Programma Eerste Divisie B

1B | MATRIX | STAND | UITS | P1 | P2 | P3

 

PROGRAMMA OP RONDE
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
18
Speelronde 1
11 sep 2020 20:00
CFM/Transito
3 6
OACN-Boys
11 sep 2020 20:00
CFM
3
6
OACN-Boys
| De Crosser / Werkendam
11 sep 2020 20:30
LZV/Kuypers Hair & Wellness
7 5
ZVV Ede
11 sep 2020 20:30
LZV
7
5
Ede
| Hamelandhal / Lichtenvoorde
11 sep 2020 21:30
FC Kawin
3 3
Sportclub Olympic/AM-Supportteam
11 sep 2020 21:30
Kawin
3
3
Olympic
| Helsdingen / Vianen
11 sep 2020 21:30
ZVG/Cagemax
5 4
z.v.v. JCK-Aiso
11 sep 2020 21:30
ZVG
5
4
JCK-Aiso
| Oosterbliek / Gorinchem
11 sep 2020 21:30
ZVV Eindhoven
5 4
s.v. Excelsior '31
11 sep 2020 21:30
Eindhoven
5
4
Excelsior '31
| Genderbeemd / Eindhoven
11 sep 2020 21:30
Madereros C.F.
6 2
ZVS/Bodemflex
11 sep 2020 21:30
Madereros
6
2
ZVS
| De Triangel / Lent
Speelronde 2
18 sep 2020 20:30
z.v.v. JCK-Aiso
7 3
Madereros C.F.
18 sep 2020 20:30
JCK-Aiso
7
3
Madereros
| Hoograven / Utrecht
18 sep 2020 20:30
ZVS/Bodemflex
3 10
LZV/Kuypers Hair & Wellness
18 sep 2020 20:30
ZVS
3
10
LZV
| Theereheide / Sint Michielsgestel
18 sep 2020 20:30
Sportclub Olympic/AM-Supportteam
1 9
CFM/Transito
18 sep 2020 20:30
Olympic
1
9
CFM
| Sports Planet De Pals / Westervoort
18 sep 2020 20:30
OACN-Boys
4 7
ZVG/Cagemax
18 sep 2020 20:30
OACN-Boys
4
7
ZVG
| De Akkers / Spijkenisse
18 sep 2020 20:45
ZVV Ede
4 3
ZVV Eindhoven
18 sep 2020 20:45
Ede
4
3
Eindhoven
| Topsporthal Ede (Van der Knaaphal) / Ede GLD
18 sep 2020 21:00
s.v. Excelsior '31
0 4
FC Kawin
18 sep 2020 21:00
Excelsior '31
0
4
Kawin
| De Reggehal / Rijssen
Speelronde 3
25 sep 2020 20:00
CFM/Transito
6 2
s.v. Excelsior '31
25 sep 2020 20:00
CFM
6
2
Excelsior '31
| De Crosser / Werkendam
25 sep 2020 20:30
ZVS/Bodemflex
2 7
ZVV Ede
25 sep 2020 20:30
ZVS
2
7
Ede
| Theereheide / Sint Michielsgestel
25 sep 2020 20:30
LZV/Kuypers Hair & Wellness
2 5
z.v.v. JCK-Aiso
25 sep 2020 20:30
LZV
2
5
JCK-Aiso
| Hamelandhal / Lichtenvoorde
25 sep 2020 21:30
ZVG/Cagemax
7 3
Sportclub Olympic/AM-Supportteam
25 sep 2020 21:30
ZVG
7
3
Olympic
| Oosterbliek / Gorinchem
25 sep 2020 21:30
FC Kawin
2 10
ZVV Eindhoven
25 sep 2020 21:30
Kawin
2
10
Eindhoven
| Helsdingen / Vianen
1 jul 2021 21:30
Madereros C.F.
- -
OACN-Boys
1 jul 2021 21:30
Madereros
-
-
OACN-Boys
| !!! AFGELAST !!!
| De Triangel / Lent
Speelronde 4
2 okt 2020 20:30
z.v.v. JCK-Aiso
3 3
ZVS/Bodemflex
2 okt 2020 20:30
JCK-Aiso
3
3
ZVS
| Hoograven / Utrecht
2 okt 2020 20:30
OACN-Boys
6 4
LZV/Kuypers Hair & Wellness
2 okt 2020 20:30
OACN-Boys
6
4
LZV
| De Akkers / Spijkenisse
2 okt 2020 20:45
ZVV Ede
6 3
FC Kawin
2 okt 2020 20:45
Ede
6
3
Kawin
| Topsporthal Ede (Van der Knaaphal) / Ede GLD
2 okt 2020 21:00
s.v. Excelsior '31
0 5
ZVG/Cagemax
2 okt 2020 21:00
Excelsior '31
0
5
ZVG
| De Reggehal / Rijssen
2 okt 2020 21:30
ZVV Eindhoven
2 4
CFM/Transito
2 okt 2020 21:30
Eindhoven
2
4
CFM
| Genderbeemd / Eindhoven
1 jul 2021 20:30
Sportclub Olympic/AM-Supportteam
- -
Madereros C.F.
