Programma Topklasse A

TKA | MATRIX | STAND | UITS | P1 | P2
 
PROGRAMMA OP RONDE

1
2
3
4
5
Speelronde 1
7 sep 2020 21:00
FC Weesp
1 7
AC Kingdom
7 sep 2020 21:00
Weesp
1
7
AC Kingdom
| Aetsveld / Weesp
11 sep 2020 20:10
Hovocubo 2
7 2
RKAV Volendam 2
11 sep 2020 20:10
Hovocubo 2
7
2
Volendam 2
| De Opgang / Zwaag
11 sep 2020 20:25
Wognum Nicols
7 4
v.v. De Dreef
11 sep 2020 20:25
Wognum N.
7
4
De Dreef
| Bloesem (WestFrieslandhal) / Wognum
11 sep 2020 20:30
VIOS '79/Gomes Noord-Holland
5 4
Z.V.C. Veenendaal
11 sep 2020 20:30
VIOS '79
5
4
Veenendaal
| De Doorbraak / Warmenhuizen
11 sep 2020 20:55
ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen
4 2
FC Golden Stars
11 sep 2020 20:55
Zwaag
4
2
GS
| Sporthal Zwaag
11 sep 2020 22:00
A.S.V. LEBO 2
5 1
ZVV De Ruif/ZoHip.nl
11 sep 2020 22:00
LEBO 2
5
1
De Ruif
| Calvijn / Amsterdam
Speelronde 2
18 sep 2020 20:30
Z.V.C. Veenendaal
3 3
A.S.V. LEBO 2
18 sep 2020 20:30
Veenendaal
3
3
LEBO 2
| Oost / Veenendaal
18 sep 2020 20:40
ZVV De Ruif/ZoHip.nl
1 4
ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen
18 sep 2020 20:40
De Ruif
1
4
Zwaag
| De Dreef / Utrecht
18 sep 2020 21:00
v.v. De Dreef
11 2
FC Weesp
18 sep 2020 21:00
De Dreef
11
2
Weesp
| De Dreef / Utrecht
18 sep 2020 21:05
FC Golden Stars
1 1
Hovocubo 2
18 sep 2020 21:05
GS
1
1
Hovocubo 2
| Sporthallen Zuid / Amsterdam
Speelronde 3
21 sep 2020 21:00
FC Weesp
3 5
RKAV Volendam 2
21 sep 2020 21:00
Weesp
3
5
Volendam 2
| Aetsveld / Weesp
25 sep 2020 20:25
Wognum Nicols
5 2
FC Golden Stars
25 sep 2020 20:25
Wognum N.
5
2
GS
| Bloesem (WestFrieslandhal) / Wognum
25 sep 2020 20:30
Z.V.C. Veenendaal
2 0
ZVV De Ruif/ZoHip.nl
25 sep 2020 20:30
Veenendaal
2
0
De Ruif
| Oost / Veenendaal
25 sep 2020 20:40
Hovocubo 2
0 4
ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen
25 sep 2020 20:40
Hovocubo 2
0
4
Zwaag
| De Opgang / Zwaag
25 sep 2020 20:40
VIOS '79/Gomes Noord-Holland
3 3
v.v. De Dreef
25 sep 2020 20:40
VIOS '79
3
3
De Dreef
| De Doorbraak / Warmenhuizen
25 sep 2020 22:00
A.S.V. LEBO 2
1 5
AC Kingdom
25 sep 2020 22:00
LEBO 2
1
5
AC Kingdom
| Calvijn / Amsterdam
Speelronde 4
2 okt 2020 20:10
RKAV Volendam 2
2 5
VIOS '79/Gomes Noord-Holland
2 okt 2020 20:10
Volendam 2
2
5
VIOS '79
| De Opperdam / Volendam
2 okt 2020 20:50
ZVV De Ruif/ZoHip.nl
6 3
Hovocubo 2
2 okt 2020 20:50
De Ruif
6
3
Hovocubo 2
| Harenkarspel / Tuitjenhorn
2 okt 2020 20:55
ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen
6 4
Wognum Nicols
2 okt 2020 20:55
Zwaag
6
4
Wognum N.
| Sporthal Zwaag
2 okt 2020 21:00
AC Kingdom
4 2
Z.V.C. Veenendaal
2 okt 2020 21:00
AC Kingdom
4
2
Veenendaal
| Ookmeer / Amsterdam
2 okt 2020 21:00
v.v. De Dreef
5 3
A.S.V. LEBO 2
2 okt 2020 21:00
De Dreef
5
3
LEBO 2
| De Dreef / Utrecht
2 okt 2020 21:05
FC Golden Stars
3 6
FC Weesp
2 okt 2020 21:05
GS
3
6
Weesp
| Sporthallen Zuid / Amsterdam
Speelronde 5
5 okt 2020 21:00
FC Weesp
3 5
ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen
5 okt 2020 21:00
Weesp
3
5
Zwaag
| Aetsveld / Weesp
9 okt 2020 20:30
Z.V.C. Veenendaal
7 7
v.v. De Dreef
9 okt 2020 20:30
Veenendaal
7
7
De Dreef
| Oost / Veenendaal
9 okt 2020 20:40
VIOS '79/Gomes Noord-Holland
3 3
FC Golden Stars
9 okt 2020 20:40
VIOS '79
3
3
GS
| De Doorbraak / Warmenhuizen
9 okt 2020 20:55
AC Kingdom
5 1
ZVV De Ruif/ZoHip.nl
9 okt 2020 20:55
AC Kingdom
5
1
De Ruif
| Ookmeer / Amsterdam
9 okt 2020 21:20
Wognum Nicols
2 1
Hovocubo 2
9 okt 2020 21:20
Wognum N.
2
1
Hovocubo 2
| Bloesem (WestFrieslandhal) / Wognum
9 okt 2020 22:00
A.S.V. LEBO 2
5 8
RKAV Volendam 2
9 okt 2020 22:00
LEBO 2
5
8
Volendam 2
| Calvijn / Amsterdam

