Weekprogramma (11 okt – 17 okt)

Hieronder vindt u het weekprogramma, van maandag 11 oktober t/m zondag 17 oktober 2021, gesorteerd op “Klasse”.

Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
15 okt 2021
- 20:00
FC Eindhoven Futsal
7 2
Texel '94
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
15 okt 2021
- 20:30
A.S.V. LEBO
7 2
AGOVV
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
15 okt 2021
- 20:30
HV Veerhuys
2 2
Tigers Roermond
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
15 okt 2021
- 20:30
Leekster Eagles / Amysoft
2 12
FC Marlène
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
15 okt 2021
- 20:30
FCK De Hommel
9 2
Groene Ster Vlissingen
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
15 okt 2021
- 20:30
RKAV Volendam
4 1
ZVV White Stones
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
15 okt 2021
- 20:30
ZVV Den Haag
5 2
Feyenoord Futsal
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
15 okt 2021
- 21:30
ZVV BE '79
1 7
Hovocubo
Eredivisie Vrouwen
Eredivisie Vrouwen
15 okt 2021
- 20:30
Drachtster Boys / HR Piping VR
5 2
zv Libertas / Weed Free Service VR
Eredivisie Vrouwen
15 okt 2021
- 20:30
EXS Zwolle / Schuurman Bouwadvies VR
1 2
Feyenoord Futsal VR
Eredivisie Vrouwen
15 okt 2021
- 20:30
G.S.F.V. Drs. Vijfje VR
7 1
MSV Zeemacht VR
Eredivisie Vrouwen
15 okt 2021
- 20:30
FC Marlène VR
7 1
ZVV Den Haag VR
Eredivisie Vrouwen
15 okt 2021
- 20:45
ZVG / Cagemax VR
1 3
Os Lusitanos / Teamsport Equip VR
Eerste Divisie A
Eerste Divisie A
15 okt 2021
- 20:30
Futsal Winsum
3 3
zvv Scagha '66
Eerste Divisie A
15 okt 2021
- 20:30
Futsal LTC
3 6
IFC Zwolle / FTS Transport-Logistics
Eerste Divisie A
15 okt 2021
- 20:50
MSV Zeemacht
2 2
Os Lusitanos / Daily Paper
Eerste Divisie A
15 okt 2021
- 21:10
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
1 4
v.v. PKC '83 / Team Carré
Eerste Divisie A
15 okt 2021
- 21:30
VNS United
3 1
FC Marlène 2
Eerste Divisie B
Eerste Divisie B
15 okt 2021
- 20:30
LZV / Kuypers Hair & Wellness
6 6
Sportclub Olympic / AM-Supportteam
Eerste Divisie B
15 okt 2021
- 20:00
CFM / Transito
6 3
ZVS / Bodemflex
Eerste Divisie B
15 okt 2021
- 20:30
OACN-Boys
5 5
FC Kawin
Eerste Divisie B
15 okt 2021
- 21:30
ZVV Eindhoven
7 0
s.v. Excelsior '31
Topklasse A
Topklasse A
15 okt 2021
- 20:00
FC Golden Stars
1 1
ZVV De Ruif / ZoHip.nl
Topklasse A
15 okt 2021
- 20:25
Wognum Nicols
3 4
Z.V.C. Veenendaal
Topklasse A
15 okt 2021
- 20:40
VIOS '79 / Gomes Noord-Holland
3 6
RKAV Volendam 2
Topklasse A
15 okt 2021
- 21:20
Hovocubo 2
6 6
A.S.V. LEBO 2
Topklasse B
Topklasse B
11 okt 2021
- 20:00
HBSS
8 3
F.C. Maense
Topklasse B
11 okt 2021
- 21:00
ASW
0 5
FC Westland
Topklasse B
11 okt 2021
- 21:00
Feyenoord Futsal 2
3 12
ZVV Den Haag 2
Topklasse B
15 okt 2021
- 21:00
zvv Multicult
3 4
WIA
Topklasse C
Topklasse C
13 okt 2021
- 21:00
Bristol Team
5 4
FC Eindhoven Futsal 2
Topklasse C
15 okt 2021
- 19:45
v.v. Prinsland
2 9
ZVG / Cagemax 2
Topklasse C
15 okt 2021
- 21:00
ZVV Kroeven / Laboral Services BV
5 1
FC Botafogo
Topklasse C
15 okt 2021
- 21:10
E.S.Z.V.V. Totelos
7 1
Groene Ster Vlissingen 2
Topklasse C
15 okt 2021
- 22:00
DZV / H. v.d. Biggelaar & Zn
6 3
ZV Cluzona '74
Topklasse D
Topklasse D
11 okt 2021
- 19:30
Z.V.V. Gulpen / Galouppe
4 6
ZVV Beringe
Topklasse D
11 okt 2021
- 20:00
