sportcentrum / Groningen
25 sep 2020 20:30
E.S.Z.V.V. Totelos VR
2 5
z.v. Libertas VR
25 sep 2020 20:30
Totelos
2
5
Libertas
| Technische Universiteit / Eindhoven
25 sep 2020 20:30
Drachtster Boys/HR Piping VR
2 2
FC Marlène VR
25 sep 2020 20:30
Drachtster Boys
2
2
Marlène
| SNIJ Noordhal / Drachten
25 sep 2020 20:30
FC Andarinyo
6 6
Sportclub Olympic 2
25 sep 2020 20:30
Andarinyo
6
6
Olympic 2
| Bhoele / Eerbeek
25 sep 2020 20:30
HV/Veerhuys
3 3
Leekster Eagles/Amysoft
25 sep 2020 20:30
Veerhuys
3
3
Leekster E.
| Vredehof / Hoorn NH
25 sep 2020 20:30
Feyenoord Futsal
4 2
Texel '94
25 sep 2020 20:30
Feyenoord
4
2
Texel '94
| Topsportcentrum Rotterdam
25 sep 2020 20:30
ZVV White Stones
6 4
Groene Ster Vlissingen
25 sep 2020 20:30
White S.
6
4
Groene Ster
| De Watertoren / Egmond aan Zee
25 sep 2020 20:30
A.S.V. LEBO
4 0
AGOVV/Futsal Apeldoorn
25 sep 2020 20:30
LEBO
4
0
AGOVV
| Calvijn / Amsterdam
25 sep 2020 20:30
Futsal Winsum
5 2
MSV Zeemacht
25 sep 2020 20:30
Winsum
5
2
Zeemacht
| Ripperdahal / Winsum GR
25 sep 2020 20:30
v.v. PKC '83/Team Carré
2 10
Futsal ONR
25 sep 2020 20:30
PKC '83
2
10
ONR
| Europark / Groningen
25 sep 2020 20:40
Hovocubo 2
0 4
ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen
25 sep 2020 20:40
Hovocubo 2
0
4
Zwaag
| De Opgang / Zwaag
25 sep 2020 20:40
z.v.v. VIOS '79/Gomes Noord-Holland
3 3
v.v. De Dreef
25 sep 2020 20:40
VIOS '79
3
3
De Dreef
| De Doorbraak / Warmenhuizen
25 sep 2020 20:40
v.v. Steenbergen
1 7
ZVV Kroeven/Laboral Services BV
25 sep 2020 20:40
Steenbergen
1
7
Kroeven
| Cromwiel / Steenbergen
25 sep 2020 20:40
ZVV Os Lusitanos VR
2 4
EXS Zwolle/Schuurman Bouwadvies VR
25 sep 2020 20:40
Os Lusitanos
2
4
EXS Zwolle
| Aristos / Amsterdam
25 sep 2020 20:40
Team Alkmaar/Sportstars VR
2 1
ZVG/Cagemax VR
25 sep 2020 20:40
Team Alkmaar
2
1
ZVG
| De Meent / Alkmaar
25 sep 2020 20:40
Sparta '67
1 4
ZVV Volendam 3
25 sep 2020 20:40
Sparta '67
1
4
Volendam 3
| Multitreffer / 't Zand NH
25 sep 2020 20:40
zvv D.W.O.W.
3 2
J.V.C.
25 sep 2020 20:40
D.W.O.W.
3
2
J.V.C.
| Zuiderzeehal / Wieringerwerf
25 sep 2020 20:45
Almelo Futsal Combinatie
6 4
z.v.v. Drienerlo
25 sep 2020 20:45
Almelo
6
4
Drienerlo
| Topsporthal IISPA / Almelo
25 sep 2020 20:45
zvv Scagha '66
4 4
ZVV Os Lusitanos
25 sep 2020 20:45
Scagha '66
4
4
Os Lusitanos
| Groeneweg / Schagen
25 sep 2020 20:50
MSV Zeemacht VR
5 2
ZVV Den Haag VR
25 sep 2020 20:50
Zeemacht
5
2
Den Haag
| De Brug / Den Helder
25 sep 2020 20:50
z.v.v. Nieuweboer Architecten
6 5
VNS United 2
25 sep 2020 20:50
Nieuweboer
6
5
VNS United 2
| De Dars / Wervershoof
25 sep 2020 21:00
