Weekprogramma (6 sept – 12 sept)

Eindelijk!!! Eindelijk kunnen we melden dat maandag 6 september a.s. de officieuze start is van zaalvoetbalseizoen 2021/2022. En wat voor start!

Hieronder vindt u het complete programma, gesorteerd op “Klasse”.

Wij wensen een ieder (spelers, stafleden, bestuursleden en vrijwilligers) voor seizoen 2021/2022 dan ook heel veel succes, maar ook heel veel plezier!

Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
10 sep 2021
- 20:30
Leekster Eagles / Amysoft
1 10
A.S.V. LEBO
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
10 sep 2021
- 20:30
FCK De Hommel
10 0
RKAV Volendam
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
10 sep 2021
- 20:30
HV Veerhuys
3 3
ZVV Den Haag
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
10 sep 2021
- 21:00
Tigers Roermond
5 5
ZVV White Stones
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
10 sep 2021
- 21:30
Groene Ster Vlissingen
0 8
FC Eindhoven Futsal
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
10 sep 2021
- 21:30
FC Marlène
9 1
AGOVV
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
10 sep 2021
- 21:30
Feyenoord Futsal
2 4
ZVV BE '79
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
11 sep 2021
- 18:00
Texel '94
0 5
Hovocubo
Eredivisie Vrouwen
Eredivisie Vrouwen
10 sep 2021
- 19:30
Feyenoord Futsal VR
1 4
Drachtster Boys / HR Piping VR
Beker Landelijk
Beker Landelijk
10 sep 2021
- 19:30
Groene Ster Vlissingen 2
2 7
ZVV Ede
Beker Landelijk
10 sep 2021
- 19:30
FC Marlène 2
4 6
HZV Het Vennewater
Beker Landelijk
10 sep 2021
- 20:30
z.v.v. Nieuweboer Architecten
2 5
ZVV Urk / Bakkerij De Kof
Beker Landelijk
10 sep 2021
- 20:30
ZV Vrone
3 6
OACN-Boys
Beker Landelijk
10 sep 2021
- 20:30
ZVVM / Campus
4 2
Sportclub Olympic / AM-Supportteam
Beker Landelijk
10 sep 2021
- 20:30
z.v.v. DOSKO
4 4
FC Kawin
Beker Landelijk
10 sep 2021
- 20:30
Futsal LTC
2 6
zvv Scagha '66
Beker Landelijk
10 sep 2021
- 20:30
ZVS / Bodemflex
3 7
ZVG / Cagemax
Beker Landelijk
10 sep 2021
- 20:40
Os Lusitanos / Daily Paper
2 1
Futsal Winsum
Beker Landelijk
10 sep 2021
- 21:30
IFC Zwolle / FTS Transport-Logistics
4 1
CFM / Transito
Beker Landelijk
10 sep 2021
- 21:30
ZVV Eindhoven
8 2
z.v.v. JCK-AISO
Beker Landelijk Vrouwen
Beker Landelijk Vrouwen
10 sep 2021
- 20:30
EXS Zwolle / Schuurman Bouwadvies VR
3 4
ZVV Den Haag VR
Beker District Noord
Beker District Noord
6 sep 2021
- 20:00
De Herauten
2 2
Futsal Dragten 2
Beker District Noord
6 sep 2021
- 21:00
z.v.v. AVANTI
5 1
Futsal Frisia / Spin Off
Beker District Noord
8 sep 2021
- 20:00
Futsal Hoogeveen
19 3
FVC
Beker District Noord
8 sep 2021
- 20:00
Futsal Buitenpost/The Point
1 4
V.V. Westerkwartier
Beker District Noord
8 sep 2021
- 20:30
ZVF
4 0
v.v. Workum
Beker District Noord
8 sep 2021
- 21:00
G.S.F.V. Drs. Vijfje 3
2 7
v.v. PKC '83 2
Beker District Noord
8 sep 2021
- 21:00
CSVC
5 6
Sporting Emmen
Beker District Noord
8 sep 2021
- 21:30
Leeuwarder Zwaluwen
4 6
SC Flamingo
Beker District Noord
10 sep 2021