1 jul 2021 20:30
Olympic
-
-
Madereros
| !!! AFGELAST !!!
| Sports Planet De Pals / Westervoort
Speelronde 5
9 okt 2020 20:00
CFM/Transito
6 1
FC Kawin
9 okt 2020 20:00
CFM
6
1
Kawin
| De Crosser / Werkendam
9 okt 2020 20:30
z.v.v. JCK-Aiso
- -
ZVV Ede
9 okt 2020 20:30
JCK-Aiso
-
-
Ede
| !!! AFGELAST !!!
| Hoograven / Utrecht
9 okt 2020 20:30
ZVS/Bodemflex
6 8
OACN-Boys
9 okt 2020 20:30
ZVS
6
8
OACN-Boys
| Theereheide / Sint Michielsgestel
9 okt 2020 20:30
LZV/Kuypers Hair & Wellness
1 8
Sportclub Olympic/AM-Supportteam
9 okt 2020 20:30
LZV
1
8
Olympic
| Hamelandhal / Lichtenvoorde
9 okt 2020 21:30
ZVG/Cagemax
3 2
ZVV Eindhoven
9 okt 2020 21:30
ZVG
3
2
Eindhoven
| Oosterbliek / Gorinchem
9 okt 2020 21:30
Madereros C.F.
7 4
s.v. Excelsior '31
9 okt 2020 21:30
Madereros
7
4
Excelsior '31
| De Triangel / Lent
Speelronde 6
23 okt 2020 20:30
Sportclub Olympic/AM-Supportteam
- -
ZVS/Bodemflex
23 okt 2020 20:30
Olympic
-
-
ZVS
| Sports Planet De Pals / Westervoort
23 okt 2020 20:30
OACN-Boys
- -
z.v.v. JCK-Aiso
23 okt 2020 20:30
OACN-Boys
-
-
JCK-Aiso
| De Akkers / Spijkenisse
23 okt 2020 20:45
ZVV Ede
- -
CFM/Transito
23 okt 2020 20:45
Ede
-
-
CFM
| Topsporthal Ede (Van der Knaaphal) / Ede GLD
23 okt 2020 21:00
s.v. Excelsior '31
- -
LZV/Kuypers Hair & Wellness
23 okt 2020 21:00
Excelsior '31
-
-
LZV
| De Reggehal / Rijssen
23 okt 2020 21:30
FC Kawin
- -
ZVG/Cagemax
23 okt 2020 21:30
Kawin
-
-
ZVG
| Helsdingen / Vianen
23 okt 2020 21:30
ZVV Eindhoven
- -
Madereros C.F.
23 okt 2020 21:30
Eindhoven
-
-
Madereros
| Genderbeemd / Eindhoven
Speelronde 7
30 okt 2020 20:30
z.v.v. JCK-Aiso
- -
Sportclub Olympic/AM-Supportteam
30 okt 2020 20:30
JCK-Aiso
-
-
Olympic
| Hoograven / Utrecht
30 okt 2020 20:30
ZVS/Bodemflex
- -
s.v. Excelsior '31
30 okt 2020 20:30
ZVS
-
-
Excelsior '31
| Theereheide / Sint Michielsgestel
30 okt 2020 20:30
OACN-Boys
- -
ZVV Ede
30 okt 2020 20:30
OACN-Boys
-
-
Ede
| De Akkers / Spijkenisse
30 okt 2020 21:30
ZVV Eindhoven
- -
LZV/Kuypers Hair & Wellness
30 okt 2020 21:30
Eindhoven
-
-
LZV
| Genderbeemd / Eindhoven
30 okt 2020 21:30
ZVG/Cagemax
- -
CFM/Transito
30 okt 2020 21:30
ZVG
-
-
CFM
| Oosterbliek / Gorinchem
30 okt 2020 21:30
Madereros C.F.
