Weekprogramma (13 sept – 19 sept)

Hieronder vindt u het weekprogramma van maandag 13 september tot zondag 19 september a.s. en gesorteerd op “Klasse”.

Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
17 sep 2021
- 19:30
ZVV Den Haag
5 15
FCK De Hommel
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
17 sep 2021
- 20:00
FC Eindhoven Futsal
3 0
FC Marlène
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
17 sep 2021
- 20:15
Hovocubo
17 2
Feyenoord Futsal
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
17 sep 2021
- 20:30
A.S.V. LEBO
11 2
Groene Ster Vlissingen
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
17 sep 2021
- 20:30
RKAV Volendam
2 0
Texel '94
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
17 sep 2021
- 20:30
ZVV White Stones
4 3
Leekster Eagles / Amysoft
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
17 sep 2021
- 21:30
ZVV BE '79
4 4
Tigers Roermond
Eredivisie Vrouwen
Eredivisie Vrouwen
17 sep 2021
- 20:30
Os Lusitanos / Teamsport Equip VR
10 0
MSV Zeemacht VR
Eredivisie Vrouwen
17 sep 2021
- 20:30
zv Libertas / Weed Free Service VR
2 2
EXS Zwolle / Schuurman Bouwadvies VR
Eredivisie Vrouwen
17 sep 2021
- 20:40
FC Marlène VR
2 1
ZVG / Cagemax VR
Eredivisie Vrouwen
17 sep 2021
- 21:30
ZVV Den Haag VR
2 5
G.S.F.V. Drs. Vijfje VR
Eerste Divisie A
Eerste Divisie A
17 sep 2021
- 20:30
zvv Scagha '66
6 4
FC Marlène 2
Eerste Divisie A
17 sep 2021
- 20:30
v.v. PKC '83 / Team Carré
2 8
VNS United
Eerste Divisie A
17 sep 2021
- 20:30
IFC Zwolle / FTS Transport-Logistics
1 2
MSV Zeemacht
Eerste Divisie A
17 sep 2021
- 20:30
Futsal Winsum
5 3
Os Lusitanos / Daily Paper
Eerste Divisie A
17 sep 2021
- 21:10
HZV Het Vennewater
4 2
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
Eerste Divisie B
Eerste Divisie B
17 sep 2021
- 20:30
ZVS / Bodemflex
5 8
z.v.v. JCK-AISO
Eerste Divisie B
17 sep 2021
- 20:30
LZV / Kuypers Hair & Wellness
0 9
s.v. Excelsior '31
Eerste Divisie B
17 sep 2021
- 20:45
ZVV Ede
3 2
Sportclub Olympic / AM-Supportteam
Eerste Divisie B
17 sep 2021
- 21:30
FC Kawin
1 11
ZVV Eindhoven
Eerste Divisie B
17 sep 2021
- 21:30
ZVG / Cagemax
4 1
CFM / Transito
Topklasse A
Topklasse A
17 sep 2021
- 20:30
Z.V.C. Veenendaal
1 2
VIOS '79 / Gomes Noord-Holland
Topklasse A
17 sep 2021
- 20:55
AC Kingdom
8 2
Wognum Nicols
Topklasse A
17 sep 2021
- 20:55
ZVV Zwaag / Hoogland Kozijnen
3 3
Hovocubo 2
Topklasse A
17 sep 2021
- 22:00
A.S.V. LEBO 2
1 5
FC Golden Stars
Topklasse B
Topklasse B
13 sep 2021
- 20:00
WIA
4 2
Feyenoord Futsal 2
Topklasse B
13 sep 2021
- 21:00
s.v. Zuid West DH
5 5
zvv Multicult
Topklasse B
17 sep 2021
- 20:00
ZVV Rotterdamse Studenten
2 1
ASW
Topklasse B
17 sep 2021
- 21:15
FC Westland
5 2
HBSS
Topklasse B
17 sep 2021
- 22:00
ZVV Den Haag 2
11 4
F.C. Maense
Topklasse C
Topklasse C
15 sep 2021
- 20:15
FC Eindhoven Futsal 2
7 6
ZVV Kroeven / Laboral Services BV
Topklasse C
15 sep 2021
- 21:00
Bristol Team
6 3
E.S.Z.V.V. Totelos
Topklasse C
15 sep 2021
- 21:00
Groene Ster Vlissingen 2
16 3
DZV / H. v.d. Biggelaar & Zn
Topklasse C
17 sep 2021
- 21:05
FC Botafogo
11 0
v.v. Prinsland
Topklasse D
Topklasse D
13 sep 2021
- 19:30
Tigers Roermond 2
4 0
ZVVM / Campus
Topklasse D
13 sep 2021
- 20:00
ZVV Beringe
9 0
v.v. Schaesberg
Topklasse D
13 sep 2021
- 20:00
Z.V.V. Awt-Gelaen
3 2
Z.V.V. Gulpen / Galouppe
Topklasse D
13 sep 2021
- 20:30
zv Sèrum
6 6
ZVV SGB Stevik
Topklasse D
13 sep 2021