- 19:00
Futsal Dragten 3
8 2
Noordbergum
Beker District Noord
10 sep 2021
- 19:00
F.C. Tunas
1 6
Futsal Emmeloord / Kofu Sushi
Beker District Noord
10 sep 2021
- 19:40
ZVV Urk / Bakkerij De Kof 2
- -
S.V. Oosterwolde
Beker District Noord
10 sep 2021
- 20:00
ZVV Borger
2 2
z.v.v. WMC / EP De Treffer
Beker District Noord
10 sep 2021
- 20:10
Real Camaradas
- -
G.S.F.V. Drs. Vijfje
Beker District Noord
10 sep 2021
- 20:10
v.v. Usquert
- -
v.v. Omlandia
Beker District Noord
10 sep 2021
- 21:00
Futsal Dragten
10 2
Drachtster Boys
Beker District Noord
10 sep 2021
- 21:00
G.S.F.V. Drs. Vijfje 2
6 1
Exstudiantes Groningen
Beker District Noord
10 sep 2021
- 21:15
v.v. Beilen
- -
ZVV Schattenberg
Beker District Noord
10 sep 2021
- 22:00
Futsal Winsum 2
3 6
z.v.v. REUZ
Beker District Oost
Beker District Oost
6 sep 2021
- 19:30
Heracles Almelo Futsal 3
3 3
z.v.v. Drienerlo
Beker District Oost
6 sep 2021
- 20:00
z.v.v. Homar
- -
HHC Hardenberg
Beker District Oost
6 sep 2021
- 20:00
SVI / zaalagenda.nl
4 5
Heracles Almelo Futsal 2
Beker District Oost
6 sep 2021
- 20:30
Zavodo '76
- -
AGOVV 3
Beker District Oost
6 sep 2021
- 21:00
FC 't Hoekje / Toyota Oldenzaal
3 4
SSA DVC Dedemsvaart
Beker District Oost
8 sep 2021
- 20:00
SV Putten
2 4
N.S.F.V. Morado CF
Beker District Oost
8 sep 2021
- 21:00
v.v. DKB '44
2 9
Heracles Almelo Futsal
Beker District Oost
10 sep 2021
- 19:15
ZVV Ede 2
2 1
Walk Inn Boys
Beker District Oost
10 sep 2021
- 19:30
AGOVV 2
9 4
Sportclub Olympic 2
Beker District Oost
10 sep 2021
- 20:00
ZVL
6 6
ATIK
Beker District Oost
10 sep 2021
- 20:30
FC Gonemo
2 1
s.v. Excelsior '31 2
Beker District Oost
10 sep 2021
- 21:00
ZVV Sparta Nijkerk
2 2
z.v.v. Dynamo Lelystad
Beker District Oost
10 sep 2021
- 21:00
Madereros C.F.
0 2
RKSV Driel
Beker District West 1
Beker District West 1
6 sep 2021
- 20:10
RKAVIC
9 6
a.v.v. Zeeburgia 2
Beker District West 1
6 sep 2021
- 21:00
ASV Arsenal
2 8
AC Kingdom 3
Beker District West 1
6 sep 2021
- 21:05
Rksv TOB 2
2 2
s.v. KDO
Beker District West 1
6 sep 2021
- 21:05
UVV
2 4
Z.V.C. Veenendaal
Beker District West 1
8 sep 2021
- 19:15
Rksv TOB 3
6 5
DEVO '58 2
Beker District West 1
8 sep 2021
- 20:05
Zaalvoetbal Onze Gezellen 2
5 3
RC Heemstede
Beker District West 1
8 sep 2021
- 20:10
FC Kawin JO19-1
3 4
Brederodes
Beker District West 1
8 sep 2021
- 20:30
RKAV Volendam 4
4 1
Wognum Nicols
Beker District West 1
8 sep 2021
- 21:00
WV-HEDW
8 3
A.S.V. LEBO 3
Beker District West 1
8 sep 2021
- 21:00
A.S.V. LEBO JO19-1
9 2
FC Plein '83 2
Beker District West 1
8 sep 2021
- 21:05
a.v.v. Zeeburgia
5 9
FC Plein '83
Beker District West 1
8 sep 2021
- 21:05
zvv Ziekenhuis Amstelveen 2
5 14
Legmeervogels
Beker District West 1
8 sep 2021
- 21:05
HZV Het Vennewater 3
3 3
fc Pellor/DHS Security
Beker District West 1
10 sep 2021
- 19:05
ZV Vrone 3
1 2
Texel '94 3
Beker District West 1
10 sep 2021
- 19:15
ZA/Bluedesk Internet
0 9
Texel '94 JO19-1
Beker District West 1
10 sep 2021
- 19:15
Team Alkmaar/Sportstars
8 4
Texel '94 2