- -
FC Kawin
30 okt 2020 21:30
Madereros
-
-
Kawin
| De Triangel / Lent
Speelronde 8
13 nov 2020 20:30
Sportclub Olympic/AM-Supportteam
- -
OACN-Boys
13 nov 2020 20:30
Olympic
-
-
OACN-Boys
| Sports Planet De Pals / Westervoort
13 nov 2020 20:45
ZVV Ede
- -
ZVG/Cagemax
13 nov 2020 20:45
Ede
-
-
ZVG
| Topsporthal Ede (Van der Knaaphal) / Ede GLD
13 nov 2020 21:00
s.v. Excelsior '31
- -
z.v.v. JCK-Aiso
13 nov 2020 21:00
Excelsior '31
-
-
JCK-Aiso
| De Reggehal / Rijssen
13 nov 2020 21:30
ZVV Eindhoven
- -
ZVS/Bodemflex
13 nov 2020 21:30
Eindhoven
-
-
ZVS
| Genderbeemd / Eindhoven
13 nov 2020 21:30
FC Kawin
- -
LZV/Kuypers Hair & Wellness
13 nov 2020 21:30
Kawin
-
-
LZV
| Helsdingen / Vianen
11 dec 2020 20:00
CFM/Transito
- -
Madereros C.F.
11 dec 2020 20:00
CFM
-
-
Madereros
| De Crosser / Werkendam
Speelronde 9
20 nov 2020 20:30
z.v.v. JCK-Aiso
- -
ZVV Eindhoven
20 nov 2020 20:30
JCK-Aiso
-
-
Eindhoven
| Hoograven / Utrecht
20 nov 2020 20:30
ZVS/Bodemflex
- -
FC Kawin
20 nov 2020 20:30
ZVS
-
-
Kawin
| Theereheide / Sint Michielsgestel
20 nov 2020 20:30
OACN-Boys
- -
s.v. Excelsior '31
20 nov 2020 20:30
OACN-Boys
-
-
Excelsior '31
| De Akkers / Spijkenisse
20 nov 2020 20:30
Sportclub Olympic/AM-Supportteam
- -
ZVV Ede
20 nov 2020 20:30
Olympic
-
-
Ede
| Sports Planet De Pals / Westervoort
20 nov 2020 20:30
LZV/Kuypers Hair & Wellness
- -
CFM/Transito
20 nov 2020 20:30
LZV
-
-
CFM
| Hamelandhal / Lichtenvoorde
20 nov 2020 21:30
Madereros C.F.
- -
ZVG/Cagemax
20 nov 2020 21:30
Madereros
-
-
ZVG
| De Triangel / Lent
Speelronde 10
4 dec 2020 20:00
CFM/Transito
- -
ZVS/Bodemflex
4 dec 2020 20:00
CFM
-
-
ZVS
| De Crosser / Werkendam
4 dec 2020 21:00
s.v. Excelsior '31
- -
Sportclub Olympic/AM-Supportteam
4 dec 2020 21:00
Excelsior '31
-
-
Olympic
| De Reggehal / Rijssen
4 dec 2020 21:30
ZVV Eindhoven
- -
OACN-Boys
4 dec 2020 21:30
Eindhoven
-
-
OACN-Boys
| Genderbeemd / Eindhoven
4 dec 2020 21:30
FC Kawin
- -
z.v.v. JCK-Aiso
4 dec 2020 21:30
Kawin
-
-
JCK-Aiso
| Helsdingen / Vianen
4 dec 2020 21:30
ZVG/Cagemax
- -
LZV/Kuypers Hair & Wellness
4 dec 2020 21:30
ZVG
-
-
LZV
| Theereheide / Sint Michielsgestel
Speelronde 11
18 dec 2020 20:30
ZVS/Bodemflex
- -
ZVG/Cagemax
18 dec 2020 20:30
ZVS
-
-
ZVG
| Theereheide / Sint Michielsgestel
18 dec 2020 20:30
z.v.v. JCK-Aiso
- -
CFM/Transito
18 dec 2020 20:30
JCK-Aiso
-
-
CFM
| Hoograven / Utrecht
18 dec 2020 20:30
LZV/Kuypers Hair & Wellness
- -
Madereros C.F.
