Weekprogramma (11 okt – 17 okt)

Hieronder vindt u het weekprogramma, van maandag 11 oktober t/m zondag 17 oktober 2021, gesorteerd op “Klasse” en “Wedstrijddag”.

Bijzonderheden

Geen

Programma op klasse

Topklasse B
15 okt 2021 20:00
ZVV Rotterdamse Studenten
- -
GZV Watergras
15 okt 2021 20:00
RS
-
-
Watergras
WEDSTRIJD AFGELAST/UITGESTELD !!!
| Woudestijn (Erasmus Universiteit) / Rotterdam
Topklasse C
15 okt 2021 20:40
v.v. Steenbergen
- -
FC Bergeijk
15 okt 2021 20:40
Steenbergen
-
-
Bergeijk
| Cromwiel / Steenbergen
Topklasse D
11 okt 2021 20:45
v.v. Schaesberg
- -
Z.V.V. Awt-Gelaen
11 okt 2021 20:45
Schaesberg
-
-
Awt-Gelaen
WEDSTRIJD AFGELAST/UITGESTELD !!!
| Strijthagen / Landgraaf
Hoofdklasse A
15 okt 2021 20:10
ZVVO Sandow
- -
zvv D.W.O.W.
15 okt 2021 20:10
Sandow
-
-
D.W.O.W.
| MSFA De Beuk / Purmerend
Hoofdklasse E
15 okt 2021 22:00
s.v. Lake Valley
- -
FC Coronaas
15 okt 2021 22:00
Lake Valley
-
-
Coronaas
| Wetteling / Venray
16 okt 2021 20:30
z.v.v. Remunj
- -
Tigers Roermond 3
16 okt 2021 20:30
Remunj
-
-
Tigers R. 3
| Jo Gerrishal / Roermond
Hoofdklasse F
15 okt 2021 20:15
United Futsal 2
- -
ZVV Ede 2
15 okt 2021 20:15
United 2
-
-
Ede 2
WEDSTRIJD AFGELAST/UITGESTELD !!!
| Topsporthal SAZA / Doetinchem
Hoofdklasse I
11 okt 2021 22:00
Noordbergum
- -
Leekster Eagles 3
11 okt 2021 22:00
Noordbergum
-
-
Leekster E. 3
WEDSTRIJD AFGELAST/UITGESTELD !!!
| De Nije Westermar / Burgum

Programma op wedstrijddag

11 okt 2021 20:45
v.v. Schaesberg
- -
Z.V.V. Awt-Gelaen
11 okt 2021 20:45
Schaesberg
-
-
Awt-Gelaen
WEDSTRIJD AFGELAST/UITGESTELD !!!
| Strijthagen / Landgraaf
11 okt 2021 22:00
Noordbergum
- -
Leekster Eagles 3
11 okt 2021 22:00
Noordbergum
-
-
Leekster E. 3
WEDSTRIJD AFGELAST/UITGESTELD !!!
| De Nije Westermar / Burgum
15 okt 2021 20:00
ZVV Rotterdamse Studenten
- -
GZV Watergras
15 okt 2021 20:00
RS
-
-
Watergras
WEDSTRIJD AFGELAST/UITGESTELD !!!
| Woudestijn (Erasmus Universiteit) / Rotterdam
15 okt 2021 20:10
ZVVO Sandow
- -
zvv D.W.O.W.
15 okt 2021 20:10
Sandow
-
-
D.W.O.W.
| MSFA De Beuk / Purmerend
15 okt 2021 20:15
United Futsal 2
- -
ZVV Ede 2
15 okt 2021 20:15
United 2
-
-
Ede 2
WEDSTRIJD AFGELAST/UITGESTELD !!!
| Topsporthal SAZA / Doetinchem
15 okt 2021 20:40
v.v. Steenbergen
- -
FC Bergeijk
15 okt 2021 20:40
Steenbergen
-
-
Bergeijk
| Cromwiel / Steenbergen
15 okt 2021 22:00
s.v. Lake Valley
- -
FC Coronaas
15 okt 2021 22:00
Lake Valley
-
-
Coronaas
| Wetteling / Venray
16 okt 2021 20:30
z.v.v. Remunj
- -
Tigers Roermond 3
16 okt 2021 20:30
Remunj
-
-
Tigers R. 3
| Jo Gerrishal / Roermond

Uitslagen op klasse

Eredivisie
15 okt 2021 21:30
z.v.v. BE '79
1 7
Hovocubo
15 okt 2021 21:30
BE '79
1
7
Hovocubo
| 't Ruiven / Berkel-Enschot
15 okt 2021 20:30
A.S.V. LEBO
7 2
AGOVV
15 okt 2021 20:30
LEBO
7
2
AGOVV
| Calvijn / Amsterdam
15 okt 2021 20:30
HV Veerhuys
2 2
Tigers Roermond
15 okt 2021 20:30
Veerhuys
2
2
Tigers R.
| Vredehof / Hoorn NH
15 okt 2021 20:30
Leekster Eagles/Amysoft
2 12
FC Marlène
15 okt 2021 20:30
Leekster E.