Beker District West 1
10 sep 2021
- 19:15
ZVVO Sandow 2
3 7
FC Zaanstad JO19-1
Beker District West 1
10 sep 2021
- 19:55
Hovocubo 3
0 0
FC Marlène JO19-1
Beker District West 1
10 sep 2021
- 20:00
s.v. Spakenburg
1 3
Kampong
Beker District West 1
10 sep 2021
- 20:00
IJsselmeervogels
5 3
USVF
Beker District West 1
10 sep 2021
- 20:10
u.s.v. Hercules
5 7
All Stars Baarn
Beker District West 1
10 sep 2021
- 20:10
z.v.v. Adelaars 2
3 1
s.v. KDO 2
Beker District West 1
10 sep 2021
- 20:10
Team Vos
- -
Voorwaarts
Beker District West 1
10 sep 2021
- 20:10
Zaalvoetbal Onze Gezellen
3 6
A.S.V. LEBO 2
Beker District West 1
10 sep 2021
- 20:10
zvv DOS '58 4
5 5
Vreeswijk
Beker District West 1
10 sep 2021
- 20:10
s.v. Real Sranang
13 0
ZVV Os Lusitanos 4
Beker District West 1
10 sep 2021
- 20:10
f.c. Lesley Boys
7 6
FC Golden Stars
Beker District West 1
10 sep 2021
- 20:10
Rksv DCG
4 9
SV Parkstad
Beker District West 1
10 sep 2021
- 20:10
FC Golden Stars 2
0 14
AC Kingdom
Beker District West 1
10 sep 2021
- 20:10
sv Ouderkerk
5 7
DEVO '58
Beker District West 1
10 sep 2021
- 20:10
z.v.c. ABN AMRO 2
1 6
Etyfoor 2
Beker District West 1
10 sep 2021
- 20:10
FC Marlène 3
3 0
Kleine Sluis
Beker District West 1
10 sep 2021
- 20:10
ZVVO Sandow
3 7
FC Zaanstad
Beker District West 1
10 sep 2021
- 20:10
UVV 3
- -
Zwaluwen Utrecht '11 2
Beker District West 1
10 sep 2021
- 20:10
GS '76
- -
FC Kawin 4
Beker District West 1
10 sep 2021
- 20:10
A.F.C. Nautilus
0 5
WV-HEDW 2
Beker District West 1
10 sep 2021
- 20:10
Exstudiantes Utrecht
4 2
UVV 2
Beker District West 1
10 sep 2021
- 20:50
Hovocubo 2
3 3
DWOW
Beker District West 1
10 sep 2021
- 20:55
v.v. Limmen
5 4
ZVV De Ruif / ZoHip.nl
Beker District West 1
10 sep 2021
- 20:55
Sporting S
2 3
FC Zaanstad 2
Beker District West 1
10 sep 2021
- 20:55
HZV Het Vennewater 2
3 3
Sparta '67
Beker District West 1
10 sep 2021
- 20:55
Kosterman
4 7
ZVVN '77
Beker District West 1
10 sep 2021
- 21:05
zvv Ziekenhuis Amstelveen
5 1
RKDES 1
Beker District West 1
10 sep 2021
- 21:05
Zwaluwen Utrecht '11
6 3
zvv DOS '58 3
Beker District West 1
10 sep 2021
- 21:05
zvv Amersfoortse Boys
2 6
zvv DOS '58 2
Beker District West 1
10 sep 2021
- 21:05
s.v. Hertha
5 2
FC Kawin 2
Beker District West 1
10 sep 2021
- 21:05
Kwiek '78
1 2
SVW '27 JO19-1
Beker District West 1
10 sep 2021
- 21:05
ZVV Zwaag / Hoogland Kozijnen
8 2
ZV Vrone 2
Beker District West 1
10 sep 2021
- 21:05
Kosterman 2
4 6
FC Kawin 3
Beker District West 1
10 sep 2021
- 21:05
BZC '13 2
- -
F.C. Husky 2
Beker District West 1
10 sep 2021
- 21:05
Al-Andalus
6 3
Argon
Beker District West 1
10 sep 2021
- 21:05
z.v.v. Adelaars
10 2
F.C. Husky
Beker District West 1
10 sep 2021
- 21:05
zvv DOS '58
5 2
Exstudiantes Utrecht 2
Beker District West 1
10 sep 2021
- 21:05
Brandweer
- -
Etyfoor
Beker District West 1
10 sep 2021
- 21:05
ZVV Os Lusitanos 3
0 0
Rksv TOB
Beker District West 1
10 sep 2021
- 21:05
DEVO '58 3
5 4
AGB
Beker District West 1
10 sep 2021
- 21:05
ZVV White Stones 2
1 3
J.V.C.