18 dec 2020 20:30
LZV
-
-
Madereros
| Hamelandhal / Lichtenvoorde
18 dec 2020 20:30
Sportclub Olympic/AM-Supportteam
- -
ZVV Eindhoven
18 dec 2020 20:30
Olympic
-
-
Eindhoven
| Sports Planet De Pals / Westervoort
18 dec 2020 20:30
OACN-Boys
- -
FC Kawin
18 dec 2020 20:30
OACN-Boys
-
-
Kawin
| De Akkers / Spijkenisse
18 dec 2020 20:45
ZVV Ede
- -
s.v. Excelsior '31
18 dec 2020 20:45
Ede
-
-
Excelsior '31
| Topsporthal Ede (Van der Knaaphal) / Ede GLD
Speelronde 18
11 dec 2020 21:00
s.v. Excelsior '31
- -
ZVS/Bodemflex
11 dec 2020 21:00
Excelsior '31
-
-
ZVS
| De Reggehal / Rijssen

 

PROGRAMMA OP DATUM
Speelronde 5
9 okt 2020 20:30
z.v.v. JCK-Aiso
- -
ZVV Ede
9 okt 2020 20:30
JCK-Aiso
-
-
Ede
| !!! AFGELAST !!!
| Hoograven / Utrecht
Speelronde 6
23 okt 2020 20:30
Sportclub Olympic/AM-Supportteam
- -
ZVS/Bodemflex
23 okt 2020 20:30
Olympic
-
-
ZVS
| Sports Planet De Pals / Westervoort
23 okt 2020 20:30
OACN-Boys
- -
z.v.v. JCK-Aiso
23 okt 2020 20:30
OACN-Boys
-
-
JCK-Aiso
| De Akkers / Spijkenisse
23 okt 2020 20:45
ZVV Ede
- -
CFM/Transito
23 okt 2020 20:45
Ede
-
-
CFM
| Topsporthal Ede (Van der Knaaphal) / Ede GLD
23 okt 2020 21:00
s.v. Excelsior '31
- -
LZV/Kuypers Hair & Wellness
23 okt 2020 21:00
Excelsior '31
-
-
LZV
| De Reggehal / Rijssen
23 okt 2020 21:30
FC Kawin
- -
ZVG/Cagemax
23 okt 2020 21:30
Kawin
-
-
ZVG
| Helsdingen / Vianen
23 okt 2020 21:30
ZVV Eindhoven
- -
Madereros C.F.
23 okt 2020 21:30
Eindhoven
-
-
Madereros
| Genderbeemd / Eindhoven
Speelronde 7
30 okt 2020 20:30
z.v.v. JCK-Aiso
- -
Sportclub Olympic/AM-Supportteam
30 okt 2020 20:30
JCK-Aiso
-
-
Olympic
| Hoograven / Utrecht
30 okt 2020 20:30
ZVS/Bodemflex
- -
s.v. Excelsior '31
30 okt 2020 20:30
ZVS
-
-
Excelsior '31
| Theereheide / Sint Michielsgestel
30 okt 2020 20:30
OACN-Boys
- -
ZVV Ede
30 okt 2020 20:30
OACN-Boys
-
-
Ede
| De Akkers / Spijkenisse
30 okt 2020 21:30
ZVV Eindhoven
- -
LZV/Kuypers Hair & Wellness
30 okt 2020 21:30
Eindhoven
-
-
LZV
| Genderbeemd / Eindhoven
30 okt 2020 21:30
ZVG/Cagemax
- -
CFM/Transito
30 okt 2020 21:30
ZVG
-
-
CFM
| Oosterbliek / Gorinchem
30 okt 2020 21:30
Madereros C.F.
- -
FC Kawin
30 okt 2020 21:30
Madereros
-
-
Kawin
| De Triangel / Lent
Speelronde 8
13 nov 2020 20:30
Sportclub Olympic/AM-Supportteam
- -
OACN-Boys
13 nov 2020 20:30
Olympic
-
-
OACN-Boys
| Sports Planet De Pals / Westervoort
13 nov 2020 20:45
ZVV Ede
- -
ZVG/Cagemax
13 nov 2020 20:45
Ede
-
-
ZVG
| Topsporthal Ede (Van der Knaaphal) / Ede GLD
13 nov 2020 21:00
s.v. Excelsior '31
- -
z.v.v. JCK-Aiso
13 nov 2020 21:00
Excelsior '31
-
-
JCK-Aiso
| De Reggehal / Rijssen
13 nov 2020 21:30
ZVV Eindhoven
- -
ZVS/Bodemflex
13 nov 2020 21:30
Eindhoven
-
-
ZVS
| Genderbeemd / Eindhoven
13 nov 2020 21:30
FC Kawin
- -
LZV/Kuypers Hair & Wellness
13 nov 2020 21:30
Kawin
-
-
LZV
| Helsdingen / Vianen
Speelronde 9
20 nov 2020 20:30
z.v.v. JCK-Aiso
- -
ZVV Eindhoven
20 nov 2020 20:30
JCK-Aiso
-
-
Eindhoven
| Hoograven / Utrecht
20 nov 2020 20:30
ZVS/Bodemflex
- -
FC Kawin
20 nov 2020 20:30
ZVS
-
-
Kawin
| Theereheide / Sint Michielsgestel
20 nov 2020 20:30
OACN-Boys
- -
s.v. Excelsior '31
20 nov 2020 20:30
OACN-Boys
-
-
Excelsior '31
| De Akkers / Spijkenisse
20 nov 2020 20:30
Sportclub Olympic/AM-Supportteam
- -
ZVV Ede
20 nov 2020 20:30
Olympic
-
-
Ede
| Sports Planet De Pals / Westervoort
20 nov 2020 20:30
LZV/Kuypers Hair & Wellness
- -
CFM/Transito
20 nov 2020 20:30
LZV
-
-
CFM
| Hamelandhal / Lichtenvoorde
20 nov 2020 21:30
Madereros C.F.