2
12
Marlène
| Sportcentrum Leek
15 okt 2021 20:30
FCK De Hommel
9 2
Groene Ster Vlissingen
15 okt 2021 20:30
Hommel
9
2
Groene Ster
| Maaspoort / 's-Hertogenbosch
15 okt 2021 20:30
RKAV Volendam
4 1
ZVV White Stones
15 okt 2021 20:30
Volendam
4
1
White S.
| De Opperdam / Volendam
15 okt 2021 20:30
ZVV Den Haag
5 2
Feyenoord Futsal
15 okt 2021 20:30
Den Haag
5
2
Feyenoord
| Sportcampus Zuiderpark / 's-Gravenhage
15 okt 2021 20:00
FC Eindhoven Futsal
7 2
Texel '94
15 okt 2021 20:00
Eindhoven
7
2
Texel '94
| Indoor Sportcentrum Zuid / Eindhoven
Eredivisie Vrouwen
15 okt 2021 20:45
ZVG/Cagemax VR
1 3
Os Lusitanos/Teamsport Equip VR
15 okt 2021 20:45
ZVG
1
3
Lusitanos
| Oosterbliek / Gorinchem
15 okt 2021 20:30
Drachtster Boys/HR Piping VR
5 2
z.v. Libertas/Weed Free Service VR
15 okt 2021 20:30
Dr. Boys
5
2
Libertas
| SNIJ Noordhal / Drachten
15 okt 2021 20:30
EXS Zwolle/Schuurman Bouwadvies VR
1 2
Feyenoord Futsal VR
15 okt 2021 20:30
EXS Zwolle
1
2
Feyenoord
| WRZV Sporthal / Zwolle
15 okt 2021 20:30
G.S.F.V. Drs. Vijfje VR
7 1
MSV Zeemacht VR
15 okt 2021 20:30
Drs. Vijfje
7
1
Zeemacht
| ACLO Sportcentrum / Groningen
15 okt 2021 20:30
FC Marlène VR
7 1
ZVV Den Haag VR
15 okt 2021 20:30
Marlène
7
1
Den Haag
| Waardergolf / Heerhugowaard
Eerste Divisie A
15 okt 2021 21:30
VNS United
3 1
FC Marlène 2
15 okt 2021 21:30
VNS United
3
1
Marlène 2
| De Weeren / Amsterdam
15 okt 2021 21:10
ZVV Urk/Bakkerij De Kof
1 4
v.v. PKC '83/Team Carré
15 okt 2021 21:10
Urk
1
4
PKC '83
| De Schelp / Urk
15 okt 2021 20:50
MSV Zeemacht
2 2
Os Lusitanos/Daily Paper
15 okt 2021 20:50
Zeemacht
2
2
Lusitanos
| De Brug / Den Helder
15 okt 2021 20:30
Futsal Winsum
3 3
zvv Scagha '66
15 okt 2021 20:30
Winsum
3
3
Scagha '66
| Ripperdahal / Winsum GR
15 okt 2021 20:30
Futsal LTC
3 6
IFC Zwolle/FTS Transport & Logistics
15 okt 2021 20:30
LTC
3
6
Zwolle
| Pittelohal / Assen
Eerste Divisie B
15 okt 2021 20:30
LZV/Kuypers Hair & Wellness
6 6
Sportclub Olympic/AM-Supportteam
15 okt 2021 20:30
LZV
6
6
Olympic
| Hamelandhal / Lichtenvoorde
15 okt 2021 21:30
ZVV Eindhoven
7 0
s.v. Excelsior '31
15 okt 2021 21:30
Eindhoven
7
0
Excelsior '31
| Genderbeemd / Eindhoven
15 okt 2021 20:30
OACN-Boys
5 5
FC Kawin
15 okt 2021 20:30
OACN-Boys
5
5
Kawin
| De Akkers / Spijkenisse
15 okt 2021 20:00
CFM/Transito
6 3
ZVS/Bodemflex
15 okt 2021 20:00
CFM
6
3
ZVS
| De Crosser / Werkendam
Topklasse A
15 okt 2021 21:20
Hovocubo 2
6 6
A.S.V. LEBO 2
15 okt 2021 21:20
Hovocubo 2
6
6
LEBO 2
| De Opgang / Zwaag
15 okt 2021 20:40
VIOS '79/Gomes Noord-Holland
3 6
RKAV Volendam 2
15 okt 2021 20:40
VIOS '79
3
6
Volendam 2
| De Doorbraak / Warmenhuizen
15 okt 2021 20:25
Wognum Nicols
3 4
Z.V.C. Veenendaal
15 okt 2021 20:25
Wognum N.