ZVV SGB Stevik
2 5
ZVVM / Campus
Topklasse D
11 okt 2021
- 22:00
TZR Fermonia Boys
4 2
zv Sèrum
Topklasse D
15 okt 2021
- 20:30
De Hazendans / ODV
3 2
Tigers Roermond 2
Topklasse E
Topklasse E
13 okt 2021
- 20:30
HHC Hardenberg
11 2
WRZV / Jacky's Bezorging-Catering
Topklasse E
13 okt 2021
- 21:00
z.v.v. Drienerlo
3 2
N.S.F.V. Morado CF
Topklasse E
15 okt 2021
- 20:30
ATIK
2 3
AGOVV 2
Topklasse E
15 okt 2021
- 20:45
Heracles Almelo Futsal
11 0
SSA DVC Dedemsvaart
Topklasse E
15 okt 2021
- 21:00
z.v.v. Dynamo Lelystad
3 4
FC Brasil '77
Topklasse E
15 okt 2021
- 21:00
Walk Inn Boys
5 5
RKSV Driel
Topklasse F
Topklasse F
13 okt 2021
- 21:00
z.v.v. DOSKO
6 3
Jong Leekster Eagles
Topklasse F
15 okt 2021
- 21:00
z.v.v. REUZ
3 2
V.V. Westerkwartier
Topklasse F
15 okt 2021
- 21:00
Futsal Dragten
0 3
z.v.v. WMC / EP De Treffer
Hoofdklasse A
Hoofdklasse A
11 okt 2021
- 20:00
zvv Demi Sport
3 5
RKAV Volendam 3
Hoofdklasse A
15 okt 2021
- 19:15
Zaalvoetbal Onze Gezellen
4 4
Texel '94 2
Hoofdklasse A
15 okt 2021
- 19:25
MSV Zeemacht 2
3 3
v.v. Limmen
Hoofdklasse A
15 okt 2021
- 20:10
ZV Vrone
3 2
z.v.v. Nieuweboer Architecten
Hoofdklasse A
15 okt 2021
- 20:40
Sparta '67
1 3
J.V.C.
Hoofdklasse B
Hoofdklasse B
11 okt 2021
- 21:00
VNS United 2
1 2
f.c. Lesley Boys
Hoofdklasse B
11 okt 2021
- 21:05
U.V.V.
4 4
zvv Ziekenhuis Amstelveen
Hoofdklasse B
15 okt 2021
- 21:05
Al-Andalus
1 6
s.v. Hertha
Hoofdklasse B
15 okt 2021
- 21:05
z.v.v. Adelaars
4 0
Z.V.C. Veenendaal 2
Hoofdklasse B
15 okt 2021
- 21:05
z.v.v. Annour / MADIBA
3 3
FC Plein '83
Hoofdklasse B
15 okt 2021
- 22:00
Os Lusitanos / Daily Paper 2
4 5
FC Golden Stars 2
Hoofdklasse C
Hoofdklasse C
11 okt 2021
- 20:00
ASW 2
4 4
OACN-Boys 2
Hoofdklasse C
11 okt 2021
- 20:00
Stompwijk '92
4 2
G.L.Z. Delfshaven
Hoofdklasse C
11 okt 2021
- 20:00
L.V.V. Lugdunum
0 3
F.C. Tutor
Hoofdklasse C
11 okt 2021
- 21:00
FC Boshuizen
8 3
FC Westland 2
Hoofdklasse C
13 okt 2021
- 20:00
c.v.v. Berkel
3 3
WIA 2
Hoofdklasse C
15 okt 2021
- 20:00
F.C. Stanga
4 3
GZV Watergras 2
Hoofdklasse D
Hoofdklasse D
13 okt 2021
- 20:30
Jogadores CF
2 4
FC Kawin 2
Hoofdklasse D
15 okt 2021
- 21:00
ZVVR / Metsj Point
6 1
ZVV Middelburg
Hoofdklasse D
15 okt 2021
- 21:30
CFM / Transito 2
2 4
ZVV BE '79 2
Hoofdklasse D
15 okt 2021
- 22:00
ZVV Kroeven / Laboral Services 2
4 4
FC Botafogo 2
Hoofdklasse E
Hoofdklasse E
11 okt 2021
- 20:30
De Keelkampers / Transpo Nuth
7 5
FC De Heiputters
Hoofdklasse E
15 okt 2021
- 20:30
ZVV De Kilo
4 3
z.v.v. De Gastronoom
Hoofdklasse E
16 okt 2021
- 20:30
z.v.v. Remunj
4 8
Tigers Roermond 3
Hoofdklasse F
Hoofdklasse F
11 okt 2021
- 20:30
Zavodo '76
3 1
N.S.F.V. Morado CF 2
Hoofdklasse F
15 okt 2021
- 20:30
FC Gonemo
2 6
ZVL
Hoofdklasse G
Hoofdklasse G
11 okt 2021
- 19:00
Sportclub Olympic 2
5 5
s.v. Excelsior '31 2
Hoofdklasse G
11 okt 2021
- 20:00
Heracles Almelo Futsal 3
3 1
ZVV Sparta Nijkerk
Hoofdklasse G
11 okt 2021
- 21:00
z.v.v. Homar
3 6
v.v. DKB '44
Hoofdklasse G
11 okt 2021
- 21:00
FC 't Hoekje / Toyota Oldenzaal
3 3
FC Andarinyo
Hoofdklasse H
Hoofdklasse H
13 okt 2021
- 21:00
CSVC
1 4
v.v. Usquert
Hoofdklasse H
13 okt 2021
- 21:00
SC Flamingo
3 5
FVC
Hoofdklasse I
Hoofdklasse I
11 okt 2021
- 20:30
z.v.v. Grijpskerk
4 4
Real Camaradas

Geef een antwoord

error:
P
appzaalvoetbalonlinecom.wpapp

GRATIS
BEKIJK