Beker District West 1
10 sep 2021
- 21:50
AC Kingdom 2
- -
Atletico Club Amsterdam
Beker District West 1
10 sep 2021
- 22:00
BZC '13
6 3
z.v.v. Adelaars 3
Beker District West 1
10 sep 2021
- 22:00
ZV Vrone 5
9 7
zvv Demi Sport
Beker District West 1
10 sep 2021
- 22:00
MSV Zeemacht 2
3 4
Flevo
Beker District West 1
10 sep 2021
- 22:00
z.v.v. Nieuweboer Architecten 2
4 4
ZV Vrone 4
Beker District West 1
10 sep 2021
- 22:10
Os Lusitanos / Daily Paper 2
1 4
RKAV Volendam 2
Beker District West 2
Beker District West 2
6 sep 2021
- 19:00
Feyenoord Futsal 3
5 10
AGE-GGK
Beker District West 2
6 sep 2021
- 19:00
PGS/VOGEL
2 12
ZVV Den Haag 2
Beker District West 2
6 sep 2021
- 19:00
s.v. Deltasport
5 14
ZVV Rotterdamse Studenten
Beker District West 2
6 sep 2021
- 19:00
ZZVV Mazzelstars
2 3
c.v.v. Berkel
Beker District West 2
6 sep 2021
- 19:30
ZVV Rotterdamse Studenten 2
4 3
Feyenoord Futsal 5
Beker District West 2
6 sep 2021
- 20:00
Alphia
2 2
ASW
Beker District West 2
6 sep 2021
- 20:00
WIA
4 1
F.C. Tutor 2
Beker District West 2
6 sep 2021
- 20:00
L.V.V. Lugdunum
1 6
FC Boshuizen 3
Beker District West 2
6 sep 2021
- 20:00
ZVOB
2 5
OACN-Boys 2
Beker District West 2
6 sep 2021
- 21:00
G.L.Z. Delfshaven
- -
Overmaas
Beker District West 2
6 sep 2021
- 22:00
ASW 2
0 10
ZVV Den Haag 3
Beker District West 2
8 sep 2021
- 19:30
LSVV 70
2 5
FC Boshuizen
Beker District West 2
8 sep 2021
- 21:00
v.v. Kethel Spaland
5 5
F.C. Maense
Beker District West 2
8 sep 2021
- 21:00
Feyenoord Futsal 4
2 1
WIA 2
Beker District West 2
8 sep 2021
- 21:00
FC Westland 2
8 4
Semper Altius
Beker District West 2
8 sep 2021
- 22:00
NOC Kralingen
2 12
HBSS
Beker District West 2
8 sep 2021
- 22:00
Feyenoord Futsal 6
5 4
HBSS 2
Beker District West 2
8 sep 2021
- 22:00
vv Bergambacht
0 3
GZV Watergras 2
Beker District West 2
9 sep 2021
- 20:00
sv Nootdorp
2 6
Stompwijk '92
Beker District West 2
10 sep 2021
- 19:00
F.C. Stanga 2
1 8
s.v. Zuid West DH
Beker District West 2
10 sep 2021
- 19:00
FC Boshuizen 2
4 8
zvv Multicult
Beker District West 2
10 sep 2021
- 19:00
zvv Multicult 2
8 9
F.C. Stanga
Beker District West 2
10 sep 2021
- 21:00
F.C. Tutor
5 10
FC Westland
Beker District West 2
10 sep 2021
- 22:00
z.v. Olympia GO
3 10
Feyenoord Futsal 2
Beker District Zuid 1
Beker District Zuid 1
6 sep 2021
- 19:30
ZV Cluzona '74 2
- -
zvv Lotus