3
4
Veenendaal
| Bloesem (WestFrieslandhal) / Wognum
15 okt 2021 20:00
FC Golden Stars
1 1
ZVV De Ruif/ZoHip.nl
15 okt 2021 20:00
GS
1
1
De Ruif
| Sporthallen Zuid / Amsterdam
Topklasse B
15 okt 2021 21:00
zvv Multicult
3 4
WIA
15 okt 2021 21:00
Multicult
3
4
WIA
| Sportcampus Zuiderpark / 's-Gravenhage
11 okt 2021 21:00
ASW
0 5
FC Westland
11 okt 2021 21:00
ASW
0
5
Westland
| De Dreef / Waddinxveen
11 okt 2021 21:00
Feyenoord Futsal 2
3 12
ZVV Den Haag 2
11 okt 2021 21:00
Feyenoord 2
3
12
Den Haag 2
| Topsportcentrum Rotterdam
11 okt 2021 20:00
HBSS
8 3
F.C. Maense
11 okt 2021 20:00
HBSS
8
3
Maense
| Topsportcentrum Rotterdam
Topklasse C
15 okt 2021 22:00
DZV/H. v.d. Biggelaar & Zn
6 3
ZV Cluzona '74
15 okt 2021 22:00
DZV
6
3
Cluzona '74
| Sportiom / 's-Hertogenbosch
15 okt 2021 21:10
E.S.Z.V.V. Totelos
7 1
Groene Ster Vlissingen 2
15 okt 2021 21:10
Totelos
7
1
Groene S. 2
| Technische Universiteit / Eindhoven
15 okt 2021 21:00
Kroeven/Laboral Services BV
5 1
FC Botafogo
15 okt 2021 21:00
Kroeven
5
1
Botafogo
| Vijfsprong / Rucphen
15 okt 2021 19:45
v.v. Prinsland
2 9
ZVG/Cagemax 2
15 okt 2021 19:45
Prinsland
2
9
ZVG 2
| Buitelstee / Dinteloord
13 okt 2021 21:00
Bristol Team
5 4
FC Eindhoven Futsal 2
13 okt 2021 21:00
Bristol Team
5
4
Eindhoven 2
| In de Roos / Roosendaal
Topklasse D
15 okt 2021 20:30
De Hazendans/ODV
3 2
Tigers Roermond 2
15 okt 2021 20:30
Hazendans
3
2
Tigers R. 2
| Daalhof / Maastricht
11 okt 2021 22:00
TZR Fermonia Boys
4 2
zv Sèrum
11 okt 2021 22:00
Fermonia B.
4
2
Sèrum
| Sportcentrum Swalmen
11 okt 2021 20:00
ZVV SGB Stevik
2 5
ZVVM/Campus
11 okt 2021 20:00
SGB Stevik
2
5
ZVVM
| Glanerbrook / Geleen
11 okt 2021 19:30
Z.V.V. Gulpen/Galouppe
4 6
ZVV Beringe
11 okt 2021 19:30
Gulpen
4
6
Beringe
| NV VTC Gulpen
Topklasse E
15 okt 2021 21:00
z.v.v. Dynamo Lelystad
3 4
FC Brasil '77
15 okt 2021 21:00
Dynamo L.
3
4
Brasil '77
| De Koploper / Lelystad
15 okt 2021 21:00
Walk Inn Boys
5 5
RKSV Driel
15 okt 2021 21:00
Walk Inn B.
5
5
Driel
| Corlaer / Nijkerk GLD
15 okt 2021 20:45
Heracles Almelo Futsal
11 0
SSA DVC Dedemsvaart
15 okt 2021 20:45
Heracles A.
11
0
Dedemsvaart
| Topsporthal IISPA / Almelo
15 okt 2021 20:30
ATIK
2 3
AGOVV 2
15 okt 2021 20:30
ATIK
2
3
AGOVV 2
| Mheenpark / Apeldoorn
13 okt 2021 21:00
z.v.v. Drienerlo
3 2
N.S.F.V. Morado CF
13 okt 2021 21:00
Drienerlo
3
2
Morado
| Universiteit Twente / Enschede
13 okt 2021 20:30
HHC Hardenberg
11 2
WRZV/JACKY'S Bezorging & Catering
13 okt 2021 20:30
HHC
11
2
WRZV
| De Slag / Hardenberg
Topklasse F
15 okt 2021 21:00
z.v.v. REUZ
3 2
V.V. Westerkwartier
15 okt 2021 21:00
REUZ
3
2
Westerkw.
| De Kamp / Vries
15 okt 2021 21:00
Futsal Dragten
0 3
z.v.v. WMC/EP De Treffer
15 okt 2021 21:00
Dragten
0
3
WMC
| De Drait / Drachten
13 okt 2021 21:00
z.v.v. DOSKO
6 3
Jong Leekster Eagles
13 okt 2021 21:00
DOSKO
6
3
J. Leekster E.
| De Klabbe / Emmer-Compascuum
Hoofdklasse A
15 okt 2021 20:40
Sparta '67
1 3
J.V.C.