 

PROGRAMMA OP DATUM
Speelronde 1
7 sep 2020 21:00
FC Weesp
1 7
AC Kingdom
7 sep 2020 21:00
Weesp
1
7
AC Kingdom
| Aetsveld / Weesp
11 sep 2020 20:10
Hovocubo 2
7 2
RKAV Volendam 2
11 sep 2020 20:10
Hovocubo 2
7
2
Volendam 2
| De Opgang / Zwaag
11 sep 2020 20:25
Wognum Nicols
7 4
v.v. De Dreef
11 sep 2020 20:25
Wognum N.
7
4
De Dreef
| Bloesem (WestFrieslandhal) / Wognum
11 sep 2020 20:30
VIOS '79/Gomes Noord-Holland
5 4
Z.V.C. Veenendaal
11 sep 2020 20:30
VIOS '79
5
4
Veenendaal
| De Doorbraak / Warmenhuizen
11 sep 2020 20:55
ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen
4 2
FC Golden Stars
11 sep 2020 20:55
Zwaag
4
2
GS
| Sporthal Zwaag
11 sep 2020 22:00
A.S.V. LEBO 2
5 1
ZVV De Ruif/ZoHip.nl
11 sep 2020 22:00
LEBO 2
5
1
De Ruif
| Calvijn / Amsterdam
Speelronde 2
18 sep 2020 20:30
Z.V.C. Veenendaal
3 3
A.S.V. LEBO 2
18 sep 2020 20:30
Veenendaal
3
3
LEBO 2
| Oost / Veenendaal
18 sep 2020 20:40
ZVV De Ruif/ZoHip.nl
1 4
ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen
18 sep 2020 20:40
De Ruif
1
4
Zwaag
| De Dreef / Utrecht
18 sep 2020 21:00
v.v. De Dreef
11 2
FC Weesp
18 sep 2020 21:00
De Dreef
11
2
Weesp
| De Dreef / Utrecht
18 sep 2020 21:05
FC Golden Stars
1 1
Hovocubo 2
18 sep 2020 21:05
GS
1
1
Hovocubo 2
| Sporthallen Zuid / Amsterdam
Speelronde 3
21 sep 2020 21:00
FC Weesp
3 5
RKAV Volendam 2
21 sep 2020 21:00
Weesp
3
5
Volendam 2
| Aetsveld / Weesp
25 sep 2020 20:25
Wognum Nicols
5 2
FC Golden Stars
25 sep 2020 20:25
Wognum N.
5
2
GS
| Bloesem (WestFrieslandhal) / Wognum
25 sep 2020 20:30
Z.V.C. Veenendaal
2 0
ZVV De Ruif/ZoHip.nl
25 sep 2020 20:30
Veenendaal
2
0
De Ruif
| Oost / Veenendaal
25 sep 2020 20:40
Hovocubo 2
0 4
ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen
25 sep 2020 20:40
Hovocubo 2
0
4
Zwaag
| De Opgang / Zwaag
25 sep 2020 20:40
VIOS '79/Gomes Noord-Holland
