Programma Hoofdklasse G

HKGMATRIX | STAND | UITS | P1 | P2

 

PROGRAMMA OP RONDE
1
2
3
4
5
6
7
14
17
Speelronde 1
7 sep 2020 19:15
AGOVV/Futsal Apeldoorn 3
3 3
z.v.v. Homar
7 sep 2020 19:15
AGOVV 3
3
3
Homar
| Mheenpark / Apeldoorn
10 sep 2020 21:00
s.v. Excelsior '31 2
2 2
FC Andarinyo 2
10 sep 2020 21:00
Excelsior 2
2
2
Andarinyo 2
| De Reggehal / Rijssen
11 sep 2020 20:00
N.S.C. Nijkerk
5 9
z.v.v. FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal
11 sep 2020 20:00
Nijkerk
5
9
't Hoekje
| Watergoor / Nijkerk GLD
19 okt 2020 21:30
Almelo Futsal Combinatie 3
- -
SVI
19 okt 2020 21:30
Almelo 3
-
-
SVI
| Topsporthal IISPA / Almelo
20 nov 2020 20:00
United Futsal
- -
ZVV Sparta Nijkerk
20 nov 2020 20:00
United
-
-
Sparta N.
| De Kroon / Deventer
Speelronde 2
14 sep 2020 20:00
z.v.v. Homar
2 2
v.v. DKB '44
14 sep 2020 20:00
Homar
2
2
DKB "44
| De Brake / Nunspeet
14 sep 2020 20:00
SVI
4 13
United Futsal
14 sep 2020 20:00
SVI
4
13
United
| Sportcentrum Landstede / Zwolle
14 sep 2020 21:00
z.v.v. FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal
7 6
s.v. Excelsior '31 2
14 sep 2020 21:00
't Hoekje
7
6
Excelsior 2
| Vondersweide / Oldenzaal
18 sep 2020 19:30
FC Andarinyo 2
1 8
AGOVV/Futsal Apeldoorn 3
18 sep 2020 19:30
Andarinyo 2
1
8
AGOVV 3
| Bhoele / Eerbeek
18 sep 2020 20:00
ZVV Sparta Nijkerk
6 4
N.S.C. Nijkerk
18 sep 2020 20:00
Sparta N.
6
4
Nijkerk
| Corlaer / Nijkerk GLD
Speelronde 3
21 sep 2020 19:15
AGOVV/Futsal Apeldoorn 3
3 4
z.v.v. FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal
21 sep 2020 19:15
AGOVV 3
3
4
't Hoekje
| Mheenpark / Apeldoorn
21 sep 2020 20:30
Almelo Futsal Combinatie 3
3 7
v.v. DKB '44
21 sep 2020 20:30
Almelo 3
3
7
DKB "44
| Topsporthal IISPA / Almelo
24 sep 2020 21:00
s.v. Excelsior '31 2
6 3
ZVV Sparta Nijkerk
24 sep 2020 21:00
Excelsior 2
6
3
Sparta N.
| De Reggehal / Rijssen
25 sep 2020 20:00
N.S.C. Nijkerk
6 4
SVI
25 sep 2020 20:00
Nijkerk
6
4
SVI
| Watergoor / Nijkerk GLD
23 okt 2020 19:30
FC Andarinyo 2
- -
z.v.v. Homar
23 okt 2020 19:30
Andarinyo 2
-
-
Homar
| Bhoele / Eerbeek
Speelronde 4
28 sep 2020 20:00
z.v.v. Homar
3 4
Almelo Futsal Combinatie 3
28 sep 2020 20:00
Homar
3
4
Almelo 3
| De Brake / Nunspeet
28 sep 2020 20:00
SVI
0 4
s.v. Excelsior '31 2
28 sep 2020 20:00
SVI
0
4
Excelsior 2
| Sportcentrum Landstede / Zwolle
28 sep 2020 21:00
z.v.v. FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal
8 4
FC Andarinyo 2
28 sep 2020 21:00
't Hoekje
8
4
Andarinyo 2
| Vondersweide / Oldenzaal
30 sep 2020 21:00
v.v. DKB '44
1 17
United Futsal
30 sep 2020 21:00
DKB "44
1
17
United
| 't Noorderslag / Slagharen
2 okt 2020 20:00
ZVV Sparta Nijkerk
3 3
AGOVV/Futsal Apeldoorn 3
2 okt 2020 20:00
Sparta N.
3
3
AGOVV 3
| Corlaer / Nijkerk GLD
Speelronde 5
5 okt 2020 19:15
AGOVV/Futsal Apeldoorn 3
5 4
SVI
5 okt 2020 19:15
AGOVV 3
5
4
SVI
| Mheenpark / Apeldoorn
5 okt 2020 21:00
z.v.v. FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal
6 3
z.v.v. Homar
5 okt 2020 21:00
't Hoekje
6
3
Homar
| Vondersweide / Oldenzaal
9 okt 2020 19:30
FC Andarinyo 2
2 2
ZVV Sparta Nijkerk
9 okt 2020 19:30
Andarinyo 2
2
2
Sparta N.
| Bhoele / Eerbeek
9 okt 2020 20:00
N.S.C. Nijkerk
11 6
v.v. DKB '44
9 okt 2020 20:00
Nijkerk
11
6
DKB "44
| Watergoor / Nijkerk GLD
9 okt 2020 20:00
United Futsal
9 2
Almelo Futsal Combinatie 3
9 okt 2020 20:00
United
9
2
Almelo 3
| De Kroon / Deventer
Speelronde 6
12 okt 2020 20:00
z.v.v. Homar
6 10
United Futsal
12 okt 2020 20:00
Homar
6
10
United
| De Brake / Nunspeet
12 okt 2020 20:00
SVI
4 6
FC Andarinyo 2
12 okt 2020 20:00
SVI
4
6
Andarinyo 2
| Sportcentrum Landstede / Zwolle
12 okt 2020 20:30
Almelo Futsal Combinatie 3
- -
N.S.C. Nijkerk
12 okt 2020 20:30
Almelo 3
-
-
Nijkerk
| !!! AFGELAST !!!
| Topsporthal IISPA / Almelo
14 okt 2020 21:00
v.v. DKB '44
- -
s.v. Excelsior '31 2
14 okt 2020 21:00
DKB "44
-
-
Excelsior 2
| !!! AFGELAST !!!
| 't Noorderslag / Slagharen
16 okt 2020 20:00
ZVV Sparta Nijkerk
- -
z.v.v. FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal
16 okt 2020 20:00
Sparta N.
-
-
't Hoekje
| Corlaer / Nijkerk GLD
Speelronde 7
26 okt 2020 19:15
AGOVV/Futsal Apeldoorn 3
- -
v.v. DKB '44
26 okt 2020 19:15
AGOVV 3
-
-
DKB "44
| Mheenpark / Apeldoorn
26 okt 2020 21:00
z.v.v. FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal
- -
SVI
26 okt 2020 21:00
't Hoekje
-
-
SVI
| Vondersweide / Oldenzaal
29 okt 2020 21:00
s.v. Excelsior '31 2
- -
Almelo Futsal Combinatie 3
29 okt 2020 21:00
Excelsior 2
-
-
Almelo 3
| De Reggehal / Rijssen
30 okt 2020 20:00
N.S.C. Nijkerk
- -
United Futsal
30 okt 2020 20:00
Nijkerk
-
-
United
| Watergoor / Nijkerk GLD
30 okt 2020 20:00
ZVV Sparta Nijkerk
- -
z.v.v. Homar
30 okt 2020 20:00
Sparta N.
-
-
Homar
| Corlaer / Nijkerk GLD
Speelronde 14
9 sep 2020 21:00
v.v. DKB '44
2 3
Almelo Futsal Combinatie 3
9 sep 2020 21:00
DKB "44
2
3
Almelo 3
| 't Noorderslag / Slagharen
Speelronde 17
19 okt 2020 21:00
z.v.v. FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal
- -
ZVV Sparta Nijkerk
19 okt 2020 21:00
't Hoekje
-
-
Sparta N.
| Vondersweide / Oldenzaal