15 okt 2021 20:40
Sparta '67
1
3
J.V.C.
| Multitreffer / 't Zand NH
15 okt 2021 20:10
s.v. Vrone
3 2
z.v.v. Nieuweboer Architecten
15 okt 2021 20:10
Vrone
3
2
Nieuweboer
| Oostwal / Sint Pancras
15 okt 2021 19:25
MSV Zeemacht 2
3 3
v.v. Limmen
15 okt 2021 19:25
Zeemacht 2
3
3
Limmen
| De Brug / Den Helder
15 okt 2021 19:15
R.K.S.V. Onze Gezellen
4 4
Texel '94 2
15 okt 2021 19:15
Gazellen
4
4
Texel '94 2
| Het Polderhuis / Velserbroek
11 okt 2021 20:00
zvv Demi Sport
3 5
RKAV Volendam 3
11 okt 2021 20:00
Demi Sport
3
5
Volendam 3
| Kinheimhal / Beverwijk
Hoofdklasse B
15 okt 2021 22:00
Os Lusitanos/Daily Paper 2
4 5
FC Golden Stars 2
15 okt 2021 22:00
Lusitanos 2
4
5
GS 2
| Aristos / Amsterdam
15 okt 2021 21:05
Al-Andalus
1 6
s.v. Hertha
15 okt 2021 21:05
Al-Andalus
1
6
Hertha
| Sporthal De Bilt
15 okt 2021 21:05
z.v.v. Adelaars
4 0
Z.V.C. Veenendaal 2
15 okt 2021 21:05
Adelaars
4
0
Veenendaal 2
| De Lunet / Naarden
15 okt 2021 21:05
z.v.v. Annour/MADIBA
3 3
FC Plein '83
15 okt 2021 21:05
Annour
3
3
Plein '83
| Zielhorst / Amersfoort
11 okt 2021 21:05
U.V.V.
4 4
zvv Ziekenhuis Amstelveen
11 okt 2021 21:05
U.V.V.
4
4
Amstelveen
| De Paperclip / Utrecht
11 okt 2021 21:00
VNS United 2
1 2
f.c. Lesley Boys
11 okt 2021 21:00
VNS United 2
1
2
Lesley Boys
| Elzenhagen / Amsterdam
Hoofdklasse C
15 okt 2021 20:00
F.C. Stanga
4 3
GZV Watergras 2
15 okt 2021 20:00
Stanga
4
3
Watergras 2
| Hoge Veld / 's-Gravenhage
13 okt 2021 20:00
c.v.v. Berkel
3 3
WIA 2
13 okt 2021 20:00
Berkel
3
3
WIA 2
| Vermeulen Sporthal / Berkel en Rodenrijs
11 okt 2021 21:00
FC Boshuizen
8 3
FC Westland 2
11 okt 2021 21:00
Boshuizen
8
3
Westland 2
| De Zijl / Leiden
11 okt 2021 20:00
ASW 2
4 4
OACN-Boys 2
11 okt 2021 20:00
ASW 2
4
4
OACN-Boys 2
| De Dreef / Waddinxveen
11 okt 2021 20:00
Stompwijk '92
4 2
G.L.Z. Delfshaven
11 okt 2021 20:00
Stompwijk
4
2
Delfshaven
| Meerhorst / Leidschendam
11 okt 2021 20:00
L.V.V. Lugdunum
0 3
F.C. Tutor
11 okt 2021 20:00
Lugdunum
0
3
Tutor
| De Zijl / Leiden
Hoofdklasse D
15 okt 2021 22:00
Kroeven/Laboral Services 2
5 1
FC Botafogo 2
15 okt 2021 22:00
Kroeven 2
5
1
Botafogo 2
| Vijfsprong / Rucphen
15 okt 2021 21:30
CFM/Transito 2
2 4
z.v.v. BE '79 2
15 okt 2021 21:30
CFM 2
2
4
BE '79 2
| De Crosser / Werkendam
15 okt 2021 21:00
ZVVR/Metsj Point
6 1
ZVV Middelburg
15 okt 2021 21:00
ZVVR
6
1
Middelburg
| Tuinwijk / Bergen op Zoom
13 okt 2021 20:30
Jogadores CF
2 4
FC Kawin 2
13 okt 2021 20:30
Jogadores
2
4
Kawin 2
| Van Rappardhal / Gorinchem
11 okt 2021 20:10
ZVV Eindhoven 2
7 2
z.v.v. Eteha/Frittella
11 okt 2021 20:10
Eindhoven 2
7
2
Eteha
| Genderbeemd / Eindhoven
Hoofdklasse E
15 okt 2021 20:30
ZVV De Kilo
4 3
z.v.v. De Gastronoom
15 okt 2021 20:30
De Kilo
4
3
Gastronoom
| Bosdries / Berg en Terbleijt
11 okt 2021 21:30
't Brökske/Eetcafe DKW
0 5
ZVV Koutenveld
11 okt 2021 21:30
't Brökske
0
5
Koutenveld
| Sportcentrum Nederweert
11 okt 2021 20:30
De Keelkampers/Transpo Nuth
7 3
FC De Heiputters
11 okt 2021 20:30
Keelkampers
7
3
Heiputters
| Gitek Sportcentrum / Nuth
Hoofdklasse F
15 okt 2021 20:30
FC Gonemo
2 6
ZVL
15 okt 2021 20:30
Gonemo
2
6
ZVL
| Spoorzone / Winterswijk
11 okt 2021 20:30
Zavodo '76
3 1
N.S.F.V. Morado CF 2
11 okt 2021 20:30
Zavodo '76
3
1
Morado 2
| Topsporthal SAZA / Doetinchem
Hoofdklasse G
11 okt 2021 21:00
z.v.v. Homar
3 6
v.v. DKB '44
11 okt 2021 21:00
Homar
3
6
DKB '44
| De Brake / Nunspeet
11 okt 2021 21:00
FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal
3 3
FC Andarinyo
11 okt 2021 21:00
't Hoekje
3
3
Andarinyo
| Vondersweide / Oldenzaal
11 okt 2021 20:00
Heracles Almelo Futsal 3
3 1
ZVV Sparta Nijkerk
11 okt 2021 20:00
Heracles A. 3
3
1
Sparta N.