- -
ZVG/Cagemax
20 nov 2020 21:30
Madereros
-
-
ZVG
| De Triangel / Lent
Speelronde 10
4 dec 2020 20:00
CFM/Transito
- -
ZVS/Bodemflex
4 dec 2020 20:00
CFM
-
-
ZVS
| De Crosser / Werkendam
4 dec 2020 21:00
s.v. Excelsior '31
- -
Sportclub Olympic/AM-Supportteam
4 dec 2020 21:00
Excelsior '31
-
-
Olympic
| De Reggehal / Rijssen
4 dec 2020 21:30
ZVV Eindhoven
- -
OACN-Boys
4 dec 2020 21:30
Eindhoven
-
-
OACN-Boys
| Genderbeemd / Eindhoven
4 dec 2020 21:30
FC Kawin
- -
z.v.v. JCK-Aiso
4 dec 2020 21:30
Kawin
-
-
JCK-Aiso
| Helsdingen / Vianen
4 dec 2020 21:30
ZVG/Cagemax
- -
LZV/Kuypers Hair & Wellness
4 dec 2020 21:30
ZVG
-
-
LZV
| Theereheide / Sint Michielsgestel
Speelronde 8
11 dec 2020 20:00
CFM/Transito
- -
Madereros C.F.
11 dec 2020 20:00
CFM
-
-
Madereros
| De Crosser / Werkendam
Speelronde 18
11 dec 2020 21:00
s.v. Excelsior '31
- -
ZVS/Bodemflex
11 dec 2020 21:00
Excelsior '31
-
-
ZVS
| De Reggehal / Rijssen
Speelronde 11
18 dec 2020 20:30
ZVS/Bodemflex
- -
ZVG/Cagemax
18 dec 2020 20:30
ZVS
-
-
ZVG
| Theereheide / Sint Michielsgestel
18 dec 2020 20:30
z.v.v. JCK-Aiso
- -
CFM/Transito
18 dec 2020 20:30
JCK-Aiso
-
-
CFM
| Hoograven / Utrecht
18 dec 2020 20:30
LZV/Kuypers Hair & Wellness
- -
Madereros C.F.
18 dec 2020 20:30
LZV
-
-
Madereros
| Hamelandhal / Lichtenvoorde
18 dec 2020 20:30
Sportclub Olympic/AM-Supportteam
- -
ZVV Eindhoven
18 dec 2020 20:30
Olympic
-
-
Eindhoven
| Sports Planet De Pals / Westervoort
18 dec 2020 20:30
OACN-Boys
- -
FC Kawin
18 dec 2020 20:30
OACN-Boys
-
-
Kawin
| De Akkers / Spijkenisse
18 dec 2020 20:45
ZVV Ede
- -
s.v. Excelsior '31
18 dec 2020 20:45
Ede
-
-
Excelsior '31
| Topsporthal Ede (Van der Knaaphal) / Ede GLD
Speelronde 4
1 jul 2021 20:30
Sportclub Olympic/AM-Supportteam
- -
Madereros C.F.
1 jul 2021 20:30
Olympic
-
-
Madereros
| !!! AFGELAST !!!
| Sports Planet De Pals / Westervoort
Speelronde 3
1 jul 2021 21:30
Madereros C.F.
- -
OACN-Boys
1 jul 2021 21:30
Madereros
-
-
OACN-Boys
| !!! AFGELAST !!!
| De Triangel / Lent

 

error:
P
ZAALVOETBALONLINE

GRATIS
BEKIJK