- 21:00
TZR Fermonia Boys
5 1
De Hazendans / ODV
Topklasse E
Topklasse E
15 sep 2021
- 20:00
SSA DVC Dedemsvaart
0 6
Walk Inn Boys
Topklasse E
15 sep 2021
- 20:30
WRZV / Jacky's Bezorging-Catering
3 9
Heracles Almelo Futsal
Topklasse E
17 sep 2021
- 19:30
AGOVV 2
4 3
HHC Hardenberg
Topklasse E
17 sep 2021
- 19:30
RKSV Driel
2 8
FC Brasil '77
Topklasse E
17 sep 2021
- 20:30
ATIK
1 4
z.v.v. Drienerlo
Topklasse E
17 sep 2021
- 21:00
N.S.F.V. Morado CF
3 8
z.v.v. Dynamo Lelystad
Topklasse F
Topklasse F
13 sep 2021
- 20:00
De Herauten
3 1
Futsal Dragten
Topklasse F
15 sep 2021
- 19:00
Futsal Frisia / Spin Off
3 2
V.V. Westerkwartier
Topklasse F
15 sep 2021
- 20:00
Futsal Hoogeveen
6 5
z.v.v. DOSKO
Topklasse F
17 sep 2021
- 21:00
Jong Leekster Eagles
2 4
z.v.v. REUZ
Topklasse F
17 sep 2021
- 21:15
v.v. Beilen
1 6
G.S.F.V. Drs. Vijfje
Hoofdklasse A
Hoofdklasse A
17 sep 2021
- 19:20
Texel '94 2
4 1
MSV Zeemacht 2
Hoofdklasse A
17 sep 2021
- 19:55
J.V.C.
4 3
RKAV Volendam 3
Hoofdklasse A
17 sep 2021
- 20:00
v.v. Limmen
1 3
Sparta '67
Hoofdklasse A
17 sep 2021
- 20:40
zvv D.W.O.W.
7 1
Zaalvoetbal Onze Gezellen
Hoofdklasse A
17 sep 2021
- 21:05
z.v.v. Nieuweboer Architecten
12 1
zvv Demi Sport
Hoofdklasse B
Hoofdklasse B
13 sep 2021
- 21:05
U.V.V.
3 1
z.v.v. Adelaars
Hoofdklasse B
15 sep 2021
- 21:05
s.v. Hertha
18 3
z.v.v. Annour / MADIBA
Hoofdklasse B
15 sep 2021
- 21:05
zvv Ziekenhuis Amstelveen
5 4
VNS United 2
Hoofdklasse B
17 sep 2021
- 20:10
f.c. Lesley Boys
8 2
Al-Andalus
Hoofdklasse B
17 sep 2021
- 20:10
FC Plein '83
7 1
FC Golden Stars 2
Hoofdklasse B
17 sep 2021
- 21:30
Z.V.C. Veenendaal 2
7 2
Os Lusitanos / Daily Paper 2
Hoofdklasse C
Hoofdklasse C
13 sep 2021
- 20:00
GZV Watergras 2
1 3
F.C. Tutor
Hoofdklasse C
13 sep 2021
- 21:00
WIA 2
1 3
F.C. Stanga
Hoofdklasse C
13 sep 2021
- 22:00
ASW 2
0 15
Stompwijk '92
Hoofdklasse C
13 sep 2021
- 22:00
G.L.Z. Delfshaven
3 1
L.V.V. Lugdunum
Hoofdklasse C
15 sep 2021
- 21:00
FC Westland 2
6 2
c.v.v. Berkel
Hoofdklasse C
17 sep 2021
- 22:00
OACN-Boys 2
8 8
FC Boshuizen
Hoofdklasse D
Hoofdklasse D
15 sep 2021
- 20:30
z.v.v. Eteha / Frittella
2 7
ZVV Kroeven / Laboral Services 2
Hoofdklasse D
15 sep 2021
- 20:30
Jogadores CF
2 3
CFM / Transito 2
Hoofdklasse D
17 sep 2021
- 20:00
FC Kawin 2
5 7
ZVVR / Metsj Point
Hoofdklasse D
17 sep 2021
- 20:00
ZVV BE '79 2
9 6
ZVV Middelburg
Hoofdklasse E
Hoofdklasse E
13 sep 2021
- 20:00
z.v.v. De Gastronoom
10 4
z.v.v. Remunj
Hoofdklasse E
18 sep 2021
- 19:00
FC De Heiputters
4 6
't Brökske / Eetcafe DKW
Hoofdklasse F
Hoofdklasse F
13 sep 2021
- 20:30
Heracles Almelo Futsal 2
8 0
Zavodo '76
Hoofdklasse F
17 sep 2021
- 19:15
ZVV Ede 2
2 3
ZVL
Hoofdklasse G
Hoofdklasse G
15 sep 2021
- 21:00
v.v. DKB '44
5 5
s.v. Excelsior '31 2
Hoofdklasse G
17 sep 2021
- 20:00
ZVV Sparta Nijkerk
6 3
Sportclub Olympic 2
Hoofdklasse H
Hoofdklasse H
15 sep 2021
- 20:00
FVC
3 5
CSVC
Hoofdklasse H
17 sep 2021
- 20:00
ZVV Borger
2 4
v.v. Usquert
Hoofdklasse H
17 sep 2021
- 21:00
G.S.F.V. Drs. Vijfje 2
5 2
SC Flamingo
Hoofdklasse I
Hoofdklasse I
17 sep 2021
- 22:00
v.v. PKC '83 2
4 4
z.v.v. Grijpskerk
Beker Landelijk Vrouwen
Beker Landelijk Vrouwen
17 sep 2021
- 20:30
Drachtster Boys / HR Piping VR
5 1
Feyenoord Futsal VR
Beker District Oost
Beker District Oost
17 sep 2021
- 20:30
FC Andarinyo
6 2
N.S.F.V. Morado CF 2

Geef een antwoord

error:
P
appzaalvoetbalonlinecom.wpapp

GRATIS
BEKIJK