Weekprogramma (8 nov – 14 nov)

Hieronder vindt u het weekprogramma, van maandag 8 november t/m zondag 14 november 2021, gesorteerd op “Klasse” en “Wedstrijddag”.

Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
12 nov 2021
- 20:15
Hovocubo
2 2
FC Eindhoven Futsal
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
12 nov 2021
- 20:30
A.S.V. LEBO
6 3
Texel '94
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
12 nov 2021
- 20:30
ZVV Den Haag
3 8
Tigers Roermond
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
12 nov 2021
- 20:30
RKAV Volendam
2 2
HV Veerhuys
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
12 nov 2021
- 20:30
ZVV White Stones
1 1
Groene Ster Vlissingen
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
12 nov 2021
- 21:00
AGOVV
0 1
Leekster Eagles / Amysoft
Eredivisie 2021/2022 (Fase 1)
12 nov 2021
- 21:30
ZVV BE '79
2 4
FCK De Hommel
Eredivisie Vrouwen
Eredivisie Vrouwen
12 nov 2021
- 19:30
Feyenoord Futsal VR
5 1
zv Libertas / Weed Free Service VR
Eredivisie Vrouwen
12 nov 2021
- 19:30
Os Lusitanos / Teamsport Equip VR
2 0
ZVV Den Haag VR
Eredivisie Vrouwen
12 nov 2021
- 20:30
EXS Zwolle / Schuurman Bouwadvies VR
5 3
Drachtster Boys / HR Piping VR
Eredivisie Vrouwen
12 nov 2021
- 20:30
MSV Zeemacht VR
1 6
FC Marlène VR
Eredivisie Vrouwen
12 nov 2021
- 20:30
G.S.F.V. Drs. Vijfje VR
2 1
ZVG / Cagemax VR
Eerste Divisie A
Eerste Divisie A
12 nov 2021
- 20:20
zvv Scagha '66
6 2
Os Lusitanos / Daily Paper
Eerste Divisie A
12 nov 2021
- 20:30
Futsal LTC
1 8
MSV Zeemacht
Eerste Divisie A
12 nov 2021
- 21:30
IFC Zwolle / FTS Transport-Logistics
2 6
HZV Het Vennewater
Eerste Divisie A
12 nov 2021
- 21:30
VNS United
4 0
Futsal Winsum
Eerste Divisie B
Eerste Divisie B
12 nov 2021
- 20:30
Sportclub Olympic / AM-Supportteam
7 5
CFM / Transito
Eerste Divisie B
12 nov 2021
- 20:30
ZVS / Bodemflex
3 2
LZV / Kuypers Hair & Wellness
Eerste Divisie B
12 nov 2021
- 21:00
s.v. Excelsior '31
3 2
OACN-Boys
Eerste Divisie B
12 nov 2021
- 21:30
FC Kawin
0 10
ZVV Ede
Eerste Divisie B
12 nov 2021
- 21:30
ZVV Eindhoven
8 3
z.v.v. JCK-AISO
Topklasse A
Topklasse A
12 nov 2021
- 20:30
Z.V.C. Veenendaal
5 1
ZVV Zwaag / Hoogland Kozijnen
Topklasse A
12 nov 2021
- 20:40
RKAV Volendam 2
4 3
Wognum Nicols
Topklasse A
12 nov 2021
- 22:00
A.S.V. LEBO 2
8 5
AC Kingdom
Topklasse B
Topklasse B
8 nov 2021
- 20:00
s.v. Zuid West DH
6 2
ZVV Rotterdamse Studenten
Topklasse B
12 nov 2021
- 21:00
F.C. Maense
4 12
ASW
Topklasse B
12 nov 2021
- 21:15
FC Westland
12 4
GZV Watergras
Topklasse C
Topklasse C
10 nov 2021
- 21:00
Groene Ster Vlissingen 2
8 2
FC Eindhoven Futsal 2
Topklasse C
12 nov 2021
- 20:25
FC Bergeijk
4 3
ZVG / Cagemax 2
Topklasse C
12 nov 2021
- 20:30
ZV Cluzona '74
7 5
E.S.Z.V.V. Totelos
Topklasse C
12 nov 2021
- 21:00