| Topsporthal IISPA / Almelo
11 okt 2021 19:00
Sportclub Olympic 2
5 5
s.v. Excelsior '31 2
11 okt 2021 19:00
Olympic 2
5
5
Excelsior 2
| De Endesprong / Duiven
Hoofdklasse H
15 okt 2021 20:15
Inter Maluku FC
5 8
ZVV Borger
15 okt 2021 20:15
Inter Maluku
5
8
Borger
| Borchkwartier / Eelderwolde
13 okt 2021 21:00
CSVC
1 4
v.v. Usquert
13 okt 2021 21:00
CSVC
1
4
Usquert
| Swanenburg / Coevorden
13 okt 2021 21:00
SC Flamingo
3 5
FVC
13 okt 2021 21:00
Flamingo
3
5
FVC
| Schieringen (Kalverdijkje) / Leeuwarden
Hoofdklasse I
13 okt 2021 20:00
Waterpoort Boys
6 8
Futsal Emmeloord/DA Enzo
13 okt 2021 20:00
Waterpoort B.
6
8
Emmeloord
| Sneker Sporthal / Sneek
11 okt 2021 20:30
z.v.v. Grijpskerk
4 4
Real Camaradas
11 okt 2021 20:30
Grijpskerk
4
4
Camaradas
| De Bokkediek / Grijpskerk

Uitslagen op wedstrijddag

15 okt 2021 22:00
DZV/H. v.d. Biggelaar & Zn
6 3
ZV Cluzona '74
15 okt 2021 22:00
DZV
6
3
Cluzona '74
| Sportiom / 's-Hertogenbosch
15 okt 2021 22:00
Os Lusitanos/Daily Paper 2
4 5
FC Golden Stars 2
15 okt 2021 22:00
Lusitanos 2
4
5
GS 2
| Aristos / Amsterdam
15 okt 2021 22:00
Kroeven/Laboral Services 2
5 1
FC Botafogo 2
15 okt 2021 22:00
Kroeven 2
5
1
Botafogo 2
| Vijfsprong / Rucphen
15 okt 2021 21:30
VNS United
3 1
FC Marlène 2
15 okt 2021 21:30
VNS United
3
1
Marlène 2
| De Weeren / Amsterdam
15 okt 2021 21:30
ZVV Eindhoven
7 0
s.v. Excelsior '31
15 okt 2021 21:30
Eindhoven
7
0
Excelsior '31
| Genderbeemd / Eindhoven
15 okt 2021 21:30
z.v.v. BE '79
1 7
Hovocubo
15 okt 2021 21:30
BE '79
1
7
Hovocubo
| 't Ruiven / Berkel-Enschot
15 okt 2021 21:30
CFM/Transito 2
2 4
z.v.v. BE '79 2
15 okt 2021 21:30
CFM 2
2
4
BE '79 2
| De Crosser / Werkendam
15 okt 2021 21:20
Hovocubo 2
6 6
A.S.V. LEBO 2
15 okt 2021 21:20
Hovocubo 2
6
6
LEBO 2
| De Opgang / Zwaag
15 okt 2021 21:10
ZVV Urk/Bakkerij De Kof
1 4
v.v. PKC '83/Team Carré
15 okt 2021 21:10
Urk
1
4
PKC '83
| De Schelp / Urk
15 okt 2021 21:10
E.S.Z.V.V. Totelos
7 1
Groene Ster Vlissingen 2
15 okt 2021 21:10
Totelos
7
1
Groene S. 2
| Technische Universiteit / Eindhoven
15 okt 2021 21:05
Al-Andalus
1 6
s.v. Hertha
15 okt 2021 21:05
Al-Andalus
1
6
Hertha
| Sporthal De Bilt
15 okt 2021 21:05
z.v.v. Adelaars
4 0
Z.V.C. Veenendaal 2
15 okt 2021 21:05
Adelaars
4
0
Veenendaal 2
| De Lunet / Naarden
15 okt 2021 21:05
z.v.v. Annour/MADIBA
3 3
FC Plein '83
15 okt 2021 21:05
Annour
3
3
Plein '83
| Zielhorst / Amersfoort
15 okt 2021 21:00
z.v.v. REUZ
3 2
V.V. Westerkwartier
15 okt 2021 21:00
REUZ
3
2
Westerkw.