Beker District Zuid 1
6 sep 2021
- 20:30
v.v. Prinsland
4 4
ZVVR / Metsj Point
Beker District Zuid 1
6 sep 2021
- 21:30
v.v. Prinsland 3
5 8
ZVV Kroeven / Laboral Services BV
Beker District Zuid 1
8 sep 2021
- 20:30
z.v.v. Eteha / Frittella
6 1
BRESS
Beker District Zuid 1
8 sep 2021
- 20:30
Jogadores CF
2 6
ZVV Kroeven / Laboral Services 2
Beker District Zuid 1
10 sep 2021
- 19:30
FC Bergeijk
3 4
FC Eindhoven Futsal 2
Beker District Zuid 1
10 sep 2021
- 20:00
CFM / Transito 2
3 2
Bristol Team
Beker District Zuid 1
10 sep 2021
- 20:10
FC Botafogo
8 3
RKVV Brabantia 2
Beker District Zuid 1
10 sep 2021
- 20:10
DOSL
4 10
FC Botafogo 2
Beker District Zuid 1
10 sep 2021
- 20:10
RKVV Brabantia
4 4
ZVV Eindhoven 2
Beker District Zuid 1
10 sep 2021
- 20:30
ZV Cluzona '74
8 1
v.v. Steenbergen 2
Beker District Zuid 1
10 sep 2021
- 20:30
v.v. Prinsland 2
4 5
v.v. Steenbergen 3
Beker District Zuid 1
10 sep 2021
- 20:30
BOZV/Autobedrijf Haisch
0 9
v.v. Steenbergen
Beker District Zuid 1
10 sep 2021
- 20:45
ZVV Middelburg
7 2
v.v. Goes
Beker District Zuid 1
10 sep 2021
- 21:00
DZV / H. v.d. Biggelaar & Zn
- -
ZVV Eindhoven 3
Beker District Zuid 1
10 sep 2021
- 22:00
E.S.Z.V.V. Totelos
7 3
s.v. Unitas '59
Beker District Zuid 2
Beker District Zuid 2
6 sep 2021
- 19:30
Z.V.V. Gulpen / Galouppe
3 7
v.v. Schaesberg
Beker District Zuid 2
6 sep 2021
- 20:00
ZVV Beringe
2 5
Tigers Roermond 3
Beker District Zuid 2
6 sep 2021
- 20:00
ZVV SGB Stevik
2 3
ZVV De Kilo
Beker District Zuid 2
6 sep 2021
- 20:30
zv Sèrum
6 4
TZR Fermonia Boys
Beker District Zuid 2
6 sep 2021
- 20:30
De Keelkampers / Transpo Nuth
3 5
Z.V.V. Awt-Gelaen
Beker District Zuid 2
6 sep 2021
- 21:00
v.v. Helden
4 1
s.v. Lake Valley 2
Beker District Zuid 2
6 sep 2021
- 21:00
v.v. Schaesberg 2
- -
ZVV Wijlre
Beker District Zuid 2
8 sep 2021
- 20:00
FC Coronaas
1 4
Tigers Roermond 2
Beker District Zuid 2
10 sep 2021
- 20:30
De Hazendans / ODV
8 5
ZVV Koutenveld
Beker District Zuid 2
11 sep 2021
- 16:00
't Brökske / Eetcafe DKW 2
0 2
ZVV Beringe 2
Beker District Zuid 2
11 sep 2021
- 17:00
z.v.v. De Gastronoom
4 7
't Brökske / Eetcafe DKW
Beker District Zuid 2
11 sep 2021
- 19:00
Tigers Roermond 5
6 2
z.v.v. Remunj 2
Beker District Zuid 2
11 sep 2021
- 20:00
Tigers Roermond 4
4 2
z.v.v. De Gastronoom 3

Geef een antwoord

error:
P
appzaalvoetbalonlinecom.wpapp

GRATIS
BEKIJK