3 3
v.v. De Dreef
25 sep 2020 20:40
VIOS '79
3
3
De Dreef
| De Doorbraak / Warmenhuizen
25 sep 2020 22:00
A.S.V. LEBO 2
1 5
AC Kingdom
25 sep 2020 22:00
LEBO 2
1
5
AC Kingdom
| Calvijn / Amsterdam
Speelronde 4
2 okt 2020 20:10
RKAV Volendam 2
2 5
VIOS '79/Gomes Noord-Holland
2 okt 2020 20:10
Volendam 2
2
5
VIOS '79
| De Opperdam / Volendam
2 okt 2020 20:50
ZVV De Ruif/ZoHip.nl
6 3
Hovocubo 2
2 okt 2020 20:50
De Ruif
6
3
Hovocubo 2
| Harenkarspel / Tuitjenhorn
2 okt 2020 20:55
ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen
6 4
Wognum Nicols
2 okt 2020 20:55
Zwaag
6
4
Wognum N.
| Sporthal Zwaag
2 okt 2020 21:00
AC Kingdom
4 2
Z.V.C. Veenendaal
2 okt 2020 21:00
AC Kingdom
4
2
Veenendaal
| Ookmeer / Amsterdam
2 okt 2020 21:00
v.v. De Dreef
5 3
A.S.V. LEBO 2
2 okt 2020 21:00
De Dreef
5
3
LEBO 2
| De Dreef / Utrecht
2 okt 2020 21:05
FC Golden Stars
3 6
FC Weesp
2 okt 2020 21:05
GS
3
6
Weesp
| Sporthallen Zuid / Amsterdam
Speelronde 5
5 okt 2020 21:00
FC Weesp
3 5
ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen
5 okt 2020 21:00
Weesp
3
5
Zwaag
| Aetsveld / Weesp
9 okt 2020 20:30
Z.V.C. Veenendaal
7 7
v.v. De Dreef
9 okt 2020 20:30
Veenendaal
7
7
De Dreef
| Oost / Veenendaal
9 okt 2020 20:40
VIOS '79/Gomes Noord-Holland
3 3
FC Golden Stars
9 okt 2020 20:40
VIOS '79
3
3
GS
| De Doorbraak / Warmenhuizen
9 okt 2020 20:55
AC Kingdom
5 1
ZVV De Ruif/ZoHip.nl
9 okt 2020 20:55
AC Kingdom
5
1
De Ruif
| Ookmeer / Amsterdam
9 okt 2020 21:20
Wognum Nicols
2 1
Hovocubo 2
9 okt 2020 21:20
Wognum N.
2
1
Hovocubo 2
| Bloesem (WestFrieslandhal) / Wognum
9 okt 2020 22:00
A.S.V. LEBO 2
5 8
RKAV Volendam 2
9 okt 2020 22:00
LEBO 2
5
8
Volendam 2
| Calvijn / Amsterdam

 

625stemmen
love 18 Love
wink 5 Wink
lol 90 LoL
wow 7 Wow
cry 0 Cry
angry 0 Angry
error:
P
appzaalvoetbalonlinecom.wpapp

GRATIS
BEKIJK