| De Kamp / Vries
15 okt 2021 21:00
Futsal Dragten
0 3
z.v.v. WMC/EP De Treffer
15 okt 2021 21:00
Dragten
0
3
WMC
| De Drait / Drachten
15 okt 2021 21:00
zvv Multicult
3 4
WIA
15 okt 2021 21:00
Multicult
3
4
WIA
| Sportcampus Zuiderpark / 's-Gravenhage
15 okt 2021 21:00
Kroeven/Laboral Services BV
5 1
FC Botafogo
15 okt 2021 21:00
Kroeven
5
1
Botafogo
| Vijfsprong / Rucphen
15 okt 2021 21:00
z.v.v. Dynamo Lelystad
3 4
FC Brasil '77
15 okt 2021 21:00
Dynamo L.
3
4
Brasil '77
| De Koploper / Lelystad
15 okt 2021 21:00
Walk Inn Boys
5 5
RKSV Driel
15 okt 2021 21:00
Walk Inn B.
5
5
Driel
| Corlaer / Nijkerk GLD
15 okt 2021 21:00
ZVVR/Metsj Point
6 1
ZVV Middelburg
15 okt 2021 21:00
ZVVR
6
1
Middelburg
| Tuinwijk / Bergen op Zoom
15 okt 2021 20:50
MSV Zeemacht
2 2
Os Lusitanos/Daily Paper
15 okt 2021 20:50
Zeemacht
2
2
Lusitanos
| De Brug / Den Helder
15 okt 2021 20:45
ZVG/Cagemax VR
1 3
Os Lusitanos/Teamsport Equip VR
15 okt 2021 20:45
ZVG
1
3
Lusitanos
| Oosterbliek / Gorinchem
15 okt 2021 20:45
Heracles Almelo Futsal
11 0
SSA DVC Dedemsvaart
15 okt 2021 20:45
Heracles A.
11
0
Dedemsvaart
| Topsporthal IISPA / Almelo
15 okt 2021 20:40
VIOS '79/Gomes Noord-Holland
3 6
RKAV Volendam 2
15 okt 2021 20:40
VIOS '79
3
6
Volendam 2
| De Doorbraak / Warmenhuizen
15 okt 2021 20:40
Sparta '67
1 3
J.V.C.
15 okt 2021 20:40
Sparta '67
1
3
J.V.C.
| Multitreffer / 't Zand NH
15 okt 2021 20:30
Futsal Winsum
3 3
zvv Scagha '66
15 okt 2021 20:30
Winsum
3
3
Scagha '66
| Ripperdahal / Winsum GR
15 okt 2021 20:30
Futsal LTC
3 6
IFC Zwolle/FTS Transport & Logistics
15 okt 2021 20:30
LTC
3
6
Zwolle
| Pittelohal / Assen
15 okt 2021 20:30
LZV/Kuypers Hair & Wellness
6 6
Sportclub Olympic/AM-Supportteam
15 okt 2021 20:30
LZV
6
6
Olympic
| Hamelandhal / Lichtenvoorde
15 okt 2021 20:30
OACN-Boys
5 5
FC Kawin
15 okt 2021 20:30
OACN-Boys
5
5
Kawin
| De Akkers / Spijkenisse
15 okt 2021 20:30
A.S.V. LEBO
7 2
AGOVV
15 okt 2021 20:30
LEBO
7
2
AGOVV
| Calvijn / Amsterdam
15 okt 2021 20:30
HV Veerhuys
2 2
Tigers Roermond
15 okt 2021 20:30
Veerhuys
2
2
Tigers R.
| Vredehof / Hoorn NH
15 okt 2021 20:30
Leekster Eagles/Amysoft
2 12
FC Marlène
15 okt 2021 20:30
Leekster E.
2
12
Marlène
| Sportcentrum Leek
15 okt 2021 20:30
FCK De Hommel
9 2
Groene Ster Vlissingen
15 okt 2021 20:30
Hommel
9
2
Groene Ster
| Maaspoort / 's-Hertogenbosch
15 okt 2021 20:30
RKAV Volendam
4 1
ZVV White Stones
15 okt 2021 20:30
Volendam
4
1
White S.