DZV/H. v.d. Biggelaar & Zn
0 3
Groene Ster Vlissingen 2
25 sep 2020 21:00
DZV
0
3
Groene Ster 2
| Sportiom / 's-Hertogenbosch
25 sep 2020 21:00
z.v.v. Dynamo Lelystad
2 6
HHC Hardenberg
25 sep 2020 21:00
Dynamo
2
6
HHC
| De Koploper / Lelystad
25 sep 2020 21:00
Walk Inn Boys
1 6
RKSV Driel
25 sep 2020 21:00
Walk Inn B.
1
6
Driel
| Corlaer / Nijkerk GLD
25 sep 2020 21:00
N.S.F.V. Morado CF 2
4 3
ZVV Ede 2
25 sep 2020 21:00
Morado 2
4
3
Ede 2
| Universitair Sportcentrum / Nijmegen
25 sep 2020 21:00
Futsal Dragten
3 3
G.S.F.V. Drs. Vijfje
25 sep 2020 21:00
Dragten
3
3
Drs. Vijfje
| De Drait / Drachten
25 sep 2020 21:00
Tigers Roermond
0 5
FC Eindhoven Futsal
25 sep 2020 21:00
Tigers R.
0
5
Eindhoven
| Jo Gerrishal / Roermond
25 sep 2020 21:05
FC Botafogo
7 1
E.S.Z.V.V. Totelos
25 sep 2020 21:05
Botafogo
7
1
Totelos
| De Tempel / Eindhoven
25 sep 2020 21:05
v.v. Limmen
2 1
MSV Zeemacht 2
25 sep 2020 21:05
Limmen
2
1
Zeemacht 2
| De Enterij / Limmen
25 sep 2020 21:05
z.v.v. Adelaars
3 2
Os Lusitanos 2
25 sep 2020 21:05
Adelaars
3
2
Lusitanos 2
| De Lunet / Naarden
25 sep 2020 21:10
s.v. Vrone
3 5
ZVVO Sandow
25 sep 2020 21:10
Vrone
3
5
Sandow
| Oostwal / Sint Pancras
25 sep 2020 21:30
ZVG/Cagemax
7 3
Sportclub Olympic/AM-Supportteam
25 sep 2020 21:30
ZVG
7
3
Olympic
| Oosterbliek / Gorinchem
25 sep 2020 21:30
FC Kawin
2 10
ZVV Eindhoven
25 sep 2020 21:30
Kawin
2
10
Eindhoven
| Helsdingen / Vianen
25 sep 2020 21:30
FC Marlène
3 5
FCK De Hommel
25 sep 2020 21:30
Marlène
3
5
De Hommel
| Waardergolf / Heerhugowaard
25 sep 2020 21:30
z.v.v. BE '79
8 5
ZVV Den Haag
25 sep 2020 21:30
BE '79
8
5
Den Haag
| 't Ruiven / Berkel-Enschot
25 sep 2020 21:30
VNS United
9 0
Futsal LTC
25 sep 2020 21:30
VNS United
9
0
LTC
| De Weeren / Amsterdam
25 sep 2020 21:30
IFC Zwolle/FTS Transport & Logistics
0 2
ZVV Urk/Bakkerij De Kof
25 sep 2020 21:30
Zwolle
0
2
Urk
| Sportcentrum Landstede / Zwolle
25 sep 2020 22:00
ZVV Den Haag 2
9 5
s.v. Zuid West DH
25 sep 2020 22:00
Den Haag 2
9
5
Zuid West DH
| Sportcampus Zuiderpark / 's-Gravenhage
25 sep 2020 22:00
A.S.V. LEBO 2
1 5
AC Kingdom
25 sep 2020 22:00
LEBO 2
1
5
Kingdom
| Calvijn / Amsterdam
25 sep 2020 22:00
Futsal Winsum 2
1 1
CSVC
25 sep 2020 22:00
Winsum 2
1
1
CSVC
| Ripperdahal / Winsum GR
25 sep 2020 22:00
v.v. PKC '83 2
5 1
Z.V. Balk
25 sep 2020 22:00
PKC '83 2
5
1
Balk
| Europark / Groningen
26 sep 2020 19:30
Hovocubo
3 2
ZVV Volendam
26 sep 2020 19:30
Hovocubo
3
2
Volendam
| De Opgang / Zwaag

268Votes
love 45 Love
wink 554 Wink
lol 441 LoL
wow 551 Wow
cry 0 Cry
angry 0 Angry

Geef een reactie

error:
P
ZAALVOETBALONLINE

GRATIS
BEKIJK