 

PROGRAMMA OP DATUM
Speelronde 6
12 okt 2020 20:30
Almelo Futsal Combinatie 3
- -
N.S.C. Nijkerk
12 okt 2020 20:30
Almelo 3
-
-
Nijkerk
| !!! AFGELAST !!!
| Topsporthal IISPA / Almelo
14 okt 2020 21:00
v.v. DKB '44
- -
s.v. Excelsior '31 2
14 okt 2020 21:00
DKB "44
-
-
Excelsior 2
| !!! AFGELAST !!!
| 't Noorderslag / Slagharen
16 okt 2020 20:00
ZVV Sparta Nijkerk
- -
z.v.v. FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal
16 okt 2020 20:00
Sparta N.
-
-
't Hoekje
| Corlaer / Nijkerk GLD
Speelronde 17
19 okt 2020 21:00
z.v.v. FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal
- -
ZVV Sparta Nijkerk
19 okt 2020 21:00
't Hoekje
-
-
Sparta N.
| Vondersweide / Oldenzaal
Speelronde 1
19 okt 2020 21:30
Almelo Futsal Combinatie 3
- -
SVI
19 okt 2020 21:30
Almelo 3
-
-
SVI
| Topsporthal IISPA / Almelo
Speelronde 3
23 okt 2020 19:30
FC Andarinyo 2
- -
z.v.v. Homar
23 okt 2020 19:30
Andarinyo 2
-
-
Homar
| Bhoele / Eerbeek
Speelronde 7
26 okt 2020 19:15
AGOVV/Futsal Apeldoorn 3
- -
v.v. DKB '44
26 okt 2020 19:15
AGOVV 3
-
-
DKB "44
| Mheenpark / Apeldoorn
26 okt 2020 21:00
z.v.v. FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal
- -
SVI
26 okt 2020 21:00
't Hoekje
-
-
SVI
| Vondersweide / Oldenzaal
29 okt 2020 21:00
s.v. Excelsior '31 2
- -
Almelo Futsal Combinatie 3
29 okt 2020 21:00
Excelsior 2
-
-
Almelo 3
| De Reggehal / Rijssen
30 okt 2020 20:00
N.S.C. Nijkerk
- -
United Futsal
30 okt 2020 20:00
Nijkerk
-
-
United
| Watergoor / Nijkerk GLD
30 okt 2020 20:00
ZVV Sparta Nijkerk
- -
z.v.v. Homar
30 okt 2020 20:00
Sparta N.
-
-
Homar
| Corlaer / Nijkerk GLD
Speelronde 1
20 nov 2020 20:00
United Futsal
- -
ZVV Sparta Nijkerk
20 nov 2020 20:00
United
-
-
Sparta N.
| De Kroon / Deventer

 

error:
P
ZAALVOETBALONLINE

GRATIS
BEKIJK