| De Opperdam / Volendam
15 okt 2021 20:30
ZVV Den Haag
5 2
Feyenoord Futsal
15 okt 2021 20:30
Den Haag
5
2
Feyenoord
| Sportcampus Zuiderpark / 's-Gravenhage
15 okt 2021 20:30
De Hazendans/ODV
3 2
Tigers Roermond 2
15 okt 2021 20:30
Hazendans
3
2
Tigers R. 2
| Daalhof / Maastricht
15 okt 2021 20:30
Drachtster Boys/HR Piping VR
5 2
z.v. Libertas/Weed Free Service VR
15 okt 2021 20:30
Dr. Boys
5
2
Libertas
| SNIJ Noordhal / Drachten
15 okt 2021 20:30
EXS Zwolle/Schuurman Bouwadvies VR
1 2
Feyenoord Futsal VR
15 okt 2021 20:30
EXS Zwolle
1
2
Feyenoord
| WRZV Sporthal / Zwolle
15 okt 2021 20:30
G.S.F.V. Drs. Vijfje VR
7 1
MSV Zeemacht VR
15 okt 2021 20:30
Drs. Vijfje
7
1
Zeemacht
| ACLO Sportcentrum / Groningen
15 okt 2021 20:30
FC Marlène VR
7 1
ZVV Den Haag VR
15 okt 2021 20:30
Marlène
7
1
Den Haag
| Waardergolf / Heerhugowaard
15 okt 2021 20:30
ATIK
2 3
AGOVV 2
15 okt 2021 20:30
ATIK
2
3
AGOVV 2
| Mheenpark / Apeldoorn
15 okt 2021 20:30
ZVV De Kilo
4 3
z.v.v. De Gastronoom
15 okt 2021 20:30
De Kilo
4
3
Gastronoom
| Bosdries / Berg en Terbleijt
15 okt 2021 20:30
FC Gonemo
2 6
ZVL
15 okt 2021 20:30
Gonemo
2
6
ZVL
| Spoorzone / Winterswijk
15 okt 2021 20:25
Wognum Nicols
3 4
Z.V.C. Veenendaal
15 okt 2021 20:25
Wognum N.
3
4
Veenendaal
| Bloesem (WestFrieslandhal) / Wognum
15 okt 2021 20:15
Inter Maluku FC
5 8
ZVV Borger
15 okt 2021 20:15
Inter Maluku
5
8
Borger
| Borchkwartier / Eelderwolde
15 okt 2021 20:10
s.v. Vrone
3 2
z.v.v. Nieuweboer Architecten
15 okt 2021 20:10
Vrone
3
2
Nieuweboer
| Oostwal / Sint Pancras
15 okt 2021 20:00
CFM/Transito
6 3
ZVS/Bodemflex
15 okt 2021 20:00
CFM
6
3
ZVS
| De Crosser / Werkendam
15 okt 2021 20:00
FC Golden Stars
1 1
ZVV De Ruif/ZoHip.nl
15 okt 2021 20:00
GS
1
1
De Ruif
| Sporthallen Zuid / Amsterdam
15 okt 2021 20:00
FC Eindhoven Futsal
7 2
Texel '94
15 okt 2021 20:00
Eindhoven
7
2
Texel '94
| Indoor Sportcentrum Zuid / Eindhoven
15 okt 2021 20:00
F.C. Stanga
4 3
GZV Watergras 2
15 okt 2021 20:00
Stanga
4
3
Watergras 2
| Hoge Veld / 's-Gravenhage
15 okt 2021 19:45
v.v. Prinsland
2 9
ZVG/Cagemax 2
15 okt 2021 19:45
Prinsland
2
9
ZVG 2
| Buitelstee / Dinteloord
15 okt 2021 19:25
MSV Zeemacht 2
3 3
v.v. Limmen
15 okt 2021 19:25
Zeemacht 2
3
3
Limmen
| De Brug / Den Helder
15 okt 2021 19:15
R.K.S.V. Onze Gezellen
4 4
Texel '94 2
15 okt 2021 19:15
Gazellen
4
4
Texel '94 2
| Het Polderhuis / Velserbroek
13 okt 2021 21:00
z.v.v. DOSKO
6 3
Jong Leekster Eagles
13 okt 2021 21:00
DOSKO
6
3
J. Leekster E.
| De Klabbe / Emmer-Compascuum
13 okt 2021 21:00
Bristol Team
5 4
FC Eindhoven Futsal 2
13 okt 2021 21:00
Bristol Team
5
4
Eindhoven 2
| In de Roos / Roosendaal
13 okt 2021 21:00
z.v.v. Drienerlo
3 2
N.S.F.V. Morado CF
13 okt 2021 21:00
Drienerlo
3
2
Morado
| Universiteit Twente / Enschede
13 okt 2021 21:00
CSVC
1 4
v.v. Usquert
13 okt 2021 21:00
CSVC
1
4
Usquert
| Swanenburg / Coevorden
13 okt 2021 21:00
SC Flamingo
3 5
FVC
13 okt 2021 21:00
Flamingo
3
5
FVC
| Schieringen (Kalverdijkje) / Leeuwarden
13 okt 2021 20:30
HHC Hardenberg
11 2
WRZV/JACKY'S Bezorging & Catering
13 okt 2021 20:30
HHC
11
2
WRZV
| De Slag / Hardenberg
13 okt 2021 20:30
Jogadores CF
2 4
FC Kawin 2
13 okt 2021 20:30
Jogadores
2
4
Kawin 2
| Van Rappardhal / Gorinchem
13 okt 2021 20:00
c.v.v. Berkel
3 3
WIA 2
13 okt 2021 20:00
Berkel
3
3
WIA 2
| Vermeulen Sporthal / Berkel en Rodenrijs
13 okt 2021 20:00
Waterpoort Boys
6 8
Futsal Emmeloord/DA Enzo
13 okt 2021 20:00
Waterpoort B.