ZVV Kroeven / Laboral Services BV
10 2
v.v. Prinsland
Topklasse C
12 nov 2021
- 21:00
DZV / H. v.d. Biggelaar & Zn
3 5
v.v. Steenbergen
Topklasse C
12 nov 2021
- 21:05
FC Botafogo
3 4
Bristol Team
Topklasse D
Topklasse D
8 nov 2021
- 19:30
Tigers Roermond 2
11 0
zv Sèrum
Topklasse D
8 nov 2021
- 20:00
ZVV Beringe
2 3
Z.V.V. Awt-Gelaen
Topklasse D
12 nov 2021
- 20:45
ZVVM / Campus
0 4
TZR Fermonia Boys
Topklasse E
Topklasse E
10 nov 2021
- 20:30
WRZV / Jacky's Bezorging-Catering
6 5
ATIK
Topklasse E
10 nov 2021
- 20:30
HHC Hardenberg
0 4
Heracles Almelo Futsal
Topklasse E
12 nov 2021
- 21:00
RKSV Driel
10 1
SSA DVC Dedemsvaart
Topklasse E
12 nov 2021
- 21:00
FC Brasil '77
6 2
z.v.v. Drienerlo
Topklasse E
12 nov 2021
- 21:00
z.v.v. Dynamo Lelystad
3 4
Walk Inn Boys
Topklasse E
12 nov 2021
- 21:00
N.S.F.V. Morado CF
3 5
AGOVV 2
Topklasse F
Topklasse F
10 nov 2021
- 19:00
Futsal Frisia / Spin Off
5 4
z.v.v. WMC / EP De Treffer
Topklasse F
12 nov 2021
- 19:00
G.S.F.V. Drs. Vijfje
3 1
Futsal Dragten
Topklasse F
12 nov 2021
- 21:00
V.V. Westerkwartier
5 1
z.v.v. DOSKO
Topklasse F
12 nov 2021
- 21:00
Jong Leekster Eagles
2 4
v.v. Beilen
Hoofdklasse A
Hoofdklasse A
12 nov 2021
- 19:55
J.V.C.
2 1
v.v. Limmen
Hoofdklasse A
12 nov 2021
- 20:50
Zaalvoetbal Onze Gezellen
2 4
MSV Zeemacht 2
Hoofdklasse A
12 nov 2021
- 20:50
z.v.v. Nieuweboer Architecten
3 3
zvv D.W.O.W.
Hoofdklasse B
Hoofdklasse B
12 nov 2021
- 20:10
f.c. Lesley Boys
7 4
U.V.V.
Hoofdklasse B
12 nov 2021
- 21:30
Z.V.C. Veenendaal 2
1 6
zvv Ziekenhuis Amstelveen
Hoofdklasse C
Hoofdklasse C
8 nov 2021
- 20:00
GZV Watergras 2
0 4
WIA 2
Hoofdklasse C
8 nov 2021
- 20:00
L.V.V. Lugdunum
6 5
F.C. Stanga
Hoofdklasse C
8 nov 2021
- 21:00
FC Boshuizen
2 3
c.v.v. Berkel
Hoofdklasse C
10 nov 2021
- 21:00
FC Westland 2
2 6
ASW 2
Hoofdklasse C
12 nov 2021
- 20:15
F.C. Tutor
3 1
Stompwijk '92
Hoofdklasse D
Hoofdklasse D
12 nov 2021
- 20:10
FC Botafogo 2
2 4
z.v.v. Eteha / Frittella
Hoofdklasse E
Hoofdklasse E
8 nov 2021
- 20:30
Neerbeek / Bandencentrum Geleen
4 2
s.v. Lake Valley
Hoofdklasse E
8 nov 2021
- 21:30
't Brökske / Eetcafe DKW
4 0
ZVV De Kilo
Hoofdklasse F
Hoofdklasse F
8 nov 2021
- 20:30
Heracles Almelo Futsal 2
4 6
ZVV Ede 2
Hoofdklasse G
Hoofdklasse G
8 nov 2021
- 19:00
Sportclub Olympic 2
4 8
z.v.v. Homar
Hoofdklasse G
8 nov 2021
- 21:00
FC 't Hoekje / Toyota Oldenzaal
10 1
SVI / zaalagenda.nl
Hoofdklasse G
11 nov 2021
- 21:00
s.v. Excelsior '31 2
9 4
Heracles Almelo Futsal 3
Hoofdklasse H
Hoofdklasse H
10 nov 2021
- 21:00
SC Flamingo
1 7
Futsal Winsum 2
Hoofdklasse H
12 nov 2021
- 20:10
v.v. Usquert
9 2
FVC
Hoofdklasse I
Hoofdklasse I
12 nov 2021
- 22:00
v.v. PKC '83 2
7 5
Futsal Emmeloord / Kofu Sushi

Geef een antwoord

error:
P
appzaalvoetbalonlinecom.wpapp

GRATIS
BEKIJK