6
8
Emmeloord
| Sneker Sporthal / Sneek
11 okt 2021 22:00
TZR Fermonia Boys
4 2
zv Sèrum
11 okt 2021 22:00
Fermonia B.
4
2
Sèrum
| Sportcentrum Swalmen
11 okt 2021 21:30
't Brökske/Eetcafe DKW
0 5
ZVV Koutenveld
11 okt 2021 21:30
't Brökske
0
5
Koutenveld
| Sportcentrum Nederweert
11 okt 2021 21:05
U.V.V.
4 4
zvv Ziekenhuis Amstelveen
11 okt 2021 21:05
U.V.V.
4
4
Amstelveen
| De Paperclip / Utrecht
11 okt 2021 21:00
z.v.v. Homar
3 6
v.v. DKB '44
11 okt 2021 21:00
Homar
3
6
DKB '44
| De Brake / Nunspeet
11 okt 2021 21:00
FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal
3 3
FC Andarinyo
11 okt 2021 21:00
't Hoekje
3
3
Andarinyo
| Vondersweide / Oldenzaal
11 okt 2021 21:00
ASW
0 5
FC Westland
11 okt 2021 21:00
ASW
0
5
Westland
| De Dreef / Waddinxveen
11 okt 2021 21:00
Feyenoord Futsal 2
3 12
ZVV Den Haag 2
11 okt 2021 21:00
Feyenoord 2
3
12
Den Haag 2
| Topsportcentrum Rotterdam
11 okt 2021 21:00
FC Boshuizen
8 3
FC Westland 2
11 okt 2021 21:00
Boshuizen
8
3
Westland 2
| De Zijl / Leiden
11 okt 2021 21:00
VNS United 2
1 2
f.c. Lesley Boys
11 okt 2021 21:00
VNS United 2
1
2
Lesley Boys
| Elzenhagen / Amsterdam
11 okt 2021 20:30
z.v.v. Grijpskerk
4 4
Real Camaradas
11 okt 2021 20:30
Grijpskerk
4
4
Camaradas
| De Bokkediek / Grijpskerk
11 okt 2021 20:30
De Keelkampers/Transpo Nuth
7 3
FC De Heiputters
11 okt 2021 20:30
Keelkampers
7
3
Heiputters
| Gitek Sportcentrum / Nuth
11 okt 2021 20:30
Zavodo '76
3 1
N.S.F.V. Morado CF 2
11 okt 2021 20:30
Zavodo '76
3
1
Morado 2
| Topsporthal SAZA / Doetinchem
11 okt 2021 20:10
ZVV Eindhoven 2
7 2
z.v.v. Eteha/Frittella
11 okt 2021 20:10
Eindhoven 2
7
2
Eteha
| Genderbeemd / Eindhoven
11 okt 2021 20:00
Heracles Almelo Futsal 3
3 1
ZVV Sparta Nijkerk
11 okt 2021 20:00
Heracles A. 3
3
1
Sparta N.
| Topsporthal IISPA / Almelo
11 okt 2021 20:00
HBSS
8 3
F.C. Maense
11 okt 2021 20:00
HBSS
8
3
Maense
| Topsportcentrum Rotterdam
11 okt 2021 20:00
ZVV SGB Stevik
2 5
ZVVM/Campus
11 okt 2021 20:00
SGB Stevik
2
5
ZVVM
| Glanerbrook / Geleen
11 okt 2021 20:00
ASW 2
4 4
OACN-Boys 2
11 okt 2021 20:00
ASW 2
4
4
OACN-Boys 2
| De Dreef / Waddinxveen
11 okt 2021 20:00
Stompwijk '92
4 2
G.L.Z. Delfshaven
11 okt 2021 20:00
Stompwijk
4
2
Delfshaven
| Meerhorst / Leidschendam
11 okt 2021 20:00
L.V.V. Lugdunum
0 3
F.C. Tutor
11 okt 2021 20:00
Lugdunum
0
3
Tutor
| De Zijl / Leiden
11 okt 2021 20:00
zvv Demi Sport
3 5
RKAV Volendam 3
11 okt 2021 20:00
Demi Sport
3
5
Volendam 3
| Kinheimhal / Beverwijk
11 okt 2021 19:30
Z.V.V. Gulpen/Galouppe
4 6
ZVV Beringe
11 okt 2021 19:30
Gulpen
4
6
Beringe
| NV VTC Gulpen
11 okt 2021 19:00
Sportclub Olympic 2
5 5
s.v. Excelsior '31 2
11 okt 2021 19:00
Olympic 2
5
5
Excelsior 2
| De Endesprong / Duiven

778Votes
love 836 Love
wink 65 Wink
lol 332 LoL
wow 49 Wow
cry 0 Cry
angry 0 Angry

Geef een antwoord